Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12- 5

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 2 Ethan Arancibia Svart/Vit/Svart/Gul
Bällsta FF 6 Bengt-Åke Grip Grön/Vit/Vit
IF Brommapojkarna 23 Ola Mattias Dahlberg 0702831415 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 2 vit Marcus Johnson 0708141210 blåvit randig/blå/blå
IFK Stocksund 2 Bo Bengtsson 0708366302 Vit/Blå/Vit
Sollentuna FK 13 Magnus Hedlund Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 51 Elisabeth Petersen Blå-Svart/Svart/Blå
Åkersberga FC Svart Fredrik Lundh 0739128354 0739128354 Blå/Svart randig/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:15 Bällsta FF 6 - IFK Lidingö FK 2 vit Hersby BP 1
2019-04-28 10:00 Sollentuna FK 13 - AIK FF 2 Edsbergs Sportfält 4
2019-04-28 16:00 IF Brommapojkarna 23 - Täby FK 51 Vällingby BP 11
2019-04-28 16:30 IFK Stocksund 2 - Åkersberga FC Svart Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Maj
2019-05-04 09:00 IFK Lidingö FK 2 vit - IFK Stocksund 2 Breviks IP 22
2019-05-04 10:15 Täby FK 51 - Bällsta FF 6 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-05-04 11:15 Åkersberga FC Svart - Sollentuna FK 13 Röllingby 11
2019-05-05 11:30 AIK FF 2 - IF Brommapojkarna 23 Råsunda IP 11
2019-05-11 10:00 Åkersberga FC Svart - AIK FF 2 Röllingby 11
2019-05-11 14:30 IF Brommapojkarna 23 - Bällsta FF 6 Vällingby BP 11
2019-05-12 15:00 Sollentuna FK 13 - IFK Lidingö FK 2 vit Edsbergs Sportfält 4
2019-05-12 16:30 IFK Stocksund 2 - Täby FK 51 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-18 09:00 IFK Lidingö FK 2 vit - Åkersberga FC Svart Breviks IP 22
2019-05-18 10:15 Täby FK 51 - Sollentuna FK 13 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-05-19 10:30 IF Brommapojkarna 23 - IFK Stocksund 2 Grimsta IP 22
2019-05-19 12:45 AIK FF 2 - Bällsta FF 6 Råsunda IP 11
2019-05-25 09:00 IFK Lidingö FK 2 vit - AIK FF 2 Breviks IP 22
2019-05-25 10:00 Åkersberga FC Svart - Täby FK 51 Röllingby 11
2019-05-26 16:15 Sollentuna FK 13 - IF Brommapojkarna 23 Edsbergs Sportfält 4
2019-05-26 17:45 IFK Stocksund 2 - Bällsta FF 6 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Juni
2019-06-01 09:00 IF Brommapojkarna 23 - Åkersberga FC Svart Grimsta IP 22
2019-06-01 10:15 Täby FK 51 - IFK Lidingö FK 2 vit Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-06-01 12:45 AIK FF 2 - IFK Stocksund 2 Råsunda IP 11
2019-06-01 13:15 Bällsta FF 6 - Sollentuna FK 13 Bällstabergs BP 12
2019-06-08 09:00 Täby FK 51 - AIK FF 2 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-06-08 10:00 Åkersberga FC Svart - Bällsta FF 6 Röllingby 11
2019-06-09 12:30 Sollentuna FK 13 - IFK Stocksund 2 Edsbergs Sportfält 4
2019-06-19 18:30 IFK Lidingö FK 2 vit - IF Brommapojkarna 23 Breviks IP 22
Augusti
2019-08-17 10:00 IF Brommapojkarna 23 - IFK Lidingö FK 2 vit Grimsta IP 22
2019-08-17 12:00 Bällsta FF 6 - Åkersberga FC Svart Bällstabergs BP 12
2019-08-18 11:00 IFK Stocksund 2 - Sollentuna FK 13 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-08-24 16:00 Åkersberga FC Svart - IF Brommapojkarna 23 Röllingby 11
2019-08-24 17:00 IFK Lidingö FK 2 vit - Täby FK 51 Breviks IP 22
2019-08-25 10:00 Sollentuna FK 13 - Bällsta FF 6 Edsbergs Sportfält 4
2019-08-25 16:30 IFK Stocksund 2 - AIK FF 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-08-31 09:00 IF Brommapojkarna 23 - Sollentuna FK 13 Grimsta IP 22
2019-08-31 09:00 Täby FK 51 - Åkersberga FC Svart Tibblevallen (Täby SC) 21
September
2019-09-01 10:15 AIK FF 2 - IFK Lidingö FK 2 vit Råsunda IP 11
2019-09-07 13:15 Bällsta FF 6 - AIK FF 2 Bällstabergs BP 12
2019-09-08 10:00 Åkersberga FC Svart - IFK Lidingö FK 2 vit Röllingby 11
2019-09-08 15:15 IFK Stocksund 2 - IF Brommapojkarna 23 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-08 16:15 Sollentuna FK 13 - Täby FK 51 Edsbergs Sportfält 4
2019-09-14 09:00 Täby FK 51 - IFK Stocksund 2 Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-09-14 10:15 IFK Lidingö FK 2 vit - Sollentuna FK 13 Breviks IP 22
2019-09-14 12:45 AIK FF 2 - Åkersberga FC Svart Råsunda IP 11
2019-09-15 10:00 AIK FF 2 - Täby FK 51 Bergshamra IP 2
2019-09-15 10:30 IF Brommapojkarna 23 - Bällsta FF 6 Grimsta IP 22
2019-09-21 09:00 IF Brommapojkarna 23 - AIK FF 2 Grimsta IP 22
2019-09-21 13:15 Bällsta FF 6 - Täby FK 51 Bällstabergs BP 12
2019-09-22 16:30 IFK Stocksund 2 - IFK Lidingö FK 2 vit Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-22 17:30 Sollentuna FK 13 - Åkersberga FC Svart Edsbergs Sportfält 4
2019-09-24 18:45 Bällsta FF 6 - IFK Stocksund 2 Bällstabergs BP 12
2019-09-28 11:15 Åkersberga FC Svart - IFK Stocksund 2 Röllingby 11
2019-09-28 17:45 IFK Lidingö FK 2 vit - Bällsta FF 6 Hersby BP 1
2019-09-29 10:15 AIK FF 2 - Sollentuna FK 13 Råsunda IP 11
2019-09-29 10:30 Täby FK 51 - IF Brommapojkarna 23 Tibblevallen (Täby SC) 21

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info