Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2003- 1B

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arameisk-Syrianska IF 1 Charbel Jibrael 0736841791 Gul/Röd/Röd/Röd
Boo FF 1 Malin Linder 0706719419 Vinröd/Svart/Svarta
Huddinge IF 3 Per Gösta Ängsås 0703790600 Gul med svarta detaljer/Svart/Vit
IFK Tumba FK 1 Younes Elammari 0853068540 0735135282 Vit/Blå/Blå
Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Petter Brolin 0735331000 Vit Svart Randig/Svart/Svart
Saltsjöbadens IF Vit Martin Lindfors 087170222 0700864100 Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF U Per-Ola Mattsson 0707207495 Röd/Blå/Blå
Skogås-Trångsunds FF U17 Mathias Lindström 0733242521 Röd/Blå/Blå
Tungelsta IF 1 Marie Öhman 0705558811 Orange/Svart/Svart
Ösmo GIF FK svart Jesper Ekmark 0709774770 Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-03 19:00 151102001 Ösmo GIF FK svart - IFK Tumba FK 1 Ösmo IP 1
2020-04-03 19:45 151102004 Boo FF 1 - Saltsjöbadens IF Vit Myrsjö IP 1
2020-04-05 16:00 151102002 Arameisk-Syrianska IF 1 - Huddinge IF 3 Brunna IP 2
2020-04-13 14:00 151102012 IFK Tumba FK 1 - Skogås-Trångsunds FF U17 Storvretens BP 1
2020-04-13 17:00 151102008 Sickla IF U - Boo FF 1 Nacka IP 1
2020-04-13 17:30 151102011 Huddinge IF 3 - Ösmo GIF FK svart Källbrinks IP 3
2020-04-14 20:00 151102009 Saltsjöbadens IF Vit - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Saltsjöbadens IP 1
2020-04-18 13:45 151102016 Boo FF 1 - Tungelsta IF 1 Boovallen 1
2020-04-18 16:00 151102018 Huddinge IF 3 - IFK Tumba FK 1 Källbrinks IP 3
2020-04-19 12:00 151102014 Arameisk-Syrianska IF 1 - Saltsjöbadens IF Vit Brunna IP 2
2020-04-19 18:00 151102015 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Sickla IF U Hägerstensåsens BP 1
2020-04-22 20:00 151102006 Skogås-Trångsunds FF U17 - Tungelsta IF 1 Nytorps Mosse IP 1
2020-04-25 14:00 151102022 Saltsjöbadens IF Vit - Ösmo GIF FK svart Saltsjöbadens IP 1
2020-04-25 16:00 151102021 Sickla IF U - Arameisk-Syrianska IF 1 Nacka IP 1
2020-04-26 12:00 151102020 Tungelsta IF 1 - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Tungelsta Skola 1
2020-04-26 14:00 151102019 Skogås-Trångsunds FF U17 - Boo FF 1 Nytorps Mosse IP 1
Maj
2020-05-02 14:00 151102026 Arameisk-Syrianska IF 1 - Tungelsta IF 1 Brunna IP 2
2020-05-02 16:15 151102030 Huddinge IF 3 - Saltsjöbadens IF Vit Källbrinks IP 3
2020-05-03 17:00 151102025 Ösmo GIF FK svart - Sickla IF U Ösmo IP 1
2020-05-03 18:00 151102027 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Skogås-Trångsunds FF U17 Hägerstensåsens BP 1
2020-05-08 18:00 151102033 Tungelsta IF 1 - Ösmo GIF FK svart Tungelsta Skola 1
2020-05-09 14:00 151102034 Sickla IF U - Huddinge IF 3 Nacka IP 1
2020-05-10 14:00 151102032 Skogås-Trångsunds FF U17 - Arameisk-Syrianska IF 1 Nytorps Mosse IP 1
2020-05-10 14:00 151102036 IFK Tumba FK 1 - Boo FF 1 Storvretens BP 1
2020-05-16 16:00 151102040 Saltsjöbadens IF Vit - IFK Tumba FK 1 Saltsjöbadens IP 1
2020-05-17 13:00 151102037 Ösmo GIF FK svart - Skogås-Trångsunds FF U17 Ösmo IP 1
2020-05-17 13:00 151102042 Huddinge IF 3 - Tungelsta IF 1 Källbrinks IP 3
2020-05-17 18:00 151102039 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Boo FF 1 Hägerstensåsens BP 1
2020-05-22 19:45 151102043 Boo FF 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Myrsjö IP 1
2020-05-23 14:00 151102047 Sickla IF U - Saltsjöbadens IF Vit Nacka IP 1
2020-05-24 14:00 151102045 Skogås-Trångsunds FF U17 - Huddinge IF 3 Nytorps Mosse IP 1
2020-05-24 14:00 151102048 IFK Tumba FK 1 - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Storvretens BP 1
2020-05-30 13:00 151102052 Saltsjöbadens IF Vit - Tungelsta IF 1 Saltsjöbadens IP 1
2020-05-30 14:00 151102050 Arameisk-Syrianska IF 1 - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Brunna IP 2
2020-05-31 13:00 151102049 Ösmo GIF FK svart - Boo FF 1 Ösmo IP 1
2020-05-31 17:00 151102051 Sickla IF U - IFK Tumba FK 1 Nacka IP 1
Juni
2020-06-05 19:45 151102056 Boo FF 1 - Huddinge IF 3 Myrsjö IP 1
2020-06-07 12:00 151102059 Tungelsta IF 1 - Sickla IF U Tungelsta Skola 1
2020-06-07 14:00 151102060 IFK Tumba FK 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Storvretens BP 1
2020-06-07 18:00 151102055 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Ösmo GIF FK svart Hägerstensåsens BP 1
2020-06-07 18:00 151102058 Skogås-Trångsunds FF U17 - Saltsjöbadens IF Vit Nytorps Mosse IP 1
2020-06-13 14:00 151102063 Sickla IF U - Skogås-Trångsunds FF U17 Nacka IP 1
2020-06-14 12:00 151102062 Tungelsta IF 1 - IFK Tumba FK 1 Tungelsta Skola 1
2020-06-14 16:00 151102061 Ösmo GIF FK svart - Arameisk-Syrianska IF 1 Ösmo IP 1
2020-06-14 19:00 151102066 Huddinge IF 3 - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Källbrinks IP 3
Augusti
2020-08-08 16:00 151102071 Skogås-Trångsunds FF U17 - Sickla IF U Nytorps Mosse IP 1
2020-08-09 14:00 151102067 Arameisk-Syrianska IF 1 - Ösmo GIF FK svart Brunna IP 2
2020-08-09 14:00 151102072 IFK Tumba FK 1 - Tungelsta IF 1 Storvretens BP 1
2020-08-09 18:00 151102068 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Huddinge IF 3 Hägerstensåsens BP 1
2020-08-15 14:00 151102076 Saltsjöbadens IF Vit - Skogås-Trångsunds FF U17 Saltsjöbadens IP 1
2020-08-15 16:00 151102078 Huddinge IF 3 - Boo FF 1 Källbrinks IP 3
2020-08-16 14:00 151102074 Arameisk-Syrianska IF 1 - IFK Tumba FK 1 Brunna IP 2
2020-08-16 15:00 151102073 Ösmo GIF FK svart - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Ösmo IP 1
2020-08-16 17:00 151102075 Sickla IF U - Tungelsta IF 1 Nacka IP 1
2020-08-22 15:00 151102080 Boo FF 1 - Ösmo GIF FK svart Myrsjö IP 1
2020-08-23 14:00 151102084 IFK Tumba FK 1 - Sickla IF U Storvretens BP 1
2020-08-23 16:00 151102083 Tungelsta IF 1 - Saltsjöbadens IF Vit Tungelsta Skola 1
2020-08-23 18:00 151102079 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Hägerstensåsens BP 1
2020-08-29 14:00 151102088 Saltsjöbadens IF Vit - Sickla IF U Saltsjöbadens IP 1
2020-08-30 13:00 151102090 Huddinge IF 3 - Skogås-Trångsunds FF U17 Källbrinks IP 3
2020-08-30 14:00 151102086 Arameisk-Syrianska IF 1 - Boo FF 1 Brunna IP 2
2020-08-30 18:00 151102087 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - IFK Tumba FK 1 Hägerstensåsens BP 1
September
2020-09-04 19:45 151102091 Boo FF 1 - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Myrsjö IP 1
2020-09-06 14:00 151102096 IFK Tumba FK 1 - Saltsjöbadens IF Vit Storvretens BP 1
2020-09-06 16:00 151102094 Tungelsta IF 1 - Huddinge IF 3 Tungelsta Skola 1
2020-09-06 20:00 151102093 Skogås-Trångsunds FF U17 - Ösmo GIF FK svart Nytorps Mosse IP 1
2020-09-12 13:15 151102100 Boo FF 1 - IFK Tumba FK 1 Myrsjö IP 1
2020-09-13 13:00 151102102 Huddinge IF 3 - Sickla IF U Källbrinks IP 3
2020-09-13 15:00 151102097 Ösmo GIF FK svart - Tungelsta IF 1 Ösmo IP 1
2020-09-13 16:00 151102098 Arameisk-Syrianska IF 1 - Skogås-Trångsunds FF U17 Brunna IP 2
2020-09-19 11:00 151102106 Sickla IF U - Ösmo GIF FK svart Nacka IP 1
2020-09-19 14:00 151102107 Saltsjöbadens IF Vit - Huddinge IF 3 Saltsjöbadens IP 1
2020-09-20 16:00 151102105 Tungelsta IF 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Tungelsta Skola 1
2020-09-20 20:00 151102104 Skogås-Trångsunds FF U17 - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Nytorps Mosse IP 1
2020-09-26 13:00 151102110 Arameisk-Syrianska IF 1 - Sickla IF U Brunna IP 2
2020-09-27 13:00 151102109 Ösmo GIF FK svart - Saltsjöbadens IF Vit Ösmo IP 1
2020-09-27 15:00 151102112 Boo FF 1 - Skogås-Trångsunds FF U17 Saltsjöbadens IP 1
2020-09-27 16:00 151102111 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Tungelsta IF 1 Hägerstensåsens BP 1
Oktober
2020-10-03 14:00 151102117 Sickla IF U - Mälarhöjden-Hägersten FF 1 Nacka IP 1
2020-10-03 16:00 151102118 Saltsjöbadens IF Vit - Arameisk-Syrianska IF 1 Saltsjöbadens IP 1
2020-10-04 14:00 151102120 IFK Tumba FK 1 - Huddinge IF 3 Broängsplan 1
2020-10-04 16:00 151102116 Tungelsta IF 1 - Boo FF 1 Tungelsta Skola 1
2020-10-10 15:00 151102124 Boo FF 1 - Sickla IF U Myrsjö IP 1
2020-10-11 13:00 151102121 Ösmo GIF FK svart - Huddinge IF 3 Ösmo IP 1
2020-10-11 14:00 151102126 Skogås-Trångsunds FF U17 - IFK Tumba FK 1 Nytorps Mosse IP 1
2020-10-11 18:00 151102123 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Saltsjöbadens IF Vit Hägerstensåsens BP 1
2020-10-17 16:00 151102129 Saltsjöbadens IF Vit - Boo FF 1 Saltsjöbadens IP 1
2020-10-17 16:00 151102131 Huddinge IF 3 - Arameisk-Syrianska IF 1 Källbrinks IP 3
2020-10-18 14:00 151102132 IFK Tumba FK 1 - Ösmo GIF FK svart Storvretens BP 1
2020-10-18 16:00 151102127 Tungelsta IF 1 - Skogås-Trångsunds FF U17 Tungelsta Skola 1

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info