Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor Division 7 Grupp 1

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bullermyrens IK Pontus Norrström Röd/svart/Svart/Svart
Dala-Järna IK Matilda Olsson Blå/Blå/Blå
Gustafs GoIF Mathias Ewaldsson 0703136039 Röd/Röd/Röd
IF Tunabro Daniel Landberg Blå/Blå/Blå
IFK Ludvika Johan Aldén 0706890105 Blå/Blå/Blå
Kvarnsvedens IK röd Linda Andrén Eriksson 0703002467 Röd/Röd/Röd
Smedjebackens FK Jennifer Östby 0761652344 Röd/Röd/Röd
Östansbo IS Terje Kangas 0703400027 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 11:00 Smedjebackens FK - Kvarnsvedens IK röd Herosvallen
2019-05-05 15:00 IFK Ludvika - Gustafs GoIF ABB Arena Konstgräs
2019-05-11 11:00 Gustafs GoIF - Östansbo IS Slättgärdet 3
2019-05-12 11:00 Dala-Järna IK - Bullermyrens IK Dala Järna IP
2019-05-12 17:00 Kvarnsvedens IK röd - IFK Ludvika Kvarnsvedens IP
2019-05-19 10:00 Bullermyrens IK - Gustafs GoIF Skvalet
2019-05-19 11:00 Östansbo IS - Kvarnsvedens IK röd Björkliden C 7-manna
2019-05-19 11:00 Smedjebackens FK - IF Tunabro Herosvallen
2019-05-26 11:00 IF Tunabro - IFK Ludvika Gyllevallen
2019-05-26 11:00 Gustafs GoIF - Dala-Järna IK Slättgärdet 3
2019-05-26 15:30 Kvarnsvedens IK röd - Bullermyrens IK Kvarnsvedens IP
Juni
2019-06-01 11:00 Östansbo IS - Dala-Järna IK Björkliden C 7-manna
2019-06-02 11:00 Östansbo IS - IF Tunabro Björkliden C 7-manna
2019-06-02 11:00 IFK Ludvika - Smedjebackens FK ABB Arena Konstgräs
2019-06-02 11:00 Dala-Järna IK - Kvarnsvedens IK röd Dala Järna IP
2019-06-05 18:00 Smedjebackens FK - Östansbo IS Herosvallen
2019-06-05 18:30 IF Tunabro - Bullermyrens IK Gyllevallen
2019-06-08 11:00 Bullermyrens IK - Smedjebackens FK Skvalet
2019-06-08 14:00 Östansbo IS - IFK Ludvika Björkliden C 7-manna
2019-06-09 15:00 Dala-Järna IK - IF Tunabro Dala Järna IP
2019-06-12 17:30 Kvarnsvedens IK röd - Gustafs GoIF Kvarnsvedens IP
2019-06-15 11:00 IFK Ludvika - Bullermyrens IK ABB Arena Konstgräs
2019-06-16 11:00 Smedjebackens FK - Dala-Järna IK Herosvallen
2019-06-17 18:00 IF Tunabro - Gustafs GoIF Gyllevallen
2019-06-18 18:00 Kvarnsvedens IK röd - IF Tunabro Kvarnsvedens IP
2019-06-20 18:00 Gustafs GoIF - Smedjebackens FK Slättgärdet 3
2019-06-23 11:00 Dala-Järna IK - IFK Ludvika Dala Järna IP
2019-06-23 17:00 Bullermyrens IK - Östansbo IS Skvalet
Augusti
2019-08-03 11:00 Östansbo IS - Bullermyrens IK Björkliden C 7-manna
2019-08-04 10:00 IF Tunabro - Kvarnsvedens IK röd Gyllevallen
2019-08-04 11:00 IFK Ludvika - Dala-Järna IK ABB Arena Konstgräs
2019-08-04 11:00 Smedjebackens FK - Gustafs GoIF Herosvallen
2019-08-10 11:00 Bullermyrens IK - IFK Ludvika Skvalet
2019-08-11 15:00 Dala-Järna IK - Smedjebackens FK Dala Järna IP
2019-08-13 18:00 Gustafs GoIF - IF Tunabro Slättgärdet 3
2019-08-17 11:00 IFK Ludvika - Östansbo IS ABB Arena Konstgräs
2019-08-18 11:00 Smedjebackens FK - Bullermyrens IK Herosvallen
2019-08-18 11:00 IF Tunabro - Dala-Järna IK Gyllevallen
2019-08-21 18:00 Bullermyrens IK - IF Tunabro Skvalet
2019-08-21 18:00 Gustafs GoIF - Kvarnsvedens IK röd Slättgärdet 3
2019-08-21 18:30 Östansbo IS - Smedjebackens FK Björkliden C 7-manna
2019-08-25 11:00 Smedjebackens FK - IFK Ludvika Herosvallen
2019-08-25 13:30 Kvarnsvedens IK röd - Dala-Järna IK Kvarnsvedens IP
2019-08-25 16:00 IF Tunabro - Östansbo IS Gyllevallen
September
2019-09-01 10:00 Bullermyrens IK - Kvarnsvedens IK röd Skvalet
2019-09-01 11:00 IFK Ludvika - IF Tunabro ABB Arena Konstgräs
2019-09-01 13:00 Dala-Järna IK - Gustafs GoIF Dala Järna IP
2019-09-08 10:00 Gustafs GoIF - Bullermyrens IK Slättgärdet 3
2019-09-08 11:00 IF Tunabro - Smedjebackens FK Gyllevallen
2019-09-08 11:00 Kvarnsvedens IK röd - Östansbo IS Kvarnsvedens IP
2019-09-14 11:00 Östansbo IS - Gustafs GoIF Björkliden C 7-manna
2019-09-14 11:00 IFK Ludvika - Kvarnsvedens IK röd ABB Arena Konstgräs
2019-09-15 12:00 Bullermyrens IK - Dala-Järna IK Skvalet
2019-09-22 11:00 Kvarnsvedens IK röd - Smedjebackens FK Kvarnsvedens IP
2019-09-22 11:00 Gustafs GoIF - IFK Ludvika Slättgärdet 3
2019-09-22 17:00 Dala-Järna IK - Östansbo IS Dala Järna IP

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info