Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 (7mot7) 1 höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Grön Jim Thuresson 0708886496 Svart, Svart, Svart
Adolfsbergs IK Gul Mikael Andersson 0703816480 Svart/Svart/Svart
Adolfsbergs IK Svart Mikael Andersson 0703816480 Svart/Svart/Svart
Fjugesta IF Peder Öhrn 0722317276 Röd/Svart/Svart
IFK Kumla Vit Tobias Strand 0763054630 Vit/Blå/Vit
IK Sturehov Blå Johan Nygren 0733184189 Röd/Blå/Röd
IK Sturehov Röd Johan Nygren 0733184189 Röd/Blå/Röd
Karlslunds IF HFK Röd Michael Thörn 0739607657 Röd/Blå/Röd
Örebro SK FK Svart 1 Sara Kjäll 0765358638 Vit/Svart/Vit
Örebro SK FK Svart 2 Sara Kjäll 0765358638 Vit/Svart/Vit
Örebro SK FK Vit 1 Martin Zakrisson 0709192006 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-24 13:30 Adolfsbergs IK Svart - Örebro SK FK Svart 1 Lugnets IP 7-3
2019-08-24 13:30 Fjugesta IF - IFK Kumla Vit Lugnets IP 7-4
2019-08-24 14:50 Örebro SK FK Svart 1 - Fjugesta IF Lugnets IP 7-3
2019-08-24 14:50 IFK Kumla Vit - Örebro SK FK Svart 2 Lugnets IP 7-4
2019-08-24 16:10 Örebro SK FK Svart 2 - Adolfsbergs IK Svart Lugnets IP 7-3
2019-08-25 13:00 Örebro SK FK Vit 1 - Karlslunds IF HFK Röd Ekängs IP 7-3
2019-08-25 13:00 Adolfsbergs IK Grön - IK Sturehov Blå Ekängs IP 7-4
2019-08-25 14:20 Adolfsbergs IK Gul - IK Sturehov Röd Ekängs IP 7-3
2019-08-25 14:20 Karlslunds IF HFK Röd - Adolfsbergs IK Grön Ekängs IP 7-4
2019-08-25 15:40 IK Sturehov Röd - Örebro SK FK Vit 1 Ekängs IP 7-3
2019-08-25 15:40 IK Sturehov Blå - Adolfsbergs IK Gul Ekängs IP 7-4
2019-08-31 10:00 Fjugesta IF - IK Sturehov Blå Bergavallen 7-1
2019-08-31 10:00 Adolfsbergs IK Svart - IFK Kumla Vit Bergavallen 7-2
2019-08-31 11:20 IK Sturehov Blå - Adolfsbergs IK Svart Bergavallen 7-1
2019-08-31 11:20 IFK Kumla Vit - IK Sturehov Röd Bergavallen 7-2
2019-08-31 12:40 IK Sturehov Röd - Fjugesta IF Bergavallen 7-1
September
2019-09-01 10:00 Örebro SK FK Svart 1 - Karlslunds IF HFK Röd Ekängs IP 7-3
2019-09-01 10:00 Örebro SK FK Svart 2 - Adolfsbergs IK Gul Ekängs IP 7-4
2019-09-01 11:20 Örebro SK FK Vit 1 - Adolfsbergs IK Grön Ekängs IP 7-3
2019-09-01 11:20 Karlslunds IF HFK Röd - Örebro SK FK Svart 2 Ekängs IP 7-4
2019-09-01 12:40 Adolfsbergs IK Grön - Örebro SK FK Svart 1 Ekängs IP 7-3
2019-09-01 12:40 Adolfsbergs IK Gul - Örebro SK FK Vit 1 Ekängs IP 7-4
2019-09-14 10:00 IK Sturehov Blå - Örebro SK FK Svart 2 Sörbyvallen Örebro 7-3
2019-09-14 10:00 IK Sturehov Röd - Örebro SK FK Svart 1 Sörbyvallen Örebro 7-4
2019-09-14 10:00 (Inst.) Karlslunds IF HFK Röd - Fjugesta IF Rosta Gärde 7-5
2019-09-14 11:20 Örebro SK FK Svart 1 - IK Sturehov Blå Sörbyvallen Örebro 7-3
2019-09-14 11:20 Örebro SK FK Svart 2 - IK Sturehov Röd Sörbyvallen Örebro 7-4
2019-09-14 11:20 (Inst.) Fjugesta IF - Adolfsbergs IK Gul Rosta Gärde 7-5
2019-09-14 12:40 Adolfsbergs IK Gul - Karlslunds IF HFK Röd Rosta Gärde 7-5
2019-09-15 14:00 IFK Kumla Vit - Örebro SK FK Vit 1 Kumla IP 7-3
2019-09-15 14:00 Adolfsbergs IK Svart - Adolfsbergs IK Grön Kumla IP 7-4
2019-09-15 15:20 Adolfsbergs IK Grön - IFK Kumla Vit Kumla IP 7-3
2019-09-15 15:20 Örebro SK FK Vit 1 - Adolfsbergs IK Svart Kumla IP 7-4
2019-09-28 13:00 Adolfsbergs IK Grön - Örebro SK FK Svart 2 Lugnets IP 7-3
2019-09-28 13:00 IFK Kumla Vit - Örebro SK FK Svart 1 Lugnets IP 7-4
2019-09-28 14:20 Örebro SK FK Svart 2 - IFK Kumla Vit Lugnets IP 7-3
2019-09-28 14:20 Örebro SK FK Svart 1 - Adolfsbergs IK Gul Lugnets IP 7-4
2019-09-28 15:40 Adolfsbergs IK Gul - Adolfsbergs IK Grön Lugnets IP 7-3
2019-09-29 14:00 IK Sturehov Röd - Adolfsbergs IK Svart Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-09-29 14:00 Örebro SK FK Vit 1 - IK Sturehov Blå Sörbyvallen Örebro 7-2
2019-09-29 15:20 IK Sturehov Blå - Karlslunds IF HFK Röd Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-09-29 15:20 Adolfsbergs IK Svart - Fjugesta IF Sörbyvallen Örebro 7-2
2019-09-29 16:40 Karlslunds IF HFK Röd - IK Sturehov Röd Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-09-29 16:40 Fjugesta IF - Örebro SK FK Vit 1 Sörbyvallen Örebro 7-2

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info