Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F 12 A2

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Kenty Andréas Lindström +709197101 Vit/Svart/Vit
IK Waria Anna Magnell 011130941 0733232490 Röd/Vit Randig/Röd/Röd
Kimstad GoIF Anders Lind 0722255813 vit/röd/vita
Krokeks IF Röd Thomas Vernersson 0703967970 Röd/Röd/Vit
Krokeks IF Vit Thomas Vernersson 0703967970 Röd, Röd, Vit
Lindö FF Clas Niklasson 0708130433 Gul/Svart/Gul
Linghems SK Tonny Vildevall 0722026118 grön/svart/svart
Smedby AIS Peter Lindberg 0708437458 Svart/svart/Svart
Svärtinge SK Jonas Petersson 0725724674 Blå/Blå/Blå
Åby IF Martin Lyngenberg 0732300029 Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 Linghems SK - Åby IF Himnaplan
2019-05-04 13:00 Smedby AIS - Lindö FF Mirum Arena
2019-05-05 Krokeks IF Röd - Krokeks IF Vit Kullevi
2019-05-05 11:00 IK Waria - Kimstad GoIF Ektorps IP
2019-05-05 14:00 BK Kenty - Svärtinge SK Fredriksbergs IP
2019-05-10 19:00 Åby IF - Smedby AIS Åby IP
2019-05-11 11:00 Lindö FF - BK Kenty Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-05-11 14:00 Svärtinge SK - Krokeks IF Röd Billbäcks Arena
2019-05-12 Krokeks IF Vit - IK Waria
2019-05-12 13:00 Kimstad GoIF - Linghems SK Krokhagens IP
2019-05-18 10:30 IK Waria - Linghems SK Ektorps IP
2019-05-19 Svärtinge SK - Krokeks IF Vit Lindängen IP
2019-05-19 14:00 Krokeks IF Röd - Lindö FF Kullevi
2019-05-19 16:00 BK Kenty - Åby IF Fredriksbergs IP
2019-05-19 17:00 Smedby AIS - Kimstad GoIF Mirum Arena
2019-05-21 19:00 Lindö FF - Svärtinge SK Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-05-25 15:00 Åby IF - Krokeks IF Röd Åby IP
2019-05-26 Krokeks IF Vit - Linghems SK
2019-05-26 11:00 IK Waria - Smedby AIS Ektorps IP
2019-05-26 13:00 Kimstad GoIF - BK Kenty Krokhagens IP
2019-05-29 19:00 Lindö FF - IK Waria Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-05-30 13:00 Smedby AIS - Linghems SK Mirum Arena
Juni
2019-06-02 BK Kenty - Krokeks IF Vit Fredriksbergs IP
2019-06-02 14:00 Krokeks IF Röd - Kimstad GoIF Kullevi
2019-06-02 16:00 Svärtinge SK - Åby IF Billbäcks Arena
2019-06-07 19:15 Åby IF - Lindö FF Åby IP
2019-06-08 10:00 Linghems SK - BK Kenty Himnaplan
2019-06-09 Krokeks IF Vit - Smedby AIS
2019-06-09 10:00 BK Kenty - Smedby AIS Fredriksbergs IP
2019-06-09 11:00 IK Waria - Krokeks IF Röd Ektorps IP
2019-06-09 13:00 Kimstad GoIF - Svärtinge SK Krokhagens IP
2019-06-15 10:00 Linghems SK - Svärtinge SK Himnaplan
2019-06-15 11:00 Lindö FF - Kimstad GoIF Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-06-16 10:00 Krokeks IF Röd - Linghems SK Kullevi
2019-06-18 18:00 Åby IF - Krokeks IF Vit Åby IP
2019-06-19 18:30 Kimstad GoIF - Åby IF Krokhagens IP
2019-06-23 Krokeks IF Vit - Lindö FF
2019-06-23 10:30 IK Waria - BK Kenty Ektorps IP
2019-06-23 17:00 Smedby AIS - Krokeks IF Röd Mirum Arena
Juli
2019-07-31 Krokeks IF Vit - Krokeks IF Röd
Augusti
2019-08-04 Krokeks IF Röd - BK Kenty Kullevi
2019-08-17 12:30 Lindö FF - Linghems SK Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-08-17 14:00 Svärtinge SK - Smedby AIS Billbäcks Arena
2019-08-17 15:00 Åby IF - IK Waria Åby IP
2019-08-20 19:00 Lindö FF - Smedby AIS Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-08-24 13:00 Kimstad GoIF - Krokeks IF Vit Krokhagens IP
2019-08-24 14:00 Åby IF - Linghems SK Åby IP
2019-08-24 14:00 Svärtinge SK - BK Kenty Billbäcks Arena
2019-08-25 13:00 Kimstad GoIF - IK Waria Krokhagens IP
2019-08-29 19:00 IK Waria - Krokeks IF Vit Ektorps IP
2019-08-31 10:00 Linghems SK - Kimstad GoIF Himnaplan
September
2019-09-01 10:00 BK Kenty - Lindö FF Fredriksbergs IP
2019-09-01 11:00 Smedby AIS - Åby IF Mirum Arena
2019-09-01 14:00 Krokeks IF Röd - Svärtinge SK Kullevi
2019-09-06 17:30 Lindö FF - Krokeks IF Röd Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-09-07 10:00 Linghems SK - IK Waria Himnaplan
2019-09-07 13:30 Åby IF - BK Kenty Åby IP
2019-09-08 13:00 Kimstad GoIF - Smedby AIS Krokhagens IP
2019-09-08 14:00 Krokeks IF Vit - Svärtinge SK Kullevi
2019-09-14 10:00 BK Kenty - Kimstad GoIF Fredriksbergs IP
2019-09-14 10:00 Linghems SK - Krokeks IF Vit Himnaplan
2019-09-14 12:00 Svärtinge SK - Lindö FF Billbäcks Arena
2019-09-15 14:00 Krokeks IF Röd - Åby IF Kullevi
2019-09-15 15:00 Smedby AIS - IK Waria Mirum Arena
2019-09-21 10:00 Linghems SK - Smedby AIS Himnaplan
2019-09-21 10:00 Krokeks IF Vit - BK Kenty Kullevi
2019-09-21 13:30 Åby IF - Svärtinge SK Åby IP
2019-09-22 11:00 IK Waria - Lindö FF Ektorps IP
2019-09-22 13:00 Kimstad GoIF - Krokeks IF Röd Krokhagens IP
2019-09-26 18:30 Krokeks IF Röd - IK Waria Kullevi
2019-09-28 12:30 Lindö FF - Åby IF Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-09-28 14:00 Svärtinge SK - Kimstad GoIF Billbäcks Arena
2019-09-29 13:00 Smedby AIS - Krokeks IF Vit Mirum Arena
2019-09-29 16:00 BK Kenty - Linghems SK Fredriksbergs IP
Oktober
2019-10-08 18:00 Svärtinge SK - IK Waria

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info