Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher med 3 domare

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
10889018 Fagersta Södra IK (D4H) - Avesta AIK (D3H) Inst.
210889062 Kolsva IF (D4H) - Öfvre Adolfsberg FC (D4H) Inst.
2012-01-01 210889015 Fagersta Södra IK (D4H) - Smedjebackens FK (D5H) Inst. Fagerliden
2012-01-01 210889029 Sörstafors/Kolbäck (D6H) - Virsbo IF (D7H) Trollebo IP
2012-01-01 210889082 Skiljebo SK (DJAD1) - IFK Eskilstuna (DJA) Hamre IP
2012-01-01 210889189 Norrby SK (D3D) - Kolsva IF (D3D) Lärkans Sportfält
2012-01-08 13:00 210889054 VFF/F 95 lag 1 - Gustafs GoIF (F17) 6 - 0 Solid Park Arena
2012-02-11 13:00 210889104 Syrianska IF Kerburan (D1H) - Valsta Syrianska IK (D2H) 3 - 3 Solid Park Arena
2012-02-11 15:00 210889148 Västerås IK (D2D) - IFK Lidingö (D2D) 2 - 2 Solid Park Arena
2012-02-12 12:00 210889133 Syrianska IF Kerburan P16 - AIK FF (DPA) 4 - 5 Solid Park Arena
2012-02-16 19:30 210889179 Syrianska IF Kerburan (D1H) - IK Frej (D1H) 1 - 2 Solid Park Arena
2012-02-18 15:00 210889186 IK Oden (D4H) - Bosnisk SK (D6H) 4 - 2 Ringvallen
2012-02-20 21:00 210889188 Västerås SK, U (D6H) - Gideonsbergs IF (D5H) Solid Park Arena
2012-02-21 19:15 210889149 Västerås IK (D2D) - Fanna BK (D3D) 3 - 2 Solid Park Arena
2012-02-22 18:00 210889182 Skiljebo SK (DHJ) - Irsta IF (D4H) 3 - 3 Hamre IP
2012-02-23 19:00 210889031 Köping FF (D3H) - Arboga Södra IF (D4H) 0 - 2 Kristinelunds Sportfält
2012-02-25 13:00 210889105 Syrianska IF Kerburan (D1H) - Västerås IK (D2H) 3 - 3 Solid Park Arena
2012-02-25 15:00 210889072 Skiljebo SK (D2H) - Enskede IK (D2H) 0 - 2 Solid Park Arena
2012-02-25 15:00 210889198 IK Oden (D4H) - Gideonsbergs IF (D5H) 4 - 1 Ringvallen
2012-02-25 17:00 210889086 IK Franke (D3H) - Hofors AIF (D3H) 2 - 0 Solid Park Arena
2012-02-26 15:00 210889044 IFK Västerås (D4H) - Skiljebo SK (D2H) Solid Park Arena
2012-03-01 17:45 210889143 Västerås IK (D2H) - Köping FF (D3H) 3 - 0 Solid Park Arena
2012-03-01 20:30 210889141 Västerfärnebo AIK (D5H) - Tärnsjö IF (D5H) 0 - 3 Lärkans Sportfält
2012-03-03 10:30 210889073 Skiljebo SK (D2H) - Eskilstuna Södra (D2H) 3 - 2 Solid Park Arena
2012-03-03 11:00 210889087 IK Franke (D3H) - Köping FF (D3H) 0 - 0 Råby IP
2012-03-03 11:00 210889110 Tillberga IK (D4H) - BK Sport (D4H) 1 - 1 Wenströmska IP
2012-03-03 13:00 210889038 Gideonsbergs IF (D5H) - Medåkers IF (D4H) 4 - 0 Wenströmska IP
2012-03-03 13:00 210889059 Kolsva IF (D4H) - Hed IF (D7H) Kristinelunds Sportfält
2012-03-03 13:00 210889063 Sala FF (D4H) - Kungsör BK (D3H) 2 - 2 Lärkans Sportfält
2012-03-03 13:00 210889106 Syrianska IF Kerburan (D1H) - Enköping SK (D1H) 3 - 4 Solid Park Arena
2012-03-03 13:00 210889201 Surahammar FK (D5H) - Kvicksunds SK (D6H) 5 - 0 Mälarenergi Arena
2012-03-03 13:00 210889205 Hallstahammar SK (D5H) - Kurdiska FF (D5H) 1 - 1 Trollebo IP
2012-03-03 15:00 210889197 Munktorps BK (D4H) - Valskog IK (D6H) 5 - 0 Kristinelunds Sportfält
2012-03-03 15:00 210889200 Sörstafors/Kolbäck (D6H) - Ramnäs IF (D7H) 9 - 0 Trollebo IP
2012-03-03 15:15 210889134 Irsta IF (D4H) - IK Nordia (D4H) 4 - 2 Hamre IP
2012-03-03 15:30 210889119 Västerås BK 30 (D1D) - IK Huge (D2D) 2 - 1 Solid Park Arena
2012-03-04 11:00 210889094 Dingtuna GIF (D6H) - Romfartuna GIF (D5H) 1 - 0 Råby IP
2012-03-04 13:00 210889045 IFK Västerås (D4H) - Västerås IK (D2H) 2 - 2 Solid Park Arena
2012-03-04 13:00 210889190 Bosnisk SK (D6H) - Kolsva IF (D4H) 4 - 2 Wenströmska IP
2012-03-04 15:00 210889083 Skiljebo SK (DPA) - Älvsjö AIK FF (DPA) 0 - 1 Hamre IP
2012-03-04 15:00 210889099 Syrianska IF Kerburan (DJA) - Enskede IK (DJA) 0 - 4 Wenströmska IP
2012-03-04 17:00 210889111 Västerås BK 30 (D4H) - Skiljebo SK (D2H) 1 - 3 Ringvallen
2012-03-04 17:00 210889184 IFK Ekberga (D7H) - Västerås SK, U (D6H) 5 - 2 Solid Park Arena
2012-03-07 19:00 210889207 Norrby SK (D5H) - Ransta IK (D5H) 0 - 0 Lärkans Sportfält
2012-03-07 19:30 210889112 Västerås BK 30 (D4H) - Köping FF (D3H) 3 - 2 Ringvallen
2012-03-07 19:45 210889202 Juventus IF (D3H) - Enköping SK (D1H) 0 - 0 Råby IP
2012-03-10 10:00 210889046 IFK Västerås (D4H) - IK Franke (D3H) 1 - 1 Solid Park Arena
2012-03-10 11:00 210889156 Västerås SK (P16) - Enköpings SK FK (DP16) 3 - 1 Wenströmska IP
2012-03-10 12:30 210889176 Västerås SK FK (D1H) - Dalkurd FF (D1H) 2 - 2 Solid Park Arena
2012-03-10 13:00 210889002 Hallstahammar SK (D5H) - Hällbybrunns IF (D5H) 1 - 0 Trollebo IP
2012-03-10 13:00 210889074 Skiljebo SK (D2H) - Köping FF (D3H) 4 - 4 Hamre IP
2012-03-10 13:00 210889128 Surahammar FK (D5H) - Bäckby IF (D4H) 1 - 1 Mälarenergi Arena
2012-03-10 13:00 210889211 Juventus IF (D3H) - Munktorps BK (D4H) 3 - 4 Råby IP
2012-03-10 15:00 210889009 Kungsör BK (D3H) - Arboga Södra IF (D4H) 6 - 0 Trollebo IP
2012-03-10 15:00 210889039 Gideonsbergs IF (D5H) - Fanna BK (D5H) 1 - 3 Wenströmska IP
2012-03-10 15:00 210889049 IK Oden (D4H) - Valla IF (D5H) 8 - 1 Hamre IP
2012-03-10 15:00 210889055 Gideonsbergs IF (D2D) - IFK Lidingö (D2D) 2 - 2 Solid Park Arena
2012-03-10 15:00 210889162 Kolsva IF (D3D) - Arboga Södra IF (D4D) 3 - 1 Kristinelunds Sportfält
2012-03-10 15:00 210889191 Bosnisk SK (D6H) - Norrby SK (D5H) Råby IP
2012-03-10 17:30 210889120 Västerås BK 30 (D1D) - IFK Gävle (D2D) Solid Park Arena
2012-03-11 11:00 210889095 Dingtuna GIF (D6H) - Tortuna SK (D5H) 4 - 2 Råby IP
2012-03-11 11:00 210889100 Syrianska IF Kerburan (DJA) - Skiljebo SK (DJAD1) 2 - 3 Wenströmska IP
2012-03-11 11:00 210889224 Romfartuna GIF (D5H) - Assyriska FC (D5H) 4 - 3 Råby IP
2012-03-11 13:00 210889013 Fagersta Södra IK (D4H) - Nyhammars IF (D4H) 4 - 5 Fagerliden
2012-03-11 13:00 210889113 Västerås BK 30 (D4H) - Tillberga IK (D4H) 15 - 0 Ringvallen
2012-03-11 13:00 210889144 Västerås IK (D2H) - Värmbols FC (D2H) 4 - 0 Solid Park Arena
2012-03-11 13:00 210889166 Forsby FF (D2D) - Rynninge IK (D3D) Kristinelunds Sportfält
2012-03-11 15:00 210889060 Kolsva IF (D4H) - Fellingsbro GoIF (D5H) 11 - 2 Kristinelunds Sportfält
2012-03-11 15:00 210889150 Västerås IK (D2D) - IFK Täby FK (D2D) 3 - 0 Solid Park Arena
2012-03-11 15:00 210889212 Rytterne IS (D3D) - Avesta DFK (D2D) 6 - 0 Trollebo IP
2012-03-11 17:00 210889124 Västerås BK 30 (D3D) - Hällbybrunns IF (D3D) Ringvallen
2012-03-11 17:00 210889154 Västerås SK (DPA) - Skogås-Trångsunds FF (DPA) 6 - 2 Solid Park Arena
2012-03-11 18:00 210889204 Ransta IK (D5H) - Sörstafors/Kolbäck (D6H) 0 - 2 Lärkans Sportfält
2012-03-13 18:00 210889206 Sala FF (D4H) - Enköping SK (D1H) 2 - 2 Lärkans Sportfält
2012-03-13 18:00 210889210 Västerås SK FK (D1H) - Skiljebo SK (D2H) 0 - 2 Solid Park Arena
2012-03-15 19:00 210889208 Norrby SK (D5H) - Västerfärnebo AIK (D5H) 0 - 2 Lärkans Sportfält
2012-03-17 11:00 210889069 Romfartuna GIF (D5H) - Tillberga IK (D4H) 2 - 2 Råby IP
2012-03-17 11:00 210889129 Surahammar FK (D5H) - Dingtuna GIF (D6H) 4 - 1 Mälarenergi Arena
2012-03-17 12:30 210889107 Syrianska IF Kerburan (D1H) - Falu FK (D2H) Solid Park Arena
2012-03-17 13:00 210889003 Hallstahammar SK (D5H) - Irsta IF (D4H) 1 - 0 Trollebo IP
2012-03-17 13:00 210889014 Fagersta Södra IK (D4H) - Ulfshyttans IF (D4H) 1 - 2 Fagerliden
2012-03-17 13:00 210889064 Sala FF (D4H) - Juventus IF (D3H) Lärkans Sportfält
2012-03-17 13:00 210889075 Skiljebo SK (D2H) - Carlstad United BK (D2H) 2 - 2 Hamre IP
2012-03-17 13:00 210889192 Bosnisk SK (D6H) - Ransta IK (D5H) 1 - 1 Wenströmska IP
2012-03-17 13:00 210889216 Kolsva IF (D4H) - Pars FC Örebro (D4H) 3 - 3 Kristinelunds Sportfält
2012-03-17 14:00 210889019 Skultuna IS (D5H) - Tärnsjö IF (D5H) 0 - 2 Kvarnbackavallen
2012-03-17 15:00 210889010 Kungsör BK (D3H) - Ludvika FK (D4H) 2 - 0 Trollebo IP
2012-03-17 15:00 210889163 Kolsva IF (D3D) - Forsby FF (D4D) 2 - 0 Kristinelunds Sportfält
2012-03-17 15:00 210889177 Västerås SK FK (D1H) - IK Sirius FK (D1H) Solid Park Arena
2012-03-17 15:00 210889214 Skiljebo SK (DPA) - Västerås BK 30 (DPA) 2 - 1 Hamre IP
2012-03-17 17:00 210889025 Sörstafors/Kolbäck (D6H) - IFK Ekberga (D7H) 2 - 3 Trollebo IP
2012-03-17 17:30 210889121 Västerås BK 30 (D1D) - Danmarks-Sirius DFF (D1D) 1 - 5 Solid Park Arena
2012-03-18 11:00 210889101 Syrianska IF Kerburan (DJA) - Värmbols FC (DJA) 1 - 1 Wenströmska IP
2012-03-18 13:00 210889090 IK Franke (D3D) - Stenkvista GoIF (D5D) 12 - 0 Råby IP
2012-03-18 13:00 210889167 Forsby FF (D2D) - Örebro SK Söder (D2D) 1 - 4 Kristinelunds Sportfält
2012-03-18 13:00 210889229 Kungsör BK (DERH) - Valskog IK (D6H) 3 - 2 Trollebo IP
2012-03-18 15:00 210889035 Västanfors IF (D3D) - Sala FF (D3D) Fagerliden
2012-03-18 15:00 210889080 Skiljebo SK (DJAD1) - Gideonsbergs IF (D5H) 0 - 0 Hamre IP
2012-03-18 15:00 210889218 IFK Västerås (D4H) - Örebro SK Ungdom (D3H) 4 - 1 Solid Park Arena
2012-03-18 17:00 210889145 Västerås IK (D2H) - Konyaspor KIF (D2H) Solid Park Arena
2012-03-18 19:00 210889215 Skiljebo SK (DPA) - IFK Eskilstuna (DPA) 8 - 3 Hamre IP
2012-03-18 19:00 210889222 Västerås BK 30 (D3D) - Rytterne IS (D3D) 5 - 0 Ringvallen
2012-03-20 19:30 210889213 Tortuna SK (D5H) - Västerås BK 30 (D4H) 0 - 1 Ringvallen
2012-03-21 18:30 210889187 Västerås BK 30 (D1D) - Gideonsbergs IF (D2D) 3 - 0 Solid Park Arena
2012-03-21 19:00 210889076 Skiljebo SK (D2H) - Syrianska IF Kerburan (D1H) 3 - 1 Hamre IP
2012-03-23 16:00 210889232 Romfartuna United - IFK Ekberga (D7H) 2 - 3 Solid Park Arena
2012-03-24 11:00 210889051 IK Oden (D4H) - Arboga Södra IF (D4H) 1 - 2 Hamre IP
2012-03-24 11:00 210889091 IK Franke (D3D) - Hällbybrunns IF (D3D) 2 - 2 Råby IP
2012-03-24 11:00 210889153 Västerås SK (DJAE) - IK Sirius FK (DJA) Wenströmska IP
2012-03-24 13:00 210889004 Hallstahammar SK (D5H) - Stenkvista GoIF (D5H) 3 - 2 Trollebo IP
2012-03-24 13:00 210889077 Skiljebo SK (D2H) - IFK Eskilstuna (D3H) 4 - 0 Hamre IP
2012-03-24 13:00 210889130 Surahammar FK (D5H) - Östansbo IS (D5H) 4 - 3 Mälarenergi Arena
2012-03-24 13:00 210889159 Juventus IF (D3H) - Avesta AIK (D3H) 3 - 0 Råby IP
2012-03-24 13:00 210889178 Västerås SK FK (D1H) - Gamla Upsala SK (D2H) 2 - 0 Solid Park Arena
2012-03-24 13:00 210889234 Fagersta Södra IK (D4H) - Örebro SK Ungdom (D5H) 1 - 4 Fagerliden
2012-03-24 14:00 210889140 Västerfärnebo AIK (D5H) - Skogsbo-Avesta IF (D5H) 3 - 3 Lärkans Sportfält
2012-03-24 14:00 210889175 Skultuna IS (D5H) - Al Salam SK (D6H) 8 - 1 Kvarnbackavallen
2012-03-24 15:15 210889135 Irsta IF (D4H) - Hällbybrunns IF (D5H) 4 - 0 Hamre IP
2012-03-24 16:00 210889233 Romfartuna United - Romfartuna GIF (D5H) 5 - 5 Solid Park Arena
2012-03-24 17:00 210889024 Sörstafors/Kolbäck (D6H) - Tortuna SK (D5H) 2 - 1 Trollebo IP
2012-03-24 17:00 210889084 Skiljebo SK (DPA) - Eskilstuna City (DPA) Hamre IP
2012-03-24 17:00 210889096 Dingtuna GIF (D6H) - Ärla IF (D6H) Råby IP
2012-03-24 17:00 210889102 Syrianska IF Kerburan (DJA) - Dalkurd FF (DJA) 2 - 4 Wenströmska IP
2012-03-24 17:00 210889225 Västerås BK 30 SvS F17 - Vasalunds IF ( SvS F17) Kvarnbackavallen
2012-03-24 18:00 210889047 IFK Västerås (D4H) - Kungsör BK (D3H) Solid Park Arena
2012-03-25 12:00 210889220 Västmanland F97:1 - Södermanland F 15 1 - 2 Hamre IP
2012-03-25 13:00 210889115 Västerås BK 30 (D4H) - Kolsva IF (D4H) 2 - 4 Ringvallen
2012-03-25 13:00 210889146 Västerås IK (D2H) - Heby AIF (D3H) 5 - 1 Solid Park Arena
2012-03-25 13:30 210889221 Västmanland F97:2 - Södermanland F 15 0 - 1 Hamre IP
2012-03-25 15:00 210889078 Skiljebo SK (D2H) - IK Franke (D3H) 1 - 3 Hamre IP
2012-03-25 15:00 210889151 Västerås IK (D2D) - Örebro SK Söder (D2D) Solid Park Arena
2012-03-25 15:00 210889170 Rytterne IS (D3D) - IFK Hedemora (D3D) Trollebo IP
2012-03-25 15:00 210889183 Ramnäs IF (D7H) - Bosnisk SK (D6H) 0 - 4 Mälarenergi Arena
2012-03-25 17:00 210889173 Gideonsbergs IF (D2D) - Rynninge IK (D3D) 7 - 0 Solid Park Arena
2012-03-25 17:00 210889195 Irsta IF (D4D) - Norrby SK (D3D) 8 - 4 Ringvallen
2012-03-26 17:30 210889230 Sala FF (D4H) - Tärnsjö IF (D5H) 4 - 1 Lärkans Sportfält
2012-03-26 18:30 210889231 Fagersta Södra IK (D4H) - Smedjebackens FK (D5H) 5 - 1 Fagerliden
2012-03-28 19:00 210889005 Hallstahammar SK (D5H) - Medåkers IF (D4H) Trollebo IP
2012-03-28 19:15 210889032 Köping FF (D3H) - Munktorps BK (D4H) 0 - 2 Kristinelunds Sportfält
2012-03-28 19:30 210889219 Irsta IF (D4H) - Bosnisk SK (D6H) 4 - 0 Hamre IP
2012-03-31 11:00 210889071 Romfartuna GIF (D5H) - Irsta IF (D4H) 3 - 3 Råby IP
2012-03-31 11:00 210889131 Surahammar FK (D5H) - IK Oden (D4H) 3 - 2 Mälarenergi Arena
2012-03-31 13:00 210889065 Sala FF (D4H) - Uppsala-Kurd FK (D4H) 1 - 3 Lärkans Sportfält
2012-03-31 13:00 210889085 Skiljebo SK (DPA) - FC Djursholm (DPA) 1 - 2 Hamre IP
2012-03-31 13:00 210889116 Västerås BK 30 (D4H) - Munktorps BK (D4H) 2 - 2 Ringvallen
2012-03-31 13:00 210889180 Västmanland P96 - Uppland (P96) Wenströmska IP
2012-03-31 13:00 210889217 IFK Västerås (D4H) - Viggbyholms IK (D3H) 0 - 3 Solid Park Arena
2012-03-31 14:20 210889181 Västmanland P96 - Uppland (P96) 2 - 0 Wenströmska IP
2012-03-31 15:00 210889030 Kungsör BK (D3H) - Eskilstuna Södra (D2H) Trollebo IP
2012-03-31 15:00 210889036 Västanfors IF (D3D) - Gideonsbergs IF (D2D) 4 - 6 Fagerliden
2012-03-31 15:00 210889088 IK Franke (D3H) - IK Huge (D3H) 2 - 2 Råby IP
2012-03-31 15:30 210889108 Syrianska IF Kerburan (D1H) - Sandvikens IF (D1H) 0 - 3 Solid Park Arena
2012-03-31 17:00 210889026 Sörstafors/Kolbäck (D6H) - Västerfärnebo AIK (D5H) Trollebo IP
2012-03-31 17:30 210889241 Gideonsbergs IF (D5H) - Bäckby IF (D4H) 4 - 1 Wenströmska IP
2012-04-01 11:00 210889109 Syrianska IF Kerburan (D5D) - Västanfors IF (D3D) 0 - 3 Wenströmska IP
2012-04-01 11:00 210889226 Västerås BK 30 (D3D) - Västerås IK (D2D) 0 - 3 Ringvallen
2012-04-01 13:00 210889097 Dingtuna GIF (D6H) - Tärnsjö IF (D5H) 3 - 3 Råby IP
2012-04-01 13:00 210889117 Västerås BK 30 (D4H) - Medåkers IF (D4H) Ringvallen
2012-04-01 13:00 210889142 Surahammar FK (D5H) - Simonstorps IF (D6H) 12 - 0 Mälarenergi Arena
2012-04-01 13:00 210889168 Forsby FF (D2D) - Rävåsens IK (D2D) 2 - 3 Kristinelunds Sportfält
2012-04-01 15:00 210889021 Skultuna IS (D5H) - Skogsbo-Avesta IF (D5H) 1 - 1 Kvarnbackavallen
2012-04-01 15:00 210889033 Köping FF (D3H) - Kolsva IF (D4H) Kristinelunds Sportfält
2012-04-01 15:00 210889092 IK Franke (D3D) - Rynninge IK (D3D) Råby IP
2012-04-01 15:00 210889103 Syrianska IF Kerburan (DJA) - Tortuna SK (D5H) 1 - 2 Wenströmska IP
2012-04-01 15:00 210889171 Rytterne IS (D3D) - Örebro SK Söder (D2D) 5 - 0 Trollebo IP
2012-04-01 16:00 210889240 Sala FF (D3D) - Kolsva IF (D3D) 1 - 1 Lärkans Sportfält
2012-04-03 18:00 210889244 Kungsör BK (DERH) - Valskog IK (D6H) 3 - 2 Björlidens IP
2012-04-06 09:30 210889242 Västmanland F97:1 - Södermanland F 15 Solid Park Arena
2012-04-06 11:00 210889243 Västmanland F97:2 - Södermanland F 15 Solid Park Arena
2012-04-06 13:00 210889079 Skiljebo SK (D2H) - Karlslunds IF (D2H) 2 - 3 Hamre IP
2012-04-06 13:00 210889147 Västerås IK (D2H) - Västerås SK FK (D1H) 2 - 3 Solid Park Arena
2012-04-06 13:00 210889227 Värhulta AIS (D6H) - IFK Ekberga (D7H) Arunavallen
2012-04-06 14:30 210889027 Sörstafors/Kolbäck (D6H) - Romfartuna GIF (D5H) Ringvallen
2012-04-06 15:00 210889011 Kungsör BK (D3H) - IK Franke (D3H) 1 - 2 Trollebo IP
2012-04-06 15:00 210889081 Skiljebo SK (DJAD1) - Dalkurd FF (DJA) Hamre IP
2012-04-07 13:00 210889164 Kolsva IF (D3D) - IK Franke (D3D) 2 - 2 Kristinelunds Sportfält
2012-04-07 13:00 210889193 Bosnisk SK (D6H) - Härnevi BK (D6H) Wenströmska IP
2012-04-09 11:00 210889042 Gideonsbergs IF (D5H) - Tillberga IK (D4H) 4 - 0 Wenströmska IP
2012-04-09 12:30 210889123 Västerås BK 30 (D1D) - Örebro SK Söder (D2D) 2 - 3 Solid Park Arena
2012-04-09 13:00 210889006 Hallstahammar SK (D5H) - Skogstorps GoIF (D5H) 4 - 5 Trollebo IP
2012-04-09 13:00 210889016 Fagersta Södra IK (D4H) - Skogsbo-Avesta IF (D5H) 2 - 2 Fagerliden
2012-04-09 13:00 210889034 Köping FF (D3H) - Arboga Södra IF (D4H) 5 - 1 Kristinelunds Sportfält
2012-04-09 14:00 210889022 Skultuna IS (D5H) - Irsta IF (D4H) 1 - 4 Kvarnbackavallen
2012-04-09 15:00 210889126 Syrianska IF Kerburan (D1H) - Nacka FF (D2H) 4 - 1 Solid Park Arena
2012-04-09 15:00 210889199 Norrby SK (D5H) - IK Oden (D4H) 2 - 3 Lärkans Sportfält
2012-04-09 17:00 210889236 Värhulta AIS (D6H) - Triangelns IK (D4H) 0 - 3 Arunavallen
2012-04-09 17:00 210889238 Västanfors IF (D3D) - Smedjebackens FK (D3D) Fagerliden
2012-04-12 18:45 210889246 Surahammar FK (D5H) - BK Sport (D4H) 0 - 3 Mälarenergi Arena
2012-04-13 19:00 210889139 IK Franke (D3D) - Triangelns IK (D3D) 0 - 2 Råby IP
2012-04-14 10:30 210889098 Dingtuna GIF (D6H) - Ransta IK (D5H) 4 - 1 Ringvallen
2012-04-14 11:00 210889043 Gideonsbergs IF (D5H) - Torshälla-Nyby IS (D5H) 1 - 3 Wenströmska IP
2012-04-14 12:00 210889248 Västmanland F97:1 - Örebro FF (F97) 0 - 2 Hamre IP
2012-04-14 13:00 210889007 Hallstahammar SK (D5H) - Tortuna SK (D5H) Trollebo IP
2012-04-14 13:00 210889017 Fagersta Södra IK (D4H) - Säters IF FK (D4H) 1 - 0 Fagerliden
2012-04-14 13:00 210889052 Munktorps BK (D4H) - Kolsva IF (D4H) 1 - 3 Kristinelunds Sportfält
2012-04-14 13:00 210889132 Surahammar FK (D5H) - IFK Hedemora FK (D5H) Mälarenergi Arena
2012-04-14 14:00 210889235 Arboga Södra IF (D4H) - Assyriska FF i Örebro (D4H) 1 - 3 Ekbackens IP
2012-04-14 15:15 210889136 Irsta IF (D4H) - Västerfärnebo AIK (D5H) 5 - 0 Hamre IP
2012-04-14 17:00 210889028 Sörstafors/Kolbäck (D6H) - Medåkers IF (D4H) 0 - 4 Trollebo IP
2012-04-15 11:00 210889058 Gideonsbergs IF (D2D) - IFK Täby FK (D2D) 3 - 2 Solid Park Arena
2012-04-15 12:30 210889118 Västerås BK 30 (D4H) - IK Oden (D4H) 2 - 0 Ringvallen
2012-04-15 13:00 210889161 Norrby SK (D5H) - Krylbo IF (D5H) 5 - 0 Lärkans Sportfält
2012-04-15 13:00 210889169 Forsby FF (D2D) - Hällbybrunns IF (D3D) 6 - 0 Kristinelunds Sportfält
2012-04-15 15:00 210889066 Sala FF (D4H) - Bälinge IF (D4H) 3 - 5 Lärkans Sportfält
2012-04-15 15:00 210889247 Skiljebo SK (DJAD1) - Dingtuna GIF (D6H) 2 - 0 Hamre IP
2012-04-15 16:00 210889228 Värhulta AIS (D6H) - Fellingsbro GoIF (D5H) Arunavallen
2012-04-15 17:00 210889125 Västerås BK 30 (D3D) - Enköpings SK (D4D) 2 - 3 Ringvallen
2012-04-15 17:30 210889165 Kolsva IF (D3D) - Västanfors IF (D3D) 4 - 2 Fagerliden
2012-04-17 18:15 210889249 Värhulta AIS (D6H) - IFK Ekberga (D7H) 3 - 3 Arunavallen
2012-04-18 18:30 210889008 Hallstahammar SK (D5H) - IK Oden (D4H) Trollebo IP
2012-04-19 19:00 210889093 IK Franke (D3D) - Fanna BK (D3D) 0 - 5 Råby IP
2012-04-20 18:00 210889245 Arboga Södra IF (D4H) - IFK Örebro (D4H) Trollebo IP
2012-04-21 09:00 210889253 Wahlsta SK (D8H) - Forsby FF (D6H) Kristinelunds Sportfält
2012-04-21 13:00 210889067 Sala FF (D4H) - Ärentuna SK (D4H) 0 - 3 Lärkans Sportfält
2012-04-21 13:00 210889138 Hallstahammar SK (D5H) - Fellingsbro GoIF (D5H) 2 - 2 Trollebo IP
2012-04-21 13:00 210889209 Medåkers IF (D4H) - Tortuna SK (D5H) Parkuddens IP
2012-04-21 13:00 210889239 Ramnäs IF (D7H) - Babylon FK (D6H) Mälarenergi Arena
2012-04-21 13:00 210889251 Värhulta AIS (D6H) - Götlunda IF (D7H) Arunavallen
2012-04-21 16:00 210889053 Munktorps BK (D4H) - Gideonsbergs IF (D5H) Kristinelunds Sportfält
2012-04-21 16:00 210889137 Irsta IF (D4H) - Krylbo IF (D5H) Inst. Hamre IP
2012-04-22 13:00 210889250 Fagersta Södra IK (D4H) - Avesta AIK (D5H) 2 - 0 Fagerliden
2012-04-22 15:00 210889172 Rytterne IS (D3D) - Rynninge IK (D3D) 5 - 0 Trollebo IP
2012-04-22 17:00 210889237 Värhulta AIS (D6H) - Kvicksunds SK (D6H) Arunavallen
2012-07-22 10:00 210889257 Västerås BK 30 (D1D) - Västerås IK (D2D) 3 - 1 Solid Park Arena
2012-07-22 12:00 210889258 Västerås IK (D2D) - Kvarnsvedens IK (D1D) 0 - 1 Solid Park Arena
2012-07-22 14:00 210889259 Västerås BK 30 (D1D) - Kvarnsvedens IK (D1D) 0 - 1 Solid Park Arena
2012-07-22 17:00 210889260 Kungsör BK (D3H) - IFK Eskilstuna (D3H) 3 - 3 Runevallen
2012-07-28 14:00 210889255 Västerås IK (D2H) - Rynninge IK (D2H) 2 - 2 Apalby IP
2012-07-29 15:00 210889262 Medåkers IF (D4H) - Köping FF (D3H) Parkuddens IP
2012-07-29 17:00 210889254 Skiljebo SK (DJAD1) - Enskede IK (DJA) 4 - 3 Hamre IP
2012-08-01 19:00 210889264 Norrby SK (D5H) - Sala FF (D4H) 1 - 2 Norrbyliden
2012-08-02 18:30 210889265 Surahammar FK (D5H) - IFK Ekberga (D7H) Mälarenergi Arena
2012-08-04 13:00 210889263 Tortuna SK (D5H) - Medåkers IF (D4H) Tortuna IP
2012-08-04 15:00 210889261 Kolsva IF (D4H) - Munktorps BK (D4H) 3 - 3 Vargheden IP
2012-08-06 17:30 210889256 Västerås IK (D2H) - Västerås SK FK (D1H) 2 - 4 Apalby IP
2012-08-24 16:30 210889267 Västerås SK (P16) - Belgiens IF Blåsbo IP
2012-09-05 19:00 210889266 Västmanlands FF (F96) - Örebro FF (F96) 0 - 1 Råby IP
2012-09-25 17:00 210889270 Skiljebo SK Herr - IK Franke (DERH) 3 - 1 Hamre IP
2012-10-17 19:30 210889268 Västmanland P96 - Stockholm P16 2 - 3 Solid Park Arena
2012-10-27 13:00 210889269 Västmanland P96 - Östergötland P16 Solid Park Arena
2012-11-17 14:00 210889271 Syrianska IF Kerburan (DJA) - Skiljebo SK (DHJ) 3 - 3 Solid Park Arena
2012-11-24 13:00 210889272 Surahammar FK (D5H) - Dingtuna GIF (D6H) Mälarenergi Arena
2012-11-24 13:30 210889273 IK Franke (DERH) - Assyriska FC (D5H) Råby IP

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info