Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12- 1

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Danderyds SK FF 3 Torbjörn Jansson +46708331507 Blå/vit/röd/vit/vit
FC Djursholm 1 Josef Mehkri 0761823095 röd/röd/röd
IF Brommapojkarna 10 Ola Mattias Dahlberg 0702831415 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK Johan Casselborg 08918852 0736000087 blåvit randig/blå/blå
IFK Vaxholm 1 Fredrik Hjern Blå/Blå/Blå
Sollentuna FK 10 Mårten Salomonsson 0707437002 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK FA Carolina Langermo Blå-Svart/Svart/Blå
Viggbyholms IK FF Röd Tim Sönderskov 0704505965 Röd/röd/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Täby FK FA - Viggbyholms IK FF Röd Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-04-27 10:15 IF Brommapojkarna 10 - FC Djursholm 1 Vällingby BP 11
2019-04-28 13:15 IFK Vaxholm 1 - Sollentuna FK 10 Vaxö IP 11
2019-04-28 14:15 Danderyds SK FF 3 - IFK Lidingö FK Danderydsvallen 3
Maj
2019-05-04 10:15 IFK Lidingö FK - IFK Vaxholm 1 Breviks IP 22
2019-05-04 12:45 Viggbyholms IK FF Röd - Danderyds SK FF 3 Hägernäs IP 22
2019-05-05 14:00 FC Djursholm 1 - Täby FK FA Djursholms IP 31
2019-05-05 16:15 Sollentuna FK 10 - IF Brommapojkarna 10 Helenelunds IP 2
2019-05-11 10:15 IF Brommapojkarna 10 - IFK Vaxholm 1 Vällingby BP 11
2019-05-11 12:45 Viggbyholms IK FF Röd - IFK Lidingö FK Hägernäs IP 22
2019-05-12 09:00 Täby FK FA - Sollentuna FK 10 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-05-12 14:15 Danderyds SK FF 3 - FC Djursholm 1 Danderydsvallen 3
2019-05-18 11:30 IFK Lidingö FK - IF Brommapojkarna 10 Breviks IP 22
2019-05-18 12:45 IFK Vaxholm 1 - Täby FK FA Vaxö IP 11
2019-05-19 10:00 FC Djursholm 1 - Viggbyholms IK FF Röd Djursholms IP 32
2019-05-19 15:00 Sollentuna FK 10 - Danderyds SK FF 3 Helenelunds IP 2
2019-05-25 10:15 Täby FK FA - IF Brommapojkarna 10 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-05-25 11:30 Viggbyholms IK FF Röd - Sollentuna FK 10 Hägernäs IP 22
2019-05-26 14:15 Danderyds SK FF 3 - IFK Vaxholm 1 Danderydsvallen 3
2019-05-26 15:15 FC Djursholm 1 - IFK Lidingö FK Djursholms IP 31
Juni
2019-06-01 11:30 IFK Lidingö FK - Täby FK FA Breviks IP 22
2019-06-02 09:00 IF Brommapojkarna 10 - Danderyds SK FF 3 Grimsta IP 21
2019-06-02 12:30 Sollentuna FK 10 - FC Djursholm 1 Helenelunds IP 2
2019-06-08 11:30 Viggbyholms IK FF Röd - IF Brommapojkarna 10 Hägernäs IP 22
2019-06-09 15:15 FC Djursholm 1 - IFK Vaxholm 1 Djursholms IP 31
2019-06-14 19:15 Sollentuna FK 10 - IFK Lidingö FK Hersby BP 1
2019-06-15 10:00 IFK Vaxholm 1 - Viggbyholms IK FF Röd Vaxö IP 11
2019-06-15 12:00 Danderyds SK FF 3 - Täby FK FA Danderydsvallen 3
Augusti
2019-08-17 10:15 Täby FK FA - Danderyds SK FF 3 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-08-17 10:15 IF Brommapojkarna 10 - Viggbyholms IK FF Röd Bromstens IP 21
2019-08-17 10:15 IFK Lidingö FK - Sollentuna FK 10 Breviks IP 22
2019-08-17 11:30 IFK Vaxholm 1 - FC Djursholm 1 Vaxö IP 11
2019-08-24 10:15 Täby FK FA - IFK Lidingö FK Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-08-24 12:45 Viggbyholms IK FF Röd - IFK Vaxholm 1 Hägernäs IP 22
2019-08-28 18:30 Danderyds SK FF 3 - IF Brommapojkarna 10 Danderydsvallen 3
2019-08-31 10:15 IF Brommapojkarna 10 - Täby FK FA Vällingby BP 11
2019-08-31 14:00 IFK Lidingö FK - FC Djursholm 1 Hersby BP 1
September
2019-09-01 15:00 Sollentuna FK 10 - Viggbyholms IK FF Röd Helenelunds IP 2
2019-09-07 10:15 IF Brommapojkarna 10 - IFK Lidingö FK Vällingby BP 11
2019-09-07 12:45 Viggbyholms IK FF Röd - FC Djursholm 1 Hägernäs IP 22
2019-09-07 14:00 IFK Vaxholm 1 - Danderyds SK FF 3 Vaxö IP 11
2019-09-08 09:00 Täby FK FA - IFK Vaxholm 1 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-09-08 14:15 Danderyds SK FF 3 - Sollentuna FK 10 Danderydsvallen 3
2019-09-13 17:00 FC Djursholm 1 - Sollentuna FK 10 Djursholms IP 31
2019-09-14 11:30 IFK Lidingö FK - Viggbyholms IK FF Röd Breviks IP 22
2019-09-14 12:45 IFK Vaxholm 1 - IF Brommapojkarna 10 Vaxö IP 11
2019-09-15 13:45 Sollentuna FK 10 - Täby FK FA Helenelunds IP 2
2019-09-15 15:15 FC Djursholm 1 - Danderyds SK FF 3 Djursholms IP 31
2019-09-21 12:45 IFK Vaxholm 1 - IFK Lidingö FK Vaxö IP 11
2019-09-22 09:00 Täby FK FA - FC Djursholm 1 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-09-22 15:30 Danderyds SK FF 3 - Viggbyholms IK FF Röd Danderydsvallen 3
2019-09-25 17:45 IF Brommapojkarna 10 - Sollentuna FK 10 Spånga IP 41
2019-09-28 11:30 IFK Lidingö FK - Danderyds SK FF 3 Breviks IP 22
2019-09-28 12:45 Viggbyholms IK FF Röd - Täby FK FA Hägernäs IP 22
2019-09-29 11:15 Sollentuna FK 10 - IFK Vaxholm 1 Helenelunds IP 2
2019-09-29 14:00 FC Djursholm 1 - IF Brommapojkarna 10 Djursholms IP 31

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info