Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher med 3 domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK (D3H) Adolfsbergs IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Adolfsbergs IK (D4D) Adolfsbergs IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Adolfsbergs IK (D5H) Adolfsbergs IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
AIK (D2D) AIK DFF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
AIK (DHA) AIK(Föreningen)
AIK (DJA) AIK(Föreningen)
AIK (DPA) AIK(Föreningen)
Akropolis IF (D1H) Georgios Gogas 0730701243 Vit, Vit, Vit
Al Salam SK (D6H) Shwan Hamad 0735078120 Svart/grön/grön
Arameisk-Syrianska IF (D2H) Arameisk-Syrianska IF(Föreningen) Gul/Röd, Röd, Röd
Arboga Södra IF (D3D) Kenth Pettersson 058914096 0723012006 Gul, Svart, Gul
Arboga Södra IF (D3H) Stefan Nilsson Markström 0701092872 Gul, Svart, Gul
Arboga Södra IF (DERH) Victor Huerta 0706117668 Gul, Svart, Gul
Assyriska FC (D6H) Loai Younan Blå, Vit, Vit
Avesta AIK (D4D) Avesta AIK(Föreningen) Blåvit, Blå, Blå
Avesta AIK (D4H) Avesta AIK(Föreningen) Blåvit, Blå, Blå
Avesta AIK (D6H) Avesta AIK(Föreningen) Blåvit, Blå, Blå
Avesta AIK (DPA) Avesta AIK(Föreningen) Blåvit, Blå, Blå
Barkarö SK (D3D) Jonas Lidman 0733750674 Röd/Blå/Röd
Bele Barkarby IF (D3D) Bele Barkarby IF(Föreningen)
BK Forward (D1H) Göran Engberg 0705227609 Gul, Svart, Gul
BK Forward (DERH) Göran Engberg 0705227609 Gul, Svart, Gul
BK Forward (DJA) Mikael Bjälkefors 0704255696 Gul, Svart, Gul
BK Kenty (D2H) AFK Linköping(Föreningen) Svart, Svart, Svart
BK Sport (D3D) Roger Hedlund 0702484290 Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport (D5H) Roger Hedlund 0702484290 Gul, Svart, Gul/svart
BK Tinnis (D2D) Johan Strid 0725856666 Grön, Grön, Grön
Bollstanäs SK (D1D) Bollstanäs SK(Föreningen) GUL, GRÖN, GRÖN
Bosnisk SK (D6H) Smajo Murguz 0765690750 0765690750 grön,grön,grön
Bro IK (D5H) Kjell Borglund 0730496107 Vita(Herr)Blå(Dam), Blå (Herr & Dam)
Bråtens IK (D3D) Bråtens IK(Föreningen) blå, blå, blå
Bäckby IF (D5H) Saer Pirow 0704245097 0704245097 Vit/svart/Vit
Bälinge (DDA) Bälinge IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Bälinge IF (D4H) Bälinge IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Bälinge IF (DHER) Bälinge IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Carlstad United (DPA) Carlstad United BK(Föreningen) svart, svart, svart
Carlstad United BK (D1H) Carlstad United BK(Föreningen) svart, svart, svart
Dalarnas FF F16 Svanå IF(Föreningen)
Dalkurd FF (D1H) Dalkurd FF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Dalkurd FF (DJA) Elmostapha Elhachmi 024015715 0739781990 Grön, Grön, Grön
Dalkurd FF (DPA) Dalkurd FF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Danmarks IF (D1D) Danmarks IF(Föreningen) Röd/vit, röd, röd
Degerfors IF (DSE) Patrik Werner 058645020 0706048464 röd, vita, vita
Degerfors UFF Degerfors IF Ungdom(Föreningen) Röd, Vit, Vit
DFK Värmbol (D3D) Åke Pettersson 015018638 0704710916 Blå, Blå, Blå
Dingtuna GIF (D7H) Jörgen Elmtoft 021333737 0703138684 svart/svart/gul
Djurgården (D3D) Djurgårdens IF DFF(Föreningen) Blårandig, Blå, Blå
Djurgården IF (DAH) Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF (DDA) Djurgårdens IF DFF(Föreningen) Blårandig, Blå, Blå
Djurgårdens IF (DJA) Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF (DPA) Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Ekeby BK (D7H) Anders Hedström 0709778962 Blå, Blå, Blå
Eneby BK (D3D) Niclas Arvidsson 0703946968 Grön-Grön.Grön
Enhörna IF (D3H) Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enköping SK (D2H) Enköpings SK FK(Föreningen) Grön/svart, Svart, Grön
Enköpings IS (D4H) Enköpings IS(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Enköpings SK (DJA) Enköpings SK FK(Föreningen) Grön/svart, Svart, Grön
Enköpings SK (DPA) Göran Nyström 0171442422 0708823896 Grön/svart, Svart, Grön
Enköpings SK UK (D4D) Enköpings SK UK(Föreningen) Grön, Svart, Grön
Enskede IK (D2H) Enskede IK(Föreningen) Svarta, svarta, röda
Enskede IK (DJA) Enskede IK(Föreningen) Svarta, svarta, röda
Ervalla SK (D4H) Ervalla SK(Föreningen) Gul, gul, gul
Eskilstuna Babylon (D5H) Eskilstuna Babylon IF(Föreningen) Lila , Lila, Svart
Eskilstuna City (D2H) Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna City (DJA) Kenneth Huselius 016512871 0706809560 BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna City (DPA) Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna Södra (D4H) Johan Hansson 016519112 0739701269 Gul/Svart, Svart, Svarta
Eskilstuna United (D1D) Pekka Hellmark 016143815 Blå, Blå, Blå
Eskilstuna United DFF (F17) Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Fagersta Södra IK (D4H) Kai Kinnari 0736963264 Blå, blå, Vit
Falu FK (D1H) Patrik Andersson 023770671 0706429032 Röd, Röd, Röd
Falu FK (DJAD1) Falu FK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Falu FK (DPA) Falu FK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Fanna BK (D3D) Per Hansson 0702102309 Svart, Svart, Svart
Fanna BK (D5H) Mathias Gallo Svart, Svart, Svart
FC Djursholm (D2D) FC Djursholm(Föreningen) Röd, Röd, Röd
FC Djursholm (JAD1) FC Djursholm(Föreningen) Röd, Röd, Röd
FC Järfälla (D3H) FC Järfälla(Föreningen) Vit, Svart, Svarta
Fellingsbro GoIF (D5H) Fellingsbro GOIF(Föreningen) Svart/Vit, Svart, Vit/Svart
Fjärdhundra SK (D6H) Henrik Isberg Törnros Röd, Grön, Vit
FK Bosna 92 (D4H) FK Bosna 92 Örebro(Föreningen) blå, blå, blå
FK Linköping (D2H) FC Linköping City(Föreningen) blå, blå, blå
Flens IF-Södra (D3D) Sten Söderberg 015713508 0733894918 svart, Svart, svart
Flens IF-Södra (D4H) Flens IF-Södra(Föreningen) svart, Svart, svart
Forsby FF (D3D) Lars Öberg 0735953292 Blå/vit, Svart, Vita
Forsby FF (D6H) Ulf Blomdahl 022124782 0730957219 Blå/vit, Svart, Vita
Forssa BK (D3D) Forssa BK(Föreningen) Vit, Blå, vit
Frövi IK (D3D) Frövi IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Frövi IK (D5H) Ronny Pettersson 0708669411 Blå, Blå, Blå
G/Hammarby IF (D3H) Gestrike-Hammarby IF(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röd
Gamla Upsala SK (D2D) Gamla Upsala SK(Föreningen) Gula, Svarta, Gula
Gamla Upsala SK (D2H) Gamla Upsala SK(Föreningen) Gula, Svarta, Gula
Gamlis FF (D4H) Gamlis FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Gideonsberg IF (D3D) Per-Gunnar Lindström 0722039045 Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gideonsbergs IF (D1D) Jan-Erik Tage Holm 022031794 0736201054 Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gideonsbergs IF (D4H) Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gimo IF FK (D3H) Gimo IF FK(Föreningen) Vita (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam)
Grällsta IF (D6H) Claes Larsson 022415165 0736397713 Orange/Svart/Orange
Grönbo IF (D6H) Grönbo IF(Föreningen) Gul herr, gul dam , Svart herr, svart dam , Gul herr, gul dam
GSBK/Kopparberg (D3D) Guldsmedsh.-Stråssa BK(Föreningen) Röd-vit, vit-röd, vit-röd
Gustafs GoIF (D2D) Tomas Hultgren 0243233592 0704564696 Röd, Röd, Röd
Götlunda IF (D3D) Greger Carlsson 058950112 0705468286 mörkblå, mörkblå, mörkblå
Hagby IK (D5H) Thomas Holmström 018397208 0737107316 röd, svart, svart
Hallsbergs BK (D3D) Hallsbergs BK(Föreningen) Svart, Svart, svart
Hallstahammar SK (D5H) Jan-Erik Engman 022016646 0730702461 Röd, Vit, Röd
Hallstahammar SK (DERH) Magnus Sahlgren Röd, Vit, Röd
Hammarby IF (P17) Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hammarby IF (P19) Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hammarby TFF (D2H) Boo FK(Föreningen) Vinröd, Svart, Svart
Hampetorp-Odensbackens IF Hampetorp-Odensbackens IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Harbo IF (D5H) Uno Philipsson 029230414 0705248119 Röd/Vit Randig, Röda, Röda
Hargs BK (D4H) Hargs BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Heby AIF (D3H) Heby AIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hovsta IF (D6H) Kristian Landmark Orange/svart/svart
Huddinge IF (D3D) Huddinge IF(Föreningen) Gul med svarta detaljer, Svart, Vit
Håbo FF (D3D) Håbo FF(Föreningen) röd, röd, vit
Håbo FF (D4H) Håbo FF(Föreningen) röd, röd, vit
Håbo FF (DPA) Håbo FF(Föreningen) röd, röd, vit
Hällbybrunns IF (D3D) Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF (D5H) Kennet Lund 016352122 0706544122 Vit Svart inslag, Svart, vita
Härad IF (D4H) Tony Lööw 0739506332 Gul, Svart
Hässelby SK (D3D) Hässelby SK FF(Föreningen) Röd, Svart, Röda
IF Brommapojkarna ( DP16 ) IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna (D2D) IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna (DJA) IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna (DPA) IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna (DSEH) IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna (P16) IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Eker (D4H) Peder Ståhl Svart, Svart, Svart
IF Eker Örebro (D3D) Mats Lindström 019246800 0705134200 Svart, Svart, Svart
IF Garparna FK (D6H) IF Garparna FK(Föreningen) tjejer=blå, killar=vit, tjejer=blå, killar=vit, tjejer=blå, killar=vit
IF Sylvia (D1H) IF Sylvia(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit
IFK Eskilstuna (D3H) IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna (DJA) IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna (DPA) IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Grängesberg (D5H) IFK Grängesberg FK(Föreningen) vit, blå, blå
IFK Gävle (D2D) IFK Gävle(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Hallsberg (D5H) IFK Hallsberg FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Hedemora (D3D) Kent Hedin +46706972525 Vit, Vit, Vit
IFK Hedemora FK (D5H) Robert Ahlbom 022530372 0707730372 Vit, Vit, Vit
IFK Kumla (D2D) IFK Kumla(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Kumla (D3H) IFK Kumla(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Lidingö (D2D) IFK Lidingö FK(Föreningen) blåvit randig, blå, blå
IFK Lidingö (D4H) IFK Lidingö FK(Föreningen) blåvit randig, blå, blå
IFK Lindesberg (D3D) IFK Lindesberg(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Lindesberg (D6H) IFK Lindesberg(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Mariehamn (D3D) Köping SK(Föreningen)
IFK Stockholm (JAD1) IFK Stockholm(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IFK Täby (JAD1) IFK Täby FK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
IFK Täby FK (D2D) IFK Täby FK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
IFK Uppsala (D3H) IFK Uppsala(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IFK Västerås (D5H) Birger Brodahl 021188901 0703101700 Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Västerås (DJAD1) IFK Västerås FK(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Västerås FK (DPA) IFK Västerås FK(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Ölme (D3H) Magnus Alpmyr 055083544 0705683544 blå, blå, blå
IFK Örebro (D4H) IFK Örebro(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Österåker (D3D) IFK Österåker FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Österåkers (D3H) IFK Österåker FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IK Brage (D1H) Jonas Björkgren Grön, Vit, Vit
IK Brage (DJA) IK Brage(Föreningen) Grön, Vit, Vit
IK Brage (DPA) IK Brage(Föreningen) Grön, Vit, Vit
IK Franke (D3D) Lilian Grankull 0709400672 Grön, Grön
IK Franke (D3H) Peter Markstedt 0707472140 Grön, Grön
IK Franke (DERH) Richard Degerlund 0707742735 Grön, Grön
IK Franke (DHJ) Magnus Hellström 021302183 0735851609 Grön, Grön
IK Frej (D2H) IK Frej Täby(Föreningen) Gul, Svart, gul
IK Fyris (D2D) IK Fyris(Föreningen) Svart (Herr & Dam), Svart (Herr & Dam), Svart
IK Fyris (D4H) IK Fyris(Föreningen) Svart (Herr & Dam), Svart (Herr & Dam), Svart
IK Nordia (D4H) Patrick Strömberg 0761191974 vit, röd, röd
IK Oden (D3R) IK Oden(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
IK Oden (D4H) Hans Olov Forsström 021840136 0705704466 Blå-vit, Blå, Blå
IK Oden (DHJ) IK Oden(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
IK Sirius FK (DPA) IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IK Sirius FK (HJ) IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IK Sleipner (D1H) IK Sleipner(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Blå
IK Sturehov (D3D) IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Sturehov (D4H) IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Viljan (D3D) IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan (D4H) Willy Wolter 0706614726 Blå, Blå, Blå
Immetorps BK (D4H) Immetorp BK(Föreningen) grön, vit, gröna
Irsta IF (D4H) Torbjörn Gunnar Lindberg 021145080 0706751330 Grön, Grön, Grön
Juventus IF (D4H) Jozo Pertunaj Svart/vit, Vit, Vita
Karlslunds IF (D1H) Karlslunds IF HFK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Karlslunds IF (DPA) Karlslunds IF HFK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Karlslunds IF DFF (DDA) KIF Örebro DFF(Föreningen) röd, röd, röd
Karlstad BK (D1H) Karlstads BK(Föreningen) blå, vita, blå
Katrineholms SK (D3H) Lars Pettersson 0708701313
Katrineholms SK (DERH) Lars Pettersson 0708701313
KB Karlskoga (D2H) Mark Selmer 0737070074 blå, blå, blå
KB Karlskoga (DJA) KB Karlskoga FF(Föreningen) blå, blå, blå
KIF Örebro DFF (DAD) KIF Örebro DFF(Föreningen) röd, röd, röd
KIF Örebro DUFF (D2D) KIF Örebro DUFF(Föreningen) Röd, blå, röd
Knarrbacken FC (D6H) Knarrbacken FC(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Vita
Kolsva IF (D4D) Anders Wieweg 0706216519 Vit, Svart, Svart
Kolsva IF (D4H) Tomas Nilsson 0706745125 Vit, Svart, Svart
Konyaspor KIF (D2H) Konyaspor Kultur och IF(Föreningen) randig grön/vita, grön, grön
Korsnäs IF (D2D) Korsnäs IF FK(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Gul
Krylbo IF (D5H) Bo Hållén 022656608 0702793727 Svart - Vit - Svart
Kubikenborgs IF (D4H) Lennart Haglund 060175336 0703682993 gul/svart randig, svarta, gul/svart randig
Kubikenborgs IF (DPA) Olle Gidlund 060122273 0708557785 gul/svart randig, svarta, gul/svart randig
Kungsgårdens SK (D4H) Kungsgårdens SK(Föreningen) Marinblå, Vit, Vit
Kungsör BK (D4H) Per Johansson 0706005622 Röd, Svart, Svart
Kungsör BK (DERH) Kent Karlsson 022710232 0706613555 Röd, Svart, Svart
Kurdiska FF (D5H) Sherzad Kurdistani 0739880707 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Kvarnsvedens IK (D2D) Kvarnsvedens IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kvarnsvedens IK (DF17E) Kvarnsvedens IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kvicksunds SK (D5H) Kvicksunds SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Kälvesta IOFF (DJA) Kälvesta IOFF FK(Föreningen) Röd/Gul, Vinröd (ung) Gul (sen.), Vinröd/Gul (ung) Gul (sen)
Köping FF (D3H) Thord Gustavsson 022124023 0702285715 Röd/svart, Svart, Svart
Köping FF (DERH) Köping FF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svart
Köping FF (DHJ) Peter Skantz 0735585175 Röd/svart, Svart, Svart
Lagunda AIK (D4H) Örsundsbro IF(Föreningen) röd, blå, röd
Laxå IF (D4H) Laxå IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Lekebergs IF (D4H) Lekebergs IF(Föreningen) Svart-Röd, Svart, Svart
Lillkyrka IF (D6H) Lillkyrka IF(Föreningen) Gul, A-lag:Gul, B-lag:Blå/ Junior: gul, A-lag:Gul /B-lag:Gul
Lillån FK (D3D) Lillån FK(Föreningen) Vit/grön, Grön, Vit
Linköping Kenty DFF (D1D) BK Kenty(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Ludvika FK (D3H) Roger Karlsson 024019292 0708379705 Gul, Grön, Gul
Malmköpings IF (D4H) Malmköpings IF(Föreningen) Svart, Svart, Gula
Medåkers IF (D5H) Christos Giourgas 0589660366 0736000717 Svart-gul, Svart, Svart
Morgongåva SK (D4D) Morgongåva SK(Föreningen) Grön-vit randig, Grön, Grön
Morgongåva SK (D5H) Morgongåva SK(Föreningen) Grön-vit randig, Grön, Grön
Motala AIF FK (D2H) Kurt Löfgren 0141212855 0735606262 Vit, Svart, Vit
Munktorp BK (DHJ) Munktorps BK(Föreningen) Svart-vit, Svart, Svart
Munktorps BK (D4H) Lars Åke Larsson 022140549 0763916475 Svart-vit, Svart, Svart
Möklinta IF (D5H) Tommy Lindh 022480106 0705931770 Grön/vit, svart, svart
Norberg BK/Högfors (D6H) Norbergs AIF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Norrby SK (D3D) Norrby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Norrby SK (D5D) Norrby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Norrby SK (D5H) Teppo Niemi Carlsson 022423097 0703491311 Blå, Blå, Blå
Norrköpings DFF (D1D) IFK Norrköping DFK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Norrstrands IF (D2D) Norrstrands IF(Föreningen) Röd, vita, Röda
Nyckelby IF (D6H) Nyckelby IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Nyhammars IF (D4H) Nyhammars IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK (D3D) Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nyköpings BIS (D2H) Jan-Erik Eriksson Röd, Blå, Röd
QBIK (D1D) QBIK(Föreningen) Blå, blå, blå
Ransta IK (D6H) Roger Johansson 022420660 0706717092 Röd, Vit
Romfartuna GIF (D5H) Peter Fagerström 02124875 0708633453 Grön, Svart, Vit
Romfartuna GIF (DHJ) Niklas Toresson 02163317 0706814183 Grön, Svart, Vit
Rotebro IS FF (DJA) Rotebro IS FF(Föreningen) Röd/blå, Röd, Röd
Runhällens BoIS (D6H) Runhällens BOIS(Föreningen) RÖD-SVART RANDIG, SVART, SVART
Rynninge IK (D2H) Rynninge IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Rytterne IS (D3D) Mats Johansson 022043287 0705435068 Röd, Vit, Vit
Rågsveds IF (D2D) Rågsveds IF(Föreningen) Gul, Grön, Gul
Råsunda IS (D2H) Råsunda IS(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Råsunda IS (DJA) Råsunda IS(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Sala FF (D3D) Mattias Falk 0705380428 Röd, Röd, Röd
Sala FF (D4H) Ove Eriksson 0738527624 Röd, Röd, Röd
Sala FF (DHJ) Bengt Englund 022417555 0705802313 Röd, Röd, Röd
Saltängens BK (D2D) Saltängens BK(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Sandvikens IF (D2H) Sandvikens IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Skiljebo SK (D2H) Peter Viksten 021804172 0705208622 Gul/svart, Svart, Svart
Skiljebo SK (D3D) Kent Gustafsson 021331806 0739807277 Gul/svart, Svart, Svart
Skiljebo SK (DJAD1) Micael Fredriksson 021418572 0730486680 Gul/svart, Svart, Svart
Skiljebo SK (DPA) Jan Nordmark 0706092740 Gul/svart, Svart, Svart
Skiljebo SK (DR2H) Anders Jansson 021841765 0763407763 Gul/svart, Svart, Svart
Skiljebo SK (P16) Skiljebo SK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Skinnskattebergs SK (D5H) Arto Anundi 022210676 Blå, Vit, Blå
Skogsbo-Avesta IF (D5H) Skogsbo-Avesta IF(Föreningen) Gul, Svart
Skogstorps GoIF (D4H) Skogstorps GOIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Skogstorps GoIF (DHJ) Skogstorps GOIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Skogås-Trångsunds FF (D) Mikael Ask 0734438877 Röd-Blå, Blå, Blå
Skultuna IS (D5H) Skultuna IS(Föreningen) Röd-svart, Svart, Svart
Sköllersta IF (D4H) Sköllersta IF(Föreningen) Blå, Svart, Blå
Sköndals IK (JAD1) Sköndals IK(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
Slagsta United (D3D) Slagsta United DFF(Föreningen) Blå-vit-randig, Blå, Blå
Smedjebackens FK (D4D) Smedjebackens FK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Smedjebackens FK (D4H) Örjan Igelström 024071809 0705276186 Röd, Röd, Röd
Sollentuna United (D2H) Sollentuna FF(Föreningen) svart, svart, svart
Spånga IS (DJAD1) Spånga IS FK(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
Spånga IS (DPA) Spånga IS FK(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
Spårvägens FF (D2H) Spårvägens FF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Stallarholmens SK (D6H) Stallarholmens SK(Föreningen) Gul/Grön, Grön, Gul
Stenkvista GoIF (D5H) Stenkvista GOIF(Föreningen) Gula, Svart, Gula
Stensätra IF (D2D) Stensätra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Storvreta IK (D4H) Storvreta IK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Strömsbergs IF (D3H) Strömsbergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Strömtorps IK (D3H) Henrik Janson 058645007 0702069180 blå, blå, blå
Stuvsta IF (D2D) Stuvsta IF(Föreningen) Grön/svart randig, Svart, Svart
Sunnersta AIF (D3D) Sunnersta AIF(Föreningen) Grön/Svart, Svart, Svart/Grön
Surahammar FK (D5H) André Eriksson 0707261319 Svart-vit, Svart, Svart-vit
Syrianska Botkyrka IF (D1H) Arameiska-Syrianska KIF(Föreningen) Röd-gul radig, Röda, Röda
Syrianska FC (DJAD1) Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska IF Kerburan (D1H) Kristoffer James Lövberg 0735550400 Röd, Röd, Röd
Syrianska IF Kerburan (DHJ) Syrianska IF Kerburan(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Syrianska IF/Kerbura (DERH) Kristoffer James Lövberg 0735550400 Röd, Röd, Röd
Söderbärke GoIF (D6H) Stefan Thid svart/svart/svart
Södermanlands FF P 9 Svanå IF(Föreningen)
Södra Trögds IK (D6H) Södra Trögds IK(Föreningen) Grön/gul randigt, Grön, Gul
Sörstafors/Kolbäck (D5H) Sörstafors-Kolbäck FK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Telge United FF (D2D) Anders Tjusberg 0855086327 0705419772 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Tierps IF (D2D) Tierps IF(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Tillberga IK (D4D) Anette Nordmark 02160891 0765696556 Grön, Grön, Grön
Tillberga IK (D4H) Anders Olsson 02160325 0765690013 Grön, Grön, Grön
Tisnarbro IF (D5H) Tisnarbro IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Torsby IF (D4H) Christoffer Malmström 0768704560 blå, blå, blå
Torshälla-Nyby IS (D5H) Jaan Kuutmann 0735184200 Grön/Svart, svart, Grön
Tortuna SK (D5H) Thomas Ove Andersson 02165131 0702886939 Gul, Svart, Svarta
Triangelns IK (D2D) Hans Etzner 016422266 0703550891 Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK (D4H) Curt Calmhagen 016136961 0705928494 Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK (DJAD1) Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK (DR2H) Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Tyresö DFF (D2D) Tyresö DFF(Föreningen) Gula, Röd, Röda
Tyresö FF (DAD) Tyresö FF(Föreningen) Gul, Röd, Röda
Tärnsjö IF (D5H) Tärnsjö IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Upsala IF (D4H) Conny Sveijer 0708470569 Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Upsala IF (DJA) Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Upsala IF (DJAD1) Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Ursvik IK (DPA) Ursvik IK(Föreningen) Gult, Svart, Svart
Vagnhärads SK (D3H) Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Wahlsta SK (D7H) Ulf Pettersson 022160036 Gul, Svart, Svart
Valbo FF (D2D) Valbo FF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Valskog IK (D6H) Valskogs IK(Föreningen) Röd, Blå, Blå
Valsta Syrianska IK Michael Rosenberg 08188777 0734163734 röd, röd, röd
Vansbro AIK (D4H) Vansbro AIK FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Vasalund IF (D1D) Vasalunds IF(Föreningen) Röda, Svarta, Röda
Vasalunds IF (DJA) Vasalunds IF(Föreningen) Röda, Svarta, Röda
Vasalunds IF (DSEH) Vasalunds IF(Föreningen) Röda, Svarta, Röda
Viggbyholms IK (D3H) Viggbyholms IK(Föreningen) Röd, Röd, Vita
Vindhemspojkarna (D5H) IF Vindhemspojkarna Herrfotboll(Föreningen) Orange, Blå, blå
Virsbo IF (D6H) Anders Grankvist 0736811511 Blå, Vit, blå
VoIF Diana (D6H) Stefan Blomkvist 015013662 0702040023 Lila, Svart, Svart
Vretstorps IF (D4H) Vretstorps IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Värhulta AIS (D6H) Värhulta AIS(Föreningen) RÖD, RÖD, RÖD
Värmbols FC (D2H) P-G Arvidsson 015053614 0705509970 Blå, Blå, Blå
Värmbols FC (DHJ) Värmbols FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Västanfors IF (D2D) Börje Nordin 0240650828 0704696570 Röd, Röd, Röd
Västerfärnebo AIK (D6H) Robert Pettersson 0706776609 Vit, Blå, Vit
Västerås BK 30 (D2D) Bengt Gustafsson 022014980 0705108781 Vit, Svart, Vit
Västerås BK 30 (D3D) Bengt Gustafsson 022014980 0705108781 Vit, Svart, Vit
Västerås BK 30 (D4H) Henrik Näsström 0739405102 Vit, Svart, Vit
Västerås BK 30 (DERH) Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås BK 30 (P96) Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås IK (D2D) Anders Bengtson Gul-svart, Svart, Svart
Västerås IK (D2H) Daniel Alenius 0705817011 Gul-svart, Svart, Svart
Västerås IK (DERH) Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Västerås IK (DERH) Bo Gustafsson 021331634 Gul-svart, Svart, Svart
Västerås IK (P97) Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Västerås IK lag 1 (DHJ) Jens Andersson 021122123 0707565222 Gul-svart, Svart, Svart
Västerås SK (DER) Kalle Granath 0736401337 Grön-vit, Vit, Vit
Västerås SK (DJAE) Jörgen Zetterström 0720808137 Grön-vit, Vit, Vit
Västerås SK (DPA) Västerås SK FK(Föreningen) Grön-vit, Vit, Vit
Västerås SK (P16) Västerås SK FK(Föreningen) Grön-vit, Vit, Vit
Västerås SK FK (DSEH) Västerås SK FK(Föreningen) Grön-vit, Vit, Vit
Västmanland F92 Pär Bergström
Årsunda IF (D3D) Årsunda IF(Föreningen) Blå, Gul, Blå
Åtvidabergs FF (DALH) Tomas Björk 0706752212 Blå, Vit, Röd
Älvsjö AIK FF (D3D) Älvsjö AIK FF(Föreningen) vit, blå, vita
Öfvre Adolfsberg FC (D4H) Öfvre Adolfsberg FC(Föreningen) Vit-Grön, Grön, Vit
Örebro SK (DAH) ÖSK Elitfotboll AB(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Örebro SK (DP16) Örebro SK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Örebro SK Söder (D3D) Jonas Ask 0736972809 Svart, Svart, Svart
Örebro SK Söder (D5H) Björn Juhlin 019331056 0761140800 Svart, Svart, Svart
Örebro SK Ungdom (D2H) Örebro SK Ungdomsklubb(Föreningen) Svart, Svart, Svart och vita
Örebro Syrianska IF (D3H) Nuri Abrahamsson 0704872131 Röd/Gul, Röd, Röda
Örebro Syrianska IF (D5H) Nuri Abrahamsson 0704872131 Röd/Gul, Röd, Röda
Östansbo IS (D3D) Östansbo IS(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Östansbo IS (D4H) Peter Jansson 024013096 0703451409 Blå, Blå, Blå
Östervåla IF (D3D) Östervåla IF(Föreningen) mörkblå, mörkblå, mörkblå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2011-01-01 210889045 Västmanland P95:1 - Västmanland P95:2
2011-01-01 210889215 Arboga Södra IF (DERH) - Frövi IK (D5H)
2011-01-01 13:00 210889029 Gideonsbergs IF (D1D) - Vasalund IF (D1D) Inst. Solid Park Arena
2011-01-01 13:00 210889099 Västerås SK (DJAE) - IF Brommapojkarna (DJA)
2011-01-19 19:30 210889038 Västmanland P94:1 - Skiljebo SK (DPA) Hamre IP
2011-01-29 09:00 210889154 Västerås IK (D2H) - Västerås BK 30 (D4H) Solid Park Arena
2011-01-29 09:45 210889155 IK Franke (D3H) - Skiljebo SK (D2H) Solid Park Arena
2011-01-29 10:30 210889156 Syrianska IF Kerburan (D1H) - Västerås IK (D2H) Solid Park Arena
2011-01-29 11:15 210889057 IFK Västerås (D5H) - Irsta IF (D4H) Solid Park Arena
2011-01-29 12:00 210889055 Skiljebo SK (D2H) - Syrianska IF Kerburan (D1H) Solid Park Arena
2011-01-29 12:45 210889054 IFK Västerås (D5H) - Västerås BK 30 (D4H) Solid Park Arena
2011-01-29 13:30 210889072 Västerås IK (D2H) - Irsta IF (D4H) Solid Park Arena
2011-01-29 14:15 210889053 Syrianska IF Kerburan (D1H) - IK Franke (D3H) Solid Park Arena
2011-01-29 15:00 210889071 Skiljebo SK (D2H) - Västerås BK 30 (D4H) Solid Park Arena
2011-01-29 15:45 210889070 Irsta IF (D4H) - IK Franke (D3H) 0 - 1 Solid Park Arena
2011-01-29 16:30 210889074 IFK Västerås (D5H) - Skiljebo SK (D2H) Solid Park Arena
2011-01-29 17:15 210889056 IK Franke (D3H) - Västerås IK (D2H) Solid Park Arena
2011-02-12 15:15 210889041 Syrianska IF Kerburan (D1H) - Dalkurd FF (D1H) 2 - 0 Solid Park Arena
2011-02-12 17:00 210889229 Västerås IK (DERH) - Surahammar FK (D5H) 2 - 2 Solid Park Arena
2011-02-13 13:00 210889089 Västerås IK (D2D) - IFK Lidingö (D2D) 1 - 4 Solid Park Arena
2011-02-20 13:15 210889042 Syrianska IF Kerburan (D1H) - Akropolis IF (D1H) 1 - 0 Solid Park Arena
2011-02-20 15:00 210889024 Gideonsbergs IF (D1D) - Gustafs GoIF (D2D) 0 - 2 Solid Park Arena
2011-02-26 13:00 210889001 Hallstahammar SK (D5H) - Ludvika FK (D3H) Trollebo IP
2011-02-26 13:00 210889161 Skiljebo SK (D2H) - IK Franke (D3H) 2 - 1 Solid Park Arena
2011-02-26 13:30 210889193 Fagersta Södra IK (D4H) - Smedjebackens FK (D4H) 2 - 2 Avestavallen
2011-02-26 14:00 210889170 Sala FF (D4H) - Arboga Södra IF (D3H) 4 - 0 Lärkans Sportfält
2011-02-26 15:00 210889025 Gideonsbergs IF (D1D) - Djurgårdens IF (DDA) 0 - 1 Solid Park Arena
2011-02-26 15:00 210889208 Skiljebo SK (DPA) - IFK Eskilstuna (DPA) Hamre IP
2011-02-27 09:00 210889238 Västerås IK (DERH) - IK Franke (DHJ) 1 - 2 Solid Park Arena
2011-02-27 11:00 210889221 IFK Västerås (DJAD1) - Sköndals IK (JAD1) 3 - 0 Solid Park Arena
2011-02-27 12:00 210889240 Västanfors IF (D2D) - Västerås BK 30 (D3D) Avestavallen
2011-02-27 13:00 210889010 Hallstahammar SK (DERH) - Medåkers IF (D5H) 0 - 5 Trollebo IP
2011-02-27 13:15 210889144 Irsta IF (D4H) - Flens IF-Södra (D4H) Hamre IP
2011-02-27 16:00 210889174 Ransta IK (D6H) - Norrby SK (D5H) 1 - 2 Lärkans Sportfält
2011-02-27 17:00 210889105 Västerås IK (D2H) - Syrianska IF Kerburan (D1H) 2 - 1 Solid Park Arena
2011-02-27 19:00 210889239 Skiljebo SK (DJAD1) - Gideonsbergs IF (D4H) 0 - 1 Solid Park Arena
2011-03-01 19:30 210889160 Skiljebo SK (D2H) - Köping FF (D3H) 2 - 3 Solid Park Arena
2011-03-02 18:15 210889157 Syrianska IF/Kerbura (DERH) - Örebro Syrianska IF (D3H) 2 - 2 Wenströmska IP
2011-03-03 18:30 210889194 Fagersta Södra IK (D4H) - Surahammar FK (D5H) Fagerliden
2011-03-05 11:00 210889106 Västerås IK (D2H) - Köping FF (D3H) 5 - 0 Solid Park Arena
2011-03-05 11:00 210889112 Surahammar FK (D5H) - BK Sport (D5H) 0 - 3 Trollebo IP
2011-03-05 11:30 210889176 Romfartuna GIF (D5H) - Dingtuna GIF (D7H) 0 - 2 Hamre IP
2011-03-05 12:00 210889171 Sala FF (D4H) - IK Franke (D3H) 2 - 1 Lärkans Sportfält
2011-03-05 13:00 210889149 Gideonsbergs IF (D4H) - Stenkvista GoIF (D5H) 1 - 1 Wenströmska IP
2011-03-05 13:00 210889222 Kungsör BK (D4H) - Ludvika FK (D3H) 1 - 0 Trollebo IP
2011-03-05 13:15 210889043 Syrianska IF Kerburan (D1H) - Arameisk-Syrianska IF (D2H) 1 - 0 Solid Park Arena
2011-03-05 15:00 210889122 Västerås BK 30 (D4H) - Tisnarbro IF (D5H) Ringvallen
2011-03-05 15:00 210889249 Ekeby BK (D7H) - Fagersta Södra IK (D4H) Trollebo IP
2011-03-05 17:00 210889132 Västerås BK 30 (D2D) - Stuvsta IF (D2D) Solid Park Arena
2011-03-06 11:00 210889076 IFK Västerås (D5H) - Irsta IF (D4H) 3 - 4 Solid Park Arena
2011-03-06 11:00 210889141 Kolsva IF (D4H) - Köping FF (D3H) 1 - 8 Kristinelunds Sportfält
2011-03-06 13:00 210889030 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - BK Sport (D5H) Trollebo IP
2011-03-06 13:00 210889212 IK Oden (D4H) - IFK Lidingö (D4H) Solid Park Arena
2011-03-06 14:00 210889175 Ransta IK (D6H) - Skultuna IS (D5H) 0 - 1 Lärkans Sportfält
2011-03-06 15:00 210889250 Arboga Södra IF (DERH) - Värhulta AIS (D6H) 4 - 1 Trollebo IP
2011-03-06 16:15 210889244 Sala FF (D3D) - Morgongåva SK (D4D) 3 - 0 Lärkans Sportfält
2011-03-06 17:00 210889218 Gideonsberg IF (D3D) - Östervåla IF (D3D) 3 - 3 Solid Park Arena
2011-03-06 19:00 210889248 Västerås IK (DERH) - Avesta AIK (D6H) 1 - 1 Solid Park Arena
2011-03-08 18:00 210889230 Västerås IK (D2D) - Gideonsberg IF (D3D) 4 - 0 Ringvallen
2011-03-09 19:30 210889133 Västerås BK 30 (D2D) - Västerås BK 30 (P96) 3 - 2 Solid Park Arena
2011-03-11 19:30 210889242 Gideonsberg IF (D3D) - Eskilstuna United DFF (F17) 2 - 1 Solid Park Arena
2011-03-12 11:00 210889026 Gideonsbergs IF (D1D) - QBIK (D1D) 2 - 1 Solid Park Arena
2011-03-12 11:00 210889113 Surahammar FK (D5H) - Gideonsbergs IF (D4H) 1 - 3 Trollebo IP
2011-03-12 11:00 210889142 Kolsva IF (D4H) - Medåkers IF (D5H) 0 - 2 Kristinelunds Sportfält
2011-03-12 11:00 210889177 Romfartuna GIF (D5H) - Ransta IK (D6H) 3 - 2 Råby IP
2011-03-12 12:00 210889172 Sala FF (D4H) - Avesta AIK (D4H) 3 - 1 Lärkans Sportfält
2011-03-12 12:00 210889195 Fagersta Södra IK (D4H) - Nyhammars IF (D4H) 2 - 2 Fagerliden
2011-03-12 13:00 210889002 Hallstahammar SK (D5H) - Köping FF (D3H) 1 - 7 Trollebo IP
2011-03-12 13:00 210889077 IFK Västerås (DJAD1) - Värmbols FC (DHJ) Råby IP
2011-03-12 13:00 210889123 Västerås BK 30 (D4H) - IK Oden (D4H) 7 - 0 Ringvallen
2011-03-12 14:00 210889086 Tillberga IK (D4H) - IK Nordia (D4H) 1 - 7 Wenströmska IP
2011-03-12 14:00 210889087 Västanfors IF (D2D) - Västerås IK (D2D) 3 - 0 Fagerliden
2011-03-12 14:00 210889211 Norrby SK (D5H) - Västerfärnebo AIK (D6H) 4 - 2 Lärkans Sportfält
2011-03-12 15:00 210889031 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - Tortuna SK (D5H) 1 - 0 Trollebo IP
2011-03-12 17:00 210889134 Västerås BK 30 (D2D) - Norrköpings DFF (D1D) 1 - 1 Solid Park Arena
2011-03-12 17:00 210889226 Forsby FF (D3D) - IK Sturehov (D3D) Trollebo IP
2011-03-13 09:00 210889219 Götlunda IF (D3D) - BK Sport (D3D) Kristinelunds Sportfält
2011-03-13 11:00 210889178 Romfartuna GIF (D5H) - Al Salam SK (D6H) Råby IP
2011-03-13 11:00 210889262 Skiljebo SK (DJAD1) - Syrianska IF Kerburan (DHJ) Solid Park Arena
2011-03-13 11:15 210889145 Irsta IF (D4H) - Håbo FF (D4H) Hamre IP
2011-03-13 13:00 210889011 Hallstahammar SK (DERH) - BK Sport (D5H) 4 - 3 Trollebo IP
2011-03-13 13:00 210889169 Skiljebo SK (DPA) - Dalkurd FF (DPA) 1 - 2 Hamre IP
2011-03-13 13:00 210889189 Munktorps BK (D4H) - Forsby FF (D6H) Kristinelunds Sportfält
2011-03-13 13:15 210889158 Syrianska IF Kerburan (D1H) - Västerås SK FK (DSEH) 1 - 0 Solid Park Arena
2011-03-13 14:00 210889243 Skinnskattebergs SK (D5H) - Östansbo IS (D4H) Fagerliden
2011-03-13 15:00 210889223 Kungsör BK (D4H) - Köping FF (D3H) 2 - 1 Trollebo IP
2011-03-13 15:00 210889254 Västerås IK (DERH) - Skogstorps GoIF (DHJ) Solid Park Arena
2011-03-13 16:15 210889245 Sala FF (D3D) - Norrby SK (D3D) 1 - 3 Lärkans Sportfält
2011-03-16 16:30 210889103 Västerås SK (DJAE) - IFK Västerås (D5H) 1 - 1 Solid Park Arena
2011-03-16 18:00 210889027 Gideonsbergs IF (D1D) - Eskilstuna United (D1D) 2 - 1 Solid Park Arena
2011-03-16 18:00 210889162 Skiljebo SK (D2H) - Konyaspor KIF (D2H) 4 - 5 Hamre IP
2011-03-17 18:00 210889265 Västerås IK (DERH) - Romfartuna GIF (DHJ) 4 - 2 Wenströmska IP
2011-03-17 19:15 210889124 Västerås BK 30 (D4H) - Vansbro AIK (D4H) 2 - 1 Ringvallen
2011-03-19 11:00 210889114 Surahammar FK (D5H) - IK Nordia (D4H) Trollebo IP
2011-03-19 11:00 210889163 Skiljebo SK (D2H) - Syrianska IF Kerburan (D1H) Hamre IP
2011-03-19 11:00 210889270 Skultuna IS (D5H) - IK Franke (DHJ) 3 - 0 Ringvallen
2011-03-19 12:00 210889173 Sala FF (D4H) - Bälinge IF (D4H) 4 - 0 Lärkans Sportfält
2011-03-19 13:00 210889003 Hallstahammar SK (D5H) - Eskilstuna Södra (D4H) 1 - 3 Trollebo IP
2011-03-19 13:00 210889092 Köping FF (D3H) - Rynninge IK (D2H) 2 - 3 Kristinelunds Sportfält
2011-03-19 13:00 210889179 Romfartuna GIF (D5H) - Irsta IF (D4H) 2 - 1 Råby IP
2011-03-19 13:00 210889233 Västmanland P96 - Örebro FF (P95) Hamre IP
2011-03-19 14:00 210889269 Västmanland P96:2 - Örebro FF (P95) Hamre IP
2011-03-19 15:00 210889028 Gideonsbergs IF (D1D) - Stensätra IF (D2D) 2 - 3 Solid Park Arena
2011-03-19 15:00 210889032 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - Torshälla-Nyby IS (D5H) 1 - 3 Trollebo IP
2011-03-19 16:00 210889235 Norrby SK (D3D) - Årsunda IF (D3D) 0 - 0 Lärkans Sportfält
2011-03-19 16:45 210889258 Syrianska IF Kerburan (DHJ) - Vasalunds IF (DJA) 0 - 7 Wenströmska IP
2011-03-19 17:00 210889150 Gideonsbergs IF (D4H) - Smedjebackens FK (D4H) 3 - 2 Solid Park Arena
2011-03-19 17:00 210889227 Forsby FF (D3D) - Arboga Södra IF (D3D) 2 - 0 Trollebo IP
2011-03-20 11:00 210889078 IFK Västerås (D5H) - IK Oden (D4H) 1 - 1 Solid Park Arena
2011-03-20 11:00 210889187 Västerås SK (P16) - Skiljebo SK (P16) 3 - 2 Hamre IP
2011-03-20 13:00 210889090 Västerås IK (D2D) - Telge United FF (D2D) Solid Park Arena
2011-03-20 13:00 210889188 Västerås SK (DPA) - Carlstad United (DPA) 12 - 1 Hamre IP
2011-03-20 13:00 210889190 Munktorps BK (D4H) - Värhulta AIS (D6H) 5 - 0 Kristinelunds Sportfält
2011-03-20 13:00 210889201 Rytterne IS (D3D) - Hällbybrunns IF (D3D) Trollebo IP
2011-03-20 13:00 210889216 Arboga Södra IF (DERH) - Fellingsbro GoIF (D5H) Inst. Gäddgårdsvallens IP
2011-03-20 15:00 210889079 IFK Västerås (DJAD1) - IFK Eskilstuna (DJA) Solid Park Arena
2011-03-20 15:00 210889093 Köping FF (DERH) - Adolfsbergs IK (D5H) Inst. Kristinelunds Sportfält
2011-03-20 15:00 210889118 Tortuna SK (D5H) - Norberg BK/Högfors (D6H) Hamre IP
2011-03-20 16:15 210889246 Sala FF (D3D) - Smedjebackens FK (D4D) Inst. Lärkans Sportfält
2011-03-20 17:00 210889135 Västerås BK 30 (D3D) - Enköpings SK UK (D4D) Ringvallen
2011-03-20 17:00 210889256 Västerås IK (DERH) - Ransta IK (D6H) 1 - 4 Solid Park Arena
2011-03-22 18:30 210889159 Syrianska IF Kerburan (D1H) - Djurgården IF (DAH) Inst. Solid Park Arena
2011-03-22 19:00 210889196 Fagersta Södra IK (D4H) - Arboga Södra IF (D3H) 0 - 1 Fagerliden
2011-03-24 18:15 210889268 Irsta IF (D4H) - Skiljebo SK (DJAD1) 2 - 1 Hamre IP
2011-03-25 19:30 210889272 Gideonsberg IF (D3D) - GSBK/Kopparberg (D3D) Solid Park Arena
2011-03-26 10:00 210889236 Norrby SK (D3D) - Tillberga IK (D4D) Lärkans Sportfält
2011-03-26 11:00 210889125 Västerås BK 30 (DERH) - Viggbyholms IK (DERH) Solid Park Arena
2011-03-26 11:00 210889231 Surahammar FK (D5H) - Assyriska FC (D6H) 0 - 3 Trollebo IP
2011-03-26 12:00 210889251 Norrby SK (D5H) - Skogsbo-Avesta IF (D5H) 4 - 1 Lärkans Sportfält
2011-03-26 13:00 210889004 Hallstahammar SK (D5H) - Immetorps BK (D4H) 0 - 3 Trollebo IP
2011-03-26 13:00 210889039 IK Franke (D3H) - Köping FF (D3H) Råby IP
2011-03-26 13:00 210889136 Västerås BK 30 (D2D) - Bollstanäs SK (D1D) 5 - 3 Ringvallen
2011-03-26 13:15 210889273 Skultuna IS (D5H) - Ransta IK (D6H) 4 - 0 Hamre IP
2011-03-26 14:00 210889126 Västerås BK 30 (D4H) - Viggbyholms IK (D3H) 1 - 5 Solid Park Arena
2011-03-26 14:00 210889151 Gideonsbergs IF (D4H) - Triangelns IK (D4H) 1 - 3 Wenströmska IP
2011-03-26 14:00 210889186 Sala FF (D4H) - IK Nordia (D4H) 4 - 1 Lärkans Sportfält
2011-03-26 14:00 210889197 Fagersta Södra IK (D4H) - Smedjebackens FK (D4H) 3 - 1 Fagerliden
2011-03-26 15:00 210889228 Forsby FF (D3D) - Adolfsbergs IK (D4D) Trollebo IP
2011-03-26 15:15 210889263 Västmanland F96:1 - Örebro FF (F96 lag 1) 3 - 2 Hamre IP
2011-03-26 16:00 210889241 Syrianska IF Kerburan (D1H) - Enköping SK (D2H) 1 - 0 Solid Park Arena
2011-03-26 17:15 210889264 Västmanland F96:2 - Örebro FF (F96 lag 2) 5 - 2 Hamre IP
2011-03-26 19:00 210889209 Skiljebo SK (DPA) - Kubikenborgs IF (DPA) Hamre IP
2011-03-27 09:00 210889220 Götlunda IF (D3D) - Tillberga IK (D4D) 2 - 0 Kristinelunds Sportfält
2011-03-27 11:00 210889080 IFK Västerås (D5H) - Tillberga IK (D4H) 2 - 2 Solid Park Arena
2011-03-27 11:00 210889094 Köping FF (DERH) - Kolsva IF (D4H) 3 - 6 Kristinelunds Sportfält
2011-03-27 11:00 210889183 Rytterne IS (D3D) - IFK Hedemora (D3D) Trollebo IP
2011-03-27 11:00 210889266 Västerås IK (DERH) - Kubikenborgs IF (DPA) 4 - 1 Hamre IP
2011-03-27 13:00 210889012 Hallstahammar SK (DERH) - Romfartuna GIF (D5H) 2 - 2 Trollebo IP
2011-03-27 13:00 210889213 IK Oden (D4H) - Irsta IF (D4H) 2 - 4 Hamre IP
2011-03-27 13:00 210889260 Munktorp BK (DHJ) - IFK Västerås (DJAD1) WW (-3 - -3) Kristinelunds Sportfält
2011-03-27 13:00 210889261 Västanfors IF (D2D) - Kvarnsvedens IK (DF17E) 0 - 10 Fagerliden
2011-03-27 14:00 210889252 Norrby SK (D5H) - Grällsta IF (D6H) Lärkans Sportfält
2011-03-27 15:00 210889257 Västerås IK (DERH) - Sala FF (DHJ) Inst. Solid Park Arena
2011-03-27 15:00 210889267 Ekeby BK (D7H) - Assyriska FC (D6H) 3 - 3 Trollebo IP
2011-03-27 19:00 210889166 Skiljebo SK (DJAD1) - Skultuna IS (D5H) 1 - 3 Hamre IP
2011-03-29 18:15 210889005 Hallstahammar SK (D5H) - IK Franke (D3H) Trollebo IP
2011-03-31 19:00 210889277 Sala FF (D4H) - Köping FF (D3H) 2 - 2 Lärkans Sportfält
2011-04-02 10:00 210889104 Västerås SK (DJAE) - IK Sirius FK (HJ) 2 - 2 Wenströmska IP
2011-04-02 11:00 210889115 Surahammar FK (D5H) - IK Oden (D4H) 1 - 4 Trollebo IP
2011-04-02 11:15 210889146 Irsta IF (D4H) - Torshälla-Nyby IS (D5H) 0 - 2 Hamre IP
2011-04-02 12:00 210889274 Västerås SK (DPA) - FC Djursholm (JAD1) 3 - 8 Wenströmska IP
2011-04-02 13:00 210889006 Hallstahammar SK (D5H) - Hällbybrunns IF (D5H) Trollebo IP
2011-04-02 13:00 210889040 IK Franke (D3H) - Enköping SK (D2H) Råby IP
2011-04-02 13:00 210889127 Västerås BK 30 (D4H) - Medåkers IF (D5H) 5 - 1 Ringvallen
2011-04-02 13:00 210889191 Munktorps BK (D4H) - Tillberga IK (D4H) 6 - 1 Kristinelunds Sportfält
2011-04-02 14:00 210889198 Fagersta Södra IK (D4H) - Östansbo IS (D4H) 2 - 0 Fagerliden
2011-04-02 15:00 210889033 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - Värhulta AIS (D6H) 3 - 3 Trollebo IP
2011-04-02 15:00 210889109 Västerås IK (D2H) - IFK Eskilstuna (D3H) 3 - 1 Solid Park Arena
2011-04-02 15:00 210889152 Gideonsbergs IF (D4H) - Ervalla SK (D4H) 0 - 2 Råby IP
2011-04-02 15:00 210889203 Skiljebo SK (DPA) - Avesta AIK (DPA) Hamre IP
2011-04-02 17:00 210889137 Västerås BK 30 (D2D) - Västanfors IF (D2D) Solid Park Arena
2011-04-03 11:00 210889082 IFK Västerås (DJAD1) - Köping FF (DHJ) 0 - 1 Solid Park Arena
2011-04-03 11:00 210889180 Romfartuna GIF (D5H) - Bosnisk SK (D6H) Råby IP
2011-04-03 13:00 210889091 Västerås IK (D2D) - IF Brommapojkarna (D2D) Solid Park Arena
2011-04-03 13:00 210889095 Köping FF (DERH) - Kungsör BK (DERH) 0 - 0 Kristinelunds Sportfält
2011-04-03 13:00 210889119 Tortuna SK (D5H) - Värhulta AIS (D6H) 8 - 5 Hamre IP
2011-04-03 14:00 210889200 Norrby SK (D5H) - Tärnsjö IF (D5H) 3 - 2 Lärkans Sportfält
2011-04-03 15:00 210889081 IFK Västerås (D5H) - Kolsva IF (D4H) 7 - 3 Solid Park Arena
2011-04-03 15:00 210889167 Skiljebo SK (DJAD1) - Dalkurd FF (DJA) 3 - 3 Hamre IP
2011-04-03 15:00 210889184 Rytterne IS (D3D) - Lillån FK (D3D) 2 - 0 Trollebo IP
2011-04-03 17:00 210889138 Västerås BK 30 (D3D) - Tillberga IK (D4D) Ringvallen
2011-04-03 17:00 210889278 Västerås IK lag 1 (DHJ) - Syrianska IF Kerburan (DHJ) Solid Park Arena
2011-04-03 17:00 210889282 Skiljebo SK (D3D) - IFK Täby FK (D2D) Hamre IP
2011-04-03 19:00 210889280 Västerås BK 30 (DERH) - IK Oden (D3R) Ringvallen
2011-04-06 19:30 210889088 Västanfors IF (D2D) - Forsby FF (D3D) Fagerliden
2011-04-07 18:00 210889284 Västerås IK lag 1 (DHJ) - IK Oden (D4H) Wenströmska IP
2011-04-07 18:30 210889007 Hallstahammar SK (D5H) - Arboga Södra IF (D3H) Trollebo IP
2011-04-07 19:15 210889128 Västerås BK 30 (D4H) - IK Nordia (D4H) 4 - 4 Ringvallen
2011-04-09 11:00 210889111 IK Franke (D3D) - Arboga Södra IF (D3D) Råby IP
2011-04-09 13:00 210889013 Hallstahammar SK (DERH) - Skinnskattebergs SK (D5H) Trollebo IP
2011-04-09 13:00 210889110 Västerås IK (D2H) - Konyaspor KIF (D2H) Inst. Solid Park Arena
2011-04-09 13:00 210889234 Västmanland P96 - Södermanland P 15 Hamre IP
2011-04-09 13:00 210889253 Västerås BK 30 (D4H) - Flens IF-Södra (D4H) Ringvallen
2011-04-09 15:00 210889034 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - Bosnisk SK (D6H) 0 - 5 Trollebo IP
2011-04-09 15:00 210889139 Västerås BK 30 (D2D) - Gideonsbergs IF (D1D) Inst. Solid Park Arena
2011-04-09 15:00 210889164 Skiljebo SK (D2H) - IK Frej (D2H) Hamre IP
2011-04-09 15:00 210889214 IK Oden (D4H) - Tisnarbro IF (D5H) Ringvallen
2011-04-09 17:00 210889120 Tortuna SK (D5H) - Virsbo IF (D6H) Hamre IP
2011-04-09 19:00 210889287 Skiljebo SK (DPA) - IFK Täby (JAD1) 2 - 9 Hamre IP
2011-04-10 11:00 210889083 IFK Västerås (DJAD1) - Syrianska IF Kerburan (DHJ) Inst. Solid Park Arena
2011-04-10 13:00 210889008 Hallstahammar SK (D5H) - IFK Västerås (D5H) Trollebo IP
2011-04-10 13:00 210889096 Köping FF (DERH) - Forsby FF (D6H) 4 - 1 Kristinelunds Sportfält
2011-04-10 13:00 210889143 Västerås IK (D2D) - Tyresö DFF (D2D) 3 - 1 Solid Park Arena
2011-04-10 14:30 210889291 Norrby SK (D3D) - Älvsjö AIK FF (D3D) 1 - 3 Wenströmska IP
2011-04-10 15:00 210889168 Skiljebo SK (DJAD1) - IFK Eskilstuna (DJA) 9 - 0 Hamre IP
2011-04-10 15:00 210889283 Arboga Södra IF (DERH) - Värhulta AIS (D6H) Gäddgårdsvallens IP
2011-04-10 16:15 210889247 Sala FF (D3D) - Tillberga IK (D4D) 2 - 1 Lärkans Sportfält
2011-04-10 17:00 210889181 Romfartuna GIF (D5H) - Kvicksunds SK (D5H) 4 - 1 Råby IP
2011-04-10 17:00 210889185 Rytterne IS (D3D) - Djurgården (D3D) 5 - 0 Trollebo IP
2011-04-10 17:00 210889276 Västerås BK 30 (D3D) - Östansbo IS (D3D) 2 - 0 Ringvallen
2011-04-10 19:00 210889121 Tortuna SK (D5H) - Irsta IF (D4H) 0 - 2 Hamre IP
2011-04-10 19:00 210889205 Gideonsberg IF (D3D) - Västerås IK (P97) Inst. Solid Park Arena
2011-04-16 11:00 210889117 Surahammar FK (D5H) - Tillberga IK (D4H) Trollebo IP
2011-04-16 11:00 210889140 Västerås BK 30 (D2D) - Eskilstuna United (D1D) 6 - 1 Solid Park Arena
2011-04-16 12:15 210889237 Norrby SK (D3D) - IFK Hedemora (D3D) Lärkans Sportfält
2011-04-16 13:00 210889035 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - Ransta IK (D6H) 1 - 0 Trollebo IP
2011-04-16 13:00 210889192 Munktorps BK (D4H) - Kolsva IF (D4H) 4 - 2 Kristinelunds Sportfält
2011-04-16 13:00 210889292 Arboga Södra IF (D3H) - FK Bosna 92 (D4H) 4 - 1 Hammargärdet
2011-04-16 17:00 210889153 Gideonsbergs IF (D4H) - Torshälla-Nyby IS (D5H) 6 - 3 Solid Park Arena
2011-04-17 09:30 210889275 Västerås IK lag 1 (DHJ) - Skultuna IS (D5H) 1 - 0 Wenströmska IP
2011-04-17 11:00 210889084 IFK Västerås (D5H) - Enköpings IS (D4H) 1 - 1 Solid Park Arena
2011-04-17 11:00 210889294 Arboga Södra IF (D3D) - IF Eker Örebro (D3D) Arunavallen
2011-04-17 13:00 210889097 Köping FF (DERH) - Munktorps BK (D4H) 0 - 0 Kristinelunds Sportfält
2011-04-17 13:00 210889130 Västerås BK 30 (D4H) - Romfartuna GIF (D5H) 7 - 0 Ringvallen
2011-04-17 13:00 210889279 Fagersta Södra IK (D4H) - Örebro SK Söder (D5H) 3 - 3 Fagerliden
2011-04-17 15:00 210889037 Rytterne IS (D3D) - Örebro SK Söder (D3D) Inst. Trollebo IP
2011-04-17 15:00 210889293 Värhulta AIS (D6H) - Al Salam SK (D6H) 8 - 0 Arunavallen
2011-04-17 15:15 210889147 Irsta IF (D4H) - Lagunda AIK (D4H) 3 - 1 Hamre IP
2011-04-17 15:15 210889259 Syrianska IF Kerburan (DHJ) - Rotebro IS FF (DJA) 0 - 4 Wenströmska IP
2011-04-17 17:00 210889206 Gideonsberg IF (D3D) - Forsby FF (D3D) Solid Park Arena
2011-04-17 17:00 210889295 Skiljebo SK (D3D) - Kolsva IF (D4D) Hamre IP
2011-04-17 20:00 210889285 IK Oden (DHJ) - Assyriska FC (D6H) Inst. Solid Park Arena
2011-04-20 18:30 210889286 Kungsör BK (DERH) - Medåkers IF (D5H) 0 - 6 Björlidens IP
2011-04-20 19:00 210889271 Surahammar FK (D5H) - Östansbo IS (D4H) 0 - 4 Trollebo IP
2011-04-22 13:00 210889036 Sörstafors/Kolbäck (D5H) - Kolsva IF (D4H) 0 - 7 Trollebo IP
2011-04-22 15:00 210889009 Hallstahammar SK (D5H) - Stenkvista GoIF (D5H) Trollebo IP
2011-04-23 15:00 210889281 Västerås BK 30 (D2D) - IF Brommapojkarna (D2D) 4 - 1 Solid Park Arena
2011-04-24 11:15 210889148 Irsta IF (D4H) - Tisnarbro IF (D5H) Hamre IP
2011-04-25 11:00 210889098 Köping FF (DERH) - Wahlsta SK (D7H) 7 - 0 Kristinelunds Sportfält
2011-04-25 11:00 210889207 Romfartuna GIF (D5H) - Morgongåva SK (D5H) 4 - 2 Råby IP
2011-04-25 11:00 210889297 Kolsva IF (D4H) - Wahlsta SK (D7H) 6 - 0 Kristinelunds Sportfält
2011-04-28 18:00 210889296 Skiljebo SK (DJAD1) - Syrianska IF Kerburan (DHJ) 5 - 4 Hamre IP
2011-06-15 19:00 210889298 Västmanland P96 - Gestrikland P 96 4 - 2 Tegelvallen
2011-07-15 19:00 210889302 Skiljebo SK (D2H) - IFK Västerås (D5H) 4 - 1 Hamre IP
2011-07-19 19:00 210889305 Arboga Södra IF (D3H) - Heby AIF (D3H) 1 - 2 Ekbackens IP
2011-07-20 18:00 210889289 Västerås IK (D2H) - IK Franke (D3H) Apalby IP
2011-07-20 19:00 210889299 Köping FF (D3H) - Eskilstuna Södra (D4H) 3 - 3 Köpings IP
2011-07-22 19:00 210889301 Skiljebo SK (D2H) - Nyköpings BIS (D2H) 0 - 2 Hamre IP
2011-07-23 15:00 210889304 IFK Västerås (D5H) - IK Franke (D3H) 4 - 1 x planen finns ej som anläggning
2011-07-24 13:00 210889300 Syrianska IF Kerburan (D1H) - Arameisk-Syrianska IF (D2H) 2 - 1 Solid Park Arena
2011-07-24 15:00 210889288 Västerås IK (D2H) - Eskilstuna City (D2H) Apalby IP
2011-07-25 11:00 210889307 Kungsör BK (DERH) - Triangelns IK (DR2H) Inst. Runevallen
2011-07-30 13:00 210889308 Kungsör BK (D4H) - Triangelns IK (D4H) Runevallen
2011-07-30 14:00 210889303 Arboga Södra IF (D3D) - IK Sturehov (D3D) Ekbackens IP
2011-08-01 19:00 210889306 Hallstahammar SK (D5H) - Norrby SK (D5H) 3 - 1 Trollebo IP
2011-08-28 09:15 210889309 Västmanland P97:1 - Västmanland P97:2 Trollebo IP
2011-08-28 09:15 210889310 Västmanland F97:1 - Västmanland F97:2 Trollebo IP
2011-08-28 12:15 210889311 Västmanland P97:3 - Västmanland P97:4 Trollebo IP
2011-08-28 12:15 210889312 Västmanland F97:3 - Västmanland F97:4 Trollebo IP
2011-10-02 13:00 210889314 Västerås BK 30 (D2D) - Västerås IK (P97) Inst. Solid Park Arena
2011-10-19 19:30 210889313 Västmanland P95:1 - Örebro FF (P95) 3 - 2 Solid Park Arena
2011-10-25 19:30 210889318 Västmanland F95:1 - Södermanland F 16 Solid Park Arena
2011-10-29 13:15 210889316 Västmanland P95:1 - Östergötland P16 3 - 4 Solid Park Arena
2011-10-30 11:00 210889317 Västmanland P95:1 - Stockholm P16 Råby IP
2011-11-12 12:00 210889319 Västerås SK (DJAE) - Hammarby IF (P19) Solid Park Arena
2011-11-16 19:30 210889320 Västerås SK (DPA) - Hammarby IF (P17) Solid Park Arena
2011-11-24 18:00 210889322 Skiljebo SK (D2H) - Västerås BK 30 (D4H) Hamre IP
2011-12-06 18:30 210889321 Hallstahammar SK (D5H) - Västerås BK 30 (D4H) 1 - 7 Trollebo IP

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info