Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 5 pojkar norra

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Anundsjö IF P07 Sara Arnmark 0767868384 Röd-vit/röd/Röd
Arnäs P-07 1 Annika Eklund 0660251100 0702217248 gul/blå/gul/blå
Arnäs P-07 2 Annika Eklund 0660251100 0702217248 gul/blå/gul/blå
BK Örnen P 07 Anna Forsberg 0727000995 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå/Ljusblå ränder
Domsjö IF P07 Blå Åsa Blomquist 0703536891 Blå och svart/Svart/Blå
Domsjö IF P07 Svart Åsa Blomquist 0703536891 Blå och svart/Svart/Blå
Hägglunds IoFK P 07 lag 2 Fatme Ahmad 0702277130 Röd, Röd, Röd
Hägglunds IoFK P-07 Lag 1 Fatme Ahmad 0702277130 Röd/Röd/Röd
Köpmanholmen-Bjästa FF Köpmanholmen-Bjästa FF(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Vita
Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 Hanna Elffors Callsen Röd/Vit/Blå/Vita
Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 lag 2 Hanna Elffors Callsen Röd/Vit/Blå/Vita
Modo FF P07 Jenny Larsson 0705661304 Röd/Svart/Röda
Moelvens FC P05/07 Caroline Westberg 0706766628 Blå/Röd/Blå/Röd
Sidensjö IK P07 Jonas Vestman 0706941611 Gul/Blå/Gul
Själevads IK Jennie Tegström Grön/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 10:00 Anundsjö IF P07 - Arnäs P-07 2 Olympia
2019-05-05 11:00 Moelvens FC P05/07 - Arnäs P-07 1 Billsta IP
2019-05-05 14:00 Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 lag 2 - Hägglunds IoFK P 07 lag 2
2019-05-05 15:00 Modo FF P07 - Köpmanholmen-Bjästa FF Kempevallen
2019-05-05 15:30 Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 - BK Örnen P 07
2019-05-09 18:30 Hägglunds IoFK P-07 Lag 1 - Själevads IK Bussbyvallen D-plan
2019-05-12 10:00 Arnäs P-07 2 - Modo FF P07 HumanResurs Arena U 7
2019-05-12 12:00 Själevads IK - Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 Molidens IP
2019-05-12 15:00 Domsjö IF P07 Blå - Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 lag 2 Knattevallen
2019-05-12 17:00 Sidensjö IK P07 - Anundsjö IF P07 Sidensjö IP
2019-05-12 17:30 Köpmanholmen-Bjästa FF - Hägglunds IoFK P-07 Lag 1
2019-05-12 18:00 Hägglunds IoFK P 07 lag 2 - Domsjö IF P07 Svart Bussbyvallen D-plan
2019-05-12 19:00 BK Örnen P 07 - Moelvens FC P05/07 Järvedsplan
2019-05-18 11:00 Moelvens FC P05/07 - Själevads IK Billsta IP
2019-05-18 11:00 Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 lag 2 - Modo FF P07
2019-05-19 10:00 Arnäs P-07 1 - BK Örnen P 07 Humanresurs Arena
2019-05-19 12:00 Domsjö IF P07 Svart - Domsjö IF P07 Blå Knattevallen
2019-05-19 14:00 Hägglunds IoFK P-07 Lag 1 - Arnäs P-07 2 Bussbyvallen D-plan
2019-05-19 15:00 Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 - Köpmanholmen-Bjästa FF
2019-05-19 15:00 Modo FF P07 - Sidensjö IK P07 Kempevallen
2019-05-19 15:30 Anundsjö IF P07 - Hägglunds IoFK P 07 lag 2 Olympia
2019-05-25 10:30 Arnäs P-07 2 - Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 Humanresurs Arena
2019-05-25 18:00 Hägglunds IoFK P 07 lag 2 - Modo FF P07 Bussbyvallen D-plan
2019-05-26 12:00 Domsjö IF P07 Blå - Anundsjö IF P07 Knattevallen
2019-05-26 12:00 Själevads IK - Arnäs P-07 1 Molidens IP
2019-05-26 13:00 Köpmanholmen-Bjästa FF - Moelvens FC P05/07
2019-05-26 14:30 Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 lag 2 - Domsjö IF P07 Svart
2019-05-26 17:00 Sidensjö IK P07 - Hägglunds IoFK P-07 Lag 1 Sidensjö IP
2019-05-29 18:00 Domsjö IF P07 Svart - Sidensjö IK P07 Hangarplan
2019-05-30 17:30 Hägglunds IoFK P-07 Lag 1 - Hägglunds IoFK P 07 lag 2 Bussbyvallen D-plan
Juni
2019-06-01 11:00 Moelvens FC P05/07 - Arnäs P-07 2 Billsta IP
2019-06-02 11:00 Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 - Sidensjö IK P07
2019-06-02 14:00 Arnäs P-07 1 - Köpmanholmen-Bjästa FF Humanresurs Arena
2019-06-02 15:00 Modo FF P07 - Domsjö IF P07 Blå Kempevallen
2019-06-02 19:00 Anundsjö IF P07 - Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 lag 2 Olympia
2019-06-02 19:00 BK Örnen P 07 - Själevads IK Järvedsplan
2019-06-06 15:00 Hägglunds IoFK P 07 lag 2 - Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 Bussbyvallen C7 plan
2019-06-08 09:00 Arnäs P-07 2 - Domsjö IF P07 Svart HumanResurs Arena U 7
2019-06-08 13:30 Arnäs P-07 1 - Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 HumanResurs Arena U 7
2019-06-09 12:00 Domsjö IF P07 Svart - Anundsjö IF P07 Hangarplan
2019-06-09 13:00 Köpmanholmen-Bjästa FF - BK Örnen P 07 Forsvallen 7-manna 2
2019-06-09 14:00 Domsjö IF P07 Blå - Hägglunds IoFK P-07 Lag 1 Hangarplan
2019-06-09 17:00 Sidensjö IK P07 - Moelvens FC P05/07 Sidensjö IP
2019-06-16 11:00 Moelvens FC P05/07 - Hägglunds IoFK P 07 lag 2 Billsta IP
2019-06-16 12:00 Själevads IK - Köpmanholmen-Bjästa FF Själevads IP B-plan
2019-06-16 13:00 Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 - Domsjö IF P07 Blå
2019-06-16 14:00 Hägglunds IoFK P-07 Lag 1 - Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 lag 2 Bussbyvallen C7 plan
2019-06-16 15:00 Modo FF P07 - Domsjö IF P07 Svart Kempevallen
2019-06-16 16:00 Arnäs P-07 1 - Sidensjö IK P07 HumanResurs Arena U 7
2019-06-16 19:00 BK Örnen P 07 - Arnäs P-07 2 Järvedsplan
2019-06-18 18:00 Domsjö IF P07 Blå - Moelvens FC P05/07 Hangarplan
2019-06-19 18:00 Hägglunds IoFK P-07 Lag 1 - Anundsjö IF P07 Bussbyvallen C7 plan
2019-06-20 18:00 Domsjö IF P07 Svart - Hägglunds IoFK P-07 Lag 1 Hangarplan
2019-06-23 15:00 Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 lag 2 - Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08
2019-06-23 16:00 Anundsjö IF P07 - Modo FF P07 Olympia
2019-06-23 16:00 Arnäs P-07 2 - Själevads IK HumanResurs Arena U 7
2019-06-23 18:00 Hägglunds IoFK P 07 lag 2 - Arnäs P-07 1 Bussbyvallen C7 plan
2019-06-25 18:00 Sidensjö IK P07 - BK Örnen P 07 Sidensjö IP
2019-06-26 18:30 Moelvens FC P05/07 - Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 lag 2 Billsta IP
2019-06-26 19:00 BK Örnen P 07 - Hägglunds IoFK P 07 lag 2 Bodums IP
2019-06-30 13:00 Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 - Domsjö IF P07 Svart
2019-06-30 13:00 Köpmanholmen-Bjästa FF - Arnäs P-07 2 Forsvallen 7-manna 2
2019-06-30 16:00 Arnäs P-07 1 - Domsjö IF P07 Blå HumanResurs Arena U 7
Juli
2019-07-02 18:45 Själevads IK - Sidensjö IK P07 Själevads IP B-plan
Augusti
2019-08-04 15:00 Modo FF P07 - Hägglunds IoFK P-07 Lag 1 Kempevallen
2019-08-04 18:00 Domsjö IF P07 Svart - Moelvens FC P05/07 Hangarplan
2019-08-05 18:30 Anundsjö IF P07 - Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 Olympia
2019-08-06 17:00 Hägglunds IoFK P 07 lag 2 - Själevads IK Bussbyvallen C7 plan
2019-08-06 18:00 Sidensjö IK P07 - Köpmanholmen-Bjästa FF Sidensjö IP
2019-08-06 18:30 Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 lag 2 - Arnäs P-07 1
2019-08-11 10:00 Arnäs P-07 1 - Domsjö IF P07 Svart HumanResurs Arena U 7
2019-08-11 12:00 Själevads IK - Domsjö IF P07 Blå Själevads IP B-plan
2019-08-11 13:00 Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 - Modo FF P07
2019-08-11 14:30 Köpmanholmen-Bjästa FF - Hägglunds IoFK P 07 lag 2 Forsvallen 7-manna 2
2019-08-11 18:00 Moelvens FC P05/07 - Anundsjö IF P07 Överhörnäs IP
2019-08-11 19:00 BK Örnen P 07 - Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 lag 2 Bodums IP
2019-08-16 17:00 Hägglunds IoFK P 07 lag 2 - Arnäs P-07 2 Bussbyvallen C7 plan
2019-08-18 12:00 Domsjö IF P07 Svart - BK Örnen P 07 Hangarplan
2019-08-18 14:00 Domsjö IF P07 Blå - Köpmanholmen-Bjästa FF Hangarplan
2019-08-18 15:00 Modo FF P07 - Moelvens FC P05/07 Kempevallen
2019-08-18 16:00 Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 lag 2 - Själevads IK
2019-08-18 18:00 Hägglunds IoFK P-07 Lag 1 - Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 Bussbyvallen C7 plan
2019-08-21 18:00 Anundsjö IF P07 - Arnäs P-07 1 Olympia
2019-08-22 18:30 Arnäs P-07 1 - Modo FF P07 HumanResurs Arena U 7
2019-08-24 13:00 Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 lag 2 - Arnäs P-07 2
2019-08-24 14:30 Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 - Moelvens FC P05/07
2019-08-25 Köpmanholmen-Bjästa FF - Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 lag 2 Forsvallen 7-manna 2
2019-08-25 12:00 Arnäs P-07 2 - Domsjö IF P07 Blå HumanResurs Arena U 7
2019-08-25 12:00 Själevads IK - Domsjö IF P07 Svart Själevads IP B-plan
2019-08-25 18:00 BK Örnen P 07 - Anundsjö IF P07 Bodums IP
2019-08-25 18:00 Moelvens FC P05/07 - Hägglunds IoFK P-07 Lag 1 Överhörnäs IP
2019-08-25 18:00 Sidensjö IK P07 - Hägglunds IoFK P 07 lag 2 Sidensjö IP
2019-08-29 18:30 Arnäs P-07 2 - Sidensjö IK P07 HumanResurs Arena U 7
September
2019-09-01 10:00 Domsjö IF P07 Blå - Sidensjö IK P07 Hangarplan
2019-09-01 12:00 Domsjö IF P07 Svart - Köpmanholmen-Bjästa FF Hangarplan
2019-09-01 14:00 Hägglunds IoFK P-07 Lag 1 - Arnäs P-07 1 Bussbyvallen C7 plan
2019-09-01 15:00 Modo FF P07 - BK Örnen P 07 Kempevallen
2019-09-01 18:00 Anundsjö IF P07 - Själevads IK Olympia
2019-09-06 17:00 Hägglunds IoFK P 07 lag 2 - Domsjö IF P07 Blå Bussbyvallen C7 plan
2019-09-08 12:00 Själevads IK - Modo FF P07 Själevads IP B-plan
2019-09-08 13:00 Köpmanholmen-Bjästa FF - Anundsjö IF P07 Forsvallen 7-manna 2
2019-09-08 18:00 Sidensjö IK P07 - Köpmanholmen-Bjästa FF P07-08 lag 2 Sidensjö IP
2019-09-08 18:00 BK Örnen P 07 - Hägglunds IoFK P-07 Lag 1 Bodums IP
2019-09-14 12:00 Arnäs P-07 2 - Arnäs P-07 1 HumanResurs Arena U 7
2019-09-15 10:00 Domsjö IF P07 Blå - BK Örnen P 07 Hangarplan

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info