Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P14- 3B

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 4 Lars Christiansson 0706005602 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF 3 Martin Svalstedt 0705289489 Svart/Svart/Svart/Vit
Ekerö IK 2 Andreas Lundeen 0706502121 Blå/Blå/Blå
Hässelby SK FF 2 Adriaan Bouterse 0733267608 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 12 Dennis Schöön 0730667174 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Kista SC KFUM BLÅ Annika Vaino 0704077234 Mörkblå/Svart/Mörkblå
Sollentuna FK 13 Henric Jernberg 0739141938 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 9 Urban Lindqvist 0761699022 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 3 Henrik Hedlund 0737001000 Blå-vit/Blå/Blå
Ursvik IK Vit Magnus Kervén Gult/Svart/Svart
Ängby IF 1 Fredrik Walger Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 14:00 151175001 Bele Barkarby FF 3 - Ekerö IK 2 1 - 2 Strömvallen 1
2019-04-07 15:15 151175002 AIK FF 4 - Ursvik IK Vit 3 - 2 Råstasjön 1
2019-04-07 16:00 151175003 Kista SC KFUM BLÅ - Spånga IS FK 3 3 - 3 Kvarnbacka BP 1
2019-04-07 18:30 151175006 Hässelby SK FF 2 - Ängby IF 1 3 - 5 Hässelby IP 2
2019-04-13 09:30 151175005 Sollentuna FK 9 - IF Brommapojkarna 12 4 - 1 Norrvikens IP 1
2019-04-13 13:00 151175011 Ursvik IK Vit - Bele Barkarby FF 3 6 - 3 Ursviks IP 1
2019-04-14 11:00 151175009 Sollentuna FK 13 - Kista SC KFUM BLÅ 9 - 1 Edsbergs Sportfält 3
2019-04-14 14:00 151175010 Spånga IS FK 3 - AIK FF 4 2 - 3 Spånga IP 4
2019-04-14 15:00 151175007 Ängby IF 1 - Sollentuna FK 9 1 - 4 Ängby IP 1
2019-04-22 13:30 151175013 Bele Barkarby FF 3 - Spånga IS FK 3 7 - 4 Veddestavallen 2
2019-04-22 14:15 151175018 Ursvik IK Vit - Ekerö IK 2 2 - 7 Ursviks IP 1
2019-04-22 19:30 151175014 AIK FF 4 - Sollentuna FK 13 5 - 2 Råstasjön 1
2019-04-26 18:45 151175021 IF Brommapojkarna 12 - AIK FF 4 5 - 4 Åkeshovs BP 1
2019-04-27 14:00 151175015 Kista SC KFUM BLÅ - IF Brommapojkarna 12 1 - 11 Bromstens IP 2
2019-04-28 10:30 151175020 Ängby IF 1 - Kista SC KFUM BLÅ 12 - 2 Ängby IP 1
2019-04-28 10:30 151175022 Sollentuna FK 13 - Bele Barkarby FF 3 0 - 3 Edsbergs Sportfält 3
2019-04-28 10:30 151175023 Spånga IS FK 3 - Ursvik IK Vit 0 - 7 Spånga IP 4
2019-04-28 16:15 151175024 Ekerö IK 2 - Sollentuna FK 9 6 - 4 Träkvistavallen 2
Maj
2019-05-01 12:00 151175027 Kista SC KFUM BLÅ - Hässelby SK FF 2 2 - 4 Kvarnbacka BP 1
2019-05-04 11:00 151175025 Bele Barkarby FF 3 - IF Brommapojkarna 12 2 - 4 Strömvallen 1
2019-05-04 15:00 151175017 Sollentuna FK 9 - Hässelby SK FF 2 4 - 1 Kärrdals BP 1
2019-05-04 15:15 151175030 Ursvik IK Vit - Sollentuna FK 13 8 - 2 Ursviks IP 1
2019-05-05 09:00 151175029 Spånga IS FK 3 - Ekerö IK 2 4 - 4 Spånga IP 4
2019-05-05 13:30 151175026 AIK FF 4 - Ängby IF 1 3 - 1 Råstasjön 1
2019-05-10 20:15 151175034 IF Brommapojkarna 12 - Ursvik IK Vit 3 - 11 Åkeshovs BP 1
2019-05-11 15:15 151175031 Sollentuna FK 9 - Kista SC KFUM BLÅ 3 - 0 Norrvikens IP 1
2019-05-12 10:00 151175035 Sollentuna FK 13 - Spånga IS FK 3 6 - 3 Norrvikens IP 2 Hall
2019-05-12 12:00 151175033 Ängby IF 1 - Bele Barkarby FF 3 6 - 2 Ängby IP 1
2019-05-12 17:00 151175032 Hässelby SK FF 2 - AIK FF 4 8 - 5 Hässelby IP 2
2019-05-17 18:30 151175041 Spånga IS FK 3 - IF Brommapojkarna 12 2 - 5 Spånga IP 4
2019-05-18 11:00 151175037 Bele Barkarby FF 3 - Hässelby SK FF 2 3 - 2 Strömvallen 1
2019-05-18 15:15 151175042 Ursvik IK Vit - Ängby IF 1 14 - 2 Ursviks IP 1
2019-05-19 09:00 151175040 Sollentuna FK 13 - Ekerö IK 2 1 - 1 Edsbergs Sportfält 3
2019-05-19 18:00 151175038 AIK FF 4 - Sollentuna FK 9 4 - 1 Råstasjön 1
2019-05-24 20:15 151175047 IF Brommapojkarna 12 - Sollentuna FK 13 2 - 3 Åkeshovs BP 1
2019-05-25 16:00 151175044 Sollentuna FK 9 - Bele Barkarby FF 3 4 - 6 Norrvikens IP 1
2019-05-26 10:30 151175046 Ängby IF 1 - Spånga IS FK 3 7 - 0 Ängby IP 1
2019-05-26 15:45 151175048 Ekerö IK 2 - Kista SC KFUM BLÅ 10 - 1 Träkvistavallen 2
2019-05-26 17:15 151175045 Hässelby SK FF 2 - Ursvik IK Vit 2 - 1 Hässelby IP 2
2019-05-27 17:30 151175059 Ängby IF 1 - IF Brommapojkarna 12 1 - 0 Blackeberg BP 1
Juni
2019-06-01 11:45 151175053 Spånga IS FK 3 - Hässelby SK FF 2 1 - 1 Spånga IP 4
2019-06-01 14:00 151175052 Sollentuna FK 13 - Ängby IF 1 1 - 4 Edsbergs Sportfält 3
2019-06-01 15:15 151175054 Ursvik IK Vit - Sollentuna FK 9 11 - 5 Ursviks IP 1
2019-06-02 18:00 151175050 AIK FF 4 - Kista SC KFUM BLÅ 9 - 0 Råstasjön 1
2019-06-06 11:00 151175012 Ekerö IK 2 - Hässelby SK FF 2 4 - 4 Svanängens IP 2
2019-06-09 12:00 151175057 Sollentuna FK 9 - Spånga IS FK 3 5 - 3 Norrvikens IP 1
2019-06-09 15:30 151175058 Hässelby SK FF 2 - Sollentuna FK 13 4 - 3 Hässelby IP 2
2019-06-09 16:00 151175055 Kista SC KFUM BLÅ - Bele Barkarby FF 3 3 - 4 Kvarnbacka BP 1
2019-06-09 16:00 151175060 Ekerö IK 2 - AIK FF 4 3 - 9 Träkvistavallen 2
2019-06-11 20:00 151175051 IF Brommapojkarna 12 - Ekerö IK 2 2 - 1 Svanängens IP 2
2019-06-14 18:30 151175063 IF Brommapojkarna 12 - Hässelby SK FF 2 2 - 4 Åkeshovs BP 1
2019-06-15 13:00 151175066 Ursvik IK Vit - Kista SC KFUM BLÅ 10 - 1 Ursviks IP 1
2019-06-15 15:00 151175061 Bele Barkarby FF 3 - AIK FF 4 4 - 9 Strömvallen 1
2019-06-16 10:00 151175064 Sollentuna FK 13 - Sollentuna FK 9 3 - 3 Edsbergs Sportfält 3
2019-06-17 17:30 151175062 Ängby IF 1 - Ekerö IK 2 6 - 3 Blackeberg BP 1
Augusti
2019-08-09 19:00 151175070 Sollentuna FK 9 - Sollentuna FK 13 2 - 7 Norrvikens IP 1
2019-08-11 15:00 151175067 AIK FF 4 - Bele Barkarby FF 3 1 - 15 Råstasjön 1
2019-08-16 18:30 151175077 Spånga IS FK 3 - Sollentuna FK 9 1 - 6 Spånga IP 4
2019-08-17 15:00 151175073 Bele Barkarby FF 3 - Kista SC KFUM BLÅ 5 - 0 Strömvallen 1
2019-08-18 11:00 151175076 Sollentuna FK 13 - Hässelby SK FF 2 0 - 6 Edsbergs Sportfält 3
2019-08-18 16:30 151175074 AIK FF 4 - Ekerö IK 2 6 - 1 Råstasjön 1
2019-08-24 13:00 151175081 Sollentuna FK 9 - Ursvik IK Vit 3 - 3 Norrvikens IP 1
2019-08-24 16:00 151175072 Ekerö IK 2 - Ängby IF 1 1 - 2 Träkvistavallen 2
2019-08-25 16:00 151175079 Kista SC KFUM BLÅ - AIK FF 4 3 - 7 Kvarnbacka BP 1
2019-08-25 16:00 151175084 Ekerö IK 2 - IF Brommapojkarna 12 WO (3 - 0) Träkvistavallen 2
2019-08-25 17:00 151175082 Hässelby SK FF 2 - Spånga IS FK 3 4 - 1 Hässelby IP 2
2019-08-26 17:30 151175075 IF Brommapojkarna 12 - Ängby IF 1 0 - 5 Blackeberg BP 1
2019-08-30 19:00 151175071 Hässelby SK FF 2 - IF Brommapojkarna 12 5 - 1 Olovslunds BP 1
2019-08-31 15:00 151175085 Bele Barkarby FF 3 - Sollentuna FK 9 8 - 2 Strömvallen 1
2019-08-31 16:00 151175088 Sollentuna FK 13 - IF Brommapojkarna 12 10 - 5 Edsbergs Sportfält 3
2019-08-31 17:30 151175089 Spånga IS FK 3 - Ängby IF 1 1 - 5 Spånga IP 4
September
2019-09-01 13:00 151175090 Ursvik IK Vit - Hässelby SK FF 2 6 - 10 Ursviks IP 1
2019-09-01 16:00 151175087 Kista SC KFUM BLÅ - Ekerö IK 2 5 - 5 Kvarnbacka BP 1
2019-09-06 18:45 151175095 IF Brommapojkarna 12 - Spånga IS FK 3 7 - 5 Åkeshovs BP 1
2019-09-06 19:00 151175092 Sollentuna FK 9 - AIK FF 4 2 - 3 Norrvikens IP 1
2019-09-07 10:30 151175094 Ängby IF 1 - Ursvik IK Vit 7 - 3 Ängby IP 1
2019-09-08 16:30 151175096 Ekerö IK 2 - Sollentuna FK 13 9 - 1 Träkvistavallen 2
2019-09-08 17:00 151175093 Hässelby SK FF 2 - Bele Barkarby FF 3 3 - 3 Hässelby IP 2
2019-09-15 10:00 151175097 Bele Barkarby FF 3 - Ängby IF 1 9 - 2 Strömvallen 1
2019-09-15 10:30 151175101 Spånga IS FK 3 - Sollentuna FK 13 1 - 2 Spånga IP 4
2019-09-15 14:30 151175099 Kista SC KFUM BLÅ - Sollentuna FK 9 2 - 2 Kvarnbacka BP 1
2019-09-15 15:00 151175098 AIK FF 4 - Hässelby SK FF 2 7 - 0 Råstasjön 1
2019-09-20 18:45 151175106 IF Brommapojkarna 12 - Bele Barkarby FF 3 2 - 5 Åkeshovs BP 1
2019-09-21 10:00 151175083 Ängby IF 1 - Sollentuna FK 13 3 - 1 Ängby IP 1
2019-09-22 09:00 151175107 Sollentuna FK 13 - Ursvik IK Vit 5 - 9 Norrvikens IP 2 Hall
2019-09-22 15:30 151175104 Hässelby SK FF 2 - Kista SC KFUM BLÅ 5 - 1 Hässelby IP 2
2019-09-22 17:30 151175108 Ekerö IK 2 - Spånga IS FK 3 3 - 3 Träkvistavallen 2
2019-09-24 19:00 151175068 Kista SC KFUM BLÅ - Ursvik IK Vit 2 - 4 Ärvinge BP 1
2019-09-28 14:00 151175109 Bele Barkarby FF 3 - Sollentuna FK 13 3 - 3 Strömvallen 1
2019-09-29 11:30 151175113 Sollentuna FK 9 - Ekerö IK 2 3 - 11 Norrvikens IP 1
2019-09-29 13:00 151175114 Ursvik IK Vit - Spånga IS FK 3 3 - 1 Ursviks IP 1
2019-09-29 14:30 151175111 Kista SC KFUM BLÅ - Ängby IF 1 2 - 5 Kvarnbacka BP 1
2019-09-29 15:00 151175110 AIK FF 4 - IF Brommapojkarna 12 3 - 5 Råstasjön 1
Oktober
2019-10-05 09:30 151175105 Ängby IF 1 - AIK FF 4 4 - 5 Åkeshovs BP 1
2019-10-06 12:15 151175119 Spånga IS FK 3 - Bele Barkarby FF 3 1 - 3 Spånga IP 4
2019-10-06 13:00 151175117 IF Brommapojkarna 12 - Kista SC KFUM BLÅ 4 - 1 Åkeshovs BP 1
2019-10-06 15:30 151175115 Hässelby SK FF 2 - Sollentuna FK 9 3 - 2 Hässelby IP 2
2019-10-06 16:15 151175120 Ekerö IK 2 - Ursvik IK Vit 9 - 0 Träkvistavallen 2
2019-10-07 19:15 151175118 Sollentuna FK 13 - AIK FF 4 0 - 6 Kärrdals BP 1
2019-10-11 19:00 151175128 IF Brommapojkarna 12 - Sollentuna FK 9 2 - 1 Olovslunds BP 1
2019-10-12 14:00 151175121 Bele Barkarby FF 3 - Ursvik IK Vit 2 - 6 Järfällavallen 1
2019-10-13 12:00 151175125 Sollentuna FK 9 - Ängby IF 1 1 - 7 Norrvikens IP 1
2019-10-13 14:30 151175123 Kista SC KFUM BLÅ - Sollentuna FK 13 3 - 3 Kvarnbacka BP 1
2019-10-13 15:15 151175102 Ursvik IK Vit - IF Brommapojkarna 12 6 - 2 Örvallen 1
2019-10-13 17:50 151175126 Hässelby SK FF 2 - Ekerö IK 2 3 - 4 Hässelby Gårds BP 1
2019-10-13 18:00 151175122 AIK FF 4 - Spånga IS FK 3 10 - 1 Råstasjön 1
2019-10-14 17:30 151175127 Ängby IF 1 - Hässelby SK FF 2 1 - 2 Blackeberg BP 1
2019-10-19 13:00 151175131 Ursvik IK Vit - AIK FF 4 6 - 5 Ursviks IP 1
2019-10-19 14:00 151175130 Spånga IS FK 3 - Kista SC KFUM BLÅ 4 - 0 Spånga IP 4
2019-10-20 16:15 151175132 Ekerö IK 2 - Bele Barkarby FF 3 4 - 6 Träkvistavallen 2

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info