Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2007- 1A

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK orange John Fröjd GUL/GRÖN/GRÖN
Bällsta FF 1 Bengt-Åke Grip Grön/Vit/Vit
Djurgårdens IF FF 2 Tommie Lindberg 0709905453 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
FC Djursholm 1 Josef Mehkri 0761823095 Röd/Röd/Röd
IF Brommapojkarna 10 Ola Mattias Dahlberg 0702831415 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 2 vit Marcus Johnson 0708141210 blåvit randig/blå/blå
IFK Stocksund 1 Jonas Einarsson 0708648292 Vit/Blå/Vit
IFK Vaxholm 2 Fredrik Hjern Blå/Blå/Blå
Sollentuna FK 10 Mikael Bolander Andersson 0730311537 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK FA Mikael Pierre Sundgren 0707933614 Blå-Svart/Svart/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-04 10:30 151450006 IF Brommapojkarna 10 - FC Djursholm 1 Grimsta IP 21
2020-04-04 11:30 151450002 Sollentuna FK 10 - IFK Stocksund 1 Edsbergs Sportfält 2
2020-04-05 10:30 151450004 Djurgårdens IF FF 2 - Bollstanäs SK orange Östermalms IP 12
2020-04-05 12:00 151450003 IFK Lidingö FK 2 vit - IFK Vaxholm 2 Breviks IP 2
2020-04-13 09:00 151450011 IFK Stocksund 1 - Bällsta FF 1 Homecall Arena Danderyd 12
2020-04-13 09:45 151450010 IFK Vaxholm 2 - Sollentuna FK 10 Vaxö IP 12
2020-04-13 12:15 151450007 FC Djursholm 1 - Täby FK FA Djursholms IP 3
2020-04-13 13:30 151450009 Bollstanäs SK orange - IFK Lidingö FK 2 vit Bollstanäs IP 2
2020-04-18 10:00 151450014 Sollentuna FK 10 - Bollstanäs SK orange Edsbergs Sportfält 2
2020-04-18 10:00 151450016 Djurgårdens IF FF 2 - FC Djursholm 1 Östermalms IP 12
2020-04-19 09:00 151450017 Täby FK FA - IF Brommapojkarna 10 Tibblevallen (Täby SC) 21
2020-04-19 13:30 151450013 Bällsta FF 1 - IFK Vaxholm 2 Bällstabergs BP 1
2020-04-25 10:30 151450019 IF Brommapojkarna 10 - Djurgårdens IF FF 2 Grimsta IP 21
2020-04-25 12:00 151450020 FC Djursholm 1 - IFK Lidingö FK 2 vit Djursholms IP 3
2020-04-25 14:00 151450023 IFK Vaxholm 2 - IFK Stocksund 1 Vaxö IP 12
2020-04-26 15:00 151450022 Bollstanäs SK orange - Bällsta FF 1 Bollstanäs IP 2
Maj
2020-05-01 15:00 151450028 Djurgårdens IF FF 2 - Täby FK FA Östermalms IP 12
2020-05-02 09:00 151450030 IFK Stocksund 1 - Bollstanäs SK orange Homecall Arena Danderyd 12
2020-05-02 10:30 151450027 IFK Lidingö FK 2 vit - IF Brommapojkarna 10 Breviks IP 2
2020-05-02 11:30 151450026 Sollentuna FK 10 - FC Djursholm 1 Edsbergs Sportfält 2
2020-05-09 12:00 151450033 FC Djursholm 1 - Bällsta FF 1 Djursholms IP 3
2020-05-09 18:00 151450031 Täby FK FA - IFK Lidingö FK 2 vit Näsbydal 1
2020-05-10 09:00 151450032 IF Brommapojkarna 10 - Sollentuna FK 10 Grimsta IP 21
2020-05-10 13:30 151450035 Bollstanäs SK orange - IFK Vaxholm 2 Bollstanäs IP 2
2020-05-15 18:00 151450038 Sollentuna FK 10 - Täby FK FA Edsbergs Sportfält 3
2020-05-16 09:00 151450042 IFK Stocksund 1 - FC Djursholm 1 Homecall Arena Danderyd 12
2020-05-17 10:00 151450064 Bollstanäs SK orange - Täby FK FA Skarpäng 1
2020-05-17 10:30 151450039 IFK Lidingö FK 2 vit - Djurgårdens IF FF 2 Breviks IP 2
2020-05-17 13:30 151450037 Bällsta FF 1 - IF Brommapojkarna 10 Bällstabergs BP 1
2020-05-23 10:00 151450046 FC Djursholm 1 - IFK Vaxholm 2 Djursholms IP 3
2020-05-23 11:30 151450043 Djurgårdens IF FF 2 - Sollentuna FK 10 Östermalms IP 12
2020-05-24 09:00 151450045 IF Brommapojkarna 10 - IFK Stocksund 1 Grimsta IP 21
2020-05-24 10:00 151450044 Täby FK FA - Bällsta FF 1 Kryssarvallen 1
2020-05-30 10:00 151450050 Sollentuna FK 10 - IFK Lidingö FK 2 vit Edsbergs Sportfält 2
2020-05-30 12:30 151450053 IFK Vaxholm 2 - IF Brommapojkarna 10 Vaxö IP 12
2020-05-31 09:00 151450054 IFK Stocksund 1 - Täby FK FA Homecall Arena Danderyd 12
2020-05-31 13:30 151450049 Bällsta FF 1 - Djurgårdens IF FF 2 Bällstabergs BP 1
2020-05-31 15:00 151450052 Bollstanäs SK orange - FC Djursholm 1 Bollstanäs IP 2
Juni
2020-06-06 10:30 151450058 IF Brommapojkarna 10 - Bollstanäs SK orange Grimsta IP 21
2020-06-06 17:00 151450057 Täby FK FA - IFK Vaxholm 2 Skarpäng 1
2020-06-07 08:30 151450056 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Stocksund 1 Östermalms IP 12
2020-06-07 12:15 151450055 IFK Lidingö FK 2 vit - Bällsta FF 1 Breviks IP 2
2020-06-13 08:45 151450066 IFK Stocksund 1 - IFK Lidingö FK 2 vit Homecall Arena Danderyd 12
2020-06-13 12:30 151450065 IFK Vaxholm 2 - Djurgårdens IF FF 2 Vaxö IP 12
2020-06-14 12:00 151450061 Bällsta FF 1 - Sollentuna FK 10 Bällstabergs BP 1
Augusti
2020-08-08 09:00 151450070 Täby FK FA - Bollstanäs SK orange Tibblevallen (Täby SC) 21
2020-08-08 10:00 151450067 Sollentuna FK 10 - Bällsta FF 1 Edsbergs Sportfält 2
2020-08-09 12:00 151450068 IFK Lidingö FK 2 vit - IFK Stocksund 1 Breviks IP 2
2020-08-09 16:30 151450069 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Vaxholm 2 Östermalms IP 12
2020-08-15 09:00 151450078 IFK Stocksund 1 - Djurgårdens IF FF 2 Homecall Arena Danderyd 12
2020-08-16 12:00 151450077 IFK Vaxholm 2 - Täby FK FA Vaxö IP 12
2020-08-16 13:30 151450073 Bällsta FF 1 - IFK Lidingö FK 2 vit Bällstabergs BP 1
2020-08-16 16:30 151450076 Bollstanäs SK orange - IF Brommapojkarna 10 Bollstanäs IP 2
2020-08-22 10:00 151450083 FC Djursholm 1 - Bollstanäs SK orange Djursholms IP 3
2020-08-22 12:45 151450080 Djurgårdens IF FF 2 - Bällsta FF 1 Östermalms IP 12
2020-08-23 09:00 151450079 IFK Lidingö FK 2 vit - Sollentuna FK 10 Breviks IP 2
2020-08-23 09:00 151450082 IF Brommapojkarna 10 - IFK Vaxholm 2 Grimsta IP 21
2020-08-23 12:30 151450081 Täby FK FA - IFK Stocksund 1 Skarpäng 1
2020-08-29 10:00 151450086 Sollentuna FK 10 - Djurgårdens IF FF 2 Edsbergs Sportfält 2
2020-08-29 14:00 151450089 IFK Vaxholm 2 - FC Djursholm 1 Vaxö IP 12
2020-08-30 09:00 151450090 IFK Stocksund 1 - IF Brommapojkarna 10 Homecall Arena Danderyd 12
2020-08-30 15:30 151450085 Bällsta FF 1 - Täby FK FA Bällstabergs BP 1
September
2020-09-05 10:30 151450092 Täby FK FA - Sollentuna FK 10 Tibblevallen (Täby SC) 21
2020-09-05 12:00 151450094 FC Djursholm 1 - IFK Stocksund 1 Djursholms IP 3
2020-09-05 13:30 151450091 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Lidingö FK 2 vit Östermalms IP 12
2020-09-06 09:00 151450093 IF Brommapojkarna 10 - Bällsta FF 1 Grimsta IP 21
2020-09-12 14:00 151450101 IFK Vaxholm 2 - Bollstanäs SK orange Vaxö IP 12
2020-09-12 16:00 151450098 Sollentuna FK 10 - IF Brommapojkarna 10 Edsbergs Sportfält 2
2020-09-13 12:30 151450099 IFK Lidingö FK 2 vit - Täby FK FA Breviks IP 2
2020-09-13 13:30 151450097 Bällsta FF 1 - FC Djursholm 1 Bällstabergs BP 1
2020-09-19 10:30 151450103 Täby FK FA - Djurgårdens IF FF 2 Tibblevallen (Täby SC) 21
2020-09-19 12:00 151450105 FC Djursholm 1 - Sollentuna FK 10 Djursholms IP 3
2020-09-20 09:00 151450104 IF Brommapojkarna 10 - IFK Lidingö FK 2 vit Grimsta IP 21
2020-09-20 18:00 151450107 Bollstanäs SK orange - IFK Stocksund 1 Bollstanäs IP 2
2020-09-26 09:00 151450114 IFK Stocksund 1 - IFK Vaxholm 2 Homecall Arena Danderyd 12
2020-09-27 09:00 151450112 Djurgårdens IF FF 2 - IF Brommapojkarna 10 Östermalms IP 12
2020-09-27 10:45 151450111 IFK Lidingö FK 2 vit - FC Djursholm 1 Breviks IP 2
2020-09-27 13:30 151450109 Bällsta FF 1 - Bollstanäs SK orange Bällstabergs BP 1
Oktober
2020-10-03 12:00 151450116 FC Djursholm 1 - Djurgårdens IF FF 2 Djursholms IP 3
2020-10-03 12:30 151450119 IFK Vaxholm 2 - Bällsta FF 1 Vaxö IP 12
2020-10-04 09:00 151450115 IF Brommapojkarna 10 - Täby FK FA Grimsta IP 21
2020-10-04 16:30 151450118 Bollstanäs SK orange - Sollentuna FK 10 Bollstanäs IP 2
2020-10-10 10:30 151450125 Täby FK FA - FC Djursholm 1 Tibblevallen (Täby SC) 21
2020-10-10 11:30 151450122 Sollentuna FK 10 - IFK Vaxholm 2 Edsbergs Sportfält 2
2020-10-11 10:00 151450123 IFK Lidingö FK 2 vit - Bollstanäs SK orange Breviks IP 2
2020-10-11 13:30 151450121 Bällsta FF 1 - IFK Stocksund 1 Bällstabergs BP 1
2020-10-17 09:00 151450131 IFK Stocksund 1 - Sollentuna FK 10 Homecall Arena Danderyd 12
2020-10-17 12:00 151450127 FC Djursholm 1 - IF Brommapojkarna 10 Djursholms IP 3
2020-10-17 12:30 151450130 IFK Vaxholm 2 - IFK Lidingö FK 2 vit Vaxö IP 12
2020-10-18 13:30 151450129 Bollstanäs SK orange - Djurgårdens IF FF 2 Bollstanäs IP 2

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info