Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2007- 1B

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 1 Anette Tyche Svart/Svart/Svart/Vit
Djurgårdens IF FF 4 Tommie Lindberg 0709905453 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Gröndals IK Blå Erik Josef Cernjul 0707680288 Vit/Blå/Svart
Hammarby IF FF 3 grön Sam Sherian Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 6 grön Yvette Vignuolo 0705987618 Vit/Grön/Vit
IF Brommapojkarna 2 Joakim Borneving 0707819601 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Maj FC Mårten Salomonsson 0707437002 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Hampus Wickerfält Röd/Vit/Röd
Spånga IS FK 1 Anna Maria Spaak Blå-vit/Blå/Blå
Täby FK 41 Sten Christian Lennart Moberg 0733501085 Blå-Svart/Svart/Blå
Vasalunds IF 1 Carlos Morales Alvarez 0739851999 Röda/Svarta/Röda
Ängby IF 1 Jens Andreasson Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-03 20:00 151451004 Hammarby IF FF 6 grön - Djurgårdens IF FF 4 Inst. Eriksdals BP 1
2020-04-04 10:30 151451006 Vasalunds IF 1 - Maj FC Inst. Råsunda IP 11
2020-04-04 17:00 151451005 Spånga IS FK 1 - Hammarby IF FF 3 grön Inst. Nälsta BP 1
2020-04-05 10:15 151451002 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - IF Brommapojkarna 2 Inst. Hägerstensåsens BP 11
2020-04-05 14:00 151451001 Ängby IF 1 - Gröndals IK Blå Inst. Gröndals BP 1
2020-04-05 16:00 151451003 Bele Barkarby FF 1 - Täby FK 41 Inst. Strömvallen 1
2020-04-13 12:45 151451007 Maj FC - Spånga IS FK 1 Helenelunds IP 11
2020-04-13 13:00 151451011 IF Brommapojkarna 2 - Ängby IF 1 Vällingby BP 1
2020-04-13 14:00 151451012 Gröndals IK Blå - Vasalunds IF 1 Gröndals BP 1
2020-04-13 17:30 151451009 Djurgårdens IF FF 4 - Bele Barkarby FF 1 Långholmens BP 1
2020-04-17 18:30 151451016 Hammarby IF FF 6 grön - Maj FC Eriksdals BP 1
2020-04-17 18:30 151451017 Spånga IS FK 1 - Vasalunds IF 1 Spånga IP 4
2020-04-18 10:00 151451015 Bele Barkarby FF 1 - Hammarby IF FF 3 grön Strömvallen 1
2020-04-19 09:00 151451014 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Djurgårdens IF FF 4 Hägerstensåsens BP 11
2020-04-19 10:15 151451018 IF Brommapojkarna 2 - Gröndals IK Blå Grimsta IP 21
2020-04-19 12:00 151451008 Hammarby IF FF 3 grön - Hammarby IF FF 6 grön Kärrtorps IP 21
2020-04-19 16:00 151451013 Ängby IF 1 - Täby FK 41 Blackeberg BP 1
2020-04-25 09:00 151451019 Vasalunds IF 1 - Hammarby IF FF 6 grön Råsunda IP 11
2020-04-25 12:00 151451020 Maj FC - Bele Barkarby FF 1 Helenelunds IP 11
2020-04-25 17:00 151451022 Djurgårdens IF FF 4 - Ängby IF 1 Östermalms IP 12
2020-04-26 10:30 151451023 Täby FK 41 - IF Brommapojkarna 2 Tibblevallen (Täby SC) 21
2020-04-26 11:00 151451024 Gröndals IK Blå - Spånga IS FK 1 Gröndals BP 1
2020-04-26 18:30 151451021 Hammarby IF FF 3 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Eriksdals BP 1
Maj
2020-05-01 12:00 151451010 Täby FK 41 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Kryssarvallen 1
2020-05-02 09:00 151451025 Ängby IF 1 - Hammarby IF FF 3 grön Ängby IP 11
2020-05-02 10:30 151451030 IF Brommapojkarna 2 - Djurgårdens IF FF 4 Grimsta IP 21
2020-05-03 09:00 151451026 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Maj FC Hägerstensåsens BP 11
2020-05-03 09:00 151451029 Täby FK 41 - Gröndals IK Blå Tibblevallen (Täby SC) 21
2020-05-03 09:30 151451028 Hammarby IF FF 6 grön - Spånga IS FK 1 Eriksdals BP 1
2020-05-03 10:00 151451027 Bele Barkarby FF 1 - Vasalunds IF 1 Strömvallen 1
2020-05-08 18:30 151451031 Spånga IS FK 1 - Bele Barkarby FF 1 Spånga IP 4
2020-05-08 20:00 151451034 Hammarby IF FF 3 grön - IF Brommapojkarna 2 Eriksdals BP 1
2020-05-09 12:00 151451033 Maj FC - Ängby IF 1 Helenelunds IP 11
2020-05-10 10:30 151451032 Vasalunds IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Råsunda IP 11
2020-05-10 10:30 151451035 Djurgårdens IF FF 4 - Täby FK 41 Östermalms IP 12
2020-05-10 11:00 151451036 Gröndals IK Blå - Hammarby IF FF 6 grön Gröndals BP 1
2020-05-15 18:30 151451040 Djurgårdens IF FF 4 - Gröndals IK Blå Östermalms IP 12
2020-05-16 09:00 151451037 Ängby IF 1 - Vasalunds IF 1 Ängby IP 11
2020-05-16 10:00 151451039 Bele Barkarby FF 1 - Hammarby IF FF 6 grön Strömvallen 1
2020-05-16 17:45 151451046 Maj FC - Täby FK 41 Helenelunds IP 11
2020-05-17 09:00 151451038 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Spånga IS FK 1 Hägerstensåsens BP 11
2020-05-17 09:00 151451041 Täby FK 41 - Hammarby IF FF 3 grön Tibblevallen (Täby SC) 21
2020-05-17 09:00 151451042 IF Brommapojkarna 2 - Maj FC Grimsta IP 21
2020-05-22 18:30 151451043 Hammarby IF FF 6 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Eriksdals BP 1
2020-05-22 20:00 151451047 Hammarby IF FF 3 grön - Djurgårdens IF FF 4 Eriksdals BP 1
2020-05-23 09:00 151451045 Vasalunds IF 1 - IF Brommapojkarna 2 Råsunda IP 11
2020-05-24 10:15 151451044 Spånga IS FK 1 - Ängby IF 1 Spånga IP 4
2020-05-24 14:00 151451048 Gröndals IK Blå - Bele Barkarby FF 1 Gröndals BP 1
2020-05-29 18:30 151451051 Hammarby IF FF 3 grön - Gröndals IK Blå Eriksdals BP 1
2020-05-30 09:00 151451049 Ängby IF 1 - Hammarby IF FF 6 grön Ängby IP 11
2020-05-30 10:30 151451054 IF Brommapojkarna 2 - Spånga IS FK 1 Grimsta IP 21
2020-05-30 13:00 151451052 Djurgårdens IF FF 4 - Maj FC Långholmens BP 1
2020-05-31 09:00 151451050 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Bele Barkarby FF 1 Hägerstensåsens BP 11
2020-05-31 10:30 151451053 Täby FK 41 - Vasalunds IF 1 Tibblevallen (Täby SC) 21
Juni
2020-06-06 09:00 151451058 Vasalunds IF 1 - Djurgårdens IF FF 4 Råsunda IP 11
2020-06-06 12:00 151451055 Bele Barkarby FF 1 - Ängby IF 1 Strömvallen 1
2020-06-06 12:00 151451059 Maj FC - Hammarby IF FF 3 grön Helenelunds IP 11
2020-06-07 09:30 151451056 Hammarby IF FF 6 grön - IF Brommapojkarna 2 Eriksdals BP 1
2020-06-07 11:00 151451060 Gröndals IK Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Gröndals BP 1
2020-06-07 12:00 151451057 Spånga IS FK 1 - Täby FK 41 Kälvesta BP 1
2020-06-13 08:45 151451061 Ängby IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Ängby IP 11
2020-06-13 10:00 151451066 IF Brommapojkarna 2 - Bele Barkarby FF 1 Grimsta IP 21
2020-06-13 12:00 151451062 Maj FC - Gröndals IK Blå Helenelunds IP 11
2020-06-13 15:30 151451064 Djurgårdens IF FF 4 - Spånga IS FK 1 Östermalms IP 12
2020-06-14 10:30 151451065 Täby FK 41 - Hammarby IF FF 6 grön Tibblevallen (Täby SC) 21
2020-06-14 17:00 151451063 Hammarby IF FF 3 grön - Vasalunds IF 1 Eriksdals BP 1
Augusti
2020-08-08 09:00 151451067 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Ängby IF 1 Hägerstensåsens BP 11
2020-08-08 10:00 151451068 Bele Barkarby FF 1 - IF Brommapojkarna 2 Strömvallen 1
2020-08-08 10:30 151451070 Spånga IS FK 1 - Djurgårdens IF FF 4 Spånga IP 4
2020-08-09 10:30 151451071 Vasalunds IF 1 - Hammarby IF FF 3 grön Råsunda IP 11
2020-08-09 11:00 151451072 Gröndals IK Blå - Maj FC Gröndals BP 1
2020-08-09 17:00 151451069 Hammarby IF FF 6 grön - Täby FK 41 Eriksdals BP 1
2020-08-15 09:00 151451073 Ängby IF 1 - Bele Barkarby FF 1 Ängby IP 11
2020-08-15 12:00 151451076 Djurgårdens IF FF 4 - Vasalunds IF 1 Östermalms IP 12
2020-08-16 09:00 151451074 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Gröndals IK Blå Hägerstensåsens BP 11
2020-08-16 09:30 151451075 Hammarby IF FF 3 grön - Maj FC Eriksdals BP 1
2020-08-16 10:30 151451077 Täby FK 41 - Spånga IS FK 1 Tibblevallen (Täby SC) 21
2020-08-16 10:30 151451078 IF Brommapojkarna 2 - Hammarby IF FF 6 grön Grimsta IP 21
2020-08-22 09:00 151451083 Maj FC - Djurgårdens IF FF 4 Helenelunds IP 11
2020-08-22 18:30 151451089 Täby FK 41 - Maj FC Kryssarvallen 1
2020-08-23 09:30 151451084 Gröndals IK Blå - Hammarby IF FF 3 grön Gröndals BP 1
2020-08-23 10:00 151451079 Bele Barkarby FF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Strömvallen 1
2020-08-23 10:00 151451081 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 2 Spånga IP 4
2020-08-23 10:30 151451082 Vasalunds IF 1 - Täby FK 41 Råsunda IP 11
2020-08-23 18:30 151451080 Hammarby IF FF 6 grön - Ängby IF 1 Eriksdals BP 1
2020-08-29 09:00 151451085 Ängby IF 1 - Spånga IS FK 1 Ängby IP 11
2020-08-29 09:00 151451086 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Hammarby IF FF 6 grön Hägerstensåsens BP 11
2020-08-29 10:30 151451090 IF Brommapojkarna 2 - Vasalunds IF 1 Grimsta IP 21
2020-08-29 12:00 151451088 Djurgårdens IF FF 4 - Hammarby IF FF 3 grön Östermalms IP 12
2020-08-30 10:00 151451087 Bele Barkarby FF 1 - Gröndals IK Blå Strömvallen 1
September
2020-09-04 20:00 151451095 Hammarby IF FF 3 grön - Täby FK 41 Eriksdals BP 1
2020-09-05 12:00 151451094 Maj FC - IF Brommapojkarna 2 Helenelunds IP 11
2020-09-05 18:00 151451091 Hammarby IF FF 6 grön - Bele Barkarby FF 1 Eriksdals BP 1
2020-09-06 09:30 151451096 Gröndals IK Blå - Djurgårdens IF FF 4 Gröndals BP 1
2020-09-06 10:15 151451092 Spånga IS FK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Spånga IP 4
2020-09-06 10:30 151451093 Vasalunds IF 1 - Ängby IF 1 Råsunda IP 11
2020-09-12 09:00 151451098 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Vasalunds IF 1 Hägerstensåsens BP 11
2020-09-12 09:00 151451100 Hammarby IF FF 6 grön - Gröndals IK Blå Eriksdals BP 1
2020-09-12 10:30 151451102 IF Brommapojkarna 2 - Hammarby IF FF 3 grön Grimsta IP 21
2020-09-13 10:00 151451099 Bele Barkarby FF 1 - Spånga IS FK 1 Strömvallen 1
2020-09-13 12:00 151451101 Täby FK 41 - Djurgårdens IF FF 4 Tibblevallen (Täby SC) 21
2020-09-18 18:00 151451097 Ängby IF 1 - Maj FC Vällingby BP 1
2020-09-19 09:00 151451104 Vasalunds IF 1 - Bele Barkarby FF 1 Råsunda IP 11
2020-09-19 10:30 151451107 Djurgårdens IF FF 4 - IF Brommapojkarna 2 Östermalms IP 12
2020-09-20 09:30 151451108 Gröndals IK Blå - Täby FK 41 Gröndals BP 1
2020-09-20 10:00 151451103 Spånga IS FK 1 - Hammarby IF FF 6 grön Spånga IP 4
2020-09-20 17:00 151451106 Hammarby IF FF 3 grön - Ängby IF 1 Eriksdals BP 1
2020-09-26 09:00 151451112 Hammarby IF FF 6 grön - Vasalunds IF 1 Eriksdals BP 1
2020-09-26 09:00 151451113 Spånga IS FK 1 - Gröndals IK Blå Spånga IP 4
2020-09-26 10:00 151451109 Ängby IF 1 - Djurgårdens IF FF 4 Ängby IP 11
2020-09-26 10:00 151451111 Bele Barkarby FF 1 - Maj FC Strömvallen 1
2020-09-26 18:15 151451105 Maj FC - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Helenelunds IP 11
2020-09-27 09:00 151451110 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Hammarby IF FF 3 grön Hägerstensåsens BP 11
2020-09-27 09:00 151451114 IF Brommapojkarna 2 - Täby FK 41 Grimsta IP 21
Oktober
2020-10-02 18:30 151451117 Hammarby IF FF 3 grön - Bele Barkarby FF 1 Eriksdals BP 1
2020-10-03 10:30 151451118 Djurgårdens IF FF 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Östermalms IP 12
2020-10-03 13:30 151451116 Maj FC - Hammarby IF FF 6 grön Helenelunds IP 11
2020-10-04 09:00 151451119 Täby FK 41 - Ängby IF 1 Tibblevallen (Täby SC) 21
2020-10-04 10:30 151451115 Vasalunds IF 1 - Spånga IS FK 1 Råsunda IP 11
2020-10-04 14:00 151451120 Gröndals IK Blå - IF Brommapojkarna 2 Gröndals BP 1
2020-10-09 18:30 151451125 Spånga IS FK 1 - Maj FC Spånga IP 4
2020-10-10 09:00 151451121 Ängby IF 1 - IF Brommapojkarna 2 Ängby IP 11
2020-10-10 12:00 151451123 Bele Barkarby FF 1 - Djurgårdens IF FF 4 Strömvallen 1
2020-10-11 09:00 151451122 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Täby FK 41 Hägerstensåsens BP 11
2020-10-11 10:30 151451126 Vasalunds IF 1 - Gröndals IK Blå Råsunda IP 11
2020-10-11 20:00 151451124 Hammarby IF FF 6 grön - Hammarby IF FF 3 grön Eriksdals BP 1
2020-10-16 18:30 151451128 Hammarby IF FF 3 grön - Spånga IS FK 1 Eriksdals BP 1
2020-10-17 10:30 151451129 Djurgårdens IF FF 4 - Hammarby IF FF 6 grön Östermalms IP 12
2020-10-17 13:30 151451127 Maj FC - Vasalunds IF 1 Helenelunds IP 11
2020-10-18 09:00 151451130 Täby FK 41 - Bele Barkarby FF 1 Tibblevallen (Täby SC) 21
2020-10-18 09:00 151451131 IF Brommapojkarna 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Grimsta IP 21
2020-10-18 14:00 151451132 Gröndals IK Blå - Ängby IF 1 Gröndals BP 1

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info