Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Junior 19 Flickor

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF Marc Albareda Mathai 0762007314 Svart/Vit/Svart-Gul
Djurgårdens IF FF Michael David Medioni 0706817621 Blårandig/Vit/Blå
Enskede IK Stefan Michelsson 0709128219 Svarta/svarta/röda
FC Djursholm Malin Fryklund Börjesson 0706399982 röd/röd/röd
Gideonsbergs IF Carola Pettersson 0736489305 Ljusblå, Vit, Ljusblå
Hammarby IF FF Johan Lager 0703258881 Vit, Grön, Vit
Hammarby IF FF F 02 Malin Lindhagen 0702842337 Vit, Grön, Vit
IF Brommapojkarna Katarina Hellstadius 0736511179 Rödsvartrandigt
Segeltorps IF Viktor Vilhelmsen 0760439965 Blå/vit - Blå - Blå
Sollentuna FK Louise Schillgard Svart/vit/Svart/Svart
Stuvsta IF Mats Langensjö 0735109285 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sätra SK Krispin Kuoppala 0707528485 orange, Svart, Svart
Västerås BK 30 Tony Nilsson 0707624788 Vit/svart/vit
Älta IF Jonas Österman 0705267798 Gul, svart, gul
Älvsjö AIK FF Lars Wallin 0705359728 vit, blå, vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-12 150075054 Västerås BK 30 - Älvsjö AIK FF Inst. Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-04-13 12:00 150075004 Gideonsbergs IF - Hammarby IF FF Uppskj. Råby IP 3 (konstgräs)
2020-04-17 20:00 150075003 Enskede IK - Älvsjö AIK FF Enskede IP 2
2020-04-18 18:00 150075005 Hammarby IF FF F 02 - Stuvsta IF Hammarby IP 1
2020-04-19 17:00 150075006 FC Djursholm - Segeltorps IF Djursholms IP 2
2020-04-19 18:00 150075002 Älta IF - Sätra SK Älta IP 1
2020-04-19 18:00 150075008 Sollentuna FK - Västerås BK 30 Uppskj. Norrvikens IP 1
2020-04-21 20:00 150075001 Djurgårdens IF FF - AIK FF Mälarhöjdens IP 1
2020-04-24 20:00 150075012 Stuvsta IF - FC Djursholm Stuvsta IP 1
2020-04-26 150075014 Älvsjö AIK FF - Gideonsbergs IF Uppskj. Älvsjö IP 1
2020-04-26 18:00 150075016 AIK FF - Västerås BK 30 Uppskj. Skytteholms IP 2
2020-04-26 20:00 150075010 IF Brommapojkarna - Sollentuna FK Grimsta IP 2
2020-04-26 20:00 150075013 Hammarby IF FF - Hammarby IF FF F 02 Hammarby IP 1
2020-04-27 20:00 150075009 Djurgårdens IF FF - Älta IF Östermalms IP 1
2020-04-27 20:00 150075015 Sätra SK - Enskede IK Sätra BP 1
Maj
2020-05-02 15:00 150075024 Västerås BK 30 - IF Brommapojkarna Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-05-03 17:00 150075019 Gideonsbergs IF - Sätra SK Önsta IP A
2020-05-08 20:00 150075018 Enskede IK - Djurgårdens IF FF Enskede IP 2
2020-05-09 12:30 150075021 FC Djursholm - Hammarby IF FF Djursholms IP 2
2020-05-10 16:00 150075023 Sollentuna FK - Segeltorps IF Norrvikens IP 1
2020-05-10 18:00 150075017 Älta IF - AIK FF Älta IP 1
2020-05-10 20:00 150075020 Hammarby IF FF F 02 - Älvsjö AIK FF Hammarby IP 1
2020-05-13 20:00 150075028 Stuvsta IF - Sollentuna FK Stuvsta IP 1
2020-05-16 14:00 150075027 Segeltorps IF - Västerås BK 30 Segeltorps IP 1
2020-05-16 16:00 150075032 AIK FF - IF Brommapojkarna Skytteholms IP 2
2020-05-17 18:00 150075026 Älta IF - Enskede IK Älta IP 1
2020-05-17 20:00 150075025 Djurgårdens IF FF - Gideonsbergs IF Östermalms IP 1
2020-05-17 20:00 150075030 Älvsjö AIK FF - FC Djursholm Älvsjö IP 1
2020-05-20 20:00 150075031 Sätra SK - Hammarby IF FF F 02 Sätra BP 1
2020-05-24 15:00 150075039 Västerås BK 30 - Stuvsta IF Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-05-24 17:00 150075034 Gideonsbergs IF - Älta IF Önsta IP A
2020-05-30 16:00 150075033 Enskede IK - AIK FF Enskede IP 2
2020-05-31 14:00 150075036 FC Djursholm - Sätra SK Djursholms IP 2
2020-05-31 18:00 150075038 Sollentuna FK - Hammarby IF FF Norrvikens IP 1
2020-05-31 20:00 150075035 Hammarby IF FF F 02 - Djurgårdens IF FF Hammarby IP 1
2020-05-31 20:00 150075040 IF Brommapojkarna - Segeltorps IF Grimsta IP 2
Juni
2020-06-05 20:00 150075041 Djurgårdens IF FF - FC Djursholm Östermalms IP 1
2020-06-06 16:00 150075043 Enskede IK - Gideonsbergs IF Enskede IP 2
2020-06-07 18:00 150075042 Älta IF - Hammarby IF FF F 02 Älta IP 1
2020-06-07 18:00 150075044 Stuvsta IF - IF Brommapojkarna Stuvsta IP 1
2020-06-07 18:00 150075048 AIK FF - Segeltorps IF Skytteholms IP 2
2020-06-07 20:00 150075045 Hammarby IF FF - Västerås BK 30 Hammarby IP 1
2020-06-07 20:00 150075046 Älvsjö AIK FF - Sollentuna FK Älvsjö IP 1
2020-06-09 19:00 150075049 Gideonsbergs IF - AIK FF Önsta IP A
2020-06-10 20:00 150075056 Segeltorps IF - Stuvsta IF Segeltorps IP 1
2020-06-14 16:00 150075053 Sollentuna FK - Sätra SK Norrvikens IP 1
2020-06-14 17:00 150075051 FC Djursholm - Älta IF Djursholms IP 2
2020-06-14 20:00 150075050 Hammarby IF FF F 02 - Enskede IK Hammarby IP 1
2020-06-14 20:00 150075055 IF Brommapojkarna - Hammarby IF FF Grimsta IP 2
Augusti
2020-08-08 13:00 150075060 Gideonsbergs IF - Hammarby IF FF F 02 Önsta IP A
2020-08-09 16:00 150075063 Sätra SK - Västerås BK 30 Vårbergs IP 1
2020-08-14 20:00 150075059 Enskede IK - FC Djursholm Enskede IP 2
2020-08-15 16:00 150075064 AIK FF - Stuvsta IF Skytteholms IP 2
2020-08-15 16:30 150075057 Djurgårdens IF FF - Sollentuna FK Östermalms IP 1
2020-08-16 15:00 150075069 Västerås BK 30 - Djurgårdens IF FF Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-08-16 20:00 150075061 Hammarby IF FF - Segeltorps IF Hammarby IP 1
2020-08-16 20:00 150075062 Älvsjö AIK FF - IF Brommapojkarna Älvsjö IP 1
2020-08-19 20:00 150075071 Segeltorps IF - Älvsjö AIK FF Segeltorps IP 1
2020-08-19 20:00 150075072 Stuvsta IF - Hammarby IF FF Stuvsta IP 1
2020-08-21 20:00 150075065 Hammarby IF FF F 02 - AIK FF Hammarby IP 1
2020-08-23 17:00 150075066 FC Djursholm - Gideonsbergs IF Djursholms IP 2
2020-08-23 18:00 150075068 Sollentuna FK - Älta IF Norrvikens IP 1
2020-08-23 20:00 150075070 IF Brommapojkarna - Sätra SK Grimsta IP 2
2020-08-27 20:00 150075079 Sätra SK - Segeltorps IF Sätra BP 1
2020-08-28 20:00 150075075 Enskede IK - Sollentuna FK Enskede IP 2
2020-08-29 16:30 150075073 Djurgårdens IF FF - IF Brommapojkarna Östermalms IP 1
2020-08-30 18:00 150075074 Älta IF - Västerås BK 30 Älta IP 1
2020-08-30 18:00 150075080 AIK FF - Hammarby IF FF Skytteholms IP 2
2020-08-30 20:00 150075077 Hammarby IF FF F 02 - FC Djursholm Hammarby IP 1
2020-08-30 20:00 150075078 Älvsjö AIK FF - Stuvsta IF Älvsjö IP 1
September
2020-09-02 20:00 150075086 Segeltorps IF - Djurgårdens IF FF Segeltorps IP 1
2020-09-02 20:00 150075087 Stuvsta IF - Sätra SK Stuvsta IP 1
2020-09-04 20:00 150075081 FC Djursholm - AIK FF Djursholms IP 2
2020-09-06 15:00 150075084 Västerås BK 30 - Enskede IK Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-09-06 18:00 150075083 Sollentuna FK - Gideonsbergs IF Norrvikens IP 1
2020-09-06 20:00 150075085 IF Brommapojkarna - Älta IF Grimsta IP 2
2020-09-06 20:00 150075088 Hammarby IF FF - Älvsjö AIK FF Hammarby IP 1
2020-09-07 18:00 150075092 Gideonsbergs IF - Västerås BK 30 Önsta IP A
2020-09-09 20:00 150075095 Sätra SK - Hammarby IF FF Sätra BP 1
2020-09-11 20:00 150075091 Enskede IK - IF Brommapojkarna Enskede IP 2
2020-09-13 15:00 150075099 Västerås BK 30 - Hammarby IF FF F 02 Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-09-13 18:00 150075090 Älta IF - Segeltorps IF Älta IP 1
2020-09-13 18:00 150075096 AIK FF - Älvsjö AIK FF Skytteholms IP 2
2020-09-13 20:00 150075093 Hammarby IF FF F 02 - Sollentuna FK Hammarby IP 1
2020-09-14 20:00 150075089 Djurgårdens IF FF - Stuvsta IF Mälarhöjdens IP 1
2020-09-16 20:00 150075101 Segeltorps IF - Enskede IK Segeltorps IP 1
2020-09-16 20:00 150075102 Stuvsta IF - Älta IF Stuvsta IP 1
2020-09-20 16:00 150075098 Sollentuna FK - FC Djursholm Norrvikens IP 1
2020-09-20 18:00 150075100 IF Brommapojkarna - Gideonsbergs IF Grimsta IP 2
2020-09-20 20:00 150075103 Hammarby IF FF - Djurgårdens IF FF Hammarby IP 1
2020-09-20 20:00 150075104 Älvsjö AIK FF - Sätra SK Älvsjö IP 1
2020-09-23 19:00 150075108 Gideonsbergs IF - Segeltorps IF Önsta IP A
2020-09-26 16:00 150075107 Enskede IK - Stuvsta IF Enskede IP 2
2020-09-26 16:00 150075112 AIK FF - Sätra SK Skytteholms IP 2
2020-09-26 16:30 150075105 Djurgårdens IF FF - Älvsjö AIK FF Östermalms IP 1
2020-09-27 17:00 150075110 FC Djursholm - Västerås BK 30 Djursholms IP 2
2020-09-27 18:00 150075106 Älta IF - Hammarby IF FF Älta IP 1
2020-09-27 20:00 150075109 Hammarby IF FF F 02 - IF Brommapojkarna Hammarby IP 1
2020-09-30 20:00 150075116 Segeltorps IF - Hammarby IF FF F 02 Segeltorps IP 1
Oktober
2020-10-01 20:00 150075120 Sätra SK - Djurgårdens IF FF Sätra BP 1
2020-10-04 16:00 150075113 Sollentuna FK - AIK FF Norrvikens IP 1
2020-10-04 18:00 150075117 Stuvsta IF - Gideonsbergs IF Stuvsta IP 1
2020-10-04 20:00 150075115 IF Brommapojkarna - FC Djursholm Grimsta IP 2
2020-10-04 20:00 150075118 Hammarby IF FF - Enskede IK Hammarby IP 1
2020-10-04 20:00 150075119 Älvsjö AIK FF - Älta IF Älvsjö IP 1

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info