Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12-33

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 3 Magnus Kristiansson 0707377060 Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 6 Sofia Grünberger 0707540083 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Marin 1 Åsa Peterson 0705367684 Svarta/svarta/röda
Hanvikens SK Svart Patrik Kullman 0702385152 Röd/Röd/Vita
IF Olympia Lars Ola Meckbach Vinröd/Vinröd/Vinröd
Sickla IF Blå 1 Per-Ola Mattsson 0707207495 Röd/Blå/Röd
Skogås-Trångsunds FF Lila Therese Svensson 0733108173 Röd-(Blå)/Blå/Blå
Spårvägens FF 2 Kjell Irestam 08391126 0708110676 Blå/Blå/Blå
Stureby SK Vit Tommy Dannstedt 0730333116 Blå/Vit/Blå
Tungelsta IF 1 Sandra Karlsson 0739634349 Orange svart svart
Tyresö FF Kru Röd Mathias Henriksson 0709667206 Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 5 Camilla Börlin 0708962121 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF vit Jessica Nyman Bodo Blå/Vit/Blå
Ösmo GIF FK Svart Caroline Alvarmo Hagner 0733500579 Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 17:45 Boo FF 6 - Tyresö FF Kru Röd Boovallen 21
2019-04-27 10:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 3 - Ösmo GIF FK Svart Kärrtorps IP 22
2019-04-27 11:30 Spårvägens FF 2 - Sickla IF Blå 1 Skarpnäcks SF 31
2019-04-27 11:30 Tungelsta IF 1 - Hanvikens SK Svart Tungelsta Skola 12
2019-04-27 11:30 Skogås-Trångsunds FF Lila - Västerhaninge IF vit Nytorps Mosse IP 12
2019-04-27 12:30 Vendelsö IK 5 - Stureby SK Vit Vendelsömalmsskolan 11
2019-04-28 10:15 Enskede IK Marin 1 - IF Olympia Enskede IP 4
Maj
2019-05-04 10:15 IF Olympia - Boo FF 6 Västboda BP 1
2019-05-04 13:00 Ösmo GIF FK Svart - Skogås-Trångsunds FF Lila Ösmo IP 11
2019-05-04 14:00 Stureby SK Vit - Enskede IK Marin 1 Stureby Skola BP 11
2019-05-05 09:00 Tyresö FF Kru Röd - Spårvägens FF 2 Tyresövallen 21
2019-05-05 11:00 Västerhaninge IF vit - Tungelsta IF 1 Hanvedens IP 21
2019-05-05 12:45 Hanvikens SK Svart - Vendelsö IK 5 Trollbäckens IP 3
2019-05-05 14:00 Sickla IF Blå 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 3 Nacka IP 21
2019-05-10 18:30 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 3 - Tyresö FF Kru Röd Kärrtorps IP 21
2019-05-11 10:15 Tungelsta IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Lila Tungelsta Skola 12
2019-05-11 11:15 Spårvägens FF 2 - IF Olympia Skarpnäcks SF 31
2019-05-11 11:15 Vendelsö IK 5 - Västerhaninge IF vit Vendelsömalmsskolan 11
2019-05-11 12:45 Enskede IK Marin 1 - Hanvikens SK Svart Enskede IP 4
2019-05-12 09:30 Boo FF 6 - Stureby SK Vit Boovallen 21
2019-05-13 19:15 Sickla IF Blå 1 - Ösmo GIF FK Svart Nacka IP 21
2019-05-18 11:30 Skogås-Trångsunds FF Lila - Vendelsö IK 5 Nytorps Mosse IP 12
2019-05-18 11:30 IF Olympia - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 3 Västboda BP 1
2019-05-18 11:30 Ösmo GIF FK Svart - Tungelsta IF 1 Ösmo IP 11
2019-05-18 14:00 Stureby SK Vit - Spårvägens FF 2 Stureby Skola BP 11
2019-05-19 10:15 Tyresö FF Kru Röd - Sickla IF Blå 1 Tyresövallen 21
2019-05-19 11:00 Västerhaninge IF vit - Enskede IK Marin 1 Hanvedens IP 21
2019-05-19 14:00 Hanvikens SK Svart - Boo FF 6 Trollbäckens IP 3
2019-05-25 10:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 3 - Stureby SK Vit Kärrtorps IP 22
2019-05-25 11:15 Vendelsö IK 5 - Tungelsta IF 1 Vendelsömalmsskolan 11
2019-05-25 11:30 Spårvägens FF 2 - Hanvikens SK Svart Skarpnäcks SF 31
2019-05-25 17:45 Boo FF 6 - Västerhaninge IF vit Boovallen 22
2019-05-26 14:00 Sickla IF Blå 1 - IF Olympia Nacka IP 21
2019-05-26 15:15 Tyresö FF Kru Röd - Ösmo GIF FK Svart Tyresövallen 21
2019-05-26 19:00 Enskede IK Marin 1 - Skogås-Trångsunds FF Lila Enskede IP 4
Juni
2019-06-01 11:30 Tungelsta IF 1 - Enskede IK Marin 1 Tungelsta Skola 12
2019-06-01 11:30 Skogås-Trångsunds FF Lila - Boo FF 6 Nytorps Mosse IP 12
2019-06-01 11:30 IF Olympia - Tyresö FF Kru Röd Västboda BP 1
2019-06-01 13:00 Ösmo GIF FK Svart - Vendelsö IK 5 Ösmo IP 11
2019-06-01 14:00 Västerhaninge IF vit - Spårvägens FF 2 Hanvedens IP 21
2019-06-01 14:00 Stureby SK Vit - Sickla IF Blå 1 Stureby Skola BP 11
2019-06-02 15:15 Hanvikens SK Svart - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 3 Trollbäckens IP 3
2019-06-08 10:15 Sickla IF Blå 1 - Hanvikens SK Svart Myrsjö IP 11
2019-06-08 11:30 Spårvägens FF 2 - Skogås-Trångsunds FF Lila Skarpnäcks SF 31
2019-06-08 11:30 IF Olympia - Ösmo GIF FK Svart Västboda BP 1
2019-06-09 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 3 - Västerhaninge IF vit Kärrtorps IP 22
2019-06-09 09:00 Tyresö FF Kru Röd - Stureby SK Vit Tyresövallen 21
2019-06-09 19:00 Enskede IK Marin 1 - Vendelsö IK 5 Enskede IP 4
Augusti
2019-08-24 11:30 Tungelsta IF 1 - Spårvägens FF 2 Tungelsta Skola 12
2019-08-24 11:30 Skogås-Trångsunds FF Lila - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 3 Nytorps Mosse IP 12
2019-08-24 13:30 Ösmo GIF FK Svart - Enskede IK Marin 1 Ösmo IP 12
2019-08-24 15:15 Stureby SK Vit - IF Olympia Stureby Skola BP 11
2019-08-25 11:00 Västerhaninge IF vit - Sickla IF Blå 1 Hanvedens IP 21
2019-08-25 12:30 Vendelsö IK 5 - Boo FF 6 Fisksätra IP 2
2019-08-25 17:45 Hanvikens SK Svart - Tyresö FF Kru Röd Trollbäckens IP 3
2019-08-31 11:30 Spårvägens FF 2 - Vendelsö IK 5 Skarpnäcks SF 31
2019-08-31 11:30 IF Olympia - Hanvikens SK Svart Västboda BP 1
2019-08-31 14:00 Stureby SK Vit - Ösmo GIF FK Svart Stureby Skola BP 11
September
2019-09-01 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 3 - Tungelsta IF 1 Kärrtorps IP 22
2019-09-01 09:00 Tyresö FF Kru Röd - Västerhaninge IF vit Tyresövallen 21
2019-09-01 14:00 Sickla IF Blå 1 - Skogås-Trångsunds FF Lila Skuru IP 12
2019-09-01 15:00 Boo FF 6 - Enskede IK Marin 1 Myrsjö IP 11
2019-09-03 18:00 Boo FF 6 - Tungelsta IF 1 Tungelsta Skola 12
2019-09-07 11:30 Skogås-Trångsunds FF Lila - Tyresö FF Kru Röd Nytorps Mosse IP 12
2019-09-07 13:00 Ösmo GIF FK Svart - Boo FF 6 Ösmo IP 11
2019-09-07 13:45 Vendelsö IK 5 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 3 Vendelsömalmsskolan 11
2019-09-08 11:00 Västerhaninge IF vit - IF Olympia Hanvedens IP 21
2019-09-08 11:45 Enskede IK Marin 1 - Spårvägens FF 2 Enskede IP 4
2019-09-08 15:15 Hanvikens SK Svart - Stureby SK Vit Trollbäckens IP 3
2019-09-14 10:15 IF Olympia - Skogås-Trångsunds FF Lila Västboda BP 1
2019-09-14 11:30 Spårvägens FF 2 - Boo FF 6 Skarpnäcks SF 31
2019-09-14 14:00 Tungelsta IF 1 - Sickla IF Blå 1 Tungelsta Skola 12
2019-09-14 14:00 Stureby SK Vit - Västerhaninge IF vit Stureby Skola BP 11
2019-09-15 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 3 - Enskede IK Marin 1 Kärrtorps IP 22
2019-09-15 09:00 Tyresö FF Kru Röd - Tungelsta IF 1 Tyresövallen 21
2019-09-15 14:00 Sickla IF Blå 1 - Vendelsö IK 5 Nacka IP 21
2019-09-15 15:15 Hanvikens SK Svart - Ösmo GIF FK Svart Trollbäckens IP 3
2019-09-21 11:30 Tungelsta IF 1 - IF Olympia Tungelsta Skola 12
2019-09-21 11:30 Skogås-Trångsunds FF Lila - Stureby SK Vit Nytorps Mosse IP 12
2019-09-21 12:45 Boo FF 6 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 3 Boovallen 22
2019-09-21 13:30 Ösmo GIF FK Svart - Spårvägens FF 2 Ösmo IP 11
2019-09-21 13:45 Vendelsö IK 5 - Tyresö FF Kru Röd Vendelsömalmsskolan 11
2019-09-22 11:00 Västerhaninge IF vit - Hanvikens SK Svart Hanvedens IP 21
2019-09-22 19:15 Enskede IK Marin 1 - Sickla IF Blå 1 Enskede IP 4
2019-09-28 10:15 IF Olympia - Vendelsö IK 5 Västboda BP 1
2019-09-28 14:00 Stureby SK Vit - Tungelsta IF 1 Stureby Skola BP 11
2019-09-29 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 3 - Spårvägens FF 2 Kärrtorps IP 22
2019-09-29 09:00 Tyresö FF Kru Röd - Enskede IK Marin 1 Tyresövallen 21
2019-09-29 11:00 Västerhaninge IF vit - Ösmo GIF FK Svart Hanvedens IP 21
2019-09-29 14:00 Hanvikens SK Svart - Skogås-Trångsunds FF Lila Trollbäckens IP 3
2019-09-29 15:15 Sickla IF Blå 1 - Boo FF 6 Nacka IP 22

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info