Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 6 pojkar norra

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arnäs IF P-08 Blå Maria Camilla Olsson 0705852226 gul, blå, gul/blå
Arnäs IF P-08 Gul Maria Camilla Olsson 0705852226 gul, blå, gul/blå
Björna IF P 08-09 Therese Karlström 0703028961 0703028961 Blå/Blå/Blå
BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå Jimmy Persson 0702638796 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå/Ljusblå ränder
BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit Jimmy Persson 0702638796 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå/Ljusblå ränder
Domsjö IF P08 Blå Johnny Nyman 0702128150 Blå och svart/Svart/Blå
Domsjö IF P08 Svart Johnny Nyman 0702128150 Blå och svart/Svart/Blå
Husums IF FK Roland Norberg 0730675368
Hägglunds IoFK P-08 Anna Maria Eriksson 0702525513 Röd/Röd/Röd
Mellansel IF Sofi Söderlund 0706434427 Röd/vit/Röd/Röd
Modo FF P08/09 lag 1 Linda Byström 0703130146 Röd/Svart/Röda
Modo FF P08/09 lag 2 Linda Byström 0703130146 Röd/Svart/Röda
Moelvens FC P08 Christer Wiklander 0706557034 Blå/Röd/Blå/Röd
Själevads IK P08 Marie Edin 0725845280 Grön/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-11 12:00 Hägglunds IoFK P-08 - BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit Bussbyvallen D-plan
2019-05-11 12:00 Moelvens FC P08 - Arnäs IF P-08 Blå Billsta IP
2019-05-12 14:00 Själevads IK P08 - Husums IF FK Hampnäsplanen
2019-05-12 15:00 Modo FF P08/09 lag 2 - Arnäs IF P-08 Gul Kempevallen
2019-05-12 16:30 Modo FF P08/09 lag 1 - Björna IF P 08-09 Kempevallen
2019-05-12 18:00 Domsjö IF P08 Svart - Domsjö IF P08 Blå Knattevallen
2019-05-12 18:00 Mellansel IF - BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå Fritidshuset Grus
2019-05-18 10:00 Björna IF P 08-09 - Modo FF P08/09 lag 2 Norbergsvallen
2019-05-18 14:30 Arnäs IF P-08 Blå - Själevads IK P08 HumanResurs Arena U 7
2019-05-18 16:00 Arnäs IF P-08 Gul - Moelvens FC P08 HumanResurs Arena U 7
2019-05-19 15:00 Husums IF FK - Domsjö IF P08 Svart
2019-05-19 15:30 BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit - Mellansel IF Järvedsplan
2019-05-19 17:00 BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå - Modo FF P08/09 lag 1 Järvedsplan
2019-05-19 18:00 Domsjö IF P08 Blå - Hägglunds IoFK P-08 Hangarplan
2019-05-20 18:30 Moelvens FC P08 - Björna IF P 08-09 Billsta IP
2019-05-21 18:00 Arnäs IF P-08 Gul - Arnäs IF P-08 Blå HumanResurs Arena U 7
2019-05-22 18:30 Björna IF P 08-09 - Själevads IK P08 Björkvallens IP B-plan
2019-05-23 18:00 Mellansel IF - Domsjö IF P08 Blå Tallparken B
2019-05-23 19:00 Själevads IK P08 - Arnäs IF P-08 Gul Hampnäsplanen
2019-05-25 10:30 Arnäs IF P-08 Blå - Husums IF FK HumanResurs Arena U 7
2019-05-25 12:00 Hägglunds IoFK P-08 - Domsjö IF P08 Svart Bussbyvallen C7 plan
2019-05-25 14:00 Modo FF P08/09 lag 1 - BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit Kempevallen
2019-05-25 15:30 Modo FF P08/09 lag 2 - BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå Kempevallen
2019-05-26 15:00 Husums IF FK - Hägglunds IoFK P-08
2019-05-26 15:15 BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit - Modo FF P08/09 lag 2 Järvedsplan
2019-05-26 16:00 Domsjö IF P08 Blå - Modo FF P08/09 lag 1 Hangarplan
2019-05-26 16:45 BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå - Moelvens FC P08 Järvedsplan
2019-05-26 18:00 Domsjö IF P08 Svart - Mellansel IF Hangarplan
Juni
2019-06-02 10:00 Arnäs IF P-08 Blå - Björna IF P 08-09 HumanResurs Arena U 7
2019-06-02 11:00 Moelvens FC P08 - BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit Billsta IP
2019-06-02 12:00 Arnäs IF P-08 Gul - Husums IF FK HumanResurs Arena U 7
2019-06-02 14:00 Själevads IK P08 - BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå Själevads IP B-plan
2019-06-02 17:00 Mellansel IF - Hägglunds IoFK P-08 Tallparken B
2019-06-02 17:00 Modo FF P08/09 lag 2 - Domsjö IF P08 Blå Kempevallen
2019-06-02 18:30 Modo FF P08/09 lag 1 - Domsjö IF P08 Svart Kempevallen
2019-06-05 18:00 Björna IF P 08-09 - Arnäs IF P-08 Gul Björkvallens IP B-plan
2019-06-05 18:15 BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå - Arnäs IF P-08 Blå Bodums IP
2019-06-09 15:00 Husums IF FK - Mellansel IF
2019-06-09 15:30 BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit - Själevads IK P08 Bodums IP
2019-06-09 16:00 Domsjö IF P08 Svart - Modo FF P08/09 lag 2 Hangarplan
2019-06-09 18:00 Domsjö IF P08 Blå - Moelvens FC P08 Hangarplan
2019-06-09 18:00 Hägglunds IoFK P-08 - Modo FF P08/09 lag 1 Bussbyvallen B-Plan
2019-06-10 18:30 Moelvens FC P08 - Domsjö IF P08 Svart Billsta IP
2019-06-11 19:00 Själevads IK P08 - Domsjö IF P08 Blå Själevads IP B-plan
2019-06-12 18:00 Björna IF P 08-09 - Husums IF FK Björkvallens IP B-plan
2019-06-15 10:00 Modo FF P08/09 lag 1 - Mellansel IF Kempevallen
2019-06-15 10:00 Arnäs IF P-08 Blå - BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit HumanResurs Arena U 7
2019-06-15 11:30 Modo FF P08/09 lag 2 - Hägglunds IoFK P-08 Kempevallen
2019-06-15 12:00 Arnäs IF P-08 Gul - BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå HumanResurs Arena U 7
2019-06-16 10:00 Domsjö IF P08 Blå - Arnäs IF P-08 Blå Hangarplan
2019-06-16 12:00 Domsjö IF P08 Svart - Själevads IK P08 Hangarplan
2019-06-16 12:15 BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit - Arnäs IF P-08 Gul Bodums IP
2019-06-16 15:00 Husums IF FK - Modo FF P08/09 lag 1
2019-06-16 17:00 Mellansel IF - Modo FF P08/09 lag 2 Tallparken B
2019-06-16 18:00 Hägglunds IoFK P-08 - Moelvens FC P08 Bussbyvallen B-Plan
2019-06-17 19:15 BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå - Björna IF P 08-09 Bodums IP
2019-06-19 18:00 Björna IF P 08-09 - BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit Björkvallens IP B-plan
2019-06-20 19:00 Själevads IK P08 - Hägglunds IoFK P-08 Själevads IP B-plan
2019-06-23 10:00 Arnäs IF P-08 Blå - Domsjö IF P08 Svart HumanResurs Arena U 7
2019-06-23 11:00 Moelvens FC P08 - Mellansel IF Billsta IP
2019-06-23 12:00 Modo FF P08/09 lag 2 - Modo FF P08/09 lag 1 Kempevallen
2019-06-23 12:00 Arnäs IF P-08 Gul - Domsjö IF P08 Blå HumanResurs Arena U 7
2019-06-24 19:15 BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå - Husums IF FK Bodums IP
2019-06-25 18:00 Hägglunds IoFK P-08 - Arnäs IF P-08 Blå Bussbyvallen B-Plan
2019-06-25 18:30 Domsjö IF P08 Blå - Björna IF P 08-09 Hangarplan
2019-06-29 10:00 Arnäs IF P-08 Blå - Mellansel IF HumanResurs Arena U 7
2019-06-30 BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit - BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå Bodums IP
2019-06-30 10:00 Domsjö IF P08 Svart - Arnäs IF P-08 Gul Hangarplan
2019-06-30 11:00 Modo FF P08/09 lag 1 - Moelvens FC P08 Kempevallen
2019-06-30 15:00 Husums IF FK - Modo FF P08/09 lag 2
2019-06-30 17:00 Mellansel IF - Själevads IK P08 Tallparken B
Juli
2019-07-31 18:30 Björna IF P 08-09 - Domsjö IF P08 Svart Björkvallens IP B-plan
Augusti
2019-08-07 18:00 Arnäs IF P-08 Gul - Hägglunds IoFK P-08 Humanresurs Arena
2019-08-10 12:30 Moelvens FC P08 - Modo FF P08/09 lag 2 Överhörnäs IP
2019-08-10 15:15 BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit - Husums IF FK Bodums IP
2019-08-10 16:45 BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå - Domsjö IF P08 Blå Bodums IP
2019-08-11 14:00 Själevads IK P08 - Modo FF P08/09 lag 1 Själevads IP B-plan
2019-08-14 18:30 Björna IF P 08-09 - Mellansel IF Björkvallens IP B-plan
2019-08-15 18:00 Mellansel IF - Arnäs IF P-08 Gul Tallparken B
2019-08-17 10:00 Modo FF P08/09 lag 1 - Arnäs IF P-08 Blå Kempevallen
2019-08-17 11:30 Modo FF P08/09 lag 2 - Själevads IK P08 Kempevallen
2019-08-17 12:00 Domsjö IF P08 Svart - BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå Hangarplan
2019-08-17 12:00 Hägglunds IoFK P-08 - Björna IF P 08-09 Bussbyvallen B-Plan
2019-08-18 09:15 BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå - Hägglunds IoFK P-08 Bodums IP
2019-08-18 10:00 Arnäs IF P-08 Blå - Modo FF P08/09 lag 2 HumanResurs Arena U 7
2019-08-18 12:00 Arnäs IF P-08 Gul - Modo FF P08/09 lag 1 HumanResurs Arena U 7
2019-08-18 14:00 Själevads IK P08 - Moelvens FC P08 Själevads IP B-plan
2019-08-18 18:00 Domsjö IF P08 Blå - Husums IF FK Hangarplan
2019-08-22 18:30 Husums IF FK - Moelvens FC P08 Husums IP c-plan
2019-08-24 12:30 Moelvens FC P08 - Domsjö IF P08 Blå Överhörnäs IP
2019-08-24 14:00 Själevads IK P08 - BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit Själevads IP B-plan
2019-08-25 15:00 Modo FF P08/09 lag 1 - Hägglunds IoFK P-08 Kempevallen
2019-08-25 16:00 Arnäs IF P-08 Gul - Björna IF P 08-09 HumanResurs Arena U 7
2019-08-25 16:30 Modo FF P08/09 lag 2 - Domsjö IF P08 Svart Kempevallen
2019-08-25 17:00 Mellansel IF - Husums IF FK Tallparken B
2019-08-25 18:00 Arnäs IF P-08 Blå - BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå HumanResurs Arena U 7
2019-08-26 19:00 Domsjö IF P08 Blå - BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit Hangarplan
2019-08-26 19:15 BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit - Domsjö IF P08 Svart Bodums IP
2019-08-28 18:00 Björna IF P 08-09 - Arnäs IF P-08 Blå Björkvallens IP B-plan
2019-08-31 12:00 Hägglunds IoFK P-08 - Mellansel IF Bussbyvallen B-Plan
September
2019-09-01 14:00 Domsjö IF P08 Blå - Modo FF P08/09 lag 2 Hangarplan
2019-09-01 14:00 Husums IF FK - Arnäs IF P-08 Gul
2019-09-01 15:15 BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit - Moelvens FC P08 Bodums IP
2019-09-01 16:00 Domsjö IF P08 Svart - Modo FF P08/09 lag 1 Hangarplan
2019-09-01 16:45 BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå - Själevads IK P08 Bodums IP
2019-09-04 18:30 Björna IF P 08-09 - Moelvens FC P08 Björkvallens IP B-plan
2019-09-08 10:00 Arnäs IF P-08 Gul - Själevads IK P08 HumanResurs Arena U 7
2019-09-08 10:00 Domsjö IF P08 Blå - Mellansel IF Hangarplan
2019-09-08 12:00 Domsjö IF P08 Svart - Hägglunds IoFK P-08 Hangarplan
2019-09-08 12:00 Husums IF FK - Arnäs IF P-08 Blå
2019-09-08 12:15 BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit - Modo FF P08/09 lag 1 Bodums IP
2019-09-08 13:45 BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå - Modo FF P08/09 lag 2 Bodums IP
2019-09-14 10:00 Modo FF P08/09 lag 2 - Björna IF P 08-09 Kempevallen
2019-09-14 11:30 Modo FF P08/09 lag 1 - BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå Kempevallen
2019-09-14 12:00 Hägglunds IoFK P-08 - Domsjö IF P08 Blå Bussbyvallen B-Plan
2019-09-15 12:00 Domsjö IF P08 Svart - Husums IF FK Hangarplan
2019-09-15 12:30 Moelvens FC P08 - Arnäs IF P-08 Gul Överhörnäs IP
2019-09-15 14:00 Själevads IK P08 - Arnäs IF P-08 Blå Själevads IP B-plan
2019-09-15 17:00 Mellansel IF - BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit Tallparken B

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info