Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F11-11

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ekerö IK Vit Laura Österberg Kalmari 0702877393 Blå/Blå/Blå
Hässelby SK FF 1 Adriaan Bouterse 0733267608 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 4 Fredrik Rosendahl 0734177501 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Fredrik Starenius 0709681272 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK 2 Henrik Halvarsson 0708346652 Gul/Svart/Gul
Skå IK & Bygdegård Skå IK & Bygdegård(Föreningen) vit/vit/vit
Sollentuna FK 1 Anders Håkan Svaleryd Svart/vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Hässelby SK FF 1 Axelsbergs BP 11
2019-04-27 12:45 IF Brommapojkarna 4 - Ekerö IK Vit Stora Mossens IP 3
Maj
2019-05-04 10:15 Ekerö IK Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Träkvistavallen 225
2019-05-04 11:30 Sollentuna FK 1 - IF Brommapojkarna 4 Helenelunds IP 126
2019-05-05 11:15 Skå IK & Bygdegård - Norrtulls SK 2 Svanängens IP 22
2019-05-11 09:00 Ekerö IK Vit - Hässelby SK FF 1 Träkvistavallen 225
2019-05-11 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Sollentuna FK 1 Axelsbergs BP 11
2019-05-11 14:00 IF Brommapojkarna 4 - Skå IK & Bygdegård Stora Mossens IP 3
2019-05-12 15:00 Ekerö IK Vit - Norrtulls SK 2 Träkvistavallen 126
2019-05-18 11:30 Sollentuna FK 1 - Ekerö IK Vit Helenelunds IP 126
2019-05-18 12:30 Hässelby SK FF 1 - Norrtulls SK 2 Hässelby IP 21
2019-05-19 11:15 Skå IK & Bygdegård - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Svanängens IP 22
2019-05-20 19:15 Norrtulls SK 2 - Sollentuna FK 1 Bellevue BP 1
2019-05-25 11:30 IF Brommapojkarna 4 - Norrtulls SK 2 Stora Mossens IP 3
2019-05-25 11:30 Sollentuna FK 1 - Hässelby SK FF 1 Helenelunds IP 126
2019-05-25 14:00 Ekerö IK Vit - Skå IK & Bygdegård Träkvistavallen 225
Juni
2019-06-01 12:30 Hässelby SK FF 1 - IF Brommapojkarna 4 Hässelby IP 21
2019-06-02 10:15 Norrtulls SK 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Bellevue BP 1
2019-06-02 11:15 Skå IK & Bygdegård - Sollentuna FK 1 Svanängens IP 22
2019-06-08 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - IF Brommapojkarna 4 Axelsbergs BP 11
2019-06-09 11:15 Skå IK & Bygdegård - Hässelby SK FF 1 Svanängens IP 22
Augusti
2019-08-17 11:30 IF Brommapojkarna 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Stora Mossens IP 3
2019-08-17 12:45 Norrtulls SK 2 - Ekerö IK Vit Bellevue BP 1
2019-08-17 12:45 Hässelby SK FF 1 - Skå IK & Bygdegård Maltesholmsskolans BP 1
2019-08-24 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Norrtulls SK 2 Axelsbergs BP 11
2019-08-24 11:30 Sollentuna FK 1 - Skå IK & Bygdegård Helenelunds IP 126
2019-08-24 12:45 IF Brommapojkarna 4 - Hässelby SK FF 1 Stora Mossens IP 3
2019-08-31 12:30 Hässelby SK FF 1 - Sollentuna FK 1 Hässelby IP 21
2019-08-31 14:00 Norrtulls SK 2 - IF Brommapojkarna 4 Bellevue BP 1
September
2019-09-01 11:15 Skå IK & Bygdegård - Ekerö IK Vit Svanängens IP 22
2019-09-07 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Skå IK & Bygdegård Axelsbergs BP 11
2019-09-07 11:30 Ekerö IK Vit - Sollentuna FK 1 Träkvistavallen 225
2019-09-07 15:00 Norrtulls SK 2 - Hässelby SK FF 1 Tele2 Arena 12
2019-09-14 10:15 Sollentuna FK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Helenelunds IP 126
2019-09-14 12:30 Hässelby SK FF 1 - Ekerö IK Vit Hässelby IP 21
2019-09-15 11:15 Skå IK & Bygdegård - IF Brommapojkarna 4 Svanängens IP 22
2019-09-21 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Ekerö IK Vit Axelsbergs BP 11
2019-09-21 14:00 IF Brommapojkarna 4 - Sollentuna FK 1 Stora Mossens IP 3
2019-09-21 15:15 Norrtulls SK 2 - Skå IK & Bygdegård Bellevue BP 1
2019-09-28 10:15 Sollentuna FK 1 - Norrtulls SK 2 Helenelunds IP 126
2019-09-28 10:15 Ekerö IK Vit - IF Brommapojkarna 4 Träkvistavallen 225
2019-09-28 12:30 Hässelby SK FF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Hässelby IP 21

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info