Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12-31

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Apollon Solna FK Kim Vestö svart-röd/svart/svart
Djurgårdens IF FF 5 Karl Arne Gutberg Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Högalids IF 1 Bengt Magnus Edgren 0705775848 Vit/Vit/Vit
IF Söderkamraterna 1 Marie Christine Steene 0706104171 Röd/Svart/Röd
IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Sven Benny Lennartson 086455819 Blå/Blå/Blå
IFK Lidingö FK 14 blå Susanne Mathiesen 0704613040 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK Grön 2 Ulf Björnemark 0739821432 Röd/Vit/Röd
Reymersholms IK 1 Karin Westberg Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF 2 Angelica Frisk Blå/Vit/Blå/Blå
Sollentuna FK 3 Nic Ramsten Svart/vit/Svart/Svart
Sundbybergs IK Röd Sten Strömberg 0709622257 Grön/Vit/Grön
Värtans IK 1 Karin Fristedt 0706690053 0706690053 Blå/Vit/Blå
Årsta FF 3 Marcus Friari 0706262866 Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:15 Högalids IF 1 - Värtans IK 1 Långholmens BP 12
2019-04-27 12:15 Reymersholms IK 1 - IFK Lidingö FK 14 blå Tantolundens BP 11
2019-04-28 10:00 Årsta FF 3 - Sollentuna FK 3 Årstagårdens BP 12
2019-04-28 11:30 Djurgårdens IF FF 5 - IF Söderkamraterna 1 Östermalms IP 2
2019-04-28 11:30 Apollon Solna FK - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Råsunda IP 12
2019-04-28 18:15 Saltsjöbadens IF 2 - Karlbergs BK Grön 2 Saltsjöbadens IP 2
Maj
2019-05-04 09:00 Karlbergs BK Grön 2 - Sundbybergs IK Röd Stadshagens IP 21
2019-05-04 11:30 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Högalids IF 1 Aspuddens IP 11
2019-05-04 14:45 IF Söderkamraterna 1 - Reymersholms IK 1 Sofiaskolans BP 1
2019-05-04 15:00 Sollentuna FK 3 - Apollon Solna FK Helenelunds IP 2
2019-05-05 11:30 Värtans IK 1 - Djurgårdens IF FF 5 Östermalms IP 2
2019-05-05 16:30 IFK Lidingö FK 14 blå - Saltsjöbadens IF 2 Hersby BP 1
2019-05-11 10:15 Sundbybergs IK Röd - IFK Lidingö FK 14 blå Örvallen 12
2019-05-11 11:15 Högalids IF 1 - Sollentuna FK 3 Långholmens BP 12
2019-05-11 12:15 Reymersholms IK 1 - Värtans IK 1 Tantolundens BP 11
2019-05-11 16:45 Saltsjöbadens IF 2 - IF Söderkamraterna 1 Saltsjöbadens IP 2
2019-05-12 10:15 Apollon Solna FK - Årsta FF 3 Råsunda IP 12
2019-05-12 14:00 Djurgårdens IF FF 5 - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Östermalms IP 2
2019-05-18 11:30 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Reymersholms IK 1 Aspuddens IP 11
2019-05-18 14:45 IF Söderkamraterna 1 - Sundbybergs IK Röd Sofiaskolans BP 1
2019-05-18 15:00 Sollentuna FK 3 - Djurgårdens IF FF 5 Helenelunds IP 2
2019-05-19 11:30 Värtans IK 1 - Saltsjöbadens IF 2 Östermalms IP 2
2019-05-19 16:30 IFK Lidingö FK 14 blå - Karlbergs BK Grön 2 Hersby BP 1
2019-05-19 17:20 Årsta FF 3 - Högalids IF 1 Årstagårdens BP 12
2019-05-24 18:45 Karlbergs BK Grön 2 - IF Söderkamraterna 1 Stadshagens IP 21
2019-05-25 10:15 Sundbybergs IK Röd - Värtans IK 1 Sundbybergs IP 22
2019-05-25 12:30 Högalids IF 1 - Apollon Solna FK Långholmens BP 12
2019-05-25 13:30 Reymersholms IK 1 - Sollentuna FK 3 Tantolundens BP 11
2019-05-25 15:30 Saltsjöbadens IF 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Saltsjöbadens IP 2
2019-05-26 14:00 Djurgårdens IF FF 5 - Årsta FF 3 Östermalms IP 2
Juni
2019-06-01 14:30 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Sundbybergs IK Röd Västberga IP 12
2019-06-01 14:45 IF Söderkamraterna 1 - IFK Lidingö FK 14 blå Sofiaskolans BP 1
2019-06-01 16:15 Sollentuna FK 3 - Saltsjöbadens IF 2 Helenelunds IP 2
2019-06-02 11:30 Värtans IK 1 - Karlbergs BK Grön 2 Ekhagens BP 1
2019-06-02 12:45 Apollon Solna FK - Djurgårdens IF FF 5 Råsunda IP 12
2019-06-02 17:20 Årsta FF 3 - Reymersholms IK 1 Årstagårdens BP 12
2019-06-07 18:45 Karlbergs BK Grön 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Stadshagens IP 21
2019-06-08 10:15 Sundbybergs IK Röd - Sollentuna FK 3 Sundbybergs IP 22
2019-06-08 13:30 Reymersholms IK 1 - Apollon Solna FK Tantolundens BP 11
2019-06-09 14:00 Saltsjöbadens IF 2 - Årsta FF 3 Saltsjöbadens IP 2
2019-06-09 14:00 Djurgårdens IF FF 5 - Högalids IF 1 Östermalms IP 2
2019-06-09 15:15 IFK Lidingö FK 14 blå - Värtans IK 1 Hersby BP 1
Augusti
2019-08-24 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - IFK Lidingö FK 14 blå Aspuddens IP 11
2019-08-24 12:30 Högalids IF 1 - Reymersholms IK 1 Långholmens BP 12
2019-08-24 16:15 Sollentuna FK 3 - Karlbergs BK Grön 2 Helenelunds IP 2
2019-08-25 11:30 Apollon Solna FK - Saltsjöbadens IF 2 Råsunda IP 12
2019-08-25 11:30 Värtans IK 1 - IF Söderkamraterna 1 Östermalms IP 2
2019-08-25 12:40 Årsta FF 3 - Sundbybergs IK Röd Årstagårdens BP 12
2019-08-31 09:00 Karlbergs BK Grön 2 - Årsta FF 3 Stadshagens IP 22
2019-08-31 12:15 Reymersholms IK 1 - Djurgårdens IF FF 5 Tantolundens BP 11
2019-08-31 13:30 IF Söderkamraterna 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Sofiaskolans BP 1
2019-08-31 18:00 Sundbybergs IK Röd - Apollon Solna FK Sundbybergs IP 21
September
2019-09-01 10:00 Saltsjöbadens IF 2 - Högalids IF 1 Saltsjöbadens IP 11
2019-09-01 14:00 IFK Lidingö FK 14 blå - Sollentuna FK 3 Hersby BP 1
2019-09-07 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Värtans IK 1 Aspuddens IP 11
2019-09-07 10:00 Årsta FF 3 - IFK Lidingö FK 14 blå Årstagårdens BP 12
2019-09-07 12:30 Högalids IF 1 - Sundbybergs IK Röd Långholmens BP 12
2019-09-07 15:00 Sollentuna FK 3 - IF Söderkamraterna 1 Helenelunds IP 2
2019-09-07 16:15 Djurgårdens IF FF 5 - Saltsjöbadens IF 2 Ekhagens BP 1
2019-09-08 11:30 Apollon Solna FK - Karlbergs BK Grön 2 Råsunda IP 12
2019-09-13 19:30 Saltsjöbadens IF 2 - Reymersholms IK 1 Saltsjöbadens IP 11
2019-09-14 09:00 Karlbergs BK Grön 2 - Högalids IF 1 Stadshagens IP 21
2019-09-14 14:45 IF Söderkamraterna 1 - Årsta FF 3 Sofiaskolans BP 1
2019-09-15 11:30 Värtans IK 1 - Sollentuna FK 3 Östermalms IP 2
2019-09-15 14:00 Sundbybergs IK Röd - Djurgårdens IF FF 5 Sundbybergs IP 21
2019-09-15 15:15 IFK Lidingö FK 14 blå - Apollon Solna FK Hersby BP 1
2019-09-21 12:15 Reymersholms IK 1 - Sundbybergs IK Röd Tantolundens BP 11
2019-09-21 12:30 Högalids IF 1 - IFK Lidingö FK 14 blå Långholmens BP 12
2019-09-21 16:15 Sollentuna FK 3 - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Helenelunds IP 2
2019-09-22 10:00 Årsta FF 3 - Värtans IK 1 Årstagårdens BP 12
2019-09-22 11:30 Apollon Solna FK - IF Söderkamraterna 1 Råsunda IP 12
2019-09-22 12:45 Djurgårdens IF FF 5 - Karlbergs BK Grön 2 Östermalms IP 2
2019-09-28 09:00 Karlbergs BK Grön 2 - Reymersholms IK 1 Stadshagens IP 21
2019-09-28 11:30 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Årsta FF 3 Aspuddens IP 11
2019-09-28 14:45 IF Söderkamraterna 1 - Högalids IF 1 Sofiaskolans BP 1
2019-09-29 12:45 Värtans IK 1 - Apollon Solna FK Östermalms IP 2
2019-09-29 14:00 Sundbybergs IK Röd - Saltsjöbadens IF 2 Sundbybergs IP 21
2019-09-29 15:15 IFK Lidingö FK 14 blå - Djurgårdens IF FF 5 Hersby BP 1

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info