Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12-16

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 4 Emil Walter 0706248132 Svart/Svart/Svart/Vit
Bollstanäs SK 1:3 John Fröjd GUL/GRÖN/GRÖN
Bro IK Vit Henrik Bjällås Vita(Herr)Blå(Dam)/Blå (Herr & Dam)
Bromstens IK Svart Klas Wittheden Svart/svart/svart
Ekerö IK 2:Gul Andreas Tägt 0768767726 Blå/Blå/Blå
FC Järfälla 2 Mohamed Srour 0737395759 Vit/Svart/Svarta
Hässelby SK FF 3 Hanna Karin Elisabeth Hugozon 0706034303 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 8 Karl Folke Stefan Edberg 0702660716 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 1 Cecilia Lagerhäll 0704227790 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kallhälls FF 1 Marie Näslund 0707142278 Blå/Blå/Blå
Sollentuna FK 20 Anna Margareta Sundström Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 5 Robert Daniel Mörén 0707424123 Blå-vit/Blå/Blå
Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Hatun Abdulkadir Mohamoud 0763365709 Röda/Svart/Röda
Ängby IF SG 2 Malin Thulin Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 17:30 Bollstanäs SK 1:3 - Spånga IS FK 5 Bollstanäs IP 22
2019-04-27 15:00 Kallhälls FF 1 - Bele Barkarby FF 4 Bolindervallen 21
2019-04-27 16:30 Ängby IF SG 2 - IF Brommapojkarna 8 Ängby IP 2
2019-04-28 09:00 IFK Viksjö 1 - Bromstens IK Svart Viksjövallen 22
2019-04-28 09:00 Ekerö IK 2:Gul - Hässelby SK FF 3 Träkvistavallen 21
2019-04-28 13:15 FC Järfälla 2 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Tallbohovs IP 12
2019-04-28 15:00 Sollentuna FK 20 - Bro IK Vit Edsbergs Sportfält 4
Maj
2019-05-04 11:15 Bro IK Vit - Ekerö IK 2:Gul Bro IP 22
2019-05-04 11:15 Hässelby SK FF 3 - IFK Viksjö 1 Hässelby IP 21
2019-05-04 11:15 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Ängby IF SG 2 Knutby BP 12
2019-05-04 11:30 Bromstens IK Svart - Kallhälls FF 1 Bromstens IP 21
2019-05-04 14:00 IF Brommapojkarna 8 - Sollentuna FK 20 Vällingby BP 11
2019-05-04 15:15 Bele Barkarby FF 4 - Bollstanäs SK 1:3 Strömvallen 2
2019-05-05 15:15 Spånga IS FK 5 - FC Järfälla 2 Nälsta BP 12
2019-05-10 18:45 Bollstanäs SK 1:3 - Bromstens IK Svart Bollstanäs IP 22
2019-05-10 19:00 Ängby IF SG 2 - Spånga IS FK 5 Ängby IP 2
2019-05-11 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - IF Brommapojkarna 8 Knutby BP 12
2019-05-11 14:00 Kallhälls FF 1 - Hässelby SK FF 3 Bolindervallen 21
2019-05-11 14:00 Ekerö IK 2:Gul - Sollentuna FK 20 Träkvistavallen 21
2019-05-12 09:00 IFK Viksjö 1 - Bro IK Vit Viksjövallen 22
2019-05-12 14:30 FC Järfälla 2 - Bele Barkarby FF 4 Tallbohovs IP 11
2019-05-18 11:15 Bro IK Vit - Kallhälls FF 1 Bro IP 22
2019-05-18 11:15 Hässelby SK FF 3 - Bollstanäs SK 1:3 Hässelby IP 21
2019-05-18 11:30 Bromstens IK Svart - FC Järfälla 2 Bromstens IP 21
2019-05-18 14:00 IF Brommapojkarna 8 - Ekerö IK 2:Gul Vällingby BP 11
2019-05-19 14:00 Spånga IS FK 5 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Nälsta BP 12
2019-05-19 16:15 Sollentuna FK 20 - IFK Viksjö 1 Edsbergs Sportfält 4
2019-05-19 19:15 Bele Barkarby FF 4 - Ängby IF SG 2 Strömvallen 2
2019-05-24 17:30 Bollstanäs SK 1:3 - Bro IK Vit Bollstanäs IP 22
2019-05-25 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Bele Barkarby FF 4 Knutby BP 12
2019-05-25 14:00 Kallhälls FF 1 - Sollentuna FK 20 Bolindervallen 21
2019-05-25 16:30 Ängby IF SG 2 - Bromstens IK Svart Ängby IP 2
2019-05-26 10:15 IFK Viksjö 1 - Ekerö IK 2:Gul Viksjövallen 22
2019-05-26 13:15 FC Järfälla 2 - Hässelby SK FF 3 Järfällavallen 21
2019-05-26 15:15 Spånga IS FK 5 - IF Brommapojkarna 8 Nälsta BP 12
Juni
2019-06-01 11:15 Bro IK Vit - FC Järfälla 2 Bro IP 22
2019-06-01 11:15 Hässelby SK FF 3 - Ängby IF SG 2 Hässelby IP 21
2019-06-01 11:30 Bromstens IK Svart - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Bromstens IP 21
2019-06-01 14:00 Bele Barkarby FF 4 - Spånga IS FK 5 Strömvallen 2
2019-06-01 14:00 IF Brommapojkarna 8 - IFK Viksjö 1 Vällingby BP 11
2019-06-02 15:00 Sollentuna FK 20 - Bollstanäs SK 1:3 Edsbergs Sportfält 4
2019-06-07 17:30 Bollstanäs SK 1:3 - Ekerö IK 2:Gul Bollstanäs IP 22
2019-06-08 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Hässelby SK FF 3 Knutby BP 12
2019-06-08 12:45 Kallhälls FF 1 - IFK Viksjö 1 Bolindervallen 21
2019-06-08 16:30 Ängby IF SG 2 - Bro IK Vit Ängby IP 2
2019-06-09 13:15 FC Järfälla 2 - Sollentuna FK 20 Järfällavallen 21
2019-06-09 15:15 Spånga IS FK 5 - Bromstens IK Svart Nälsta BP 12
2019-06-11 18:15 Ekerö IK 2:Gul - Kallhälls FF 1 Träkvistavallen 21
2019-06-17 20:00 Bele Barkarby FF 4 - IF Brommapojkarna 8 Strömvallen 2
Augusti
2019-08-24 11:15 Bro IK Vit - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Bro IP 22
2019-08-24 12:30 Hässelby SK FF 3 - Spånga IS FK 5 Hässelby IP 21
2019-08-24 12:45 IF Brommapojkarna 8 - Kallhälls FF 1 Vällingby BP 11
2019-08-24 14:00 Ekerö IK 2:Gul - FC Järfälla 2 Träkvistavallen 21
2019-08-25 10:00 Bromstens IK Svart - Bele Barkarby FF 4 Veddestavallen 21
2019-08-25 13:45 Sollentuna FK 20 - Ängby IF SG 2 Edsbergs Sportfält 4
2019-08-28 18:30 IFK Viksjö 1 - Bollstanäs SK 1:3 Bollstanäs IP 22
2019-08-31 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Sollentuna FK 20 Knutby BP 12
2019-08-31 11:30 Bromstens IK Svart - IF Brommapojkarna 8 Bromstens IP 21
2019-08-31 12:15 Bollstanäs SK 1:3 - Kallhälls FF 1 Bollstanäs IP 22
2019-08-31 15:15 Ängby IF SG 2 - Ekerö IK 2:Gul Ängby IP 2
September
2019-09-01 14:00 Spånga IS FK 5 - Bro IK Vit Nälsta BP 12
2019-09-01 14:15 Bele Barkarby FF 4 - Hässelby SK FF 3 Strömvallen 2
2019-09-01 16:00 FC Järfälla 2 - IFK Viksjö 1 Järfällavallen 21
2019-09-06 18:15 IF Brommapojkarna 8 - Bollstanäs SK 1:3 Vällingby BP 11
2019-09-07 12:30 Hässelby SK FF 3 - Bromstens IK Svart Hässelby IP 21
2019-09-07 14:00 Kallhälls FF 1 - FC Järfälla 2 Bolindervallen 21
2019-09-07 15:00 Sollentuna FK 20 - Spånga IS FK 5 Edsbergs Sportfält 4
2019-09-08 09:00 IFK Viksjö 1 - Ängby IF SG 2 Viksjövallen 22
2019-09-08 09:00 Ekerö IK 2:Gul - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Träkvistavallen 21
2019-09-08 10:00 Bro IK Vit - Bele Barkarby FF 4 Bro IP 22
2019-09-13 18:30 Hässelby SK FF 3 - IF Brommapojkarna 8 Hässelby IP 21
2019-09-14 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - IFK Viksjö 1 Knutby BP 12
2019-09-14 11:30 Bromstens IK Svart - Bro IK Vit Bromstens IP 21
2019-09-14 14:00 Bele Barkarby FF 4 - Sollentuna FK 20 Strömvallen 2
2019-09-14 16:30 Ängby IF SG 2 - Kallhälls FF 1 Ängby IP 2
2019-09-15 13:15 FC Järfälla 2 - Bollstanäs SK 1:3 Järfällavallen 21
2019-09-15 14:00 Spånga IS FK 5 - Ekerö IK 2:Gul Nälsta BP 12
2019-09-20 18:45 Bollstanäs SK 1:3 - Ängby IF SG 2 Bollstanäs IP 22
2019-09-21 11:15 Sollentuna FK 20 - Bromstens IK Svart Kärrdals BP 11
2019-09-21 11:15 Bro IK Vit - Hässelby SK FF 3 Bro IP 22
2019-09-21 12:45 IF Brommapojkarna 8 - FC Järfälla 2 Vällingby BP 11
2019-09-21 14:00 Kallhälls FF 1 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Bolindervallen 21
2019-09-21 14:00 Ekerö IK 2:Gul - Bele Barkarby FF 4 Träkvistavallen 22
2019-09-22 10:15 IFK Viksjö 1 - Spånga IS FK 5 Viksjövallen 22
2019-09-28 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Bollstanäs SK 1:3 Knutby BP 12
2019-09-28 11:15 Bro IK Vit - IF Brommapojkarna 8 Bro IP 22
2019-09-28 11:15 Hässelby SK FF 3 - Sollentuna FK 20 Hässelby IP 21
2019-09-28 14:00 Ängby IF SG 2 - FC Järfälla 2 Ängby IP 2
2019-09-28 14:00 Bele Barkarby FF 4 - IFK Viksjö 1 Strömvallen 2
2019-09-29 16:00 Bromstens IK Svart - Ekerö IK 2:Gul Bromstens IP 22
2019-09-29 16:30 Spånga IS FK 5 - Kallhälls FF 1 Nälsta BP 12

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info