Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2007- 1D

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FC Vantör Raul Garcia Villalobos 0720492583 Svart/Svart/orange
Hammarby IF FF 11 grön Christian Ghidoni 0704680868 Vit/Grön/Vit
IF Brommapojkarna 3 Conny Liljeqvist Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Haninge 11 Gojko Laic 0850022409 0704665858 Vit/Blå/Vit
IFK Stockholm FK Blå A Magnus Godin Röd/Blå/Vit
IFK Tumba FK 1 Rikard Löndahl 0730821732 Vit/Blå/Blå
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Kristina Walles 0858036939 0766343356 Röd/Vit/Röd
Rågsveds IF U4-1 Gustav Ängeby 0703353889 Gul/Grön/Gul
Stockholm Södra FF 07-1 George Hirmiz 0735617922 vit
Stuvsta IF 1 Anna Hallam 0734244864 Grön/svart randig/Svart/Svart
Vendelsö IK Blå Chamilla Kindbom Blå/Blå/Blå
Älvsjö AIK FF P13-1 Christer Ericson 0703223823 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-04 13:30 151453004 IFK Haninge 11 - Hammarby IF FF 11 grön Inst. Torvalla IP 31
2020-04-05 11:00 151453005 IFK Stockholm FK Blå A - Rågsveds IF U4-1 Inst. Hagsätra IP 12
2020-04-05 11:30 151453006 Vendelsö IK Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Inst. Lyckeby BP 1
2020-04-05 12:00 151453001 IFK Tumba FK 1 - IF Brommapojkarna 3 Inst. Storvretens BP 1
2020-04-05 12:45 151453002 Älvsjö AIK FF P13-1 - Stuvsta IF 1 Inst. Kämpetorps BP 1
2020-04-05 14:00 151453003 FC Vantör - Stockholm Södra FF 07-1 Inst. Hagsätra IP 11
2020-04-13 10:30 151453007 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - IFK Stockholm FK Blå A Hägerstensåsens BP 11
2020-04-13 10:30 151453010 Stockholm Södra FF 07-1 - Älvsjö AIK FF P13-1 Kärsby IP 1
2020-04-13 11:00 151453011 Stuvsta IF 1 - IFK Tumba FK 1 Stuvsta IP 1
2020-04-13 12:00 151453009 Hammarby IF FF 11 grön - FC Vantör Kärrtorps IP 31
2020-04-13 15:00 151453008 Rågsveds IF U4-1 - IFK Haninge 11 Hagsätra IP 11
2020-04-18 12:00 151453015 FC Vantör - Rågsveds IF U4-1 Hagsätra IP 11
2020-04-18 12:30 151453017 IFK Stockholm FK Blå A - Vendelsö IK Blå Vårbergs IP 21
2020-04-18 13:00 151453018 Stuvsta IF 1 - IF Brommapojkarna 3 Stuvsta IP 1
2020-04-19 11:00 151453016 IFK Haninge 11 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Torvalla IP 31
2020-04-19 12:00 151453013 IFK Tumba FK 1 - Stockholm Södra FF 07-1 Storvretens BP 1
2020-04-19 12:30 151453012 IF Brommapojkarna 3 - Vendelsö IK Blå Vällingby BP 1
2020-04-19 16:00 151453014 Älvsjö AIK FF P13-1 - Hammarby IF FF 11 grön Kämpetorps BP 1
2020-04-24 18:30 151453024 IF Brommapojkarna 3 - IFK Stockholm FK Blå A Ängby IP 12
2020-04-24 20:00 151453022 Hammarby IF FF 11 grön - IFK Tumba FK 1 Eriksdals BP 1
2020-04-26 09:00 151453020 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - FC Vantör Hägerstensåsens BP 11
2020-04-26 10:30 151453023 Stockholm Södra FF 07-1 - Stuvsta IF 1 Kärsby IP 1
2020-04-26 11:00 151453021 Rågsveds IF U4-1 - Älvsjö AIK FF P13-1 Hagsätra IP 11
2020-04-26 11:30 151453019 Vendelsö IK Blå - IFK Haninge 11 Lyckeby BP 1
2020-04-29 18:30 151453030 Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 11 grön Stuvsta IP 1
Maj
2020-05-03 10:30 151453029 Stockholm Södra FF 07-1 - IF Brommapojkarna 3 Kärsby IP 1
2020-05-03 11:00 151453028 IFK Haninge 11 - IFK Stockholm FK Blå A Torvalla IP 31
2020-05-03 12:00 151453025 IFK Tumba FK 1 - Rågsveds IF U4-1 Storvretens BP 1
2020-05-03 12:30 151453027 FC Vantör - Vendelsö IK Blå Hagsätra IP 11
2020-05-03 16:00 151453026 Älvsjö AIK FF P13-1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Kämpetorps BP 1
2020-05-08 18:30 151453035 Hammarby IF FF 11 grön - Stockholm Södra FF 07-1 Eriksdals BP 1
2020-05-09 12:30 151453031 IFK Stockholm FK Blå A - FC Vantör Vårbergs IP 21
2020-05-10 09:00 151453033 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - IFK Tumba FK 1 Hägerstensåsens BP 11
2020-05-10 09:00 151453036 IF Brommapojkarna 3 - IFK Haninge 11 Ängby IP 12
2020-05-10 11:00 151453034 Rågsveds IF U4-1 - Stuvsta IF 1 Hagsätra IP 11
2020-05-10 13:00 151453032 Vendelsö IK Blå - Älvsjö AIK FF P13-1 Lyckeby BP 1
2020-05-16 16:45 151453042 Stuvsta IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Stuvsta IP 1
2020-05-17 10:30 151453041 Stockholm Södra FF 07-1 - Rågsveds IF U4-1 Kärsby IP 1
2020-05-17 12:00 151453037 IFK Tumba FK 1 - Vendelsö IK Blå Storvretens BP 1
2020-05-17 12:30 151453039 FC Vantör - IFK Haninge 11 Hagsätra IP 11
2020-05-17 16:00 151453038 Älvsjö AIK FF P13-1 - IFK Stockholm FK Blå A Kämpetorps BP 1
2020-05-17 18:30 151453040 Hammarby IF FF 11 grön - IF Brommapojkarna 3 Eriksdals BP 1
2020-05-23 12:30 151453044 IFK Stockholm FK Blå A - IFK Tumba FK 1 Vårbergs IP 21
2020-05-24 09:00 151453046 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Stockholm Södra FF 07-1 Hägerstensåsens BP 11
2020-05-24 09:00 151453048 IF Brommapojkarna 3 - FC Vantör Ängby IP 12
2020-05-24 11:00 151453047 Rågsveds IF U4-1 - Hammarby IF FF 11 grön Hagsätra IP 11
2020-05-24 12:30 151453043 IFK Haninge 11 - Älvsjö AIK FF P13-1 Torvalla IP 31
2020-05-24 13:00 151453045 Vendelsö IK Blå - Stuvsta IF 1 Lyckeby BP 1
2020-05-30 14:30 151453050 Älvsjö AIK FF P13-1 - FC Vantör Kämpetorps BP 1
2020-05-30 15:00 151453054 Stuvsta IF 1 - IFK Stockholm FK Blå A Stuvsta IP 1
2020-05-31 10:30 151453053 Stockholm Södra FF 07-1 - Vendelsö IK Blå Kärsby IP 1
2020-05-31 12:00 151453049 IFK Tumba FK 1 - IFK Haninge 11 Storvretens BP 1
2020-05-31 12:45 151453051 Rågsveds IF U4-1 - IF Brommapojkarna 3 Hagsätra IP 11
2020-05-31 17:00 151453052 Hammarby IF FF 11 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Eriksdals BP 1
Juni
2020-06-06 12:30 151453057 IFK Stockholm FK Blå A - Stockholm Södra FF 07-1 Vårbergs IP 21
2020-06-07 09:00 151453059 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Rågsveds IF U4-1 Hägerstensåsens BP 11
2020-06-07 09:00 151453060 IF Brommapojkarna 3 - Älvsjö AIK FF P13-1 Ängby IP 12
2020-06-07 11:00 151453055 FC Vantör - IFK Tumba FK 1 Hagsätra IP 11
2020-06-07 12:30 151453056 IFK Haninge 11 - Stuvsta IF 1 Torvalla IP 31
2020-06-07 13:00 151453058 Vendelsö IK Blå - Hammarby IF FF 11 grön Lyckeby BP 1
2020-06-10 18:30 151453066 Stuvsta IF 1 - FC Vantör Stuvsta IP 1
2020-06-13 10:00 151453061 IFK Tumba FK 1 - Älvsjö AIK FF P13-1 Storvretens BP 1
2020-06-14 09:00 151453062 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - IF Brommapojkarna 3 Hägerstensåsens BP 11
2020-06-14 10:30 151453065 Stockholm Södra FF 07-1 - IFK Haninge 11 Kärsby IP 1
2020-06-14 11:00 151453063 Rågsveds IF U4-1 - Vendelsö IK Blå Hagsätra IP 11
2020-06-14 18:30 151453064 Hammarby IF FF 11 grön - IFK Stockholm FK Blå A Eriksdals BP 1
Augusti
2020-08-08 10:00 151453072 IF Brommapojkarna 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Ängby IP 12
2020-08-08 11:30 151453067 Älvsjö AIK FF P13-1 - IFK Tumba FK 1 Kämpetorps BP 1
2020-08-08 12:30 151453070 IFK Stockholm FK Blå A - Hammarby IF FF 11 grön Vårbergs IP 21
2020-08-09 11:30 151453071 Vendelsö IK Blå - Rågsveds IF U4-1 Lyckeby BP 1
2020-08-09 12:30 151453068 FC Vantör - Stuvsta IF 1 Hagsätra IP 11
2020-08-09 12:30 151453069 IFK Haninge 11 - Stockholm Södra FF 07-1 Torvalla IP 31
2020-08-15 11:30 151453078 Stuvsta IF 1 - IFK Haninge 11 Stuvsta IP 1
2020-08-15 14:30 151453074 Älvsjö AIK FF P13-1 - IF Brommapojkarna 3 Kämpetorps BP 1
2020-08-16 10:30 151453077 Stockholm Södra FF 07-1 - IFK Stockholm FK Blå A Kärsby IP 1
2020-08-16 12:00 151453073 IFK Tumba FK 1 - FC Vantör Storvretens BP 1
2020-08-16 12:45 151453075 Rågsveds IF U4-1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Hagsätra IP 11
2020-08-16 18:30 151453076 Hammarby IF FF 11 grön - Vendelsö IK Blå Eriksdals BP 1
2020-08-22 10:30 151453084 IF Brommapojkarna 3 - Rågsveds IF U4-1 Ängby IP 12
2020-08-22 12:30 151453081 IFK Stockholm FK Blå A - Stuvsta IF 1 Vårbergs IP 21
2020-08-23 09:00 151453083 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hammarby IF FF 11 grön Hägerstensåsens BP 11
2020-08-23 12:15 151453080 IFK Haninge 11 - IFK Tumba FK 1 Torvalla IP 31
2020-08-23 12:30 151453079 FC Vantör - Älvsjö AIK FF P13-1 Hagsätra IP 11
2020-08-23 13:00 151453082 Vendelsö IK Blå - Stockholm Södra FF 07-1 Lyckeby BP 1
2020-08-28 18:30 151453088 Hammarby IF FF 11 grön - Rågsveds IF U4-1 Eriksdals BP 1
2020-08-29 14:30 151453086 Älvsjö AIK FF P13-1 - IFK Haninge 11 Kämpetorps BP 1
2020-08-30 10:30 151453089 Stockholm Södra FF 07-1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Kärsby IP 1
2020-08-30 11:00 151453087 FC Vantör - IF Brommapojkarna 3 Hagsätra IP 11
2020-08-30 12:00 151453085 IFK Tumba FK 1 - IFK Stockholm FK Blå A Storvretens BP 1
2020-08-30 14:00 151453090 Stuvsta IF 1 - Vendelsö IK Blå Visättra IP 1
September
2020-09-05 09:00 151453096 IF Brommapojkarna 3 - Hammarby IF FF 11 grön Ängby IP 12
2020-09-05 12:30 151453092 IFK Stockholm FK Blå A - Älvsjö AIK FF P13-1 Vårbergs IP 21
2020-09-06 09:00 151453094 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Stuvsta IF 1 Hägerstensåsens BP 11
2020-09-06 12:30 151453091 IFK Haninge 11 - FC Vantör Torvalla IP 31
2020-09-06 12:30 151453095 Rågsveds IF U4-1 - Stockholm Södra FF 07-1 Hagsätra IP 11
2020-09-06 13:00 151453093 Vendelsö IK Blå - IFK Tumba FK 1 Lyckeby BP 1
2020-09-09 18:30 151453102 Stuvsta IF 1 - Rågsveds IF U4-1 Stuvsta IP 1
2020-09-12 12:45 151453098 Älvsjö AIK FF P13-1 - Vendelsö IK Blå Kämpetorps BP 1
2020-09-13 10:30 151453101 Stockholm Södra FF 07-1 - Hammarby IF FF 11 grön Kärsby IP 1
2020-09-13 11:00 151453099 FC Vantör - IFK Stockholm FK Blå A Hagsätra IP 11
2020-09-13 11:00 151453100 IFK Haninge 11 - IF Brommapojkarna 3 Torvalla IP 31
2020-09-13 12:00 151453097 IFK Tumba FK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Storvretens BP 1
2020-09-19 09:00 151453108 IF Brommapojkarna 3 - Stockholm Södra FF 07-1 Ängby IP 12
2020-09-19 12:30 151453103 IFK Stockholm FK Blå A - IFK Haninge 11 Vårbergs IP 21
2020-09-20 09:00 151453105 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Älvsjö AIK FF P13-1 Hägerstensåsens BP 11
2020-09-20 13:00 151453104 Vendelsö IK Blå - FC Vantör Lyckeby BP 1
2020-09-20 13:00 151453106 Rågsveds IF U4-1 - IFK Tumba FK 1 Hagsätra IP 11
2020-09-20 18:30 151453107 Hammarby IF FF 11 grön - Stuvsta IF 1 Eriksdals BP 1
2020-09-26 12:30 151453113 IFK Stockholm FK Blå A - IF Brommapojkarna 3 Vårbergs IP 21
2020-09-26 12:45 151453110 Älvsjö AIK FF P13-1 - Rågsveds IF U4-1 Kämpetorps BP 1
2020-09-26 16:30 151453114 Stuvsta IF 1 - Stockholm Södra FF 07-1 Stuvsta IP 1
2020-09-27 11:00 151453111 FC Vantör - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Hagsätra IP 11
2020-09-27 12:00 151453109 IFK Tumba FK 1 - Hammarby IF FF 11 grön Storvretens BP 1
2020-09-27 12:30 151453112 IFK Haninge 11 - Vendelsö IK Blå Torvalla IP 31
Oktober
2020-10-04 09:00 151453116 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - IFK Haninge 11 Hägerstensåsens BP 11
2020-10-04 09:00 151453120 IF Brommapojkarna 3 - Stuvsta IF 1 Ängby IP 12
2020-10-04 10:30 151453119 Stockholm Södra FF 07-1 - IFK Tumba FK 1 Kärsby IP 1
2020-10-04 11:00 151453117 Rågsveds IF U4-1 - FC Vantör Hagsätra IP 11
2020-10-04 13:00 151453115 Vendelsö IK Blå - IFK Stockholm FK Blå A Lyckeby BP 1
2020-10-04 17:00 151453118 Hammarby IF FF 11 grön - Älvsjö AIK FF P13-1 Eriksdals BP 1
2020-10-10 12:45 151453122 Älvsjö AIK FF P13-1 - Stockholm Södra FF 07-1 Kämpetorps BP 1
2020-10-11 11:00 151453123 FC Vantör - Hammarby IF FF 11 grön Hagsätra IP 11
2020-10-11 12:00 151453121 IFK Tumba FK 1 - Stuvsta IF 1 Storvretens BP 1
2020-10-11 12:30 151453124 IFK Haninge 11 - Rågsveds IF U4-1 Torvalla IP 31
2020-10-11 12:30 151453125 IFK Stockholm FK Blå A - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Vårbergs IP 21
2020-10-11 13:00 151453126 Vendelsö IK Blå - IF Brommapojkarna 3 Lyckeby BP 1
2020-10-17 10:00 151453131 Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF P13-1 Stuvsta IP 1
2020-10-18 09:00 151453127 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Vendelsö IK Blå Hägerstensåsens BP 11
2020-10-18 09:00 151453132 IF Brommapojkarna 3 - IFK Tumba FK 1 Ängby IP 12
2020-10-18 10:30 151453130 Stockholm Södra FF 07-1 - FC Vantör Kärsby IP 1
2020-10-18 12:30 151453128 Rågsveds IF U4-1 - IFK Stockholm FK Blå A Hagsätra IP 11
2020-10-18 17:00 151453129 Hammarby IF FF 11 grön - IFK Haninge 11 Eriksdals BP 1

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info