Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P13- 4C

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 2 Hans Daniel Knapp 0705384117 Svart/Svart/Svart/Vit
FC Järfälla 4 Pär-Åke Ström 0702098234 Vit/Svart/Svarta
IFK Lidingö FK C vit Rose-Marie Jurinic Nyman 0725512728 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Viksjö 2 Magnus Ekström Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kallhälls FF 1 Goran Starcevic Blå/Blå/Blå
Karlbergs BK Blå 2 Mikael Helldén 0729804805 Röd/Vit/Röd
Sollentuna FK 17 Anders Liljegren Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 4 Fredrik Meyer 0708755397 Blå-vit/Blå/Blå
Ursvik IK svart Hans-Göran Brunn 0735312222 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF VasaRS Johan Stenvall Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 10:15 151214002 Karlbergs BK Blå 2 - Spånga IS FK 4 2 - 2 Stadshagens IP 2
2019-04-07 11:00 151214005 Ursvik IK svart - Sollentuna FK 17 5 - 5 Ursviks IP 12
2019-04-07 11:30 151214004 IFK Lidingö FK C vit - Kallhälls FF 1 7 - 3 Lidingövallen 21
2019-04-13 10:00 151214007 Bele Barkarby FF 2 - Ursvik IK svart 3 - 11 Strömvallen 1
2019-04-13 10:00 151214011 Spånga IS FK 4 - Vasalunds IF VasaRS 6 - 2 Spånga IP 4
2019-04-13 12:00 151214008 Sollentuna FK 17 - IFK Lidingö FK C vit 1 - 14 Helenelunds IP 11
2019-04-13 12:00 151214010 IFK Viksjö 2 - Karlbergs BK Blå 2 1 - 7 Viksjövallen 2
2019-04-14 16:00 151214006 FC Järfälla 4 - Bele Barkarby FF 2 3 - 3 Strömvallen 1
2019-04-22 09:00 151214013 Vasalunds IF VasaRS - IFK Viksjö 2 11 - 2 Råstasjön 12
2019-04-22 10:00 151214014 Karlbergs BK Blå 2 - Kallhälls FF 1 7 - 5 Långholmens BP 1
2019-04-22 12:00 151214016 IFK Lidingö FK C vit - Bele Barkarby FF 2 5 - 2 Lidingövallen 22
2019-04-22 12:30 151214017 Ursvik IK svart - FC Järfälla 4 2 - 5 Ursviks IP 12
2019-04-26 18:30 151214023 IFK Viksjö 2 - Spånga IS FK 4 4 - 4 Viksjövallen 2
2019-04-28 10:30 151214019 FC Järfälla 4 - IFK Lidingö FK C vit 0 - 5 Järfällavallen 12
2019-04-28 12:00 151214021 Sollentuna FK 17 - Karlbergs BK Blå 2 2 - 8 Helenelunds IP 11
2019-04-28 13:45 151214022 Kallhälls FF 1 - Vasalunds IF VasaRS 3 - 2 Bolindervallen 2
Maj
2019-05-04 11:30 151214030 Spånga IS FK 4 - Kallhälls FF 1 3 - 1 Spånga IP 4
2019-05-04 16:30 151214025 Vasalunds IF VasaRS - Sollentuna FK 17 4 - 3 Råstasjön 11
2019-05-05 10:15 151214026 Karlbergs BK Blå 2 - Bele Barkarby FF 2 7 - 2 Stadshagens IP 2
2019-05-05 10:45 151214028 IFK Lidingö FK C vit - Ursvik IK svart 6 - 1 Lidingövallen 21
2019-05-12 10:30 151214032 FC Järfälla 4 - Karlbergs BK Blå 2 4 - 3 Järfällavallen 12
2019-05-12 13:45 151214035 Kallhälls FF 1 - IFK Viksjö 2 2 - 3 Bolindervallen 2
2019-05-12 15:00 151214034 Sollentuna FK 17 - Spånga IS FK 4 1 - 13 Helenelunds IP 11
2019-05-12 16:00 151214033 Bele Barkarby FF 2 - Vasalunds IF VasaRS 0 - 9 Strömvallen 1
2019-05-17 18:30 151214041 IFK Viksjö 2 - Sollentuna FK 17 12 - 1 Viksjövallen 2
2019-05-18 09:00 151214037 Vasalunds IF VasaRS - FC Järfälla 4 0 - 3 Råstasjön 11
2019-05-19 08:45 151214042 Spånga IS FK 4 - Bele Barkarby FF 2 9 - 2 Spånga IP 4
2019-05-19 10:30 151214038 Karlbergs BK Blå 2 - Ursvik IK svart 2 - 5 Stadshagens IP 2
2019-05-25 10:30 151214047 Sollentuna FK 17 - Kallhälls FF 1 1 - 8 Helenelunds IP 11
2019-05-26 10:00 151214046 Bele Barkarby FF 2 - IFK Viksjö 2 0 - 3 Strömvallen 1
2019-05-26 10:30 151214043 IFK Lidingö FK C vit - Karlbergs BK Blå 2 0 - 4 Lidingövallen 21
2019-05-26 10:30 151214045 FC Järfälla 4 - Spånga IS FK 4 2 - 2 Järfällavallen 12
2019-05-26 11:00 151214044 Ursvik IK svart - Vasalunds IF VasaRS 4 - 6 Ursviks IP 12
Juni
2019-06-01 15:00 151214049 Vasalunds IF VasaRS - IFK Lidingö FK C vit 3 - 1 Råstasjön 11
2019-06-01 16:00 151214053 IFK Viksjö 2 - FC Järfälla 4 4 - 3 Viksjövallen 2
2019-06-02 10:30 151214054 Spånga IS FK 4 - Ursvik IK svart 7 - 0 Spånga IP 4
2019-06-02 12:30 151214052 Kallhälls FF 1 - Bele Barkarby FF 2 1 - 4 Bolindervallen 2
2019-06-08 16:00 151214059 Bele Barkarby FF 2 - Sollentuna FK 17 18 - 2 Strömvallen 1
2019-06-09 10:30 151214056 IFK Lidingö FK C vit - Spånga IS FK 4 3 - 3 Lidingövallen 21
2019-06-09 10:30 151214058 FC Järfälla 4 - Kallhälls FF 1 5 - 2 Järfällavallen 12
2019-06-09 11:00 151214057 Ursvik IK svart - IFK Viksjö 2 2 - 3 Ursviks IP 12
2019-06-15 09:00 151214061 Vasalunds IF VasaRS - Karlbergs BK Blå 2 1 - 1 Råstasjön 11
2019-06-15 10:45 151214065 IFK Viksjö 2 - IFK Lidingö FK C vit 2 - 3 Viksjövallen 2
2019-06-16 13:45 151214064 Kallhälls FF 1 - Ursvik IK svart OW (0 - 3) Bolindervallen 2
2019-06-16 15:00 151214063 Sollentuna FK 17 - FC Järfälla 4 4 - 6 Helenelunds IP 11
Augusti
2019-08-11 10:30 151214071 FC Järfälla 4 - Sollentuna FK 17 3 - 3 Järfällavallen 12
2019-08-11 11:00 151214070 Ursvik IK svart - Kallhälls FF 1 7 - 3 Ursviks IP 12
2019-08-11 12:45 151214067 Karlbergs BK Blå 2 - Vasalunds IF VasaRS 1 - 2 Stadshagens IP 2
2019-08-16 18:30 151214077 IFK Viksjö 2 - Ursvik IK svart 4 - 2 Viksjövallen 2
2019-08-17 12:00 151214078 Spånga IS FK 4 - IFK Lidingö FK C vit 4 - 2 Spånga IP 4
2019-08-18 13:45 151214076 Kallhälls FF 1 - FC Järfälla 4 1 - 1 Bolindervallen 2
2019-08-25 10:00 151214080 IFK Lidingö FK C vit - Vasalunds IF VasaRS 3 - 1 Lidingövallen 21
2019-08-25 10:30 151214082 FC Järfälla 4 - IFK Viksjö 2 1 - 1 Järfällavallen 12
2019-08-25 11:00 151214081 Ursvik IK svart - Spånga IS FK 4 2 - 8 Ursviks IP 12
2019-08-25 18:00 151214083 Bele Barkarby FF 2 - Kallhälls FF 1 1 - 5 Strömvallen 1
2019-08-31 09:00 151214085 Vasalunds IF VasaRS - Ursvik IK svart 3 - 6 Råstasjön 11
2019-08-31 10:00 151214089 IFK Viksjö 2 - Bele Barkarby FF 2 4 - 2 Viksjövallen 2
2019-08-31 10:30 151214090 Spånga IS FK 4 - FC Järfälla 4 1 - 1 Spånga IP 4
2019-08-31 18:00 151214069 IFK Lidingö FK C vit - IFK Viksjö 2 2 - 7 Högsätra BP 1
September
2019-09-01 10:15 151214086 Karlbergs BK Blå 2 - IFK Lidingö FK C vit 2 - 4 Stadshagens IP 2
2019-09-01 13:45 151214088 Kallhälls FF 1 - Sollentuna FK 17 4 - 3 Bolindervallen 2
2019-09-08 10:30 151214093 FC Järfälla 4 - Vasalunds IF VasaRS 1 - 12 Järfällavallen 12
2019-09-08 11:00 151214092 Ursvik IK svart - Karlbergs BK Blå 2 6 - 6 Ursviks IP 12
2019-09-08 16:00 151214094 Bele Barkarby FF 2 - Spånga IS FK 4 0 - 14 Strömvallen 1
2019-09-14 10:00 151214101 IFK Viksjö 2 - Kallhälls FF 1 2 - 3 Viksjövallen 2
2019-09-14 10:30 151214102 Spånga IS FK 4 - Sollentuna FK 17 3 - 0 Spånga IP 4
2019-09-14 16:30 151214097 Vasalunds IF VasaRS - Bele Barkarby FF 2 18 - 0 Råstasjön 11
2019-09-15 10:15 151214098 Karlbergs BK Blå 2 - FC Järfälla 4 3 - 2 Stadshagens IP 2
2019-09-20 19:00 151214095 Sollentuna FK 17 - IFK Viksjö 2 4 - 7 Helenelunds IP 11
2019-09-21 10:00 151214105 Bele Barkarby FF 2 - Karlbergs BK Blå 2 2 - 16 Strömvallen 1
2019-09-22 11:00 151214103 Ursvik IK svart - IFK Lidingö FK C vit 2 - 5 Ursviks IP 12
2019-09-22 13:45 151214107 Kallhälls FF 1 - Spånga IS FK 4 2 - 4 Bolindervallen 2
2019-09-28 10:45 151214110 Karlbergs BK Blå 2 - Sollentuna FK 17 WO (3 - 0) Stadshagens IP 2
2019-09-28 14:00 151214112 IFK Lidingö FK C vit - FC Järfälla 4 3 - 3 Högsätra BP 1
2019-09-28 15:00 151214109 Vasalunds IF VasaRS - Kallhälls FF 1 3 - 9 Råstasjön 11
2019-09-29 10:30 151214114 Spånga IS FK 4 - IFK Viksjö 2 1 - 1 Spånga IP 4
Oktober
2019-10-02 18:30 151214106 Vasalunds IF VasaRS - Sollentuna FK 17 5 - 3 Huvudstafältet 1
2019-10-04 19:00 151214119 IFK Viksjö 2 - Vasalunds IF VasaRS 4 - 2 Viksjövallen 2
2019-10-05 10:00 151214116 Bele Barkarby FF 2 - IFK Lidingö FK C vit 2 - 0 Veddestavallen 2
2019-10-06 09:30 151214075 Sollentuna FK 17 - Bele Barkarby FF 2 3 - 3 Norrvikens IP 11
2019-10-06 10:30 151214115 FC Järfälla 4 - Ursvik IK svart 2 - 8 Järfällavallen 12
2019-10-06 12:30 151214118 Kallhälls FF 1 - Karlbergs BK Blå 2 10 - 8 Bolindervallen 2
2019-10-12 10:00 151214122 Karlbergs BK Blå 2 - IFK Viksjö 2 2 - 3 Stadshagens IP 2
2019-10-13 09:30 151214124 IFK Lidingö FK C vit - Sollentuna FK 17 2 - 1 Breviks IP 2
2019-10-13 11:00 151214125 Ursvik IK svart - Bele Barkarby FF 2 7 - 4 Ursviks IP 12
2019-10-15 18:30 151214121 Vasalunds IF VasaRS - Spånga IS FK 4 2 - 4 Skytteholms IP 3
2019-10-18 18:15 151214127 Bele Barkarby FF 2 - FC Järfälla 4 1 - 3 Strömvallen 1
2019-10-20 10:30 151214131 Spånga IS FK 4 - Karlbergs BK Blå 2 6 - 0 Spånga IP 4
2019-10-20 15:30 151214129 Kallhälls FF 1 - IFK Lidingö FK C vit 3 - 4 Bolindervallen 2
2019-10-24 19:00 151214128 Sollentuna FK 17 - Ursvik IK svart 2 - 8 Ursviks IP 12

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info