Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor Division 6 Grupp 3

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Avesta AIK Jan-Erik Andersson 0702451586 Blåvit/Blå/Blå
Fors IK Ann Louise Rossbäck 0707149688 Vit/Röd/Vit
IF Tunabro Marcus Sewerlid 0707615025 Blå/Blå/Blå
IFK Hedemora FK Björn Eriksson 0706012273 Vit/Vit/Vit
Kvarnsvedens IK vit Ulf Mikael Engström 0705600008 Röd/Röd/Röd
Torsångs IF gul Anna Vestlund 0704676604 Gulblå/blå/blå
Östansbo IS Terje Kangas 0703400027 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-04 15:00 IFK Hedemora FK - Avesta AIK Vasaliden Arena
2019-05-04 15:15 Torsångs IF gul - IF Tunabro Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2019-05-05 12:00 Fors IK - Kvarnsvedens IK vit Fors IP
Omgång 2
2019-05-12 11:00 IF Tunabro - IFK Hedemora FK Gyllevallen
2019-05-12 14:00 Avesta AIK - Fors IK Avestavallen D
2019-05-12 15:30 Kvarnsvedens IK vit - Östansbo IS Kvarnsvedens IP
Omgång 3
2019-05-18 11:00 Östansbo IS - Fors IK Björkliden C 7-manna
2019-05-18 15:00 IF Tunabro - Avesta AIK Gyllevallen
2019-05-19 13:00 Torsångs IF gul - Kvarnsvedens IK vit Torsångs IP 7v7
Omgång 4
2019-05-26 11:00 Kvarnsvedens IK vit - IFK Hedemora FK Kvarnsvedens IP
2019-05-26 12:00 Fors IK - Torsångs IF gul Fors IP
2019-05-26 16:00 Avesta AIK - Östansbo IS Avestavallen D
Omgång 5
2019-06-01 11:00 IFK Hedemora FK - Fors IK Brunnsjöliden A
2019-06-02 13:00 Torsångs IF gul - Östansbo IS Torsångs IP 7v7
2019-06-03 18:00 IF Tunabro - Kvarnsvedens IK vit Gyllevallen
Omgång 6
2019-06-08 11:00 Östansbo IS - IFK Hedemora FK Björkliden C 7-manna
2019-06-09 00:00 Avesta AIK - Torsångs IF gul Avestavallen D
2019-06-09 12:00 Fors IK - IF Tunabro Fors IP
Omgång 7
2019-06-15 15:00 IF Tunabro - Östansbo IS Gyllevallen
2019-06-16 14:00 IFK Hedemora FK - Torsångs IF gul Brunnsjöliden A
2019-06-16 17:30 Kvarnsvedens IK vit - Avesta AIK Kvarnsvedens IP
Omgång 8
2019-08-04 11:00 Östansbo IS - IF Tunabro Björkliden C 7-manna
2019-08-04 14:00 Avesta AIK - Kvarnsvedens IK vit Avestavallen D
2019-08-07 18:00 Torsångs IF gul - IFK Hedemora FK Torsångs IP 7v7
Omgång 9
2019-08-10 13:00 IFK Hedemora FK - Östansbo IS Brunnsjöliden A
2019-08-11 13:00 Torsångs IF gul - Avesta AIK Torsångs IP 7v7
2019-08-17 15:00 IF Tunabro - Fors IK Gyllevallen
Omgång 10
2019-08-14 18:30 Kvarnsvedens IK vit - IF Tunabro Kvarnsvedens IP
2019-08-17 11:00 Östansbo IS - Torsångs IF gul Björkliden C 7-manna
2019-08-18 12:00 Fors IK - IFK Hedemora FK Fors IP
Omgång 11
2019-08-24 11:00 Östansbo IS - Avesta AIK Björkliden C 7-manna
2019-08-25 11:00 IFK Hedemora FK - Kvarnsvedens IK vit Brunnsjöliden A
2019-08-25 13:00 Torsångs IF gul - Fors IK Torsångs IP 7v7
Omgång 12
2019-09-01 00:00 Kvarnsvedens IK vit - Torsångs IF gul Kvarnsvedens IP
2019-09-01 12:00 Fors IK - Östansbo IS Fors IP
2019-09-01 14:00 Avesta AIK - IF Tunabro Avestavallen D
Omgång 13
2019-09-07 11:00 Östansbo IS - Kvarnsvedens IK vit Björkliden C 7-manna
2019-09-08 12:00 Fors IK - Avesta AIK Fors IP
2019-09-08 13:00 IFK Hedemora FK - IF Tunabro Brunnsjöliden A
Omgång 14
2019-09-02 18:00 IF Tunabro - Torsångs IF gul Gyllevallen
2019-09-15 14:00 Kvarnsvedens IK vit - Fors IK Kvarnsvedens IP
2019-09-15 14:00 Avesta AIK - IFK Hedemora FK Avestavallen D

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info