Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2005- 1

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 1 Marc Albareda Mathai 0762007314 Svart/Vit/Svart/Gul
Enskede IK Svart Mikael Dorch 0703883282 Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 1 Trevor Jones Biamba 0738775575 Vit/Grön/Vit
IFK Lidingö FK vit Johanna Lilliehöök 0730934309 blåvit randig/blå/blå
IFK Stocksund Orange Niclas Rodin 0708400400 Vit/Blå/Vit
Ingarö IF 1 Magnus Färneland 0709146283 Svart/Svart/Svart
Segeltorps IF 1 Snezana Stankovic 0737525133 Blåvitt/blå/blå
Sollentuna FK 1 Jonny Widén 0707559652 Svart/vit/Svart/Svart
Stureby SK Andreas Goldman 086535018 0705533765 Blå/Vit/Blå
Täby FK 1 Kristina Tidner 0706366868 Blå-Svart/Svart/Blå
Älta IF 1 Karin Walgeborg 0722436945 Gul/svart/gul
Älvsjö AIK FF 1 Jens Ribbe 0736256168 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-04 10:30 151200004 IFK Stocksund Orange - Älta IF 1 Homecall Arena Danderyd 1
2020-04-05 14:00 151200001 AIK FF 1 - IFK Lidingö FK vit Skytteholms IP 2
2020-04-05 15:30 151200007 Täby FK 1 - Sollentuna FK 1 Skarpäng 1
2020-04-05 16:00 151200002 Hammarby IF FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 Hammarby IP 1
2020-04-05 16:30 151200005 Stureby SK - Enskede IK Svart Stureby Skola BP 1
2020-04-10 18:00 151200051 Segeltorps IF 1 - Hammarby IF FF 1 Segeltorps IP 1
2020-04-13 10:15 151200010 Enskede IK Svart - IFK Stocksund Orange Enskede IP 2
2020-04-13 12:15 151200014 IFK Lidingö FK vit - Täby FK 1 Breviks IP 2
2020-04-13 16:30 151200011 Älta IF 1 - Ingarö IF 1 Älta IP 1
2020-04-13 18:15 151200013 Älvsjö AIK FF 1 - AIK FF 1 Älvsjö IP 1
2020-04-13 19:00 151200008 Sollentuna FK 1 - Segeltorps IF 1 Norrvikens IP 1
2020-04-17 20:00 151200017 Ingarö IF 1 - Enskede IK Svart Ingarö IP 2
2020-04-18 13:00 151200021 Älvsjö AIK FF 1 - IFK Lidingö FK vit Älvsjö IP 1
2020-04-18 16:30 151200020 Segeltorps IF 1 - Täby FK 1 Segeltorps IP 1
2020-04-19 09:00 151200016 Hammarby IF FF 1 - Älta IF 1 Hammarby IP 1
2020-04-19 16:30 151200019 Stureby SK - Sollentuna FK 1 Stureby Skola BP 1
2020-04-24 19:00 151200022 Täby FK 1 - Stureby SK Hägernäs IP 2
2020-04-25 13:00 151200023 Sollentuna FK 1 - IFK Stocksund Orange Norrvikens IP 1
2020-04-25 15:00 151200028 IFK Lidingö FK vit - Segeltorps IF 1 Breviks IP 2
2020-04-26 10:00 151200025 Enskede IK Svart - Hammarby IF FF 1 Enskede IP 2
2020-04-26 17:15 151200026 Älta IF 1 - AIK FF 1 Älta IP 1
Maj
2020-05-02 10:30 151200032 IFK Stocksund Orange - Täby FK 1 Homecall Arena Danderyd 1
2020-05-02 10:30 151200035 Älvsjö AIK FF 1 - Älta IF 1 Älvsjö IP 1
2020-05-02 14:00 151200029 AIK FF 1 - Enskede IK Svart Skytteholms IP 2
2020-05-02 16:30 151200031 Ingarö IF 1 - Sollentuna FK 1 Ingarö IP 2
2020-05-03 18:00 151200033 Stureby SK - Segeltorps IF 1 Stureby Skola BP 1
2020-05-09 12:00 151200040 Enskede IK Svart - Älvsjö AIK FF 1 Enskede IP 2
2020-05-09 12:30 151200038 Sollentuna FK 1 - Hammarby IF FF 1 Norrvikens IP 1
2020-05-10 10:30 151200036 Segeltorps IF 1 - IFK Stocksund Orange Segeltorps IP 1
2020-05-10 12:30 151200037 Täby FK 1 - Ingarö IF 1 Tibblevallen (Täby SC 2)
2020-05-10 15:00 151200042 IFK Lidingö FK vit - Stureby SK Breviks IP 2
2020-05-15 20:00 151200045 Ingarö IF 1 - Segeltorps IF 1 Ingarö IP 2
2020-05-16 10:30 151200044 Hammarby IF FF 1 - Täby FK 1 Hammarby IP 1
2020-05-16 11:00 151200046 IFK Stocksund Orange - Stureby SK Homecall Arena Danderyd 1
2020-05-16 14:00 151200043 AIK FF 1 - Sollentuna FK 1 Skytteholms IP 2
2020-05-17 11:45 151200047 Älta IF 1 - IFK Lidingö FK vit Älta IP 1
2020-05-21 10:00 151200055 Enskede IK Svart - Älta IF 1 Enskede IP 2
2020-05-21 11:00 151200050 Stureby SK - Ingarö IF 1 Stureby Skola BP 1
2020-05-21 11:00 151200052 Täby FK 1 - AIK FF 1 Tibblevallen (Täby SC 2)
2020-05-21 11:00 151200053 Sollentuna FK 1 - Älvsjö AIK FF 1 Norrvikens IP 1
2020-05-21 12:00 151200056 IFK Lidingö FK vit - IFK Stocksund Orange Breviks IP 2
2020-05-23 12:00 151200060 Enskede IK Svart - IFK Lidingö FK vit Enskede IP 2
2020-05-23 12:30 151200063 Älvsjö AIK FF 1 - Täby FK 1 Älvsjö IP 1
2020-05-24 12:00 151200057 AIK FF 1 - Segeltorps IF 1 Skytteholms IP 2
2020-05-24 12:00 151200058 Hammarby IF FF 1 - Stureby SK Hammarby IP 1
2020-05-24 14:00 151200059 Ingarö IF 1 - IFK Stocksund Orange Ingarö IP 2
2020-05-30 14:30 151200068 Sollentuna FK 1 - Älta IF 1 Norrvikens IP 1
2020-05-30 16:00 151200066 Segeltorps IF 1 - Älvsjö AIK FF 1 Segeltorps IP 1
2020-05-30 16:15 151200064 IFK Stocksund Orange - Hammarby IF FF 1 Homecall Arena Danderyd 1
2020-05-31 12:30 151200070 IFK Lidingö FK vit - Ingarö IF 1 Breviks IP 2
2020-05-31 16:30 151200065 Stureby SK - AIK FF 1 Stureby Skola BP 1
Juni
2020-06-05 20:00 151200074 Enskede IK Svart - Sollentuna FK 1 Enskede IP 2
2020-06-07 10:15 151200077 Älvsjö AIK FF 1 - Stureby SK Älvsjö IP 1
2020-06-07 12:00 151200071 AIK FF 1 - IFK Stocksund Orange Skytteholms IP 2
2020-06-07 12:00 151200072 Hammarby IF FF 1 - Ingarö IF 1 Hammarby IP 1
2020-06-07 14:15 151200075 Älta IF 1 - Täby FK 1 Älta IP 1
2020-06-12 17:45 151200081 Segeltorps IF 1 - Älta IF 1 Segeltorps IP 1
2020-06-12 20:00 151200078 Ingarö IF 1 - AIK FF 1 Ingarö IP 2
2020-06-13 11:45 151200079 IFK Stocksund Orange - Älvsjö AIK FF 1 Homecall Arena Danderyd 1
2020-06-13 15:00 151200082 Täby FK 1 - Enskede IK Svart Tibblevallen (Täby SC 2)
2020-06-14 13:30 151200084 IFK Lidingö FK vit - Hammarby IF FF 1 Breviks IP 2
2020-06-17 14:30 151200086 Sollentuna FK 1 - IFK Lidingö FK vit Norrvikens IP 1
2020-06-21 16:00 151200085 AIK FF 1 - Hammarby IF FF 1 Skytteholms IP 2
2020-06-21 16:00 151200089 Älta IF 1 - Stureby SK Älta IP 1
2020-06-21 18:00 151200088 Enskede IK Svart - Segeltorps IF 1 Enskede IP 2
2020-06-21 19:00 151200091 Älvsjö AIK FF 1 - Ingarö IF 1 Älvsjö IP 1
Augusti
2020-08-01 15:00 151200098 IFK Lidingö FK vit - Sollentuna FK 1 Breviks IP 2
2020-08-02 12:00 151200096 Segeltorps IF 1 - Enskede IK Svart Segeltorps IP 1
2020-08-02 15:00 151200093 Ingarö IF 1 - Älvsjö AIK FF 1 Ingarö IP 2
2020-08-02 16:30 151200095 Stureby SK - Älta IF 1 Stureby Skola BP 1
2020-08-02 18:00 151200092 Hammarby IF FF 1 - AIK FF 1 Hammarby IP 1
2020-08-08 16:00 151200102 Enskede IK Svart - Täby FK 1 Enskede IP 2
2020-08-09 10:30 151200100 Hammarby IF FF 1 - IFK Lidingö FK vit Hammarby IP 1
2020-08-09 14:00 151200099 AIK FF 1 - Ingarö IF 1 Skytteholms IP 2
2020-08-09 16:00 151200103 Älta IF 1 - Segeltorps IF 1 Älta IP 1
2020-08-14 20:00 151200106 Ingarö IF 1 - Hammarby IF FF 1 Ingarö IP 2
2020-08-15 11:00 151200107 IFK Stocksund Orange - AIK FF 1 Homecall Arena Danderyd 1
2020-08-15 12:30 151200110 Täby FK 1 - Älta IF 1 Tibblevallen (Täby SC 2)
2020-08-15 12:30 151200111 Sollentuna FK 1 - Enskede IK Svart Norrvikens IP 1
2020-08-16 16:30 151200108 Stureby SK - Älvsjö AIK FF 1 Stureby Skola BP 1
2020-08-19 18:30 151200117 Älta IF 1 - Sollentuna FK 1 Älta IP 1
2020-08-19 18:30 151200119 Älvsjö AIK FF 1 - Segeltorps IF 1 Älvsjö IP 1
2020-08-19 20:00 151200113 AIK FF 1 - Stureby SK Skytteholms IP 2
2020-08-19 20:00 151200114 Hammarby IF FF 1 - IFK Stocksund Orange Hammarby IP 1
2020-08-19 20:00 151200115 Ingarö IF 1 - IFK Lidingö FK vit Ingarö IP 2
2020-08-21 19:30 151200122 Segeltorps IF 1 - AIK FF 1 Segeltorps IP 1
2020-08-22 14:15 151200123 Täby FK 1 - Älvsjö AIK FF 1 Tibblevallen (Täby SC 2)
2020-08-22 15:00 151200126 IFK Lidingö FK vit - Enskede IK Svart Breviks IP 2
2020-08-23 10:45 151200120 IFK Stocksund Orange - Ingarö IF 1 Homecall Arena Danderyd 1
2020-08-23 16:30 151200121 Stureby SK - Hammarby IF FF 1 Stureby Skola BP 1
2020-08-28 20:00 151200129 Ingarö IF 1 - Stureby SK Ingarö IP 2
2020-08-29 11:00 151200130 IFK Stocksund Orange - IFK Lidingö FK vit Homecall Arena Danderyd 1
2020-08-30 09:45 151200133 Älvsjö AIK FF 1 - Sollentuna FK 1 Älvsjö IP 1
2020-08-30 10:30 151200128 Hammarby IF FF 1 - Segeltorps IF 1 Hammarby IP 1
2020-08-30 12:00 151200127 AIK FF 1 - Täby FK 1 Skytteholms IP 2
2020-08-30 14:15 151200131 Älta IF 1 - Enskede IK Svart Älta IP 1
September
2020-09-05 13:00 151200140 IFK Lidingö FK vit - Älta IF 1 Breviks IP 2
2020-09-05 13:45 151200136 Täby FK 1 - Hammarby IF FF 1 Tibblevallen (Täby SC 2)
2020-09-05 15:00 151200135 Segeltorps IF 1 - Ingarö IF 1 Segeltorps IP 1
2020-09-05 18:00 151200134 Stureby SK - IFK Stocksund Orange Stureby Skola BP 1
2020-09-06 15:00 151200137 Sollentuna FK 1 - AIK FF 1 Norrvikens IP 1
2020-09-11 20:00 151200143 Ingarö IF 1 - Täby FK 1 Ingarö IP 2
2020-09-13 10:30 151200144 IFK Stocksund Orange - Segeltorps IF 1 Homecall Arena Danderyd 1
2020-09-13 12:00 151200142 Hammarby IF FF 1 - Sollentuna FK 1 Hammarby IP 1
2020-09-13 14:00 151200147 Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK Svart Älvsjö IP 1
2020-09-13 16:30 151200145 Stureby SK - IFK Lidingö FK vit Stureby Skola BP 1
2020-09-18 19:30 151200148 Segeltorps IF 1 - Stureby SK Segeltorps IP 1
2020-09-19 12:45 151200149 Täby FK 1 - IFK Stocksund Orange Tibblevallen (Täby SC 2)
2020-09-19 13:15 151200153 Älta IF 1 - Älvsjö AIK FF 1 Älta IP 1
2020-09-19 14:30 151200150 Sollentuna FK 1 - Ingarö IF 1 Norrvikens IP 1
2020-09-20 11:45 151200152 Enskede IK Svart - AIK FF 1 Enskede IP 2
2020-09-26 09:00 151200156 Hammarby IF FF 1 - Enskede IK Svart Hammarby IP 1
2020-09-26 11:00 151200160 Segeltorps IF 1 - IFK Lidingö FK vit Segeltorps IP 1
2020-09-27 12:00 151200155 AIK FF 1 - Älta IF 1 Skytteholms IP 2
2020-09-27 16:00 151200159 Stureby SK - Täby FK 1 Stureby Skola BP 1
Oktober
2020-10-03 10:30 151200165 Enskede IK Svart - Ingarö IF 1 Enskede IP 2
2020-10-03 11:30 151200163 Sollentuna FK 1 - Stureby SK Norrvikens IP 1
2020-10-03 12:30 151200162 Täby FK 1 - Segeltorps IF 1 Tibblevallen (Täby SC 2)
2020-10-03 15:00 151200168 IFK Lidingö FK vit - Älvsjö AIK FF 1 Breviks IP 2
2020-10-04 14:00 151200166 Älta IF 1 - Hammarby IF FF 1 Älta IP 1
2020-10-04 19:00 151200158 IFK Stocksund Orange - Sollentuna FK 1 Homecall Arena Danderyd 1
2020-10-09 20:00 151200171 Ingarö IF 1 - Älta IF 1 Ingarö IP 2
2020-10-10 11:30 151200172 IFK Stocksund Orange - Enskede IK Svart Homecall Arena Danderyd 1
2020-10-10 13:00 151200175 Täby FK 1 - IFK Lidingö FK vit Tibblevallen (Täby SC 2)
2020-10-10 14:00 151200169 AIK FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 Skytteholms IP 2
2020-10-10 14:00 151200174 Segeltorps IF 1 - Sollentuna FK 1 Segeltorps IP 1
2020-10-13 20:00 151200179 Älta IF 1 - IFK Stocksund Orange Älta IP 1
2020-10-17 14:00 151200181 Älvsjö AIK FF 1 - Hammarby IF FF 1 Älvsjö IP 1
2020-10-17 15:00 151200182 IFK Lidingö FK vit - AIK FF 1 Breviks IP 2
2020-10-18 12:00 151200178 Enskede IK Svart - Stureby SK Enskede IP 2
2020-10-18 14:00 151200176 Sollentuna FK 1 - Täby FK 1 Norrvikens IP 1
2020-10-18 15:00 151200105 Älvsjö AIK FF 1 - IFK Stocksund Orange Homecall Arena Danderyd 1

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info