Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor Division 5 Grupp 3

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Östansbo IS vit - Östansbo IS blå Björkliden C 7-manna
Maj
2018-05-05 08:30 Kvarnsvedens IK vit - Bullermyrens IK svart BSM-hallen
2018-05-05 14:00 IF Tunabro - Islingby IK Gyllevallen
2018-05-06 00:00 Östansbo IS vit - Gustafs GoIF Björkliden C 7-manna
2018-05-06 15:00 IFK Ludvika - Östansbo IS blå ABB Arena A
2018-05-06 16:30 Bullermyrens IK röd - Säters IF FK Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2018-05-12 12:30 Islingby IK - Östansbo IS vit Idunvallen
2018-05-12 14:00 Säters IF FK - IFK Ludvika Säters IP
2018-05-13 10:00 Gustafs GoIF - Kvarnsvedens IK vit Slättgärdet 2
2018-05-13 10:30 Bullermyrens IK svart - Bullermyrens IK röd Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2018-05-13 17:00 Östansbo IS blå - IF Tunabro Björkliden C 7-manna
2018-05-20 10:00 IF Tunabro - IFK Ludvika Gyllevallen
2018-05-20 14:00 Bullermyrens IK röd - Gustafs GoIF Skvalet
2018-05-20 15:30 Bullermyrens IK svart - Säters IF FK Skvalet
2018-05-20 17:00 Kvarnsvedens IK vit - Islingby IK Kvarnsvedens IP
2018-05-26 13:00 Islingby IK - Bullermyrens IK röd Idunvallen
2018-05-26 16:00 Säters IF FK - IF Tunabro Säters IP
2018-05-27 10:00 Gustafs GoIF - Bullermyrens IK svart Slättgärdet 2
2018-05-27 13:00 IFK Ludvika - Östansbo IS vit ABB Arena A
2018-05-27 17:00 Östansbo IS blå - Kvarnsvedens IK vit Björkliden C 7-manna
Juni
2018-06-03 10:00 Gustafs GoIF - Säters IF FK Slättgärdet 2
2018-06-03 14:00 Bullermyrens IK svart - Islingby IK Skvalet
2018-06-03 15:30 Bullermyrens IK röd - Östansbo IS blå Skvalet
2018-06-03 15:30 Kvarnsvedens IK vit - IFK Ludvika Kvarnsvedens IP
2018-06-03 17:00 Östansbo IS vit - IF Tunabro Björkliden C 7-manna
2018-06-06 10:00 IF Tunabro - Kvarnsvedens IK vit Gyllevallen
2018-06-06 10:00 Islingby IK - Gustafs GoIF Idunvallen
2018-06-06 13:00 IFK Ludvika - Bullermyrens IK röd ABB Arena A
2018-06-06 13:00 Säters IF FK - Östansbo IS vit Säters IP
2018-06-06 17:00 Östansbo IS blå - Bullermyrens IK svart Björkliden C 7-manna
2018-06-10 10:00 Gustafs GoIF - Östansbo IS blå Slättgärdet 2
2018-06-10 14:00 Bullermyrens IK röd - IF Tunabro Skvalet
2018-06-10 15:30 Bullermyrens IK svart - IFK Ludvika
2018-06-10 16:00 Islingby IK - Säters IF FK Idunvallen
2018-06-10 18:30 Kvarnsvedens IK vit - Östansbo IS vit Kvarnsvedens IP
2018-06-16 10:00 IF Tunabro - Bullermyrens IK svart Gyllevallen
2018-06-17 12:00 Säters IF FK - Kvarnsvedens IK vit Säters IP
2018-06-17 15:00 IFK Ludvika - Gustafs GoIF ABB Arena A
2018-06-17 17:00 Östansbo IS vit - Bullermyrens IK röd Björkliden C 7-manna
2018-06-18 18:15 Östansbo IS blå - Islingby IK Björkliden C 7-manna
Augusti
2018-08-05 10:00 Gustafs GoIF - IF Tunabro Slättgärdet 2
2018-08-05 17:00 Östansbo IS blå - Säters IF FK Björkliden C 7-manna
2018-08-09 18:00 Islingby IK - IFK Ludvika Idunvallen
2018-08-11 12:00 Säters IF FK - Östansbo IS blå Säters IP
2018-08-12 13:00 IFK Ludvika - Islingby IK ABB Arena A
2018-08-12 17:00 Östansbo IS vit - Bullermyrens IK svart Björkliden C 7-manna
2018-08-13 18:15 Bullermyrens IK svart - Östansbo IS vit Skvalet
2018-08-14 18:00 IF Tunabro - Gustafs GoIF Gyllevallen
2018-08-15 17:00 Kvarnsvedens IK vit - Bullermyrens IK röd Kvarnsvedens IP
2018-08-17 17:30 Bullermyrens IK röd - Kvarnsvedens IK vit Skvalet
2018-08-18 13:00 Islingby IK - Östansbo IS blå Idunvallen
2018-08-19 10:00 Gustafs GoIF - IFK Ludvika Slättgärdet 2
2018-08-19 14:00 Bullermyrens IK svart - IF Tunabro Skvalet
2018-08-19 15:30 Bullermyrens IK röd - Östansbo IS vit Skvalet
2018-08-19 17:00 Kvarnsvedens IK vit - Säters IF FK Kvarnsvedens IP
2018-08-25 12:00 Säters IF FK - Islingby IK Skönviks IP
2018-08-26 10:00 IF Tunabro - Bullermyrens IK röd Gyllevallen
2018-08-26 13:00 IFK Ludvika - Bullermyrens IK svart ABB Arena A
2018-08-26 14:00 Östansbo IS blå - Gustafs GoIF Björkliden C 7-manna
2018-08-26 17:00 Östansbo IS vit - Kvarnsvedens IK vit Björkliden C 7-manna
September
2018-09-02 10:00 Gustafs GoIF - Islingby IK Slättgärdet 2
2018-09-02 14:00 Bullermyrens IK röd - IFK Ludvika Skvalet
2018-09-02 15:30 Bullermyrens IK svart - Östansbo IS blå Skvalet
2018-09-02 17:00 Kvarnsvedens IK vit - IF Tunabro Kvarnsvedens IP
2018-09-02 17:00 Östansbo IS vit - Säters IF FK Björkliden C 7-manna
2018-09-08 09:30 Säters IF FK - Gustafs GoIF Skönviks IP
2018-09-08 13:30 IF Tunabro - Östansbo IS vit Gyllevallen
2018-09-09 13:00 IFK Ludvika - Kvarnsvedens IK vit ABB Arena A
2018-09-09 14:00 Östansbo IS blå - Bullermyrens IK röd Björkliden B
2018-09-09 17:45 Islingby IK - Bullermyrens IK svart Idunvallen
2018-09-15 10:00 IF Tunabro - Säters IF FK Gyllevallen
2018-09-16 14:00 Bullermyrens IK röd - Islingby IK Skvalet
2018-09-16 15:30 Bullermyrens IK svart - Gustafs GoIF Skvalet
2018-09-16 17:00 Kvarnsvedens IK vit - Östansbo IS blå Kvarnsvedens IP
2018-09-16 17:00 Östansbo IS vit - IFK Ludvika Björkliden C 7-manna

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info