Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar Division 5 Grupp 3

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2018-05-06 13:00 Korsnäs IF FK - Kvarnsvedens IK röd Lindvallen Konstgräs
2018-05-06 15:30 IF Tunabro röd - Islingby IK vit Gyllevallen
2018-05-10 15:00 IK Brage grön - Sundborns GOIF Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2018-05-12 12:30 Islingby IK vit - Falu BS FK Blå
2018-05-13 13:00 Kvarnsvedens IK röd - Svärdsjö IF BSM-hallen
2018-05-13 13:00 Slätta SK Gul - IK Brage grön Slätta IP Konstgräs
2018-05-13 16:00 Sundborns GOIF - IF Tunabro röd Grånäs
2018-05-17 18:30 Svärdsjö IF - Slätta SK Gul Källängets IP 7-m
2018-05-19 14:00 Svärdsjö IF - Korsnäs IF FK Källängets IP 7-m
2018-05-20 12:00 Slätta SK Gul - IF Tunabro röd Slätta IP Konstgräs
2018-05-20 13:00 Falu BS FK Blå - Sundborns GOIF Kopparvallen B 7-manna
2018-05-20 17:00 IK Brage grön - Kvarnsvedens IK röd Sportfältet 12
2018-05-23 17:30 Svärdsjö IF - Islingby IK vit Källängets IP 7-m
2018-05-26 09:30 Kvarnsvedens IK röd - IF Tunabro röd Kvarnsvedens IP
2018-05-26 11:00 Slätta SK Gul - Falu BS FK Blå Slätta IP Konstgräs
2018-05-27 13:00 Korsnäs IF FK - IK Brage grön Lindvallen Konstgräs
2018-05-27 15:30 Sundborns GOIF - Islingby IK vit Grånäs
Juni
2018-06-03 10:00 Islingby IK vit - Slätta SK Gul Idunvallen
2018-06-03 12:45 Falu BS FK Blå - Kvarnsvedens IK röd Kopparvallen B 7-manna
2018-06-03 17:00 IF Tunabro röd - Korsnäs IF FK Gyllevallen
2018-06-03 17:00 IK Brage grön - Svärdsjö IF Sportfältet 12
2018-06-06 10:00 Korsnäs IF FK - Falu BS FK Blå Lindvallen Konstgräs
2018-06-06 11:00 Slätta SK Gul - Sundborns GOIF Slätta IP Konstgräs
2018-06-06 17:00 Kvarnsvedens IK röd - Islingby IK vit Kvarnsvedens IP
2018-06-07 18:30 Svärdsjö IF - IF Tunabro röd Källängets IP 7-m
2018-06-09 12:45 Falu BS FK Blå - Svärdsjö IF Kopparvallen B 7-manna
2018-06-09 13:00 Sundborns GOIF - Kvarnsvedens IK röd Grånäs
2018-06-09 14:00 Islingby IK vit - Korsnäs IF FK Idunvallen
2018-06-10 15:00 IF Tunabro röd - IK Brage grön Gyllevallen
2018-06-13 18:00 Kvarnsvedens IK röd - Slätta SK Gul Kvarnsvedens IP
2018-06-17 17:00 IK Brage grön - Falu BS FK Blå Sportfältet 12
2018-06-19 17:30 Islingby IK vit - IK Brage grön Idunvallen
2018-06-20 18:30 Korsnäs IF FK - Sundborns GOIF Lindvallen Konstgräs
2018-06-24 11:00 Slätta SK Gul - Korsnäs IF FK Slätta IP Konstgräs
2018-06-24 13:00 Sundborns GOIF - Svärdsjö IF Grånäs
2018-06-24 17:30 Falu BS FK Blå - IF Tunabro röd Kopparvallen B 7-manna
Augusti
2018-08-01 19:00 IF Tunabro röd - Falu BS FK Blå Gyllevallen
2018-08-05 10:00 Korsnäs IF FK - Slätta SK Gul Lindvallen Konstgräs
2018-08-09 18:45 Islingby IK vit - Svärdsjö IF Idunvallen
2018-08-10 17:30 IK Brage grön - Islingby IK vit Sportfältet 12
2018-08-11 11:00 Slätta SK Gul - Kvarnsvedens IK röd Slätta IP Konstgräs
2018-08-11 12:45 Falu BS FK Blå - IK Brage grön Kopparvallen B 7-manna
2018-08-12 16:00 Sundborns GOIF - Korsnäs IF FK Grånäs
2018-08-15 18:30 Kvarnsvedens IK röd - Sundborns GOIF Kvarnsvedens IP
2018-08-16 18:00 Svärdsjö IF - Falu BS FK Blå Källängets IP 7-m
2018-08-17 18:30 Korsnäs IF FK - Islingby IK vit Lindvallen Konstgräs
2018-08-18 13:00 Sundborns GOIF - Slätta SK Gul Grånäs
2018-08-19 11:00 Islingby IK vit - Kvarnsvedens IK röd Idunvallen
2018-08-19 17:00 IF Tunabro röd - Svärdsjö IF Gyllevallen
2018-08-22 18:00 Svärdsjö IF - IK Brage grön Källängets IP 7-m
2018-08-26 11:00 Slätta SK Gul - Islingby IK vit Slätta IP Konstgräs
2018-08-26 14:00 Korsnäs IF FK - IF Tunabro röd Lindvallen Konstgräs
2018-08-26 14:30 Kvarnsvedens IK röd - Falu BS FK Blå Kvarnsvedens IP
2018-08-29 18:00 Svärdsjö IF - Sundborns GOIF Källängets IP 7-m
2018-08-29 18:00 IK Brage grön - IF Tunabro röd Sportfältet 12
2018-08-30 17:30 Falu BS FK Blå - Korsnäs IF FK Kopparvallen B 7-manna
September
2018-09-01 12:45 Falu BS FK Blå - Slätta SK Gul Kopparvallen B 7-manna
2018-09-02 15:00 IF Tunabro röd - Kvarnsvedens IK röd Gyllevallen
2018-09-02 17:00 IK Brage grön - Korsnäs IF FK Sportfältet 12
2018-09-02 17:00 Islingby IK vit - Sundborns GOIF Idunvallen
2018-09-07 18:00 Korsnäs IF FK - Svärdsjö IF Lindvallen Konstgräs
2018-09-08 09:15 Kvarnsvedens IK röd - IK Brage grön BSM-hallen
2018-09-08 12:00 IF Tunabro röd - Slätta SK Gul Gyllevallen
2018-09-09 15:30 Sundborns GOIF - Falu BS FK Blå Grånäs
2018-09-15 11:00 Svärdsjö IF - Kvarnsvedens IK röd Källängets IP 7-m
2018-09-15 12:45 Falu BS FK Blå - Islingby IK vit Kopparvallen B 7-manna
2018-09-16 15:00 IF Tunabro röd - Sundborns GOIF Gyllevallen
2018-09-16 17:00 IK Brage grön - Slätta SK Gul Sportfältet 12
2018-09-23 13:00 Slätta SK Gul - Svärdsjö IF Slätta IP Konstgräs
2018-09-23 13:00 Islingby IK vit - IF Tunabro röd Idunvallen
2018-09-23 15:30 Kvarnsvedens IK röd - Korsnäs IF FK BSM-hallen
2018-09-23 16:00 Sundborns GOIF - IK Brage grön Grånäs

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info