Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar Division 6 Grupp 5

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2018-05-05 09:30 Islingby IK - Torsångs IF Idunvallen
2018-05-06 11:00 Slätta SK Gul - Samuelsdals IF Slätta IP Konstgräs
2018-05-06 11:00 IF Tunabro - Korsnäs IF FK Svart Gyllevallen
2018-05-09 17:30 Torsångs IF - Slätta SK Gul Torsångs IP 7v7
2018-05-10 14:30 Forssa BK vit - Kvarnsvedens IK röd Sportfältet 12
2018-05-13 10:00 Samuelsdals IF - Vika IF Dalavallen
2018-05-13 10:30 IK Brage Svart - IF Tunabro Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2018-05-13 15:30 Kvarnsvedens IK röd - Islingby IK Kvarnsvedens IP
2018-05-13 16:00 Korsnäs IF FK Svart - Forssa BK vit Lindvallen Konstgräs
2018-05-16 17:30 Torsångs IF - Samuelsdals IF Torsångs IP 7v7
2018-05-20 11:00 Slätta SK Gul - Kvarnsvedens IK röd Slätta IP Konstgräs
2018-05-20 15:00 IF Tunabro - Vika IF Gyllevallen
2018-05-20 16:00 Islingby IK - Korsnäs IF FK Svart Idunvallen
2018-05-20 18:00 Forssa BK vit - IK Brage Svart Sportfältet 12
2018-05-23 18:00 Vika IF - IK Brage Svart Vikavallen
2018-05-27 10:00 Vika IF - Forssa BK vit Vikavallen
2018-05-27 10:00 Samuelsdals IF - IF Tunabro Samuelsdals IP
2018-05-27 15:00 IK Brage Svart - Islingby IK Sportfältet 12
2018-05-27 15:00 Korsnäs IF FK Svart - Slätta SK Gul Lindvallen Konstgräs
2018-05-27 17:00 Kvarnsvedens IK röd - Torsångs IF Kvarnsvedens IP
Juni
2018-06-01 19:00 Forssa BK vit - IF Tunabro Sportfältet 12
2018-06-03 11:00 Slätta SK Gul - IK Brage Svart Slätta IP Konstgräs
2018-06-03 12:30 Kvarnsvedens IK röd - Samuelsdals IF Kvarnsvedens IP
2018-06-03 13:00 Islingby IK - Vika IF Idunvallen
2018-06-04 17:30 Torsångs IF - Korsnäs IF FK Svart Torsångs IP 7v7
2018-06-06 17:30 Korsnäs IF FK Svart - Samuelsdals IF Lindvallen Konstgräs
2018-06-09 13:00 Korsnäs IF FK Svart - Kvarnsvedens IK röd Lindvallen Konstgräs
2018-06-10 10:00 IF Tunabro - Islingby IK Gyllevallen
2018-06-10 10:00 Samuelsdals IF - Forssa BK vit Dalavallen
2018-06-10 14:00 Vika IF - Slätta SK Gul Vikavallen
2018-06-10 15:00 IK Brage Svart - Torsångs IF Sportfältet 12
2018-06-13 17:30 Torsångs IF - Vika IF Torsångs IP 7v7
2018-06-16 10:30 Kvarnsvedens IK röd - IK Brage Svart Kvarnsvedens IP
2018-06-17 00:00 Slätta SK Gul - IF Tunabro Slätta IP Konstgräs
2018-06-17 16:00 Islingby IK - Forssa BK vit Idunvallen
Augusti
2018-08-05 10:00 Vika IF - Kvarnsvedens IK röd Vikavallen
2018-08-05 10:00 Samuelsdals IF - Islingby IK Kopparvallen Konstgräs
2018-08-05 11:00 IF Tunabro - Torsångs IF Gyllevallen
2018-08-06 19:00 Forssa BK vit - Slätta SK Gul Sportfältet 13
2018-08-07 17:30 IK Brage Svart - Korsnäs IF FK Svart Sportfältet 12
2018-08-08 17:30 Torsångs IF - Forssa BK vit Torsångs IP 7v7
2018-08-11 10:00 IK Brage Svart - Samuelsdals IF Sportfältet 12
2018-08-11 13:00 Slätta SK Gul - Islingby IK Slätta IP Konstgräs
2018-08-12 11:00 Korsnäs IF FK Svart - Vika IF Lindvallen Konstgräs
2018-08-12 17:00 Kvarnsvedens IK röd - IF Tunabro Kvarnsvedens IP
2018-08-18 13:30 Forssa BK vit - Torsångs IF Sportfältet 12
2018-08-18 14:00 Vika IF - Korsnäs IF FK Svart Vikavallen
2018-08-19 11:00 IF Tunabro - Kvarnsvedens IK röd Gyllevallen
2018-08-19 11:00 Samuelsdals IF - IK Brage Svart Kopparvallen Konstgräs
2018-08-19 16:00 Islingby IK - Slätta SK Gul Idunvallen
2018-08-22 17:30 Torsångs IF - IF Tunabro Torsångs IP 7v7
2018-08-23 18:30 Korsnäs IF FK Svart - IK Brage Svart Lindvallen Konstgräs
2018-08-26 11:30 Kvarnsvedens IK röd - Vika IF Kvarnsvedens IP
2018-08-26 13:00 Slätta SK Gul - Forssa BK vit Slätta IP Konstgräs
2018-08-26 16:00 Islingby IK - Samuelsdals IF Idunvallen
September
2018-09-01 10:00 Vika IF - Torsångs IF Vikavallen
2018-09-01 10:00 IK Brage Svart - Kvarnsvedens IK röd Sportfältet 12
2018-09-01 11:00 Forssa BK vit - Islingby IK Sportfältet 12
2018-09-02 11:00 IF Tunabro - Slätta SK Gul Gyllevallen
2018-09-02 11:00 Samuelsdals IF - Korsnäs IF FK Svart Kopparvallen Konstgräs
2018-09-05 17:30 Torsångs IF - IK Brage Svart Torsångs IP 7v7
2018-09-09 11:00 Slätta SK Gul - Vika IF Slätta IP Konstgräs
2018-09-09 15:30 Kvarnsvedens IK röd - Korsnäs IF FK Svart Kvarnsvedens IP
2018-09-09 16:00 Islingby IK - IF Tunabro Idunvallen
2018-09-09 18:00 Forssa BK vit - Samuelsdals IF Sportfältet 13
2018-09-15 10:00 Vika IF - Islingby IK Vikavallen
2018-09-15 10:00 IK Brage Svart - Slätta SK Gul Sportfältet 12
2018-09-15 10:30 Korsnäs IF FK Svart - Torsångs IF Lindvallen Konstgräs
2018-09-16 11:00 IF Tunabro - Forssa BK vit Gyllevallen
2018-09-16 13:00 Samuelsdals IF - Kvarnsvedens IK röd Kopparvallen Konstgräs

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info