Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12-35

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Grå 1 Katarina Jansson Mercer 0739184926 Svarta/svarta/röda
Enskede IK Lila 1 Anders Falk 0705884427 Svarta/svarta/röda
Grödinge SK Vit Johanna Kindahl 0769463620 Grön//Grön//Grön/
Huddinge IF 6 Andréas Serrander 0708571738 Svart/gulrandig/Svart/Gul
IFK Stockholm FK Vit Marcelo Soto Röd/Blå/Vit
Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Björn Rolland Strid 0706247722 Röd/Vit/Röd
Rönninge Salem Fotboll 5 Anders Hermansson 0853251957 0720138370 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 3 Karl Eriksson Blåvitt/blå/blå
Stuvsta IF 6 Maria Thörnqvist 0702628020 Grön/svart randig/Svart/Svart
Svensk-Palestinska FF 2 Sadjad Nima 0700729492 VIT/VIT/VIT
Sörskogens IF P07_1 Peter Claesson Vit/Röd/Vit
Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Magnus Jansson Grön/Vit/Grön/Grön
Vårby Gårds IF Blå Ivica Burazin 0720450488 0720450488 Vinröd/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Vit 3 Ulf Axelsson Rodert vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:15 Stuvsta IF 6 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Stuvsta IP 12
2019-04-27 11:30 Svensk-Palestinska FF 2 - Enskede IK Lila 1 Sätra BP 12
2019-04-27 11:30 IFK Stockholm FK Vit - Rönninge Salem Fotboll 5 Vårbergs IP 11
2019-04-27 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Sörskogens IF P07_1 Axelsbergs BP 12
2019-04-28 12:00 Grödinge SK Vit - Huddinge IF 6 Broängsplan 12
2019-04-28 13:15 Älvsjö AIK FF Vit 3 - Segeltorps IF 3 Älvsjö IP 4
2019-04-28 19:00 Enskede IK Grå 1 - Vårby Gårds IF Blå Enskede IP 4
Maj
2019-05-04 09:00 Rönninge Salem Fotboll 5 - Svensk-Palestinska FF 2 Berga IP 11
2019-05-04 11:15 Segeltorps IF 3 - Grödinge SK Vit Segeltorps IP 2
2019-05-04 13:30 Vårby Gårds IF Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Vårbyparkens BP 12
2019-05-05 10:30 Enskede IK Lila 1 - Enskede IK Grå 1 Enskede IP 4
2019-05-05 14:00 Huddinge IF 6 - Stuvsta IF 6 Källbrinks IP 2
2019-05-05 16:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - IFK Stockholm FK Vit Brantbrinks IP 21
2019-05-11 11:30 Svensk-Palestinska FF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Sätra BP 12
2019-05-11 11:30 IFK Stockholm FK Vit - Stuvsta IF 6 Vårbergs IP 11
2019-05-11 12:30 Segeltorps IF 3 - Huddinge IF 6 Segeltorps IP 2
2019-05-11 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Enskede IK Lila 1 Axelsbergs BP 12
2019-05-12 12:00 Grödinge SK Vit - Sörskogens IF P07_1 Broängsplan 12
2019-05-12 13:15 Älvsjö AIK FF Vit 3 - Vårby Gårds IF Blå Älvsjö IP 4
2019-05-12 19:00 Enskede IK Grå 1 - Rönninge Salem Fotboll 5 Enskede IP 4
2019-05-14 18:30 Sörskogens IF P07_1 - Älvsjö AIK FF Vit 3 Sörskogens BP 11
2019-05-17 18:45 Stuvsta IF 6 - Svensk-Palestinska FF 2 Stuvsta IP 12
2019-05-17 18:45 Sörskogens IF P07_1 - Segeltorps IF 3 Sörskogens BP 11
2019-05-18 11:30 Rönninge Salem Fotboll 5 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Berga IP 11
2019-05-18 13:30 Vårby Gårds IF Blå - Grödinge SK Vit Vårbyparkens BP 12
2019-05-19 14:00 Huddinge IF 6 - IFK Stockholm FK Vit Källbrinks IP 2
2019-05-19 16:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Enskede IK Grå 1 Brantbrinks IP 21
2019-05-19 19:15 Enskede IK Lila 1 - Älvsjö AIK FF Vit 3 Enskede IP 4
2019-05-24 18:45 Sörskogens IF P07_1 - Huddinge IF 6 Sörskogens BP 11
2019-05-25 11:15 Segeltorps IF 3 - Vårby Gårds IF Blå Segeltorps IP 2
2019-05-25 11:30 Svensk-Palestinska FF 2 - IFK Stockholm FK Vit Sätra BP 12
2019-05-25 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Axelsbergs BP 12
2019-05-25 15:15 Enskede IK Grå 1 - Stuvsta IF 6 Enskede IP 4
2019-05-26 12:00 Grödinge SK Vit - Enskede IK Lila 1 Broängsplan 12
2019-05-26 15:45 Älvsjö AIK FF Vit 3 - Rönninge Salem Fotboll 5 Älvsjö IP 4
2019-05-31 18:45 Stuvsta IF 6 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Stuvsta IP 12
Juni
2019-06-01 11:30 IFK Stockholm FK Vit - Enskede IK Grå 1 Vårbergs IP 11
2019-06-01 11:30 Rönninge Salem Fotboll 5 - Grödinge SK Vit Berga IP 11
2019-06-01 13:30 Vårby Gårds IF Blå - Sörskogens IF P07_1 Vårbyparkens BP 12
2019-06-02 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Älvsjö AIK FF Vit 3 Brantbrinks IP 21
2019-06-02 11:30 Enskede IK Lila 1 - Segeltorps IF 3 Enskede IP 4
2019-06-02 15:15 Huddinge IF 6 - Svensk-Palestinska FF 2 Källbrinks IP 2
2019-06-07 18:45 Sörskogens IF P07_1 - Enskede IK Lila 1 Sörskogens BP 11
2019-06-08 12:30 Segeltorps IF 3 - Rönninge Salem Fotboll 5 Segeltorps IP 2
2019-06-08 13:30 Vårby Gårds IF Blå - Huddinge IF 6 Vårbyparkens BP 12
2019-06-08 15:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - IFK Stockholm FK Vit Axelsbergs BP 12
2019-06-08 15:15 Enskede IK Grå 1 - Svensk-Palestinska FF 2 Enskede IP 4
2019-06-09 12:00 Grödinge SK Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Broängsplan 12
2019-06-09 17:00 Älvsjö AIK FF Vit 3 - Stuvsta IF 6 Älvsjö IP 4
Augusti
2019-08-24 09:15 Stuvsta IF 6 - Grödinge SK Vit Stuvsta IP 12
2019-08-24 11:30 Svensk-Palestinska FF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Sätra BP 12
2019-08-24 11:30 IFK Stockholm FK Vit - Älvsjö AIK FF Vit 3 Vårbergs IP 11
2019-08-24 12:45 Rönninge Salem Fotboll 5 - Sörskogens IF P07_1 Berga IP 11
2019-08-25 Enskede IK Lila 1 - Vårby Gårds IF Blå Enskede IP 4
2019-08-25 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Segeltorps IF 3 Brantbrinks IP 21
2019-08-25 14:00 Huddinge IF 6 - Enskede IK Grå 1 Källbrinks IP 2
2019-08-30 18:45 Sörskogens IF P07_1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Sörskogens BP 11
2019-08-31 13:30 Vårby Gårds IF Blå - Rönninge Salem Fotboll 5 Vårbyparkens BP 12
2019-08-31 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Enskede IK Grå 1 Axelsbergs BP 12
2019-08-31 14:00 Segeltorps IF 3 - Stuvsta IF 6 Segeltorps IP 2
September
2019-09-01 10:15 Enskede IK Lila 1 - Huddinge IF 6 Enskede IP 4
2019-09-01 12:00 Grödinge SK Vit - IFK Stockholm FK Vit Broängsplan 12
2019-09-01 17:00 Älvsjö AIK FF Vit 3 - Svensk-Palestinska FF 2 Älvsjö IP 4
2019-09-07 09:00 Stuvsta IF 6 - Sörskogens IF P07_1 Stuvsta IP 12
2019-09-07 11:30 Svensk-Palestinska FF 2 - Grödinge SK Vit Sätra BP 12
2019-09-07 11:30 IFK Stockholm FK Vit - Segeltorps IF 3 Vårbergs IP 11
2019-09-07 12:45 Rönninge Salem Fotboll 5 - Enskede IK Lila 1 Berga IP 11
2019-09-07 15:15 Huddinge IF 6 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Källbrinks IP 2
2019-09-08 10:30 Enskede IK Grå 1 - Älvsjö AIK FF Vit 3 Enskede IP 4
2019-09-08 12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Vårby Gårds IF Blå Brantbrinks IP 21
2019-09-13 18:45 Sörskogens IF P07_1 - IFK Stockholm FK Vit Sörskogens BP 11
2019-09-14 12:45 Rönninge Salem Fotboll 5 - Huddinge IF 6 Berga IP 11
2019-09-14 13:30 Vårby Gårds IF Blå - Stuvsta IF 6 Vårbyparkens BP 12
2019-09-14 13:45 Segeltorps IF 3 - Svensk-Palestinska FF 2 Segeltorps IP 2
2019-09-14 15:15 Enskede IK Lila 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Enskede IP 4
2019-09-15 12:00 Grödinge SK Vit - Enskede IK Grå 1 Broängsplan 12
2019-09-15 17:00 Älvsjö AIK FF Vit 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Älvsjö IP 4
2019-09-21 09:00 Stuvsta IF 6 - Enskede IK Lila 1 Stuvsta IP 12
2019-09-21 11:30 Svensk-Palestinska FF 2 - Sörskogens IF P07_1 Sätra BP 12
2019-09-21 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Grödinge SK Vit Axelsbergs BP 12
2019-09-21 12:45 IFK Stockholm FK Vit - Vårby Gårds IF Blå Vårbergs IP 11
2019-09-22 10:30 Enskede IK Grå 1 - Segeltorps IF 3 Enskede IP 4
2019-09-22 11:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Rönninge Salem Fotboll 5 Brantbrinks IP 21
2019-09-22 14:00 Huddinge IF 6 - Älvsjö AIK FF Vit 3 Källbrinks IP 2
2019-09-27 18:45 Sörskogens IF P07_1 - Enskede IK Grå 1 Sörskogens BP 11
2019-09-28 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Huddinge IF 6 Brantbrinks IP 21
2019-09-28 12:30 Segeltorps IF 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Segeltorps IP 2
2019-09-28 12:45 Rönninge Salem Fotboll 5 - Stuvsta IF 6 Berga IP 11
2019-09-28 13:30 Vårby Gårds IF Blå - Svensk-Palestinska FF 2 Vårbyparkens BP 12
2019-09-29 14:30 Grödinge SK Vit - Älvsjö AIK FF Vit 3 Broängsplan 12
2019-09-29 19:00 Enskede IK Lila 1 - IFK Stockholm FK Vit Enskede IP 4

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info