Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 10 vit

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Degerfors IF Ungdom Erika Gräsberg Röd/Vit/Vit
FBK Karlstad 2 Daniel Pedersen 0704297155 röd/vit/svarta
FBK Karlstad 6 Pernilla Eriksson röd/vit/svarta
Filipstads FF Patrick Aitman 0703953032 Vit, Blå, Blå
Hammarö FK syd Emelie Werner Rödvit randig/vit/röd
Hertzöga BK brun Tobias Hansson Gul/Grön/Gula
IFK Kristinehamn Björn Eggert 0550213787 0762308378 blå/vit/blå/blå
IFK Ölme blå Tobias Andersson 0735445221 blå/blå/blå
IFK Ölme vit Tobias Andersson 0735445221 blå/blå/blå
Karlstads BK röd Johan Boijebrink 0725112022 blå/vita/blå
KB Karlskoga FF blå Patrick Jonsson 0702581577 0702581577 blå/blå/blå
Storfors FF Lena Kristoffersson 0705393653 0705393653 gul/svart/gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 10:30 Storfors FF - Hertzöga BK brun Rönningens IP
2019-05-03 18:00 Karlstads BK röd - FBK Karlstad 6 Våxnäs IP
2019-05-03 18:30 IFK Ölme vit - Degerfors IF Ungdom Ölme IP
2019-05-05 14:30 KB Karlskoga FF blå - Filipstads FF Kanalplan
2019-05-05 15:00 IFK Kristinehamn - IFK Ölme blå Sannaheden
2019-05-05 16:00 FBK Karlstad 2 - Hammarö FK syd Örsholmens IP
2019-05-09 18:00 Filipstads FF - Storfors FF Kalhyttan
2019-05-10 18:30 IFK Ölme blå - Karlstads BK röd Ölme IP
2019-05-11 13:00 Hammarö FK syd - IFK Ölme vit Mörmons IP
2019-05-11 15:00 Hertzöga BK brun - FBK Karlstad 2 Ilanda IP
2019-05-12 12:00 FBK Karlstad 6 - KB Karlskoga FF blå Örsholmens IP
2019-05-12 16:00 Degerfors IF Ungdom - IFK Kristinehamn Stora Valla
2019-05-17 18:30 IFK Ölme vit - Hertzöga BK brun Ölme IP
2019-05-18 10:00 KB Karlskoga FF blå - IFK Ölme blå Kanalplan
2019-05-19 09:30 Karlstads BK röd - Degerfors IF Ungdom Våxnäs IP
2019-05-19 10:00 IFK Kristinehamn - Hammarö FK syd Sannaheden
2019-05-19 14:00 FBK Karlstad 2 - Storfors FF Örsholmens IP
2019-05-19 15:00 Filipstads FF - FBK Karlstad 6 Kalhyttan
2019-05-22 17:30 Degerfors IF Ungdom - KB Karlskoga FF blå Stora Valla
2019-05-23 18:30 Storfors FF - FBK Karlstad 6 Rönningens IP
2019-05-25 11:00 IFK Ölme blå - Filipstads FF Ölme IP
2019-05-25 13:00 Hertzöga BK brun - IFK Kristinehamn Ilanda IP
2019-05-26 10:00 Hammarö FK syd - Karlstads BK röd Mörmons IP
2019-05-27 19:00 FBK Karlstad 2 - IFK Ölme vit Örsholmens IP
2019-05-30 11:30 Filipstads FF - Degerfors IF Ungdom Kalhyttan
2019-05-30 11:30 FBK Karlstad 6 - IFK Ölme blå Örsholmens IP
2019-05-31 18:00 Karlstads BK röd - Hertzöga BK brun Våxnäs IP
2019-05-31 18:30 IFK Ölme vit - Storfors FF Ölme IP
Juni
2019-06-01 13:00 KB Karlskoga FF blå - Hammarö FK syd Kanalplan
2019-06-02 10:00 IFK Kristinehamn - FBK Karlstad 2 Sannaheden
2019-06-04 18:30 Storfors FF - IFK Ölme blå Rönningens IP
2019-06-08 10:00 FBK Karlstad 2 - Karlstads BK röd Örsholmens IP
2019-06-08 11:00 IFK Ölme vit - IFK Kristinehamn Ölme IP
2019-06-09 13:00 Hertzöga BK brun - KB Karlskoga FF blå Ilanda IP
2019-06-09 16:00 Degerfors IF Ungdom - FBK Karlstad 6 Stora Valla
2019-06-09 16:00 Hammarö FK syd - Filipstads FF Mörmons IP
2019-06-14 18:30 IFK Ölme blå - Degerfors IF Ungdom Ölme IP
2019-06-15 17:00 Karlstads BK röd - IFK Ölme vit Våxnäs IP
2019-06-16 10:00 IFK Kristinehamn - Storfors FF Sannaheden
2019-06-16 11:30 FBK Karlstad 6 - Hammarö FK syd Örsholmens IP
2019-06-16 12:00 KB Karlskoga FF blå - FBK Karlstad 2 Kanalplan
2019-06-18 18:30 Filipstads FF - Hertzöga BK brun Kalhyttan
2019-06-18 18:30 Storfors FF - Degerfors IF Ungdom Rönningens IP
2019-06-19 18:30 IFK Ölme vit - KB Karlskoga FF blå Ölme IP
2019-06-23 10:00 IFK Kristinehamn - Karlstads BK röd Sannaheden
2019-06-23 13:00 Hammarö FK syd - IFK Ölme blå Mörmons IP
2019-06-23 13:00 Hertzöga BK brun - FBK Karlstad 6 Ilanda IP
2019-06-23 14:00 FBK Karlstad 2 - Filipstads FF Örsholmens IP
Augusti
2019-08-07 18:00 FBK Karlstad 6 - FBK Karlstad 2 Örsholmens IP
2019-08-09 18:00 Degerfors IF Ungdom - Hammarö FK syd Stora Valla
2019-08-09 18:30 IFK Ölme blå - Hertzöga BK brun Ölme IP
2019-08-10 11:00 Karlstads BK röd - Storfors FF Våxnäs IP
2019-08-11 14:30 Filipstads FF - IFK Ölme vit Kalhyttan
2019-08-11 16:00 KB Karlskoga FF blå - IFK Kristinehamn Kanalplan
2019-08-16 18:00 IFK Ölme vit - FBK Karlstad 6 Ölme IP
2019-08-16 18:30 Storfors FF - Hammarö FK syd Rönningens IP
2019-08-17 11:00 IFK Ölme blå - FBK Karlstad 2 Ölme IP
2019-08-17 12:30 Hertzöga BK brun - Degerfors IF Ungdom Ilanda IP
2019-08-18 10:00 IFK Kristinehamn - Filipstads FF Sannaheden
2019-08-18 11:00 Karlstads BK röd - KB Karlskoga FF blå Våxnäs IP
2019-08-24 11:30 Filipstads FF - Karlstads BK röd Kalhyttan
2019-08-24 13:00 IFK Ölme blå - IFK Ölme vit Ölme IP
2019-08-25 10:00 Hammarö FK syd - Hertzöga BK brun Mörmons IP
2019-08-25 14:00 FBK Karlstad 6 - IFK Kristinehamn Örsholmens IP
2019-08-25 16:00 Degerfors IF Ungdom - FBK Karlstad 2 Stora Valla
2019-08-26 18:00 KB Karlskoga FF blå - Storfors FF Kanalplan
2019-08-30 18:00 IFK Ölme blå - IFK Kristinehamn Ölme IP
2019-08-31 11:30 Filipstads FF - KB Karlskoga FF blå Kalhyttan
September
2019-09-01 09:30 FBK Karlstad 6 - Karlstads BK röd Örsholmens IP
2019-09-01 13:00 Hammarö FK syd - FBK Karlstad 2 Mörmons IP
2019-09-01 16:00 Degerfors IF Ungdom - IFK Ölme vit Stora Valla
2019-09-05 18:00 Storfors FF - Filipstads FF Rönningens IP
2019-09-07 10:00 FBK Karlstad 2 - Hertzöga BK brun Örsholmens IP
2019-09-07 11:00 IFK Ölme vit - Hammarö FK syd Ölme IP
2019-09-08 10:00 IFK Kristinehamn - Degerfors IF Ungdom Sannaheden
2019-09-08 12:30 Karlstads BK röd - IFK Ölme blå Våxnäs IP
2019-09-08 14:00 KB Karlskoga FF blå - FBK Karlstad 6 Kanalplan
2019-09-13 18:00 Hammarö FK syd - IFK Kristinehamn Mörmons IP
2019-09-14 13:00 IFK Ölme blå - KB Karlskoga FF blå Ölme IP
2019-09-15 11:00 Storfors FF - FBK Karlstad 2 Rönningens IP
2019-09-15 16:00 Degerfors IF Ungdom - Karlstads BK röd Stora Valla
2019-09-15 17:00 Hertzöga BK brun - IFK Ölme vit Ilanda IP
2019-09-15 17:30 FBK Karlstad 6 - Filipstads FF Örsholmens IP
2019-09-21 12:00 KB Karlskoga FF blå - Degerfors IF Ungdom Nobelstadion
2019-09-21 13:00 Filipstads FF - IFK Ölme blå Kalhyttan
2019-09-21 16:30 Karlstads BK röd - Hammarö FK syd Våxnäs IP
2019-09-22 10:00 IFK Kristinehamn - Hertzöga BK brun Sannaheden
2019-09-22 11:00 IFK Ölme vit - FBK Karlstad 2 Ölme IP
2019-09-22 15:30 FBK Karlstad 6 - Storfors FF Örsholmens IP
2019-09-28 13:00 Hertzöga BK brun - Storfors FF Ilanda IP

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info