Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2004- 1B

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 1 Thomas Kjellberg 0705882145 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK 1 Mathias Vieira 0707571827 Svarta/svarta/röda
Fittja IF 1 Renato Soto Diaz 0731425396 Vit/Vit/Vit
IF Brommapojkarna 23 Fredrik Bergholm 0705582553 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Kaj Ola Häggfeldt 0702797733 Vit Svart Randig/Svart/Svart
Reymersholms IK 1 Fredrik Gustavsson 0733449396 Grön/Vit/Grön
Sickla IF 1 Peter Engstedt 0707667704 0707667704 Röd/Blå/Blå
Skogås-Trångsunds FF Röd Stefan Roxberger 0765276744 Röd/Blå/Blå
Stuvsta IF 1 Pontus Forsell 0704979724 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Stefan Jigell Grön/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Utv Lamin Daniel Jadama vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-04 10:30 151151005 IF Brommapojkarna 23 - Älvsjö AIK FF Utv Älvsjö IP 1
2020-04-04 14:00 151151001 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Reymersholms IK 1 Brantbrinks IP 2
2020-04-04 15:00 151151004 Sickla IF 1 - Boo FF 1 Nacka IP 1
2020-04-05 14:00 151151002 Enskede IK 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd Enskede IP 2
2020-04-05 18:00 151151003 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Stuvsta IF 1 Hägerstensåsens BP 1
2020-04-13 10:00 151151008 Älvsjö AIK FF Utv - Sickla IF 1 Älvsjö IP 1
2020-04-13 12:30 151151010 Stuvsta IF 1 - Enskede IK 1 Stuvsta IP 1
2020-04-13 16:00 151151012 Reymersholms IK 1 - Fittja IF 1 Tantolundens BP 1
2020-04-13 18:00 151151011 Skogås-Trångsunds FF Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Nytorps Mosse IP 1
2020-04-14 19:00 151151009 Boo FF 1 - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Boovallen 2
2020-04-17 20:00 151151013 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Stuvsta IF 1 Brantbrinks IP 2
2020-04-18 11:30 151151014 Enskede IK 1 - Boo FF 1 Enskede IP 2
2020-04-18 14:00 151151017 IF Brommapojkarna 23 - Fittja IF 1 Stora Mossens IP 1
2020-04-19 14:00 151151015 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Älvsjö AIK FF Utv Hägerstensåsens BP 1
2020-04-19 20:00 151151018 Skogås-Trångsunds FF Röd - Reymersholms IK 1 Nytorps Mosse IP 1
2020-04-24 19:00 151151022 Boo FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Boovallen 2
2020-04-25 11:15 151151023 Stuvsta IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd Visättra IP 1
2020-04-26 11:30 151151019 Fittja IF 1 - Sickla IF 1 Fittja BP 1
2020-04-26 14:00 151151024 Reymersholms IK 1 - IF Brommapojkarna 23 Tantolundens BP 1
2020-04-26 15:30 151151021 Älvsjö AIK FF Utv - Enskede IK 1 Älvsjö IP 1
Maj
2020-05-02 11:45 151151025 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Älvsjö AIK FF Utv Brantbrinks IP 2
2020-05-03 15:00 151151028 Sickla IF 1 - IF Brommapojkarna 23 Nacka IP 1
2020-05-03 16:00 151151027 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Fittja IF 1 Hägerstensåsens BP 1
2020-05-03 18:00 151151030 Skogås-Trångsunds FF Röd - Boo FF 1 Nytorps Mosse IP 1
2020-05-03 19:00 151151029 Stuvsta IF 1 - Reymersholms IK 1 Stuvsta IP 1
2020-05-08 19:00 151151035 Boo FF 1 - Stuvsta IF 1 Boovallen 1
2020-05-09 12:00 151151031 IF Brommapojkarna 23 - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Stora Mossens IP 1
2020-05-09 16:00 151151034 Älvsjö AIK FF Utv - Skogås-Trångsunds FF Röd Älvsjö IP 1
2020-05-10 11:30 151151032 Fittja IF 1 - Enskede IK 1 Fittja BP 1
2020-05-10 14:00 151151036 Reymersholms IK 1 - Sickla IF 1 Tantolundens BP 1
2020-05-15 19:00 151151040 Boo FF 1 - Reymersholms IK 1 Boovallen 2
2020-05-15 20:00 151151037 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Fittja IF 1 Brantbrinks IP 2
2020-05-16 14:00 151151038 Enskede IK 1 - IF Brommapojkarna 23 Enskede IP 2
2020-05-17 14:00 151151041 Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Utv Visättra IP 1
2020-05-17 16:00 151151039 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Sickla IF 1 Hägerstensåsens BP 1
2020-05-23 14:00 151151044 IF Brommapojkarna 23 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Stora Mossens IP 1
2020-05-23 16:00 151151043 Sickla IF 1 - Enskede IK 1 Nacka IP 1
2020-05-24 11:30 151151045 Fittja IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd Fittja BP 1
2020-05-24 16:00 151151048 Reymersholms IK 1 - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Tantolundens BP 1
2020-05-24 20:00 151151047 Älvsjö AIK FF Utv - Boo FF 1 Älvsjö IP 1
2020-05-29 20:00 151151049 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Sickla IF 1 Brantbrinks IP 2
2020-05-31 12:30 151151051 Älvsjö AIK FF Utv - Reymersholms IK 1 Älvsjö IP 1
2020-05-31 14:00 151151050 Enskede IK 1 - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Enskede IP 2
2020-05-31 14:00 151151054 Skogås-Trångsunds FF Röd - IF Brommapojkarna 23 Nytorps Mosse IP 1
2020-05-31 19:00 151151053 Stuvsta IF 1 - Fittja IF 1 Stuvsta IP 1
Juni
2020-06-06 12:00 151151057 IF Brommapojkarna 23 - Stuvsta IF 1 Stora Mossens IP 1
2020-06-07 11:30 151151058 Fittja IF 1 - Boo FF 1 Fittja BP 1
2020-06-07 15:00 151151056 Sickla IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd Nacka IP 1
2020-06-07 16:00 151151055 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Hägerstensåsens BP 1
2020-06-07 16:00 151151060 Reymersholms IK 1 - Enskede IK 1 Tantolundens BP 1
2020-06-10 20:00 151151065 Stuvsta IF 1 - Sickla IF 1 Stuvsta IP 1
2020-06-12 20:00 151151063 Älvsjö AIK FF Utv - Fittja IF 1 Älvsjö IP 1
2020-06-13 16:00 151151061 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Enskede IK 1 Brantbrinks IP 2
2020-06-14 10:30 151151064 Boo FF 1 - IF Brommapojkarna 23 Boovallen 1
2020-06-14 18:00 151151066 Skogås-Trångsunds FF Röd - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Nytorps Mosse IP 1
Augusti
2020-08-08 14:00 151151067 Enskede IK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Enskede IP 2
2020-08-09 11:30 151151071 Fittja IF 1 - Älvsjö AIK FF Utv Fittja BP 1
2020-08-09 15:00 151151069 Sickla IF 1 - Stuvsta IF 1 Nacka IP 1
2020-08-09 16:00 151151068 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd Hägerstensåsens BP 1
2020-08-09 16:00 151151070 IF Brommapojkarna 23 - Boo FF 1 Stora Mossens IP 1
2020-08-14 18:30 151151076 Boo FF 1 - Fittja IF 1 Boovallen 1
2020-08-14 20:00 151151073 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Brantbrinks IP 2
2020-08-15 15:00 151151077 Stuvsta IF 1 - IF Brommapojkarna 23 Stuvsta IP 1
2020-08-16 12:00 151151074 Enskede IK 1 - Reymersholms IK 1 Enskede IP 2
2020-08-16 18:00 151151078 Skogås-Trångsunds FF Röd - Sickla IF 1 Nytorps Mosse IP 1
2020-08-22 12:00 151151081 IF Brommapojkarna 23 - Skogås-Trångsunds FF Röd Stora Mossens IP 1
2020-08-22 13:00 151151080 Sickla IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Nacka IP 1
2020-08-23 11:30 151151082 Fittja IF 1 - Stuvsta IF 1 Fittja BP 1
2020-08-23 14:00 151151084 Reymersholms IK 1 - Älvsjö AIK FF Utv Tantolundens BP 1
2020-08-23 16:00 151151079 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Enskede IK 1 Hägerstensåsens BP 1
2020-08-28 18:30 151151088 Boo FF 1 - Älvsjö AIK FF Utv Boovallen 1
2020-08-29 16:00 151151085 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - IF Brommapojkarna 23 Brantbrinks IP 2
2020-08-30 12:00 151151086 Enskede IK 1 - Sickla IF 1 Enskede IP 2
2020-08-30 16:00 151151087 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Reymersholms IK 1 Hägerstensåsens BP 1
2020-08-30 18:00 151151090 Skogås-Trångsunds FF Röd - Fittja IF 1 Nytorps Mosse IP 1
September
2020-09-05 12:00 151151092 IF Brommapojkarna 23 - Enskede IK 1 Stora Mossens IP 1
2020-09-05 14:00 151151091 Sickla IF 1 - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Nacka IP 1
2020-09-06 11:30 151151093 Fittja IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Fittja BP 1
2020-09-06 14:00 151151096 Reymersholms IK 1 - Boo FF 1 Tantolundens BP 1
2020-09-06 20:00 151151095 Älvsjö AIK FF Utv - Stuvsta IF 1 Älvsjö IP 1
2020-09-12 14:30 151151100 Sickla IF 1 - Reymersholms IK 1 Nacka IP 1
2020-09-12 16:00 151151098 Enskede IK 1 - Fittja IF 1 Enskede IP 2
2020-09-13 14:00 151151102 Skogås-Trångsunds FF Röd - Älvsjö AIK FF Utv Nytorps Mosse IP 1
2020-09-13 16:00 151151099 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - IF Brommapojkarna 23 Hägerstensåsens BP 1
2020-09-13 16:00 151151101 Stuvsta IF 1 - Boo FF 1 Stuvsta IP 1
2020-09-18 19:00 151151107 Boo FF 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd Boovallen 2
2020-09-19 18:00 151151106 Älvsjö AIK FF Utv - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Älvsjö IP 1
2020-09-20 11:30 151151104 Fittja IF 1 - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Fittja BP 1
2020-09-20 16:00 151151108 Reymersholms IK 1 - Stuvsta IF 1 Tantolundens BP 1
2020-09-20 18:00 151151103 IF Brommapojkarna 23 - Sickla IF 1 Stora Mossens IP 1
2020-09-25 20:00 151151109 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Boo FF 1 Brantbrinks IP 2
2020-09-26 12:00 151151113 IF Brommapojkarna 23 - Reymersholms IK 1 Stora Mossens IP 1
2020-09-27 14:00 151151110 Enskede IK 1 - Älvsjö AIK FF Utv Enskede IP 2
2020-09-27 14:00 151151114 Skogås-Trångsunds FF Röd - Stuvsta IF 1 Nytorps Mosse IP 1
2020-09-27 15:00 151151112 Sickla IF 1 - Fittja IF 1 Nacka IP 1
Oktober
2020-10-03 15:15 151151119 Stuvsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Stuvsta IP 1
2020-10-03 15:45 151151118 Boo FF 1 - Enskede IK 1 Boovallen 1
2020-10-04 11:30 151151115 Fittja IF 1 - IF Brommapojkarna 23 Fittja BP 1
2020-10-04 14:00 151151117 Älvsjö AIK FF Utv - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Älvsjö IP 1
2020-10-04 16:00 151151120 Reymersholms IK 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd Tantolundens BP 1
2020-10-09 20:00 151151121 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd Brantbrinks IP 2
2020-10-10 16:00 151151122 Enskede IK 1 - Stuvsta IF 1 Enskede IP 2
2020-10-10 16:00 151151124 Sickla IF 1 - Älvsjö AIK FF Utv Nacka IP 1
2020-10-11 11:30 151151126 Fittja IF 1 - Reymersholms IK 1 Fittja BP 1
2020-10-11 16:00 151151123 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Boo FF 1 Hägerstensåsens BP 1
2020-10-14 18:00 151151129 Boo FF 1 - Sickla IF 1 Boovallen 1
2020-10-17 14:00 151151130 Stuvsta IF 1 - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Stuvsta IP 1
2020-10-18 13:30 151151128 Älvsjö AIK FF Utv - IF Brommapojkarna 23 Älvsjö IP 1
2020-10-18 16:00 151151132 Reymersholms IK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Tantolundens BP 1
2020-10-18 18:00 151151131 Skogås-Trångsunds FF Röd - Enskede IK 1 Nytorps Mosse IP 1

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info