Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10-12

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 11 Fredrik Andersson 0737770610 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF 2:1 Georgos Lindblom Spartallis 0732090412 Svart/Svart/Svart/Vit
Bollstanäs SK 1 Grön Samuel Skott GUL/GRÖN/GRÖN
Enebybergs IF 4 Henrik Byfeldt Lila/Vit eller lila/Lila
FC Djursholm 2 Elin Blix 0705488178 röd/röd/röd
IF Brommapojkarna 13 Tomas Wiklander 0739822652 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 5 Andreas Meijer 0723005984 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 9 vit Natalia Kiipsaar 0737262050 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Stocksund 2 Håkan Ragnar Normark 0708899952 Vit/Blå/Vit
Sollentuna FK 1 Henrik Axelsson Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 8 Peter Gummesson 0725212202 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 82 Per Anders Jeppsson 0709937005 Blå-Svart/Svart/Blå
Vasalunds IF JärvaS Johan Steen Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:30 IFK Lidingö FK 9 vit - FC Djursholm 2 Killinge BP 1
2019-04-27 12:30 AIK FF 11 - Täby FK 82 Huvudstafältet 12
2019-04-27 14:00 Sollentuna FK 1 - Enebybergs IF 4 Helenelunds IP 126
2019-04-27 14:30 Vasalunds IF JärvaS - IFK Stocksund 2 Bergshamra IP 2
2019-04-28 09:30 Sollentuna FK 8 - IF Brommapojkarna 5 Viby BP 1
2019-04-28 18:00 Bele Barkarby FF 2:1 - IF Brommapojkarna 13 Strömvallen 2
Maj
2019-05-04 10:15 Täby FK 82 - Vasalunds IF JärvaS Kryssarvallen 12
2019-05-04 12:45 IF Brommapojkarna 5 - Sollentuna FK 1 Vällingby BP 12
2019-05-05 10:15 IFK Stocksund 2 - Sollentuna FK 8 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-05 12:45 Enebybergs IF 4 - IFK Lidingö FK 9 vit Enebybergs IP 3
2019-05-05 12:45 FC Djursholm 2 - Bele Barkarby FF 2:1 Djursholms IP 32
2019-05-10 17:30 Bollstanäs SK 1 Grön - AIK FF 11 Södervik 11
2019-05-11 09:00 Sollentuna FK 8 - Täby FK 82 Norrvikens IP 125
2019-05-11 11:30 IFK Lidingö FK 9 vit - Sollentuna FK 1 Killinge BP 1
2019-05-11 12:30 AIK FF 11 - IF Brommapojkarna 13 Huvudstafältet 12
2019-05-11 13:15 Vasalunds IF JärvaS - Bollstanäs SK 1 Grön Bergshamra IP 2
2019-05-12 10:15 IFK Stocksund 2 - IF Brommapojkarna 5 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-12 18:00 Bele Barkarby FF 2:1 - Enebybergs IF 4 Strömvallen 2
2019-05-18 11:30 Täby FK 82 - IFK Stocksund 2 Kryssarvallen 12
2019-05-18 12:45 IF Brommapojkarna 5 - IFK Lidingö FK 9 vit Vällingby BP 12
2019-05-18 15:15 Sollentuna FK 1 - Bele Barkarby FF 2:1 Helenelunds IP 126
2019-05-19 12:00 Bollstanäs SK 1 Grön - Sollentuna FK 8 Bollstanäs IP 21
2019-05-19 12:45 FC Djursholm 2 - AIK FF 11 Djursholms IP 32
2019-05-19 14:00 IF Brommapojkarna 13 - Vasalunds IF JärvaS Stora Mossens IP 3
2019-05-25 09:00 Sollentuna FK 8 - IF Brommapojkarna 13 Norrvikens IP 125
2019-05-25 10:15 Täby FK 82 - IF Brommapojkarna 5 Kryssarvallen 12
2019-05-25 11:15 AIK FF 11 - Enebybergs IF 4 Huvudstafältet 12
2019-05-25 14:30 Vasalunds IF JärvaS - FC Djursholm 2 Bergshamra IP 2
2019-05-26 11:30 IFK Stocksund 2 - Bollstanäs SK 1 Grön Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-26 16:45 Bele Barkarby FF 2:1 - IFK Lidingö FK 9 vit Strömvallen 2
Juni
2019-06-01 12:45 IF Brommapojkarna 5 - Bele Barkarby FF 2:1 Vällingby BP 12
2019-06-01 15:15 Sollentuna FK 1 - AIK FF 11 Helenelunds IP 126
2019-06-02 10:30 Bollstanäs SK 1 Grön - Täby FK 82 Bollstanäs IP 21
2019-06-02 11:30 Enebybergs IF 4 - Vasalunds IF JärvaS Enebybergs IP 3
2019-06-07 17:00 FC Djursholm 2 - Sollentuna FK 8 Djursholms IP 32
2019-06-08 09:00 Sollentuna FK 8 - Enebybergs IF 4 Norrvikens IP 125
2019-06-08 09:00 Täby FK 82 - IF Brommapojkarna 13 Kryssarvallen 12
2019-06-08 13:45 AIK FF 11 - IFK Lidingö FK 9 vit Huvudstafältet 12
2019-06-08 14:30 Vasalunds IF JärvaS - Sollentuna FK 1 Bergshamra IP 2
2019-06-09 Bollstanäs SK 1 Grön - IF Brommapojkarna 5 Bollstanäs IP 21
2019-06-09 12:45 IFK Stocksund 2 - FC Djursholm 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Augusti
2019-08-18 16:00 IF Brommapojkarna 13 - IFK Stocksund 2 Stora Mossens IP 2
2019-08-24 10:15 IFK Lidingö FK 9 vit - Vasalunds IF JärvaS Killinge BP 1
2019-08-24 14:00 Sollentuna FK 1 - Sollentuna FK 8 Helenelunds IP 126
2019-08-25 10:15 Enebybergs IF 4 - IFK Stocksund 2 Enebybergs IP 3
2019-08-25 12:45 FC Djursholm 2 - Täby FK 82 Djursholms IP 32
2019-08-25 15:15 IF Brommapojkarna 13 - Bollstanäs SK 1 Grön Stora Mossens IP 3
2019-08-25 18:00 Bele Barkarby FF 2:1 - AIK FF 11 Strömvallen 2
2019-08-31 09:00 Sollentuna FK 8 - IFK Lidingö FK 9 vit Norrvikens IP 125
2019-08-31 09:00 Täby FK 82 - Enebybergs IF 4 Kryssarvallen 12
2019-08-31 12:15 Bollstanäs SK 1 Grön - FC Djursholm 2 Bollstanäs IP 21
2019-08-31 13:15 Vasalunds IF JärvaS - Bele Barkarby FF 2:1 Bergshamra IP 2
September
2019-09-01 12:45 IFK Stocksund 2 - Sollentuna FK 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-01 14:00 IF Brommapojkarna 13 - IF Brommapojkarna 5 Stora Mossens IP 3
2019-09-07 10:15 IFK Lidingö FK 9 vit - IFK Stocksund 2 Killinge BP 1
2019-09-07 10:15 IF Brommapojkarna 5 - AIK FF 11 Vällingby BP 12
2019-09-07 14:00 Sollentuna FK 1 - Täby FK 82 Helenelunds IP 126
2019-09-08 10:15 Enebybergs IF 4 - Bollstanäs SK 1 Grön Enebybergs IP 3
2019-09-08 12:45 FC Djursholm 2 - IF Brommapojkarna 13 Djursholms IP 32
2019-09-08 16:45 Bele Barkarby FF 2:1 - Sollentuna FK 8 Strömvallen 2
2019-09-14 09:00 Täby FK 82 - IFK Lidingö FK 9 vit Kryssarvallen 12
2019-09-14 13:15 Vasalunds IF JärvaS - AIK FF 11 Bergshamra IP 2
2019-09-14 16:00 Bollstanäs SK 1 Grön - Sollentuna FK 1 Bollstanäs IP 21
2019-09-15 11:30 FC Djursholm 2 - IF Brommapojkarna 5 Djursholms IP 32
2019-09-15 12:45 IF Brommapojkarna 13 - Enebybergs IF 4 Stora Mossens IP 3
2019-09-15 14:00 IFK Stocksund 2 - Bele Barkarby FF 2:1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-21 11:30 IFK Lidingö FK 9 vit - Bollstanäs SK 1 Grön Killinge BP 1
2019-09-21 11:30 IF Brommapojkarna 5 - Vasalunds IF JärvaS Vällingby BP 12
2019-09-21 14:00 Sollentuna FK 1 - IF Brommapojkarna 13 Helenelunds IP 126
2019-09-22 11:15 AIK FF 11 - Sollentuna FK 8 Huvudstafältet 12
2019-09-22 11:30 Enebybergs IF 4 - FC Djursholm 2 Enebybergs IP 3
2019-09-22 18:00 Bele Barkarby FF 2:1 - Täby FK 82 Strömvallen 2
2019-09-28 09:00 Sollentuna FK 8 - Vasalunds IF JärvaS Norrvikens IP 125
2019-09-29 11:30 IF Brommapojkarna 13 - IFK Lidingö FK 9 vit Stora Mossens IP 3
2019-09-29 11:30 IFK Stocksund 2 - AIK FF 11 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-29 12:00 Bollstanäs SK 1 Grön - Bele Barkarby FF 2:1 Bollstanäs IP 21
2019-09-29 12:45 FC Djursholm 2 - Sollentuna FK 1 Djursholms IP 32
2019-09-29 14:00 Enebybergs IF 4 - IF Brommapojkarna 5 Enebybergs IP 3

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info