Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12-17

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 2 Emilie Lindqvist 0739835269 Svart/Svart/Svart/Vit
Ekerö IK 2:Blå Andreas Tägt 0768767726 Blå/Blå/Blå
FC Järfälla Vit Martin Binnberg 0704471645 Vit/Svart/Svarta
Hässelby SK FF 2 Anna Yourée Terese Fröding Thongsuk 0735424007 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 12 Johan Nätterholm 0722508810 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 7 Ida Strutt 0702221298 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 14 vit Susanne Mathiesen 0704613040 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Viksjö 2 Cecilia Lagerhäll 0704227790 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Karlbergs BK Vit 1 Mattias Johansson 0736872055 Röd/Vit/Röd
Sollentuna FK 19 Ulrika Schill 0707838275 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 4 Nic Ramsten Svart/vit/Svart/Svart
Vasalunds IF HuvudS Jonas Strömholm 0859998721 0709861533 Röda/Svarta/Röda
Vasalunds Stockholm IF Rinkeby 2 Vasalunds Stockholm IF(Föreningen) Röda, Svart, Röda
Vällingby AIK 1 Magnus Larsson 0736937307 Röd/Grön/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:45 Karlbergs BK Vit 1 - FC Järfälla Vit Stadshagens IP 22
2019-04-27 11:15 IF Brommapojkarna 7 - Sollentuna FK 4 Maltesholmsskolans BP 1
2019-04-27 11:30 Bele Barkarby FF 2 - IFK Viksjö 2 Strömvallen 2
2019-04-27 12:30 Hässelby SK FF 2 - IFK Lidingö FK 14 vit Hässelby IP 21
2019-04-28 10:15 Vasalunds IF HuvudS - Vällingby AIK 1 Råsunda IP 12
2019-04-28 11:30 IF Brommapojkarna 12 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby 2 Åkeshovs BP 12
2019-04-28 16:00 Sollentuna FK 19 - Ekerö IK 2:Blå Silverdals BP
Maj
2019-05-04 09:00 Vällingby AIK 1 - IF Brommapojkarna 7 Grimsta IP 21
2019-05-04 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby 2 - Karlbergs BK Vit 1 Knutby BP 12
2019-05-04 13:45 Sollentuna FK 4 - Sollentuna FK 19 Helenelunds IP 2
2019-05-04 14:00 Ekerö IK 2:Blå - Hässelby SK FF 2 Träkvistavallen 21
2019-05-05 10:15 IFK Viksjö 2 - IF Brommapojkarna 12 Viksjövallen 22
2019-05-05 13:15 FC Järfälla Vit - Vasalunds IF HuvudS Tallbohovs IP 11
2019-05-05 14:00 IFK Lidingö FK 14 vit - Bele Barkarby FF 2 Hersby BP 1
2019-05-09 18:00 Hässelby SK FF 2 - Vasalunds IF HuvudS Hässelby IP 21
2019-05-11 11:15 IF Brommapojkarna 7 - FC Järfälla Vit Maltesholmsskolans BP 1
2019-05-11 11:30 Bele Barkarby FF 2 - Ekerö IK 2:Blå Strömvallen 2
2019-05-11 12:30 Hässelby SK FF 2 - Sollentuna FK 4 Hässelby IP 21
2019-05-11 12:45 Vasalunds IF HuvudS - Karlbergs BK Vit 1 Råsunda IP 12
2019-05-11 15:00 Sollentuna FK 19 - Vällingby AIK 1 Helenelunds IP 2
2019-05-12 10:15 IFK Viksjö 2 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby 2 Viksjövallen 22
2019-05-12 11:30 IF Brommapojkarna 12 - IFK Lidingö FK 14 vit Åkeshovs BP 12
2019-05-17 18:45 Karlbergs BK Vit 1 - IF Brommapojkarna 7 Stadshagens IP 22
2019-05-18 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby 2 - Vasalunds IF HuvudS Knutby BP 12
2019-05-18 13:45 Sollentuna FK 4 - Bele Barkarby FF 2 Helenelunds IP 2
2019-05-19 09:00 Ekerö IK 2:Blå - IF Brommapojkarna 12 Träkvistavallen 21
2019-05-19 10:30 Vällingby AIK 1 - Hässelby SK FF 2 Grimsta IP 21
2019-05-19 13:15 FC Järfälla Vit - Sollentuna FK 19 Järfällavallen 21
2019-05-19 15:15 IFK Lidingö FK 14 vit - IFK Viksjö 2 Hersby BP 1
2019-05-25 12:30 Hässelby SK FF 2 - FC Järfälla Vit Hässelby IP 21
2019-05-26 09:00 IFK Viksjö 2 - Ekerö IK 2:Blå Viksjövallen 22
2019-05-26 11:30 IF Brommapojkarna 12 - Sollentuna FK 4 Åkeshovs BP 12
2019-05-26 11:30 IFK Lidingö FK 14 vit - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby 2 Hersby BP 1
2019-05-26 12:45 IF Brommapojkarna 7 - Vasalunds IF HuvudS Maltesholmsskolans BP 1
2019-05-26 15:00 Sollentuna FK 19 - Karlbergs BK Vit 1 Helenelunds IP 2
2019-05-27 19:00 Bele Barkarby FF 2 - Vällingby AIK 1 Strömvallen 2
2019-05-31 18:45 Karlbergs BK Vit 1 - Hässelby SK FF 2 Stadshagens IP 22
Juni
2019-06-01 09:00 Vällingby AIK 1 - IF Brommapojkarna 12 Grimsta IP 21
2019-06-01 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby 2 - IF Brommapojkarna 7 Knutby BP 12
2019-06-01 13:45 Sollentuna FK 4 - IFK Viksjö 2 Helenelunds IP 2
2019-06-02 11:30 Vasalunds IF HuvudS - Sollentuna FK 19 Råsunda IP 12
2019-06-02 13:15 FC Järfälla Vit - Bele Barkarby FF 2 Järfällavallen 21
2019-06-02 14:15 Ekerö IK 2:Blå - IFK Lidingö FK 14 vit Träkvistavallen 21
2019-06-08 14:00 Bele Barkarby FF 2 - Karlbergs BK Vit 1 Strömvallen 2
2019-06-08 14:00 Ekerö IK 2:Blå - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby 2 Träkvistavallen 21
2019-06-09 10:15 IF Brommapojkarna 12 - FC Järfälla Vit Åkeshovs BP 12
2019-06-09 10:15 IFK Viksjö 2 - Vällingby AIK 1 Viksjövallen 22
2019-06-09 12:45 IFK Lidingö FK 14 vit - Sollentuna FK 4 Hersby BP 1
2019-06-09 15:00 Sollentuna FK 19 - IF Brommapojkarna 7 Helenelunds IP 2
Augusti
2019-08-23 18:45 Karlbergs BK Vit 1 - IF Brommapojkarna 12 Stadshagens IP 22
2019-08-24 09:00 Vällingby AIK 1 - IFK Lidingö FK 14 vit Grimsta IP 21
2019-08-24 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby 2 - Sollentuna FK 19 Knutby BP 12
2019-08-24 11:15 IF Brommapojkarna 7 - Hässelby SK FF 2 Maltesholmsskolans BP 1
2019-08-24 13:45 Sollentuna FK 4 - Ekerö IK 2:Blå Helenelunds IP 2
2019-08-25 10:15 Vasalunds IF HuvudS - Bele Barkarby FF 2 Råsunda IP 12
2019-08-25 13:15 FC Järfälla Vit - IFK Viksjö 2 Järfällavallen 21
2019-08-31 11:15 Hässelby SK FF 2 - Sollentuna FK 19 Hässelby IP 21
2019-08-31 13:45 Sollentuna FK 4 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby 2 Helenelunds IP 2
2019-08-31 15:15 Bele Barkarby FF 2 - IF Brommapojkarna 7 Strömvallen 2
September
2019-09-01 09:00 Ekerö IK 2:Blå - Vällingby AIK 1 Träkvistavallen 21
2019-09-01 10:15 IFK Viksjö 2 - Karlbergs BK Vit 1 Viksjövallen 22
2019-09-01 11:30 IF Brommapojkarna 12 - Vasalunds IF HuvudS Åkeshovs BP 12
2019-09-01 12:45 IFK Lidingö FK 14 vit - FC Järfälla Vit Hersby BP 1
2019-09-06 18:45 Karlbergs BK Vit 1 - IFK Lidingö FK 14 vit Stadshagens IP 22
2019-09-07 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby 2 - Hässelby SK FF 2 Knutby BP 12
2019-09-07 13:45 Sollentuna FK 19 - Bele Barkarby FF 2 Helenelunds IP 2
2019-09-08 10:00 IF Brommapojkarna 7 - IF Brommapojkarna 12 Hässelby Gårds BP 11
2019-09-08 10:15 Vasalunds IF HuvudS - IFK Viksjö 2 Råsunda IP 12
2019-09-08 13:15 FC Järfälla Vit - Ekerö IK 2:Blå Järfällavallen 21
2019-09-08 13:30 Vällingby AIK 1 - Sollentuna FK 4 Grimsta IP 21
2019-09-14 Sollentuna FK 4 - FC Järfälla Vit Helenelunds IP 2
2019-09-14 14:00 Ekerö IK 2:Blå - Karlbergs BK Vit 1 Träkvistavallen 21
2019-09-14 15:15 Bele Barkarby FF 2 - Hässelby SK FF 2 Strömvallen 2
2019-09-15 10:15 IFK Lidingö FK 14 vit - Vasalunds IF HuvudS Hersby BP 1
2019-09-15 10:15 IFK Viksjö 2 - IF Brommapojkarna 7 Viksjövallen 22
2019-09-15 10:30 Vällingby AIK 1 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby 2 Grimsta IP 21
2019-09-15 11:30 IF Brommapojkarna 12 - Sollentuna FK 19 Åkeshovs BP 12
2019-09-20 18:45 Karlbergs BK Vit 1 - Sollentuna FK 4 Stadshagens IP 22
2019-09-21 10:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby 2 - Bele Barkarby FF 2 Knutby BP 12
2019-09-21 11:15 IF Brommapojkarna 7 - IFK Lidingö FK 14 vit Maltesholmsskolans BP 1
2019-09-21 12:30 Hässelby SK FF 2 - IF Brommapojkarna 12 Hässelby IP 21
2019-09-22 10:15 Vasalunds IF HuvudS - Ekerö IK 2:Blå Råsunda IP 12
2019-09-22 13:15 FC Järfälla Vit - Vällingby AIK 1 Järfällavallen 21
2019-09-22 15:00 Sollentuna FK 19 - IFK Viksjö 2 Helenelunds IP 2
2019-09-28 09:00 Vällingby AIK 1 - Karlbergs BK Vit 1 Grimsta IP 21
2019-09-28 10:15 IF Brommapojkarna 12 - Bele Barkarby FF 2 Åkeshovs BP 12
2019-09-28 13:45 Sollentuna FK 4 - Vasalunds IF HuvudS Helenelunds IP 2
2019-09-29 09:00 Ekerö IK 2:Blå - IF Brommapojkarna 7 Träkvistavallen 21
2019-09-29 09:00 IFK Viksjö 2 - Hässelby SK FF 2 Viksjövallen 22
2019-09-29 10:15 IFK Lidingö FK 14 vit - Sollentuna FK 19 Hersby BP 1
2019-09-29 12:00 FC Järfälla Vit - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby 2 Järfällavallen 21

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info