Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2007- 2B

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Karin Maria Langell Engström 086488745 0704853297 Grön/svart/Svart/Svart
Djurgårdens IF FF 2 Helena Hernander 0705399234 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
FC Djursholm 3 Jonus Bartholdson 0708890900 Röd/Röd/Röd
Råsunda IS Erik Börjesson 0706738127 Blå/Vit/Blå
Sickla IF 1 Tanja Lorentzon Röd/Blå/Blå
Stuvsta IF 1 Michael Hartmann 0733320553 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sundbybergs IK Grön Christin Sylvander 0709992611 Grön/Vit/Grön
Tyresö FF 1 Linda Ahlsén 0723021011 Gul, Röd, Röda
Älvsjö AIK FF F13-1 Anders Lundström vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 11:00 151403003 Älvsjö AIK FF F13-1 - Sundbybergs IK Grön Kämpetorps BP 1
2020-04-18 14:00 151403001 Tyresö FF 1 - Sickla IF 1 Tyresövallen 22
2020-04-19 13:00 151403004 Stuvsta IF 1 - Råsunda IS Stuvsta IP 1
2020-04-19 16:30 151403005 Djurgårdens IF FF 2 - FC Djursholm 3 Djursholms IP 3
2020-04-25 10:00 151403006 FC Djursholm 3 - Stuvsta IF 1 Djursholms IP 3
2020-04-25 10:30 151403007 Råsunda IS - Älvsjö AIK FF F13-1 Råsunda IP 11
2020-04-25 10:30 151403009 Bagarmossen Kärrtorp BK - Tyresö FF 1 Kärrtorps IP 22
2020-04-25 12:00 151403010 Sickla IF 1 - Djurgårdens IF FF 2 Stavsborgs BP 1
Maj
2020-05-02 10:30 151403015 Bagarmossen Kärrtorp BK - Sickla IF 1 Kärrtorps IP 22
2020-05-02 12:45 151403013 Älvsjö AIK FF F13-1 - FC Djursholm 3 Kämpetorps BP 1
2020-05-02 15:00 151403014 Stuvsta IF 1 - Djurgårdens IF FF 2 Stuvsta IP 1
2020-05-02 18:30 151403011 Tyresö FF 1 - Sundbybergs IK Grön Tyresövallen 22
2020-05-09 10:30 151403018 Råsunda IS - Tyresö FF 1 Råsunda IP 11
2020-05-09 11:30 151403019 Sundbybergs IK Grön - Bagarmossen Kärrtorp BK Örvallen 11
2020-05-09 13:30 151403020 Sickla IF 1 - Stuvsta IF 1 Stavsborgs BP 1
2020-05-10 10:30 151403016 Djurgårdens IF FF 2 - Älvsjö AIK FF F13-1 Östermalms IP 11
2020-05-16 12:45 151403023 Älvsjö AIK FF F13-1 - Stuvsta IF 1 Kämpetorps BP 1
2020-05-17 10:15 151403025 Bagarmossen Kärrtorp BK - Råsunda IS Kärrtorps IP 22
2020-05-17 14:00 151403024 Sundbybergs IK Grön - Djurgårdens IF FF 2 Örvallen 11
2020-05-17 15:30 151403021 Tyresö FF 1 - FC Djursholm 3 Tyresövallen 22
2020-05-23 08:30 151403027 Djurgårdens IF FF 2 - Tyresö FF 1 Östermalms IP 11
2020-05-23 10:30 151403029 Råsunda IS - Sundbybergs IK Grön Råsunda IP 11
2020-05-23 10:30 151403030 Sickla IF 1 - Älvsjö AIK FF F13-1 Stavsborgs BP 1
2020-05-23 12:00 151403028 FC Djursholm 3 - Bagarmossen Kärrtorp BK Djursholms IP 3
2020-05-30 10:30 151403033 Råsunda IS - Sickla IF 1 Råsunda IP 11
2020-05-30 10:30 151403035 Bagarmossen Kärrtorp BK - Djurgårdens IF FF 2 Kärrtorps IP 22
2020-05-30 11:30 151403034 Sundbybergs IK Grön - FC Djursholm 3 Örvallen 11
2020-05-31 15:30 151403031 Tyresö FF 1 - Stuvsta IF 1 Tyresövallen 22
Juni
2020-06-06 10:00 151403039 FC Djursholm 3 - Råsunda IS Djursholms IP 3
2020-06-06 10:30 151403040 Sickla IF 1 - Sundbybergs IK Grön Stavsborgs BP 1
2020-06-06 13:30 151403036 Älvsjö AIK FF F13-1 - Tyresö FF 1 Kämpetorps BP 1
2020-06-06 17:00 151403037 Stuvsta IF 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Stuvsta IP 1
2020-06-13 10:00 151403044 Sundbybergs IK Grön - Stuvsta IF 1 Örvallen 11
2020-06-13 10:30 151403043 Råsunda IS - Djurgårdens IF FF 2 Råsunda IP 11
2020-06-13 10:30 151403045 Bagarmossen Kärrtorp BK - Älvsjö AIK FF F13-1 Kärrtorps IP 22
2020-06-13 12:00 151403042 FC Djursholm 3 - Sickla IF 1 Djursholms IP 3
Augusti
2020-08-15 12:45 151403047 Älvsjö AIK FF F13-1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Kämpetorps BP 1
2020-08-15 13:30 151403050 Sickla IF 1 - FC Djursholm 3 Stavsborgs BP 1
2020-08-15 15:00 151403049 Djurgårdens IF FF 2 - Råsunda IS Östermalms IP 11
2020-08-16 13:00 151403048 Stuvsta IF 1 - Sundbybergs IK Grön Stuvsta IP 1
2020-08-22 10:30 151403053 Råsunda IS - FC Djursholm 3 Råsunda IP 11
2020-08-22 10:30 151403055 Bagarmossen Kärrtorp BK - Stuvsta IF 1 Kärrtorps IP 22
2020-08-22 11:30 151403054 Sundbybergs IK Grön - Sickla IF 1 Örvallen 11
2020-08-22 15:30 151403051 Tyresö FF 1 - Älvsjö AIK FF F13-1 Tyresövallen 22
2020-08-29 10:00 151403059 FC Djursholm 3 - Sundbybergs IK Grön Djursholms IP 3
2020-08-29 10:30 151403058 Djurgårdens IF FF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Östermalms IP 11
2020-08-29 13:30 151403060 Sickla IF 1 - Råsunda IS Stavsborgs BP 1
2020-08-29 15:30 151403057 Stuvsta IF 1 - Tyresö FF 1 Stuvsta IP 1
September
2020-09-05 10:30 151403065 Bagarmossen Kärrtorp BK - FC Djursholm 3 Kärrtorps IP 22
2020-09-05 11:30 151403064 Sundbybergs IK Grön - Råsunda IS Örvallen 11
2020-09-05 12:45 151403063 Älvsjö AIK FF F13-1 - Sickla IF 1 Kämpetorps BP 1
2020-09-06 15:30 151403061 Tyresö FF 1 - Djurgårdens IF FF 2 Tyresövallen 22
2020-09-12 10:30 151403069 Råsunda IS - Bagarmossen Kärrtorp BK Råsunda IP 11
2020-09-12 11:15 151403067 Djurgårdens IF FF 2 - Sundbybergs IK Grön Östermalms IP 11
2020-09-12 14:00 151403068 FC Djursholm 3 - Tyresö FF 1 Djursholms IP 3
2020-09-12 15:30 151403066 Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF F13-1 Stuvsta IP 1
2020-09-16 18:30 151403074 Stuvsta IF 1 - Sickla IF 1 Stuvsta IP 1
2020-09-19 10:30 151403075 Bagarmossen Kärrtorp BK - Sundbybergs IK Grön Kärrtorps IP 22
2020-09-19 12:45 151403073 Älvsjö AIK FF F13-1 - Djurgårdens IF FF 2 Kämpetorps BP 1
2020-09-20 15:30 151403071 Tyresö FF 1 - Råsunda IS Tyresövallen 22
2020-09-26 10:30 151403076 Djurgårdens IF FF 2 - Stuvsta IF 1 Östermalms IP 11
2020-09-26 12:00 151403080 Sickla IF 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Stavsborgs BP 1
2020-09-26 13:00 151403079 Sundbybergs IK Grön - Tyresö FF 1 Örvallen 11
2020-09-26 14:00 151403077 FC Djursholm 3 - Älvsjö AIK FF F13-1 Djursholms IP 3
Oktober
2020-10-03 10:30 151403085 Djurgårdens IF FF 2 - Sickla IF 1 Östermalms IP 11
2020-10-03 11:00 151403083 Älvsjö AIK FF F13-1 - Råsunda IS Kämpetorps BP 1
2020-10-03 11:45 151403084 Stuvsta IF 1 - FC Djursholm 3 Stuvsta IP 1
2020-10-03 14:00 151403081 Tyresö FF 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Tyresövallen 22
2020-10-10 10:00 151403088 Sundbybergs IK Grön - Älvsjö AIK FF F13-1 Örvallen 11
2020-10-10 10:30 151403087 Råsunda IS - Stuvsta IF 1 Råsunda IP 11
2020-10-10 13:30 151403090 Sickla IF 1 - Tyresö FF 1 Stavsborgs BP 1
2020-10-10 14:00 151403086 FC Djursholm 3 - Djurgårdens IF FF 2 Djursholms IP 3

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info