Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar Division 6 Grupp 3

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Falu BS FK Gul Mladen Rajkovic Alvik 0702294273 Blå/Blå/Blå
Forssa BK blå Elvan Cicen 0736565460 Vit/Blå/vit
Hälsinggårdens AIK Fotboll Christer Nordin Röd/Svart
Korsnäs IF FK gulsvart Per Hedin Gul/Svart/Svart/Gul
Kvarnsvedens IK rödvit Niclas Boberg 0736566392 Röd/Röd/Röd
Samuelsdals IF Henric Jansson 0702249600 Orange/Svart/Orange
Slätta SK Svart Eric Nyholm 0703037110 Gul/Svart/Svarta
Sundborns GoIF Jens Axelsson Röd/Vit/Röd
Svärdsjö IF Fredrik Thorn Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 Korsnäs IF FK gulsvart - Slätta SK Svart Lindvallen Konstgräs
2019-05-04 13:00 Forssa BK blå - Samuelsdals IF Sportfältet 1
2019-05-05 13:15 Falu BS FK Gul - Svärdsjö IF Kopparvallen Konstgräs 7-m 2 södra
2019-05-11 10:45 Kvarnsvedens IK rödvit - Korsnäs IF FK gulsvart Kvarnsvedens IP
2019-05-11 11:00 Svärdsjö IF - Sundborns GoIF Källängets IP 7-m
2019-05-12 14:00 Slätta SK Svart - Forssa BK blå Slätta IP Konstgräs
2019-05-12 15:45 Samuelsdals IF - Falu BS FK Gul Dalavallen
2019-05-16 18:30 Korsnäs IF FK gulsvart - Hälsinggårdens AIK Fotboll Lindvallen Konstgräs
2019-05-18 11:00 Forssa BK blå - Kvarnsvedens IK rödvit Sportfältet 1
2019-05-18 11:30 Falu BS FK Gul - Slätta SK Svart Kopparvallen B 7-manna
2019-05-19 10:00 Sundborns GoIF - Samuelsdals IF Grånäs
2019-05-19 11:00 Hälsinggårdens AIK Fotboll - Forssa BK blå Haraldsbo IP
2019-05-21 18:00 Kvarnsvedens IK rödvit - Falu BS FK Gul Sportfältet
2019-05-22 18:00 Samuelsdals IF - Svärdsjö IF Samuelsdals IP
2019-05-22 19:00 Slätta SK Svart - Sundborns GoIF Slätta IP Konstgräs
2019-05-25 10:00 Sundborns GoIF - Kvarnsvedens IK rödvit Grånäs
2019-05-25 11:00 Falu BS FK Gul - Hälsinggårdens AIK Fotboll Kopparvallen B 7-manna
2019-05-25 14:00 Forssa BK blå - Korsnäs IF FK gulsvart Sportfältet 1
2019-05-26 11:00 Svärdsjö IF - Slätta SK Svart Källängets IP 7-m
Juni
2019-06-01 09:30 Hälsinggårdens AIK Fotboll - Sundborns GoIF Haraldsbo IP
2019-06-01 09:30 Kvarnsvedens IK rödvit - Svärdsjö IF Kvarnsvedens IP
2019-06-01 12:00 Korsnäs IF FK gulsvart - Falu BS FK Gul Lindvallen Konstgräs
2019-06-01 13:00 Hälsinggårdens AIK Fotboll - Kvarnsvedens IK rödvit Haraldsbo IP
2019-06-01 13:30 Slätta SK Svart - Samuelsdals IF Slätta IP Konstgräs
2019-06-05 18:30 Sundborns GoIF - Korsnäs IF FK gulsvart Grånäs
2019-06-08 11:00 Svärdsjö IF - Hälsinggårdens AIK Fotboll Källängets IP 7-m
2019-06-09 11:00 Samuelsdals IF - Kvarnsvedens IK rödvit Dalavallen
2019-06-09 15:30 Falu BS FK Gul - Forssa BK blå Kopparvallen B 7-manna
2019-06-15 09:30 Kvarnsvedens IK rödvit - Slätta SK Svart Kvarnsvedens IP
2019-06-16 11:00 Forssa BK blå - Sundborns GoIF Sportfältet 1
2019-06-17 19:00 Korsnäs IF FK gulsvart - Svärdsjö IF Lindvallen Konstgräs
2019-06-18 18:00 Hälsinggårdens AIK Fotboll - Samuelsdals IF Haraldsbo IP
2019-06-23 10:00 Sundborns GoIF - Falu BS FK Gul Grånäs
2019-06-23 11:00 Samuelsdals IF - Korsnäs IF FK gulsvart Samuelsdals IP
2019-06-23 11:00 Svärdsjö IF - Forssa BK blå Källängets IP 7-m
2019-06-23 13:30 Slätta SK Svart - Hälsinggårdens AIK Fotboll Slätta IP Konstgräs
Augusti
2019-08-03 12:00 Korsnäs IF FK gulsvart - Samuelsdals IF Lindvallen Konstgräs
2019-08-04 15:45 Falu BS FK Gul - Sundborns GoIF Kopparvallen B 7-manna
2019-08-05 18:30 Forssa BK blå - Svärdsjö IF Sportfältet 1
2019-08-10 11:00 Slätta SK Svart - Kvarnsvedens IK rödvit Slätta IP Konstgräs
2019-08-10 12:00 Svärdsjö IF - Korsnäs IF FK gulsvart Källängets IP 7-m
2019-08-11 11:00 Samuelsdals IF - Hälsinggårdens AIK Fotboll Samuelsdals IP
2019-08-13 18:00 Hälsinggårdens AIK Fotboll - Slätta SK Svart Haraldsbo IP
2019-08-14 18:30 Sundborns GoIF - Forssa BK blå Grånäs
2019-08-17 10:00 Korsnäs IF FK gulsvart - Sundborns GoIF Lindvallen Konstgräs
2019-08-17 11:00 Forssa BK blå - Falu BS FK Gul Sportfältet 1
2019-08-18 11:00 Hälsinggårdens AIK Fotboll - Svärdsjö IF Haraldsbo IP
2019-08-18 18:30 Kvarnsvedens IK rödvit - Samuelsdals IF Kvarnsvedens IP
2019-08-19 18:30 Sundborns GoIF - Hälsinggårdens AIK Fotboll Grånäs
2019-08-21 18:00 Samuelsdals IF - Slätta SK Svart Samuelsdals IP
2019-08-21 18:30 Svärdsjö IF - Kvarnsvedens IK rödvit Källängets IP 7-m
2019-08-23 18:45 Falu BS FK Gul - Korsnäs IF FK gulsvart Kopparvallen B 7-manna
2019-08-24 16:00 Slätta SK Svart - Svärdsjö IF Slätta IP Konstgräs
2019-08-25 10:00 Korsnäs IF FK gulsvart - Forssa BK blå Lindvallen Konstgräs
2019-08-25 10:30 Kvarnsvedens IK rödvit - Sundborns GoIF Kvarnsvedens IP
2019-08-25 11:00 Hälsinggårdens AIK Fotboll - Falu BS FK Gul Haraldsbo IP
2019-08-26 18:30 Sundborns GoIF - Slätta SK Svart Grånäs
2019-08-31 11:00 Falu BS FK Gul - Kvarnsvedens IK rödvit Kopparvallen B 7-manna
2019-08-31 13:00 Svärdsjö IF - Samuelsdals IF Källängets IP 7-m
September
2019-09-01 13:30 Forssa BK blå - Hälsinggårdens AIK Fotboll Sportfältet 1
2019-09-07 09:30 Kvarnsvedens IK rödvit - Forssa BK blå Kvarnsvedens IP
2019-09-07 11:00 Slätta SK Svart - Falu BS FK Gul Slätta IP Konstgräs
2019-09-08 11:00 Samuelsdals IF - Sundborns GoIF Samuelsdals IP
2019-09-08 16:30 Hälsinggårdens AIK Fotboll - Korsnäs IF FK gulsvart Haraldsbo IP
2019-09-14 10:00 Forssa BK blå - Slätta SK Svart Sportfältet 1
2019-09-14 11:00 Korsnäs IF FK gulsvart - Kvarnsvedens IK rödvit Lindvallen Konstgräs
2019-09-15 00:00 Falu BS FK Gul - Samuelsdals IF Kopparvallen B 7-manna
2019-09-16 18:00 Sundborns GoIF - Svärdsjö IF Grånäs
2019-09-21 10:30 Slätta SK Svart - Korsnäs IF FK gulsvart Slätta IP Konstgräs
2019-09-21 11:00 Kvarnsvedens IK rödvit - Hälsinggårdens AIK Fotboll Kvarnsvedens IP
2019-09-21 11:00 Svärdsjö IF - Falu BS FK Gul Källängets IP 7-m
2019-09-22 11:00 Samuelsdals IF - Forssa BK blå Samuelsdals IP

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info