Hoppa till sidans innehåll

Info

Spelprogram - Svenska Cupen, Herrar

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2002-04-01 13:00 Friska Viljor FC - Robertsfors IK
2002-04-10 19:00 Bollstanäs SK - Syrianska FC
2002-04-13 11:00 IK Fyris - Essinge IK Intern FC
2002-04-13 11:00 Gamla Upsala SK - Vallentuna BK
2002-04-13 11:00 Kvarnsvedens IK - Skiljebo SK
2002-04-13 13:00 Bunkeflo IF - Högaborgs BK
2002-04-13 13:00 Habo IF - Lundens AIS
2002-04-13 13:00 Holmalunds IF - IK Oddevold
2002-04-13 13:00 VoIF Diana - BK Forward Ekängens IP A
2002-04-13 13:30 IF Lödde - IFK Hässleholm
2002-04-13 14:00 AIK Atlas - Myresjö IF
2002-04-13 14:00 Stavstens IF FK - Kulladals FF
2002-04-13 14:00 Snöstorp Nyhem FF - Höllvikens GIF
2002-04-13 14:00 Oskarström IS - Brämhults IK
2002-04-13 15:00 Gunnilse IS - IK Tord Hjällbovallen 1 Gräs
2002-04-13 15:00 Gerdskens BK - Askims IK Gerdskenvallen
2002-04-13 15:00 Mariestads BK - Husqvarna FF
2002-04-13 15:00 Melleruds IF - Vara SK
2002-04-13 15:00 Ulvåkers IF - Degerfors IF
2002-04-13 15:00 KF Velebit - Tidaholms GoIF Velebit IP 1 Gräs
2002-04-14 11:30 Lucksta IF - Östersunds FK
2002-04-14 13:30 Morön BK - Bodens BK Norrvalla
2002-04-14 14:00 Krylbo IF - Tillberga IK
2002-04-14 14:00 Värtans IK - Eskilstuna City FK
2002-04-14 15:00 BK Zeros - IFK Ölme
2002-04-14 15:15 Bankeryds SK - Ytterby IS
2002-04-14 16:00 IFK Tumbas FK - Spårvägens FF
2002-04-14 16:00 IF Vindhemspojkarna - Väsby IK FK
2002-04-14 17:00 Östra Ryds IF - Målilla GoIF
2002-04-14 17:00 Vivalla-Lundby IF - Carlstad United BK
2002-04-16 17:15 Visby IF Gute FK - IF Brommapojkarna
2002-04-16 18:00 Svedala IF - Ängelholms FF
Omgång 2
2002-04-23 19:00 Sandvikens IF - Trelleborgs FF
2002-04-24 18:30 IFK Hässleholm - GIF Sundsvall
2002-04-25 17:30 Gunnilse IS - IFK Norrköping
2002-04-25 17:30 Bunkeflo IF - Umeå FC
2002-04-25 18:00 Krylbo IF - IFK Malmö FK
2002-04-25 18:00 Snöstorp Nyhem FF - Hammarby
2002-04-25 18:00 Husqvarna FF - IK Brage
2002-04-25 18:00 Melleruds IF - Assyriska Fören.
2002-04-25 18:00 BK Forward - FC Café Opera
2002-04-25 18:00 Oskarström IS - Örgryte IS
2002-04-25 18:00 IF Brommapojkarna - Helsingborgs IF
2002-04-25 18:00 Eskilstuna City FK - Västerås SK FK
2002-04-25 18:00 Ängelholms FF - Gefle IF
2002-04-25 18:00 Myresjö IF - Västra Frölunda IF
2002-04-25 18:00 Skiljebo SK - BK Häcken
2002-04-25 18:00 Ytterby IS - Östers IF
2002-04-25 18:00 Stavstens IF FK - Motala AIF FK
2002-04-25 18:00 Friska Viljor FC - Malmö FF
2002-04-25 18:00 Degerfors IF - IF Sylvia
2002-04-25 18:00 Målilla GoIF - Gerdskens BK
2002-04-25 18:30 Syrianska FC - Enköpings SK FK
2002-04-25 18:30 Gamla Upsala SK - Mjällby AIF
2002-04-25 18:30 BK Zeros - Kalmar FF
2002-04-25 18:30 Lucksta IF - IF Elfsborg
2002-04-25 18:30 Väsby IK FK - GAIS
2002-04-25 19:00 Tidaholms GoIF - Landskrona BoIS
2002-04-25 19:00 Bodens BK - AIK
2002-04-25 19:00 Spårvägens FF - Halmstads BK
2002-04-25 19:00 IK Oddevold - Örebro SK
2002-04-25 19:00 Essinge IK Intern FC - Lundens AIS
2002-05-04 15:00 Carlstad United BK - IFK Göteborg
Omgång 3
2002-05-07 19:00 Djurgården - Sandvikens IF
2002-05-08 18:00 Östers IF - Degerfors IF
2002-05-09 13:00 GIF Sundsvall - Tidaholms GoIF
2002-05-09 14:00 Väsby IK FK - Skiljebo SK
2002-05-09 15:00 Assyriska Fören. - IFK Malmö FK
2002-05-09 15:00 Gerdskens BK - Örebro SK
2002-05-09 15:00 Hammarby - Halmstads BK
2002-05-09 15:00 IK Brage - Myresjö IF
2002-05-09 16:00 Mjällby AIF - Ängelholms FF
2002-05-09 16:00 Bunkeflo IF - Essinge IK Intern FC
2002-05-09 17:00 Kalmar FF - IF Elfsborg
2002-05-09 17:00 AIK - Motala AIF FK
2002-05-16 19:00 Helsingborgs IF - Malmö FF
2002-05-16 19:00 IFK Norrköping - Västerås SK FK
2002-05-16 19:00 Örgryte IS - FC Café Opera
2002-05-17 17:00 IFK Göteborg - Syrianska FC
Omgång 4
2002-06-26 19:00 Degerfors IF - AIK Stora Valla
2002-06-26 19:00 Myresjö IF - Malmö FF
2002-06-26 19:00 Ängelholms FF - Väsby IK FK
2002-06-26 19:00 Örebro SK - GIF Sundsvall
2002-06-26 19:00 IFK Göteborg - Bunkeflo IF
2002-06-27 18:00 IF Elfsborg - Västerås SK FK
2002-06-27 19:00 IFK Malmö FK - Djurgården
2002-06-27 19:00 Örgryte IS - Hammarby
Omgång 5
2002-07-18 19:00 AIK - Hammarby
2002-07-18 19:00 Malmö FF - Örebro SK
2002-07-19 19:00 Djurgården - Väsby IK FK
2002-07-26 19:00 IF Elfsborg - IFK Göteborg
Omgång 6
2002-09-26 19:00 IF Elfsborg - AIK
2002-09-26 20:45 Djurgården - Malmö FF
Omgång 7
2002-11-09 15:30 AIK - Djurgården

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info