Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12-34

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 4 Tobias Ericsson 0706634472 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Ljusblå1 Fredrik Lundin 0733137003 Svarta/svarta/röda
FoC Farsta FF Vit Göran Norberg 0709343466 Röd/Svart/Svart
Högdalens AIS 1 Douglas Herrera 08995842 0736733696 Röd/svart/svart
Rågsveds IF 1 Gustav Ängeby 0703353889 Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll 4 Anders Hermansson 0853251957 0720138370 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 4 Karl Eriksson Blåvitt /blå/blå
Sickla IF Svart 4 Per Forssberg 08202122 0707940467 Röd/Blå/Röd
Stureby SK Orange Tommy Dannstedt 0730333116 Blå/Vit/Blå
Tyresö FF Str Gul Linda Sandberg 0729805182 Gul/Röd/Röda
Västerhaninge IF blå Jessica Nyman Bodo Blå/Vit/Blå
Älvsjö AIK FF Röd 2 Ulf Aggefors vit/blå/vita
Örby IS Blå Peter Nilsson 0733265751 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:15 Högdalens AIS 1 - Örby IS Blå Bäckahagens BP 1
2019-04-27 15:15 Segeltorps IF 4 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Segeltorps IP 2
2019-04-27 15:15 Stureby SK Orange - Enskede IK Ljusblå1 Stureby Skola BP 11
2019-04-28 09:00 Tyresö FF Str Gul - FoC Farsta FF Vit Tyresövallen 21
2019-04-28 11:00 Västerhaninge IF blå - Boo FF 4 Hanvedens IP 21
2019-04-28 12:45 Sickla IF Svart 4 - Rågsveds IF 1 Nacka IP 21
Maj
2019-05-04 10:15 Rågsveds IF 1 - Tyresö FF Str Gul Hagsätra IP 11
2019-05-04 10:15 Boo FF 4 - Segeltorps IF 4 Orminge BP 1
2019-05-04 11:30 Örby IS Blå - Rönninge Salem Fotboll 4 Örby BP 1
2019-05-05 15:15 FoC Farsta FF Vit - Stureby SK Orange Farsta IP 12
2019-05-05 15:45 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Sickla IF Svart 4 Älvsjö IP 4
2019-05-05 19:15 Enskede IK Ljusblå1 - Högdalens AIS 1 Enskede IP 4
2019-05-11 10:15 Högdalens AIS 1 - FoC Farsta FF Vit Bäckahagens BP 1
2019-05-11 12:45 Rönninge Salem Fotboll 4 - Enskede IK Ljusblå1 Berga IP 11
2019-05-11 12:45 Boo FF 4 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Orminge BP 1
2019-05-11 14:00 Stureby SK Orange - Rågsveds IF 1 Stureby Skola BP 11
2019-05-12 09:00 Tyresö FF Str Gul - Sickla IF Svart 4 Tyresövallen 21
2019-05-12 11:00 Västerhaninge IF blå - Örby IS Blå Hanvedens IP 21
2019-05-18 10:15 Rågsveds IF 1 - Högdalens AIS 1 Hagsätra IP 11
2019-05-18 10:15 Örby IS Blå - Segeltorps IF 4 Örby BP 1
2019-05-19 09:15 Enskede IK Ljusblå1 - Västerhaninge IF blå Enskede IP 4
2019-05-19 12:45 Sickla IF Svart 4 - Stureby SK Orange Nacka IP 21
2019-05-19 14:30 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Tyresö FF Str Gul Älvsjö IP 4
2019-05-19 15:15 FoC Farsta FF Vit - Rönninge Salem Fotboll 4 Farsta IP 12
2019-05-25 10:15 Högdalens AIS 1 - Sickla IF Svart 4 Bäckahagens BP 1
2019-05-25 12:30 Segeltorps IF 4 - Enskede IK Ljusblå1 Segeltorps IP 2
2019-05-25 12:45 Rönninge Salem Fotboll 4 - Rågsveds IF 1 Berga IP 11
2019-05-25 12:45 Stureby SK Orange - Tyresö FF Str Gul Stureby Skola BP 11
2019-05-25 12:45 Boo FF 4 - Örby IS Blå Orminge BP 1
2019-05-26 11:00 Västerhaninge IF blå - FoC Farsta FF Vit Hanvedens IP 21
Juni
2019-06-01 10:15 Rågsveds IF 1 - Västerhaninge IF blå Hagsätra IP 11
2019-06-02 10:15 Tyresö FF Str Gul - Högdalens AIS 1 Tyresövallen 21
2019-06-02 12:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Stureby SK Orange Älvsjö IP 4
2019-06-02 14:00 Sickla IF Svart 4 - Rönninge Salem Fotboll 4 Nacka IP 21
2019-06-02 15:15 FoC Farsta FF Vit - Segeltorps IF 4 Farsta IP 12
2019-06-02 19:00 Enskede IK Ljusblå1 - Boo FF 4 Enskede IP 4
2019-06-08 11:30 Högdalens AIS 1 - Stureby SK Orange Bäckahagens BP 1
2019-06-08 11:30 Örby IS Blå - Älvsjö AIK FF Röd 2 Örby BP 1
2019-06-08 12:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Tyresö FF Str Gul Berga IP 11
2019-06-08 12:45 Boo FF 4 - FoC Farsta FF Vit Orminge BP 1
2019-06-08 13:45 Segeltorps IF 4 - Rågsveds IF 1 Segeltorps IP 2
2019-06-09 11:00 Västerhaninge IF blå - Sickla IF Svart 4 Hanvedens IP 21
Augusti
2019-08-24 10:15 Rågsveds IF 1 - Boo FF 4 Hagsätra IP 11
2019-08-24 14:00 Stureby SK Orange - Rönninge Salem Fotboll 4 Stureby Skola BP 11
2019-08-25 09:00 Tyresö FF Str Gul - Västerhaninge IF blå Tyresövallen 21
2019-08-25 10:45 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Högdalens AIS 1 Älvsjö IP 4
2019-08-25 14:00 Sickla IF Svart 4 - Segeltorps IF 4 Skuru IP 11
2019-08-25 20:30 Enskede IK Ljusblå1 - Örby IS Blå Enskede IP 4
2019-08-31 10:15 Örby IS Blå - FoC Farsta FF Vit Örby BP 1
2019-08-31 11:30 Rönninge Salem Fotboll 4 - Högdalens AIS 1 Berga IP 11
2019-08-31 11:30 Boo FF 4 - Sickla IF Svart 4 Orminge BP 1
2019-08-31 15:15 Segeltorps IF 4 - Tyresö FF Str Gul Segeltorps IP 2
September
2019-09-01 11:00 Västerhaninge IF blå - Stureby SK Orange Hanvedens IP 21
2019-09-01 19:00 Enskede IK Ljusblå1 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Enskede IP 4
2019-09-07 10:15 Högdalens AIS 1 - Västerhaninge IF blå Bäckahagens BP 1
2019-09-07 10:15 Rågsveds IF 1 - Örby IS Blå Hagsätra IP 11
2019-09-07 14:00 Stureby SK Orange - Segeltorps IF 4 Stureby Skola BP 11
2019-09-08 09:00 Tyresö FF Str Gul - Boo FF 4 Tyresövallen 21
2019-09-08 09:30 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Rönninge Salem Fotboll 4 Älvsjö IP 4
2019-09-08 15:15 FoC Farsta FF Vit - Enskede IK Ljusblå1 Farsta IP 12
2019-09-14 10:15 Örby IS Blå - Sickla IF Svart 4 Örby BP 1
2019-09-14 11:30 Boo FF 4 - Stureby SK Orange Orminge BP 1
2019-09-14 12:30 Segeltorps IF 4 - Högdalens AIS 1 Segeltorps IP 2
2019-09-15 10:15 Enskede IK Ljusblå1 - Rågsveds IF 1 Enskede IP 4
2019-09-15 11:00 Västerhaninge IF blå - Rönninge Salem Fotboll 4 Hanvedens IP 21
2019-09-15 11:30 FoC Farsta FF Vit - Älvsjö AIK FF Röd 2 Farsta IP 12
2019-09-21 10:15 Högdalens AIS 1 - Boo FF 4 Bäckahagens BP 1
2019-09-21 10:15 Rågsveds IF 1 - FoC Farsta FF Vit Hagsätra IP 11
2019-09-21 11:30 Rönninge Salem Fotboll 4 - Segeltorps IF 4 Berga IP 11
2019-09-22 09:30 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Västerhaninge IF blå Älvsjö IP 4
2019-09-22 10:15 Tyresö FF Str Gul - Örby IS Blå Tyresövallen 21
2019-09-22 12:45 Sickla IF Svart 4 - Enskede IK Ljusblå1 Nacka IP 21
2019-09-28 10:15 Rågsveds IF 1 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Hagsätra IP 11
2019-09-28 10:15 Boo FF 4 - Rönninge Salem Fotboll 4 Orminge BP 1
2019-09-28 11:15 Segeltorps IF 4 - Västerhaninge IF blå Segeltorps IP 2
2019-09-28 11:30 Örby IS Blå - Stureby SK Orange Örby BP 1
2019-09-28 15:15 Enskede IK Ljusblå1 - Tyresö FF Str Gul Enskede IP 4
2019-09-29 10:15 FoC Farsta FF Vit - Sickla IF Svart 4 Farsta IP 12

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info