Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Herrar Vet B

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Danderyds SK Max Bachrach Blå/vit/röd/vit/vit
Hässelby SK FF Adriaan Bouterse 0733267608 Röd/Svart/Röda
Iberoamericana IF Cristian Cisternas 08968997 0707916235 Svart/Vit, Svart, Svart
IFK Vaxholm Robert Got Blå, Blå, Blå
Kofkella Kultur o IF Luis Antonio Cifuentes Munoz 087515076 0707985158 röd/blå/vit
Sollentuna FK Patrik Puhony 086444661 Svart/vit, Svart, Svart
Sollentuna FK Y Conny Sjöberg 0708291332 Svart/vit/Svart/Svart
Ursvik IK Per Richard Ericsson 0704254513 Gul/Svart
Vallentuna BK Mattias Belin 0708526666 0708526666 Röd/vit/Vit/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-19 17:00 150051002 Sollentuna FK - IFK Vaxholm Helenelunds IP 1
2020-04-19 17:00 150051005 Ursvik IK - Sollentuna FK Y Örvallen 1
2020-04-19 18:00 150051004 Iberoamericana IF - Hässelby SK FF Spånga IP 4
2020-04-20 20:00 150051003 Danderyds SK - Kofkella Kultur o IF Danderydsvallen 2
2020-04-26 18:00 150051007 Hässelby SK FF - Danderyds SK Hässelby Gårds BP 1
2020-04-26 18:00 150051008 Kofkella Kultur o IF - Sollentuna FK Spånga IP 4
2020-04-26 19:00 150051009 IFK Vaxholm - Vallentuna BK Vaxö IP 1
2020-04-26 20:00 150051006 Sollentuna FK Y - Iberoamericana IF Edsbergs Sportfält 3
Maj
2020-05-03 17:00 150051012 Sollentuna FK - Hässelby SK FF Helenelunds IP 1
2020-05-03 18:00 150051011 Vallentuna BK - Kofkella Kultur o IF Vallentuna IP 2
2020-05-03 20:00 150051014 Iberoamericana IF - Ursvik IK Spånga IP 4
2020-05-04 20:00 150051013 Danderyds SK - Sollentuna FK Y Danderydsvallen 2
2020-05-10 17:00 150051016 Ursvik IK - Danderyds SK Örvallen 1
2020-05-10 18:00 150051018 Hässelby SK FF - Vallentuna BK Hässelby Gårds BP 1
2020-05-10 18:00 150051019 Kofkella Kultur o IF - IFK Vaxholm Spånga IP 4
2020-05-10 20:00 150051017 Sollentuna FK Y - Sollentuna FK Edsbergs Sportfält 3
2020-05-17 18:00 150051021 Vallentuna BK - Sollentuna FK Y Vallentuna IP 2
2020-05-17 18:00 150051024 Kofkella Kultur o IF - Ursvik IK Spånga IP 4
2020-05-17 19:00 150051025 IFK Vaxholm - Hässelby SK FF Vaxö IP 1
2020-05-18 20:00 150051023 Danderyds SK - Iberoamericana IF Danderydsvallen 2
2020-05-24 18:00 150051029 Hässelby SK FF - Kofkella Kultur o IF Hässelby Gårds BP 1
2020-05-24 19:00 150051027 Ursvik IK - Vallentuna BK Örvallen 1
2020-05-24 20:00 150051026 Iberoamericana IF - Sollentuna FK Spånga IP 4
2020-05-24 20:00 150051028 Sollentuna FK Y - IFK Vaxholm Edsbergs Sportfält 3
2020-05-31 17:00 150051032 Sollentuna FK - Danderyds SK Helenelunds IP 1
2020-05-31 18:00 150051031 Vallentuna BK - Iberoamericana IF Vallentuna IP 2
2020-05-31 18:00 150051034 Kofkella Kultur o IF - Sollentuna FK Y Spånga IP 4
2020-05-31 19:00 150051035 IFK Vaxholm - Ursvik IK Vaxö IP 1
Juni
2020-06-07 17:00 150051038 Ursvik IK - Sollentuna FK Örvallen 1
2020-06-07 18:00 150051037 Iberoamericana IF - IFK Vaxholm Bromstens IP 2
2020-06-07 20:00 150051039 Sollentuna FK Y - Hässelby SK FF Edsbergs Sportfält 3
2020-06-08 20:00 150051036 Danderyds SK - Vallentuna BK Danderydsvallen 2
2020-06-14 14:30 150051044 Kofkella Kultur o IF - Iberoamericana IF Bromstens IP 2
2020-06-14 18:00 150051041 Vallentuna BK - Sollentuna FK Vallentuna IP 2
2020-06-14 18:00 150051043 Hässelby SK FF - Ursvik IK Hässelby Gårds BP 1
2020-06-14 19:00 150051045 IFK Vaxholm - Danderyds SK Vaxö IP 1
Augusti
2020-08-16 17:00 150051046 Sollentuna FK - Vallentuna BK Helenelunds IP 1
2020-08-16 18:00 150051048 Iberoamericana IF - Kofkella Kultur o IF Spånga IP 4
2020-08-16 19:00 150051049 Ursvik IK - Hässelby SK FF Örvallen 1
2020-08-17 20:00 150051047 Danderyds SK - IFK Vaxholm Danderydsvallen 2
2020-08-23 17:00 150051052 Sollentuna FK - Ursvik IK Helenelunds IP 1
2020-08-23 18:00 150051051 Vallentuna BK - Danderyds SK Vallentuna IP 2
2020-08-23 18:00 150051053 Hässelby SK FF - Sollentuna FK Y Hässelby Gårds BP 1
2020-08-23 19:00 150051055 IFK Vaxholm - Iberoamericana IF Vaxö IP 1
2020-08-30 17:00 150051058 Ursvik IK - IFK Vaxholm Örvallen 1
2020-08-30 18:00 150051057 Iberoamericana IF - Vallentuna BK Spånga IP 4
2020-08-30 20:00 150051059 Sollentuna FK Y - Kofkella Kultur o IF Edsbergs Sportfält 3
2020-08-31 20:00 150051056 Danderyds SK - Sollentuna FK Danderydsvallen 2
September
2020-09-05 15:30 150051065 IFK Vaxholm - Sollentuna FK Y Vaxö IP 1
2020-09-06 17:00 150051062 Sollentuna FK - Iberoamericana IF Helenelunds IP 1
2020-09-06 18:00 150051061 Vallentuna BK - Ursvik IK Vallentuna IP 2
2020-09-06 18:00 150051064 Kofkella Kultur o IF - Hässelby SK FF Spånga IP 4
2020-09-13 17:00 150051067 Ursvik IK - Kofkella Kultur o IF Örvallen 1
2020-09-13 18:00 150051066 Iberoamericana IF - Danderyds SK Spånga IP 4
2020-09-13 18:00 150051069 Hässelby SK FF - IFK Vaxholm Hässelby Gårds BP 1
2020-09-13 20:00 150051068 Sollentuna FK Y - Vallentuna BK Edsbergs Sportfält 3
2020-09-20 17:00 150051072 Sollentuna FK - Sollentuna FK Y Helenelunds IP 1
2020-09-20 18:00 150051071 Vallentuna BK - Hässelby SK FF Vallentuna IP 2
2020-09-21 20:00 150051073 Danderyds SK - Ursvik IK Danderydsvallen 2
2020-09-27 17:00 150051076 Ursvik IK - Iberoamericana IF Örvallen 1
2020-09-27 18:00 150051078 Hässelby SK FF - Sollentuna FK Hässelby Gårds BP 1
2020-09-27 18:00 150051079 Kofkella Kultur o IF - Vallentuna BK Spånga IP 4
2020-09-27 19:00 150051075 IFK Vaxholm - Kofkella Kultur o IF Vaxö IP 1
2020-09-27 20:00 150051077 Sollentuna FK Y - Danderyds SK Edsbergs Sportfält 3
Oktober
2020-10-04 17:00 150051082 Sollentuna FK - Kofkella Kultur o IF Helenelunds IP 1
2020-10-04 18:00 150051081 Vallentuna BK - IFK Vaxholm Vallentuna IP 2
2020-10-04 18:00 150051084 Iberoamericana IF - Sollentuna FK Y Spånga IP 4
2020-10-05 20:00 150051083 Danderyds SK - Hässelby SK FF Danderydsvallen 2
2020-10-11 18:00 150051087 Hässelby SK FF - Iberoamericana IF Hässelby Gårds BP 1
2020-10-11 18:00 150051088 Kofkella Kultur o IF - Danderyds SK Spånga IP 4
2020-10-11 19:00 150051089 IFK Vaxholm - Sollentuna FK Vaxö IP 1
2020-10-11 20:00 150051086 Sollentuna FK Y - Ursvik IK Edsbergs Sportfält 3

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info