Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F11- 3

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Danderyds SK FF 1 Cecilia Tannerfeldt Blå/vit/röd/vit/vit
Enebybergs IF 1 Anna Holm Sieppi Lila/Vit eller lila/Lila
FC Djursholm 1 Jacob Brögger 087850924 0707580027 röd/röd/röd
IFK Lidingö FK 9 vit Niklas Englund 0733740055 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Vaxholm Sandra Åberg Blå/Blå/Blå
Rotebro IS FF 1 Thomas Lennart Jansson 0700670500 Röd/blå/Röd/Röd
Sollentuna FK 5 Niklas Österman 087543096 0722852509 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 41 Carl Patrik Liljegren 0703455070 Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK DF Vit Therese Wideman 0735465588 Röd/Svarta/Röda
Åkersberga BK Svart Karin Gunilla Sofia Erlandsson 0725516859 Grön-Svart/Svart/Svart
Ängby IF Grön Peter Takacs Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 15:15 Ängby IF Grön - Enebybergs IF 1 Ängby IP 2
2019-04-28 14:00 Vallentuna BK DF Vit - IFK Lidingö FK 9 vit Vallentuna IP 32
2019-04-28 15:15 FC Djursholm 1 - Rotebro IS FF 1 Djursholms IP 31
Maj
2019-05-03 18:00 Enebybergs IF 1 - Sollentuna FK 5 Enebybergs IP 3
2019-05-04 11:00 IFK Vaxholm - Vallentuna BK DF Vit Vaxö IP 125
2019-05-04 11:30 IFK Lidingö FK 9 vit - Danderyds SK FF 1 Bodal 1
2019-05-05 10:00 Sollentuna FK 5 - IFK Vaxholm Helenelunds IP 126
2019-05-05 11:30 Rotebro IS FF 1 - Täby FK 41 Skinnaråsens IP 21
2019-05-11 09:00 Sollentuna FK 5 - Ängby IF Grön Norrvikens IP 126
2019-05-11 10:15 Åkersberga BK Svart - Rotebro IS FF 1 Margretelunds IP 22
2019-05-12 15:15 FC Djursholm 1 - IFK Lidingö FK 9 vit Djursholms IP 31
2019-05-12 15:15 Vallentuna BK DF Vit - Enebybergs IF 1 Vallentuna IP 32
2019-05-12 16:45 Danderyds SK FF 1 - IFK Vaxholm Danderydsvallen 3
2019-05-17 18:00 Enebybergs IF 1 - Danderyds SK FF 1 Enebybergs IP 3
2019-05-18 10:15 IFK Lidingö FK 9 vit - Täby FK 41 Bodal 1
2019-05-18 11:00 IFK Vaxholm - FC Djursholm 1 Vaxö IP 125
2019-05-18 14:00 Ängby IF Grön - Vallentuna BK DF Vit Ängby IP 2
2019-05-26 10:15 Åkersberga BK Svart - IFK Lidingö FK 9 vit Margretelunds IP 22
2019-05-26 11:30 Täby FK 41 - IFK Vaxholm Kryssarvallen 12
2019-05-26 14:00 FC Djursholm 1 - Enebybergs IF 1 Djursholms IP 31
2019-05-26 15:15 Vallentuna BK DF Vit - Sollentuna FK 5 Vallentuna IP 32
2019-05-26 16:45 Danderyds SK FF 1 - Ängby IF Grön Danderydsvallen 3
Juni
2019-06-02 10:30 Sollentuna FK 5 - Danderyds SK FF 1 Helenelunds IP 126
2019-06-02 15:15 Enebybergs IF 1 - Täby FK 41 Enebybergs IP 3
2019-06-08 09:00 Ängby IF Grön - FC Djursholm 1 Ängby IP 3
2019-06-08 15:30 Rotebro IS FF 1 - IFK Lidingö FK 9 vit Skinnaråsens IP 22
2019-06-09 10:15 Åkersberga BK Svart - Enebybergs IF 1 Margretelunds IP 22
2019-06-09 11:30 Täby FK 41 - Ängby IF Grön Kryssarvallen 12
2019-06-09 14:00 IFK Vaxholm - Åkersberga BK Svart Vaxö IP 125
2019-06-09 14:00 FC Djursholm 1 - Sollentuna FK 5 Djursholms IP 31
2019-06-09 16:45 Danderyds SK FF 1 - Vallentuna BK DF Vit Danderydsvallen 3
Augusti
2019-08-24 11:00 IFK Vaxholm - Rotebro IS FF 1 Vaxö IP 125
2019-08-24 15:15 Ängby IF Grön - Åkersberga BK Svart Ängby IP 2
2019-08-25 10:00 Sollentuna FK 5 - Täby FK 41 Norrvikens IP 126
2019-08-25 14:00 Vallentuna BK DF Vit - FC Djursholm 1 Vallentuna IP 32
2019-08-31 15:30 Rotebro IS FF 1 - Enebybergs IF 1 Skinnaråsens IP 21
September
2019-09-01 10:15 Åkersberga BK Svart - Sollentuna FK 5 Margretelunds IP 22
2019-09-01 12:45 Täby FK 41 - Vallentuna BK DF Vit Kryssarvallen 12
2019-09-01 15:15 FC Djursholm 1 - Danderyds SK FF 1 Djursholms IP 31
2019-09-07 12:00 Ängby IF Grön - Rotebro IS FF 1 Tele2 Arena 11
2019-09-08 10:30 IFK Vaxholm - IFK Lidingö FK 9 vit Vaxö IP 115
2019-09-08 14:00 Vallentuna BK DF Vit - Åkersberga BK Svart Vallentuna IP 32
2019-09-08 16:45 Danderyds SK FF 1 - Täby FK 41 Danderydsvallen 3
2019-09-14 10:15 IFK Lidingö FK 9 vit - Enebybergs IF 1 Bodal 1
2019-09-15 10:15 Åkersberga BK Svart - Danderyds SK FF 1 Margretelunds IP 22
2019-09-15 11:30 Täby FK 41 - FC Djursholm 1 Kryssarvallen 12
2019-09-15 11:30 Rotebro IS FF 1 - Sollentuna FK 5 Skinnaråsens IP 21
2019-09-20 19:15 Enebybergs IF 1 - IFK Vaxholm Enebybergs IP 3
2019-09-21 15:15 Ängby IF Grön - IFK Lidingö FK 9 vit Ängby IP 2
2019-09-22 14:00 Vallentuna BK DF Vit - Rotebro IS FF 1 Vallentuna IP 32
2019-09-22 15:15 FC Djursholm 1 - Åkersberga BK Svart Djursholms IP 31
2019-09-28 10:15 Åkersberga BK Svart - Täby FK 41 Margretelunds IP 22
2019-09-28 11:00 IFK Vaxholm - Ängby IF Grön Vaxö IP 125
2019-09-28 11:30 IFK Lidingö FK 9 vit - Sollentuna FK 5 Bodal 1
2019-09-29 11:30 Rotebro IS FF 1 - Danderyds SK FF 1 Skinnaråsens IP 21

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info