Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12-15

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 8 Mustafa Tuco 0736201461 Svart/Vit/Svart/Gul
Bollstanäs SK Grön 1 Anton Kaya 0760000712 GUL/GRÖN/GRÖN
Djurgårdens IF FF 10 Hjalmar Litzén 0707475693 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Djurgårdens IF FF 4 Petra Mellor 0702778372 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
IF Brommapojkarna 17 Marcus Broberg 0707813010 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 16 vit Lina Alvemur 0703086748 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 7 vit Robert Liljeson 0705750933 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IK Frej Täby FK 3 Sheila Crafoord Olsson Gul, Svart, Gul
Karlbergs BK Vit 2 Mattias Johansson 0736872055 Röd/Vit/Röd
Kista SC KFUM Röd Paraskevi Fotiadou 0704992423 0704992423 Mörkblå/Svart/Mörkblå
Sollentuna FK 18 Jonas Claesson 0707635398 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 2 Kristoffer Widén 0702192332 Svart/vit/Svart/Svart
Vasalunds IF United 1 Gunnar Olsson Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 17:30 Karlbergs BK Vit 2 - IFK Lidingö FK 7 vit Stadshagens IP 22
2019-04-26 18:00 Sollentuna FK 2 - IF Brommapojkarna 17 Helenelunds IP 2
2019-04-26 20:00 Bollstanäs SK Grön 1 - AIK FF 8 Bollstanäs IP 22
2019-04-27 12:00 Vasalunds IF United 1 - Sollentuna FK 18 Bergshamra IP 2
2019-04-27 12:30 Kista SC KFUM Röd - Djurgårdens IF FF 4 Kvarnbacka BP 11
2019-04-27 14:00 IFK Lidingö FK 16 vit - IK Frej Täby FK 3 Hersby BP 1
Maj
2019-05-04 08:45 IK Frej Täby FK 3 - Djurgårdens IF FF 10 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-05-04 10:15 IF Brommapojkarna 17 - Kista SC KFUM Röd Stora Mossens IP 3
2019-05-04 12:45 Djurgårdens IF FF 4 - Karlbergs BK Vit 2 Östermalms IP 2
2019-05-04 15:15 IFK Lidingö FK 7 vit - IFK Lidingö FK 16 vit Hersby BP 1
2019-05-04 16:15 Sollentuna FK 18 - Bollstanäs SK Grön 1 Edsbergs Sportfält 4
2019-05-05 10:15 AIK FF 8 - Sollentuna FK 2 Råsunda IP 11
2019-05-10 17:30 Karlbergs BK Vit 2 - IF Brommapojkarna 17 Stadshagens IP 22
2019-05-11 12:00 Vasalunds IF United 1 - IK Frej Täby FK 3 Bergshamra IP 2
2019-05-11 12:30 Kista SC KFUM Röd - Sollentuna FK 2 Kvarnbacka BP 11
2019-05-11 16:30 Djurgårdens IF FF 10 - IFK Lidingö FK 7 vit Östermalms IP 2
2019-05-12 10:15 IFK Lidingö FK 16 vit - Djurgårdens IF FF 4 Hersby BP 1
2019-05-12 16:15 Sollentuna FK 18 - AIK FF 8 Edsbergs Sportfält 4
2019-05-18 08:45 IK Frej Täby FK 3 - Bollstanäs SK Grön 1 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-05-18 10:15 IF Brommapojkarna 17 - IFK Lidingö FK 16 vit Stora Mossens IP 3
2019-05-18 12:30 Sollentuna FK 2 - Karlbergs BK Vit 2 Helenelunds IP 2
2019-05-18 12:45 Djurgårdens IF FF 4 - Djurgårdens IF FF 10 Östermalms IP 2
2019-05-19 09:00 IFK Lidingö FK 7 vit - Vasalunds IF United 1 Hersby BP 1
2019-05-19 11:30 AIK FF 8 - Kista SC KFUM Röd Råsunda IP 11
2019-05-24 17:30 Karlbergs BK Vit 2 - Kista SC KFUM Röd Stadshagens IP 22
2019-05-24 20:00 Bollstanäs SK Grön 1 - IFK Lidingö FK 7 vit Bollstanäs IP 22
2019-05-25 12:00 Vasalunds IF United 1 - Djurgårdens IF FF 4 Bergshamra IP 2
2019-05-26 15:00 Sollentuna FK 18 - IK Frej Täby FK 3 Edsbergs Sportfält 4
2019-05-26 18:45 Djurgårdens IF FF 10 - IF Brommapojkarna 17 Östermalms IP 2
2019-05-31 19:15 IFK Lidingö FK 7 vit - Sollentuna FK 18 Hersby BP 1
Juni
2019-06-01 11:30 IF Brommapojkarna 17 - Vasalunds IF United 1 Stora Mossens IP 3
2019-06-01 12:30 Kista SC KFUM Röd - IFK Lidingö FK 16 vit Kvarnbacka BP 11
2019-06-01 12:30 Sollentuna FK 2 - Djurgårdens IF FF 10 Helenelunds IP 2
2019-06-01 15:15 Djurgårdens IF FF 4 - Bollstanäs SK Grön 1 Ekhagens BP 1
2019-06-02 10:15 AIK FF 8 - Karlbergs BK Vit 2 Råsunda IP 11
2019-06-06 10:00 IFK Lidingö FK 16 vit - Sollentuna FK 2 Hersby BP 1
2019-06-07 20:00 Bollstanäs SK Grön 1 - IF Brommapojkarna 17 Bollstanäs IP 22
2019-06-08 11:15 IK Frej Täby FK 3 - AIK FF 8 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-06-08 12:00 Vasalunds IF United 1 - Sollentuna FK 2 Bergshamra IP 2
2019-06-08 12:45 Djurgårdens IF FF 10 - Kista SC KFUM Röd Östermalms IP 2
2019-06-08 16:30 IFK Lidingö FK 16 vit - Karlbergs BK Vit 2 Hersby BP 1
2019-06-09 10:00 Sollentuna FK 18 - Djurgårdens IF FF 4 Edsbergs Sportfält 4
Augusti
2019-08-23 17:30 Karlbergs BK Vit 2 - Djurgårdens IF FF 10 Stadshagens IP 22
2019-08-24 11:30 IF Brommapojkarna 17 - Sollentuna FK 18 Stora Mossens IP 3
2019-08-24 12:30 Kista SC KFUM Röd - Vasalunds IF United 1 Kvarnbacka BP 11
2019-08-24 12:45 AIK FF 8 - IFK Lidingö FK 16 vit Råsunda IP 11
2019-08-24 14:00 IFK Lidingö FK 7 vit - IK Frej Täby FK 3 Hersby BP 1
2019-08-25 12:00 Sollentuna FK 2 - Bollstanäs SK Grön 1 Helenelunds IP 2
2019-08-30 17:30 Bollstanäs SK Grön 1 - Kista SC KFUM Röd Bollstanäs IP 22
2019-08-31 10:00 IK Frej Täby FK 3 - Djurgårdens IF FF 4 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-08-31 11:30 Djurgårdens IF FF 10 - IFK Lidingö FK 16 vit Östermalms IP 2
2019-08-31 12:00 Vasalunds IF United 1 - Karlbergs BK Vit 2 Bergshamra IP 2
September
2019-09-01 10:15 IFK Lidingö FK 7 vit - AIK FF 8 Hersby BP 1
2019-09-01 12:30 Sollentuna FK 18 - Sollentuna FK 2 Edsbergs Sportfält 4
2019-09-06 17:30 Karlbergs BK Vit 2 - Bollstanäs SK Grön 1 Stadshagens IP 22
2019-09-07 12:30 Kista SC KFUM Röd - Sollentuna FK 18 Kvarnbacka BP 11
2019-09-07 15:00 Djurgårdens IF FF 4 - IFK Lidingö FK 7 vit Ekhagens BP 1
2019-09-08 10:15 AIK FF 8 - Djurgårdens IF FF 10 Råsunda IP 11
2019-09-08 11:30 IFK Lidingö FK 16 vit - Vasalunds IF United 1 Hersby BP 1
2019-09-08 12:45 IF Brommapojkarna 17 - IK Frej Täby FK 3 Vällingby BP 12
2019-09-13 18:45 Bollstanäs SK Grön 1 - IFK Lidingö FK 16 vit Bollstanäs IP 22
2019-09-13 19:15 IFK Lidingö FK 7 vit - IF Brommapojkarna 17 Hersby BP 1
2019-09-14 08:45 IK Frej Täby FK 3 - Sollentuna FK 2 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-09-14 12:45 Djurgårdens IF FF 4 - AIK FF 8 Östermalms IP 2
2019-09-14 15:45 Vasalunds IF United 1 - Djurgårdens IF FF 10 Bergshamra IP 2
2019-09-15 11:15 Sollentuna FK 18 - Karlbergs BK Vit 2 Edsbergs Sportfält 4
2019-09-20 18:00 Sollentuna FK 2 - IFK Lidingö FK 7 vit Helenelunds IP 2
2019-09-21 11:30 IF Brommapojkarna 17 - Djurgårdens IF FF 4 Stora Mossens IP 3
2019-09-21 12:30 Kista SC KFUM Röd - IK Frej Täby FK 3 Kvarnbacka BP 11
2019-09-21 14:00 Djurgårdens IF FF 10 - Bollstanäs SK Grön 1 Östermalms IP 2
2019-09-21 15:15 IFK Lidingö FK 16 vit - Sollentuna FK 18 Hersby BP 1
2019-09-22 10:15 AIK FF 8 - Vasalunds IF United 1 Råsunda IP 11
2019-09-27 18:45 Bollstanäs SK Grön 1 - Vasalunds IF United 1 Bollstanäs IP 22
2019-09-28 10:00 IK Frej Täby FK 3 - Karlbergs BK Vit 2 Vikingavallen/Täby IP 3
2019-09-28 11:30 IF Brommapojkarna 17 - AIK FF 8 Stora Mossens IP 3
2019-09-28 12:45 Djurgårdens IF FF 4 - Sollentuna FK 2 Östermalms IP 2
2019-09-28 16:30 IFK Lidingö FK 7 vit - Kista SC KFUM Röd Hersby BP 1
2019-09-29 15:00 Sollentuna FK 18 - Djurgårdens IF FF 10 Edsbergs Sportfält 4

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info