Hoppa till sidans innehåll

Info

Spelprogram - Träningsmatcher domarklubbar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF F06 AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
AIK FF P06 AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
Alsike IF F05 Alsike IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula svart rand
Arameisk-Syrianska IF 1, Pojkar 2009 2020 Arameisk-Syrianska IF(Föreningen) Gul/Röd, Röd, Röd
Arameisk-Syrianska IF P05 Arameisk-Syrianska IF(Föreningen) Gul/Röd, Röd, Röd
Arboga Södra IF P04 Arboga Södra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Arboga Södra IF P05 Arboga Södra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Assyriska FF P05 Dante Caggiani 0853068128 0702929356 Vit, Röd, Vit
Assyriska FF P06 Assyriska FF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Assyriska FF P09 Assyriska FF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Athletic FC Eskilstuna P05 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Athletic FC Eskilstuna P06 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Athletic FC Eskilstuna P13 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Barkarö SK F08 Barkarö SK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
BK Sport F05 Magnus Lindholm 0737088596 Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport F06 BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport P 07 BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport P 09 Gul BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport P05 Jim Asplund 0704810214 Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport U16 BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
Bollstanäs SK P05 Bollstanäs SK(Föreningen) GUL, GRÖN, GRÖN
Boo FF P04 Boo FF(Föreningen) Vinröd, Svart, Svarta
Boo FF P05 Boo FF(Föreningen) Vinröd, Svart, Svarta
Boo FF P06 Boo FF(Föreningen) Vinröd, Svart, Svarta
Dingtuna GIF P04-05 Dingtuna GIF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Djurgårdens IF FF 3, Pojkar 2007 2020 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF FF F06 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF FF F16-19 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF FF P06 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Dunkers IF F14 Dunkers IF(Föreningen) Svart/svart, Svart, Svart
Enhörna IF DJ Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enhörna IF F05/06 Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enhörna IF P09 Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enköpings SK FK DJ Enköpings SK FK(Föreningen) Grön/svart, Svart, Grön
Enköpings SK FK P12 Enköpings SK FK(Föreningen) Grön/svart, Svart, Grön
Enskede IK F06 Enskede IK(Föreningen) Svarta, svarta, röda
Enskede IK P05 Enskede IK(Föreningen) Svarta, svarta, röda
Eskilstuna City FK P06 Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna City FK P09 Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna City FK P12 Blå Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna City FK P12 Vit Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna Södra FF P05 Eskilstuna Södra FF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svarta
Eskilstuna United DFF F05 Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Eskilstuna United DFF F06 Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Eskilstuna United DFF F07 Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Eskilstuna United DFF F08 Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
FC Kallfors P06 Kjell Arne Axelsson 0707486500 Vit, Marinblå, Vit
FC Kallfors P07 FC Kallfors(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
FC Kallfors P08 FC Kallfors(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
FC Kallfors P09 FC Kallfors(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
FC Kurdtuna P07 FC Kurdtuna(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Gideonsbergs IF F05 Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gideonsbergs IF F06 Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gideonsbergs IF F17 Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gideonsbergs IF P05 Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gnesta FF Juniorer Gnesta FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Gnesta FF P03/04 Gnesta FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Grödinge SK P09 Grödinge SK(Föreningen) Grön/, Svart/, Svart/
Hallstahammars SK FK P06 Hallstahammars SK FK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Hammarby IF FF DJ Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hammarby IF FF F04U Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hammarby IF FF P06 Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hammarby IF FF P07 Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Huddinge IF P06 Huddinge IF(Föreningen) Gul med svarta detaljer, Svart, Vit
Hällbybrunns IF Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF 05 Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF P 13 Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF P04 Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF P09 vit/svart Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF P12 Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Högsjö BK Högsjö BK P14 Högsjö BK(Föreningen) Röd/Blå, blå, Röd
Högsjö BK P12 Högsjö BK(Föreningen) Röd/Blå, blå, Röd
IF Brommapojkarna 06 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna F04 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna F05 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna F06 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IFK Eskilstuna P 04 IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P 06 blå IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P 07 blå IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P08 blå IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P09 IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Mariefred P02/03 Katrin Lindahl 0707258598 Blå,Vit, Blå, Blå
IFK Mariefred P04/05 Pierre Petersson 0708269649 Blå,Vit, Blå, Blå
IFK Mariefred P08 IFK Mariefred(Föreningen) Blå,Vit, Blå, Blå
IFK Mariefred P09 IFK Mariefred(Föreningen) Blå,Vit, Blå, Blå
IFK Nyköping F04/05 IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Nyköping F06 IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Nyköping P03 IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Nyköping P07 IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Nyköping U16 IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Stocksund P05 IFK Stocksund(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Tumba FK P05 IFK Tumba FK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Västerås FK P05 IFK Västerås FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Sleipner P07 Blå IK Sleipner(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Blå
IK Sturehov P05 IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Sturehov P07 IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Tun P07 IK Tun(Föreningen) Grön, Grön, Grön
IK Viljan Strängnäs F05/06 Mikael Hillerdal 015216228 0707811945 Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs P08 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs P09 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs U16 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs U19 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Irsta IF F06 Irsta IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Jarlabergs IF P06 Jarlabergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Jäders IF F07/08 Jäders IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Jäders IF P06 Jäders IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Jäders IF P08 Jäders IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Järna SK HJ Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Järna SK P06/07 Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Järna SK P07 Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Järna SK P08 Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Järna SK P09 Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Järna SK U Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Katrineholms AIK P04 Katrineholms AIK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
KIF Örebro DFF F05 KIF Örebro DFF(Föreningen) röd, röd, röd
Kungsör BK F05/F06 Kungsör BK(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Kungsör BK P05/06 Kungsör BK(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Kvicksunds SK P05 Kvicksunds SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Köping FF Junior Köping FF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svart
Norrby SK Damer Norrby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Norsborgs IF P05 Norsborgs IF(Föreningen)
Nya Södertälje KFF P04/05 Elie Haddad 0765588170 0765588170 GULA, BLÅ, BLÅ
Nya Södertälje KFF P07 Nya Södertälje KFF(Föreningen) GULA, BLÅ, BLÅ
Nykvarns SK Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK F06 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK HJ Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK P 02/03 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK P 07 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK P09 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nyköpings BIS P05 Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Nyköpings BIS P07 Fredrik Broman 0769463002 Röd, Blå, Röd
Pershagens SK P03/04 Pershagens SK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Romfartuna GIF P09 Romfartuna GIF(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Rynninge IK F05 Rynninge IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Rynninge IK F06 Rynninge IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Rönninge Salem Fotboll 1, Pojkar 18/19 (födda 01-00) 2019 Rönninge Salem Fotboll(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Rönninge Salem Fotboll P07 Rönninge Salem Fotboll(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Sala FF Dam Sala FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Segeltorps IF DJ Segeltorps IF(Föreningen)
Skiljebo SK P05 Skiljebo SK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Skogstorps GOIF Dam Ulf Pettersson 0705300531 Grön, Vit, Grön
Skogstorps GoIF F03-04 Peter Lundh 0705307386 Grön, Vit, Grön
Skogstorps GOIF F06 Daniel Hanning +46709687223 Grön, Vit, Grön
Skärblacka IF F04/05 Skärblacka IF(Föreningen) Röd, Vit, Svarta
Sollentuna FK F06 Sollentuna FK(Föreningen) Svart/vit, Svart, Svart
Sollentuna FK P09 Sollentuna FK(Föreningen) Svart/vit, Svart, Svart
Syrianska Eskilstuna IF P09 Syrianska Eskilstuna IF(Föreningen) Röd/Gul, Röd/Gul
Syrianska FC P04 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FC P06 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FC P07 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FC P08 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FC P09 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FC P10 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FC P2006 Gul Paolo Giorgio 0731816552 Svart, Svart, Svart
Syrianska FC U16 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FC U17 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Södertälje FF Södertälje FF Södertälje FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Södertälje FK P04 Södertälje FK(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Södertälje FK P05 Södertälje FK(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Södertälje FK P09 Södertälje FK(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Sörskogens IF P06 Sörskogens IF(Föreningen) Röd, Röd, Svart
Telge United FF DJ Telge United FF(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
Torshälla-Nyby IS P 08 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS P06 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS P09 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Triangelns IK F06 Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK J Vesa Hiltula 0727114325 Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK P05 Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK P06 Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK P12 Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Trosa-Vagnhärad SK DJ Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Trosa-Vagnhärad SK P-07 Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Trosa-Vagnhärad SK P08 Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Trosa-Vagnhärad SK P09 Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Trosa-Vagnhärad SK U Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Tullinge Triangel P05 Tullinge Triangel Pojkar FK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Tullinge Triangel Pojkar FK DJ Tullinge Triangel Pojkar FK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Tyresö FF DJ Tyresö FF(Föreningen) Gul, Röd, Röda
Vendelsö IK DJ Vendelsö IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Västerås BK 30 F06 Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås IK P05 Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Västerås IK P12 Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Västerås SK FK P05 Västerås SK FK(Föreningen) Grön-vit, Vit, Vit
Yxhults IK 1, F15/17 Yxhults IK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Åby IF U flickor Åby IF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Älvsjö AIK FF DJ Älvsjö AIK FF(Föreningen) vit, blå, vita
Örebro SK Söder F05 Örebro SK Söder(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-18 15:00 163102006 BK Sport P05 - Eskilstuna Södra FF P05 2 - 1 Ekängens IP KG
2020-01-25 12:00 163102007 BK Sport P05 - Eskilstuna Södra FF P05 4 - 2 Ekängens IP KG
2020-01-25 14:00 163102022 Eskilstuna United DFF F06 - Triangelns IK F06 3 - 2 Årby IP KG
2020-01-26 13:00 163102028 FC Kallfors P07 - Syrianska FC P07 2 - 1 Ljungbackens IP KG
2020-01-26 14:00 163102024 Assyriska FF P05 - Syrianska FC P06 Geneta Sportfält KG
2020-01-26 14:20 163102029 Skogstorps GOIF F06 - IF Brommapojkarna F06 0 - 6 Orrlidens IP
2020-02-01 13:00 163102008 BK Sport P05 - Eskilstuna United DFF F05 5 - 0 Ekängens IP KG
2020-02-01 14:00 9 v 9 163102030 Skogstorps GOIF F06 - Enskede IK F06 Orrlidens IP
2020-02-08 13:00 163102009 BK Sport P05 - Bollstanäs SK P05 1 - 5 Ekängens IP KG
2020-02-15 11:00 163102042 Eskilstuna United DFF F06 - Triangelns IK F06 Årby IP KG
2020-02-15 12:00 163102065 FC Kallfors P06 - Syrianska FC P06 4 - 1 Ljungbackens IP KG
2020-02-15 13:00 163102010 BK Sport P05 - Athletic FC Eskilstuna P05 Ekängens IP KG
2020-02-15 16:00 163102092 Järna SK HJ - Pershagens SK P03/04 Ljungbackens IP KG
2020-02-16 12:00 163102066 FC Kallfors P06 - Syrianska FC P06 2 - 1 Ljungbackens IP KG
2020-02-16 14:00 163102056 Skogstorps GOIF F06 - AIK FF F06 2 - 0 Orrlidens IP
2020-02-16 14:00 163102086 FC Kallfors P07 - Rönninge Salem Fotboll P07 Ljungbackens IP KG
2020-02-16 16:00 163102063 Järna SK HJ - Nykvarns SK HJ 2 - 0 Ljungbackens IP KG
2020-02-16 17:30 163102085 IFK Eskilstuna P 06 blå - IFK Eskilstuna P 07 blå 0 - 5 Ekängens IP
2020-02-22 12:00 163102067 FC Kallfors P06 - Syrianska FC P06 9 - 0 Ljungbackens IP KG
2020-02-22 12:00 163102105 IK Viljan Strängnäs U16 - Eskilstuna Södra FF P05 3 - 2 Larslunda IP
2020-02-23 10:00 163102091 FC Kallfors P09 - Syrianska FC P09 Ljungbackens IP KG 7 m 7
2020-02-23 10:00 163102094 Järna SK P06/07 - Nyköpings BIS P07 1 - 4 Ljungbackens IP KG
2020-02-23 11:00 163102011 BK Sport P05 - Hällbybrunns IF 05 3 - 2 Ekängens IP KG
2020-02-23 12:00 163102068 FC Kallfors P06 - Djurgårdens IF FF P06 Inst. Ljungbackens IP KG
2020-02-23 14:00 163102087 FC Kallfors P07 - Nyköpings BIS P07 3 - 2 Ljungbackens IP KG
2020-02-23 16:00 163102059 Järna SK U - Triangelns IK J Ljungbackens IP KG
2020-02-25 19:30 163102100 Nykvarns SK - Trosa-Vagnhärad SK U Inst. ICA Vallen
2020-02-29 12:00 163102069 FC Kallfors P06 - Sörskogens IF P06 4 - 2 Ljungbackens IP KG
2020-02-29 15:00 163102060 Nykvarns SK HJ - Rönninge Salem Fotboll 1, Pojkar 18/19 (födda 01-00) 2019 2 - 7 Nykvarns IP
2020-03-01 10:30 163102114 FC Kallfors P09 - Södertälje FK P09 WO (3 - 0) Ljungbackens IP KG 7 m 7
2020-03-01 11:30 163102125 Athletic FC Eskilstuna P13 - Djurgårdens IF FF 3, Pojkar 2007 2020 Skogsängens IP
2020-03-01 12:00 163102070 FC Kallfors P06 - Jarlabergs IF P06 Ljungbackens IP KG
2020-03-01 12:30 163102124 IFK Nyköping P03 - Triangelns IK J 4 - 0 Rosvalla IP KG C
2020-03-01 14:00 163102027 Assyriska FF P05 - Tullinge Triangel P05 9 - 1 Geneta Sportfält KG
2020-03-01 14:00 163102108 IK Viljan Strängnäs F05/06 - Eskilstuna United DFF F06 0 - 5 Larslunda IP
2020-03-01 15:00 163102012 BK Sport P05 - Athletic FC Eskilstuna P05 5 - 3 Ekängens IP KG
2020-03-01 15:00 163102013 BK Sport P05 - IK Sturehov P05 Inst. Ekängens IP KG
2020-03-01 16:30 163102098 Järna SK P06/07 - Trosa-Vagnhärad SK P-07 Ljungbackens IP KG
2020-03-01 17:00 163102033 BK Sport F05 - Hällbybrunns IF 05 1 - 1 Årby IP KG
2020-03-06 19:00 163102123 Nykvarns SK HJ - Gnesta FF Juniorer 2 - 4 Nykvarns IP
2020-03-07 09:10 163102050 BK Sport P 09 Gul - Romfartuna GIF P09 Ekängens IP KG
2020-03-07 09:10 163102152 BK Sport P 09 Gul - IK Viljan Strängnäs P09 Ekängens IP KG
2020-03-07 10:00 163102153 BK Sport P 09 Gul - Romfartuna GIF P09 Ekängens IP KG
2020-03-07 10:00 163102154 BK Sport P 09 Gul - IK Viljan Strängnäs P09 Ekängens IP KG
2020-03-07 11:00 163102140 Hällbybrunns IF P12 - Eskilstuna City FK P12 Blå Torshargs IP KG
2020-03-07 11:00 163102141 Hällbybrunns IF P12 - Eskilstuna City FK P12 Vit 9 - 0 Torshargs IP KG
2020-03-07 12:00 163102071 FC Kallfors P06 - AIK FF P06 Ljungbackens IP KG
2020-03-07 12:00 163102104 IK Viljan Strängnäs U16 - BK Sport P05 2 - 3 Larslunda IP
2020-03-07 12:00 163102158 Hällbybrunns IF P12 - Västerås IK P12 0 - 0 Torshargs IP KG
2020-03-07 13:00 163102144 IFK Eskilstuna P 07 blå - Hällbybrunns IF P 13 8 - 1 Torshargs IP KG
2020-03-07 14:00 163102136 Södertälje FK P05 - Boo FF P05 Östertälje IP B
2020-03-07 17:00 163102119 IFK Nyköping F06 - AIK FF F06 0 - 2 Rosvalla IP KG B
2020-03-08 11:00 163102014 BK Sport P05 - Södertälje FK P05 Ekängens IP KG
2020-03-08 12:00 163102023 Eskilstuna United DFF F06 - Djurgårdens IF FF F06 Inst. Orrlidens IP
2020-03-08 12:00 163102043 Eskilstuna United DFF F06 - Djurgårdens IF FF F06 4 - 1 Orrlidens IP
2020-03-08 12:00 163102072 FC Kallfors P06 - Boo FF P06 Ljungbackens IP KG
2020-03-08 12:00 163102107 IK Viljan Strängnäs F05/06 - Irsta IF F06 Larslunda IP
2020-03-08 12:30 163102134 Nya Södertälje KFF P07 - Nykvarns SK P 07 Geneta Sportfält KG
2020-03-08 14:00 163102025 Assyriska FF P05 - Nyköpings BIS P05 9 - 3 Geneta Sportfält KG
2020-03-08 14:00 163102088 FC Kallfors P07 - Nyköpings BIS P07 3 - 4 Ljungbackens IP KG
2020-03-08 15:00 163102139 IFK Eskilstuna P 04 - BK Sport P05 6 - 1 Ekängens IP KG
2020-03-08 15:30 163102118 IFK Nyköping U16 - Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 1 - 1 Rosvalla IP KG A
2020-03-08 16:00 163102149 Nya Södertälje KFF P04/05 - Pershagens SK P03/04 Geneta Sportfält
2020-03-08 16:30 163102099 Järna SK P06/07 - Trosa-Vagnhärad SK P-07 0 - 1 Ljungbackens IP KG
2020-03-08 16:30 163102155 Torshälla-Nyby IS P06 - Högsjö BK Högsjö BK P14 3 - 3 Torshargs IP KG
2020-03-14 09:00 163102166 FC Kurdtuna P07 - Syrianska FC P07 Skogsängens IP KG
2020-03-14 09:15 163102163 Kvicksunds SK P05 - Dingtuna GIF P04-05 3 - 8 Torshargs IP KG
2020-03-14 10:00 163102090 FC Kallfors P08 - Syrianska FC P08 Ljungbackens IP KG 7 m 7
2020-03-14 10:00 163102164 FC Kallfors P09 - Trosa-Vagnhärad SK P09 8 - 1 Ljungbackens IP KG
2020-03-14 10:45 163102096 Nykvarns SK P 07 - Järna SK P07 5 - 0 Nykvarns IP
2020-03-14 11:30 163102172 Nykvarns SK P09 - Arameisk-Syrianska IF 1, Pojkar 2009 2020 Inst. Nykvarns IP
2020-03-14 12:00 163102073 FC Kallfors P06 - Triangelns IK P06 4 - 1 Ljungbackens IP KG
2020-03-14 13:00 163102034 BK Sport F05 - Eskilstuna United DFF F06 Ekängens IP KG
2020-03-14 13:00 163102079 Enhörna IF DJ - Hammarby IF FF DJ Inst. Friluftsgården, Enhörna KG
2020-03-14 14:00 163102135 Södertälje FK P05 - IFK Stocksund P05 Östertälje IP B
2020-03-14 15:00 163102057 Telge United FF DJ - Tyresö FF DJ 4 - 0 Geneta Sportfält KG
2020-03-14 15:00 163102162 IFK Eskilstuna P 06 blå - Hallstahammars SK FK P06 4 - 1 Ekängens IP KG
2020-03-14 15:30 163102103 IFK Mariefred P02/03 - Nykvarns SK P 02/03 Hammarens IP KG
2020-03-14 17:30 163102168 Triangelns IK J - Gnesta FF Juniorer 2 - 2 Triangelborg KG
2020-03-15 11:00 163102037 Eskilstuna United DFF F05 - Gideonsbergs IF F05 1 - 5 Årby IP KG
2020-03-15 11:00 163102137 IFK Eskilstuna P 04 - Arboga Södra IF P04 3 - 2 Ekängens IP KG
2020-03-15 11:00 163102165 FC Kallfors P09 - Assyriska FF P09 Ljungbackens IP KG
2020-03-15 12:00 163102054 Assyriska FF P05 - Arameisk-Syrianska IF P05 2 - 4 Geneta Sportfält KG
2020-03-15 12:00 163102061 Skogstorps GOIF F06 - Västerås BK 30 F06 3 - 4 Orrlidens IP
2020-03-15 12:00 163102151 FC Kallfors P06 - Assyriska FF P06 4 - 3 Brunnsängs IP KG
2020-03-15 13:00 163102044 Eskilstuna United DFF F06 - Eskilstuna United DFF F07 5 - 2 Årby IP KG
2020-03-15 14:00 163102145 Södertälje FK P09 - Syrianska FC P10 Östertälje IP C
2020-03-15 14:00 163102147 Södertälje FK P04 - Syrianska FC P04 Brunnsängs IP KG
2020-03-15 15:00 163102097 Nykvarns SK P 07 - Trosa-Vagnhärad SK P-07 3 - 3 Nykvarns IP
2020-03-20 18:30 163102175 Gnesta FF P03/04 - Enskede IK P05 5 - 2 Hagstumosse IP KG
2020-03-21 09:00 163102126 Hällbybrunns IF P12 - Enköpings SK FK P12 Torshargs IP KG
2020-03-21 09:00 163102127 Hällbybrunns IF P12 - Enköpings SK FK P12 Torshargs IP KG
2020-03-21 09:30 163102051 BK Sport P 09 Gul - Syrianska Eskilstuna IF P09 10 - 0 Ekängens IP KG
2020-03-21 09:30 163102178 IFK Eskilstuna P 07 blå - BK Sport P 07 Skogsängens IP KG
2020-03-21 10:00 163102101 Syrianska FC P06 - Athletic FC Eskilstuna P06 Brunnsängs IP KG
2020-03-21 10:00 163102115 FC Kallfors P09 - Enhörna IF P09 Uppskj. Ljungbackens IP KG 7 m 7
2020-03-21 10:00 163102128 Hällbybrunns IF P12 - Högsjö BK P12 Inst. Torshargs IP KG
2020-03-21 10:00 163102159 Syrianska FC P2006 Gul - Athletic FC Eskilstuna P06 Inst. Brunnsängs Idrottsplats
2020-03-21 11:00 163102015 BK Sport P05 - IFK Västerås FK P05 Ekängens IP KG
2020-03-21 11:30 163102116 Enhörna IF P09 - Nykvarns SK P09 Ljungbackens IP KG 7 m 7
2020-03-21 12:00 163102074 FC Kallfors P06 - Ej fastställt Inst. Ljungbackens IP KG
2020-03-21 13:00 163102117 Nykvarns SK P09 - FC Kallfors P09 Ljungbackens IP KG 7 m 7
2020-03-21 14:00 163102089 FC Kallfors P07 - Hammarby IF FF P07 Ljungbackens IP KG
2020-03-21 14:00 163102177 Syrianska FC U17 - IFK Nyköping P03 Geneta Sportfält KG
2020-03-21 15:00 163102111 Nykvarns SK P 07 - Järna SK P06/07 7 - 2 Nykvarns IP
2020-03-21 15:00 163102138 Hällbybrunns IF P04 - IFK Eskilstuna P 04 Inst. Ekängens IP KG
2020-03-21 16:00 163102121 IFK Nyköping F04/05 - IF Brommapojkarna F05 Ramdalens IP KG
2020-03-22 09:45 163102185 Eskilstuna United DFF F08 - Barkarö SK F08 Årby IP KG
2020-03-22 10:00 163102170 Torshälla-Nyby IS P09 - Sollentuna FK P09 Inst. Torshargs IP KG
2020-03-22 10:00 163102171 Torshälla-Nyby IS P09 - Sollentuna FK P09 Inst. Torshargs IP KG
2020-03-22 11:00 163102035 BK Sport F05 - Kungsör BK F05/F06 Ekängens IP KG
2020-03-22 11:00 163102048 Eskilstuna United DFF F06 - Nykvarns SK F06 Årby IP KG
2020-03-22 12:00 163102075 FC Kallfors P06 - Huddinge IF P06 Inst. Ljungbackens IP KG
2020-03-22 12:00 163102150 Skogstorps GoIF F03-04 - Enköpings SK FK DJ 5 - 1 Orrlidens IP
2020-03-22 13:00 163102038 Eskilstuna United DFF F05 - KIF Örebro DFF F05 Årby IP KG
2020-03-22 13:00 163102080 Enhörna IF DJ - Vendelsö IK DJ Friluftsgården, Enhörna KG
2020-03-22 13:00 163102174 Torshälla-Nyby IS P06 - Eskilstuna City FK P06 Torshargs IP KG
2020-03-22 14:00 163102026 Assyriska FF P05 - IFK Tumba FK P05 5 - 2 Geneta Sportfält KG
2020-03-22 14:00 163102122 Gnesta FF Juniorer - Järna SK HJ 3 - 4 Hagstumosse IP KG
2020-03-22 14:00 163102146 Södertälje FK P09 - Syrianska FC P10 Pershagens IP KG
2020-03-22 14:00 163102148 Södertälje FK P04 - Boo FF P04 2 - 1 Brunnsängs IP KG
2020-03-22 15:00 163102109 IK Viljan Strängnäs F05/06 - Sollentuna FK F06 Inst. Larslunda IP
2020-03-22 15:30 163102156 IFK Mariefred P04/05 - Gnesta FF P03/04 Hammarens IP KG
2020-03-22 16:00 163102157 Nykvarns SK F06 - Sollentuna FK F06 Inst. Nykvarns IP
2020-03-22 17:00 163102176 IFK Mariefred P02/03 - IK Viljan Strängnäs U19 Hammarens IP KG
2020-03-22 17:00 163102179 IFK Eskilstuna P08 blå - Triangelns IK P12 Ekängens IP KG
2020-03-24 17:00 163102188 Eskilstuna United DFF F08 - Jäders IF F07/08 Årby IP KG
2020-03-28 09:30 163102112 Kvicksunds SK P05 - BK Sport P05 Torshargs IP KG
2020-03-28 09:30 163102184 IFK Eskilstuna P 07 blå - IK Sturehov P07 0 - 10 Skogsängens IP KG
2020-03-28 10:15 163102192 Järna SK P09 - Grödinge SK P09 5 - 10 Ljungbackens IP KG 7 m 7
2020-03-28 12:00 163102076 FC Kallfors P06 - Ej fastställt Inst. Ljungbackens IP KG
2020-03-28 12:00 163102160 Syrianska FC P2006 Gul - IF Brommapojkarna 06 Inst. Brunnsängs Idrottsplats
2020-03-28 12:00 163102191 FC Kallfors P07 - Trosa-Vagnhärad SK P-07 Ljungbackens IP KG
2020-03-28 13:00 163102016 BK Sport P05 - Dingtuna GIF P04-05 Inst. Ekängens IP KG
2020-03-28 13:00 163102095 Pershagens SK P03/04 - IFK Nyköping P03 Pershagens IP KG
2020-03-28 13:00 163102142 Hällbybrunns IF - Norrby SK Damer Inst. Torshargs IP KG
2020-03-28 14:00 163102190 FC Kallfors P09 - Järna SK P08 13 - 2 Ljungbackens IP KG
2020-03-28 15:00 163102046 Eskilstuna United DFF F06 - Triangelns IK F06 Årby IP KG
2020-03-28 17:00 163102183 Nykvarns SK - Trosa-Vagnhärad SK U Inst. Nykvarns IP
2020-03-28 17:00 163102193 IFK Eskilstuna P08 blå - IFK Eskilstuna P09 Ekängens IP KG
2020-03-28 17:30 163102120 IFK Nyköping F04/05 - Skärblacka IF F04/05 Rosvalla IP KG A
2020-03-29 09:30 163102180 IFK Eskilstuna P 06 blå - Jäders IF P06 Ekängens IP KG
2020-03-29 09:30 163102186 Nykvarns SK F06 - Djurgårdens IF FF F06 Inst. Nykvarns IP
2020-03-29 09:30 163102194 Torshälla-Nyby IS P 08 - Jäders IF P08 Torshargs IP KG
2020-03-29 09:30 163102195 Torshälla-Nyby IS P 08 - IK Viljan Strängnäs P08 Torshargs IP KG
2020-03-29 09:45 163102198 Eskilstuna United DFF F08 - Eskilstuna United DFF F07 Årby IP KG
2020-03-29 11:00 163102039 Eskilstuna United DFF F05 - Rynninge IK F05 Årby IP KG
2020-03-29 11:00 163102189 Skogstorps GOIF F06 - Dunkers IF F14 Orrlidens IP
2020-03-29 11:30 163102199 IFK Eskilstuna P 07 blå - Hällbybrunns IF P 13 Ekängens IP KG
2020-03-29 12:00 163102055 Assyriska FF P05 - Norsborgs IF P05 Geneta Sportfält KG
2020-03-29 13:00 163102047 Eskilstuna United DFF F06 - Gideonsbergs IF F06 Årby IP KG
2020-03-29 13:00 163102081 Enhörna IF DJ - Trosa-Vagnhärad SK DJ Friluftsgården, Enhörna KG
2020-03-29 14:00 163102187 Nykvarns SK F06 - Rynninge IK F06 Inst. Nykvarns IP
2020-03-29 15:00 163102132 IFK Mariefred P02/03 - Järna SK HJ Hammarens IP KG
2020-03-29 15:00 163102143 Hällbybrunns IF - Sala FF Dam Inst. Årby IP KG
2020-03-29 15:00 163102196 IFK Nyköping U16 - Katrineholms AIK P04 Rosvalla IP KG A
2020-03-29 15:30 163102106 IK Viljan Strängnäs U16 - BK Sport P05 Larslunda IP
2020-03-29 17:00 163102058 Telge United FF DJ - Tullinge Triangel Pojkar FK DJ Geneta Sportfält KG
2020-03-29 17:30 163102167 Triangelns IK J - Köping FF Junior Årby IP KG
2020-03-29 18:00 163102005 Skogstorps GoIF F03-04 - Skogstorps GOIF Dam Orrlidens IP
2020-04-04 10:00 163102102 Syrianska FC P06 - Hammarby IF FF P06 Brunnsängs IP KG
2020-04-04 10:00 163102161 Syrianska FC P2006 Gul - Hammarby IF FF P06 Inst. Brunnsängs Idrottsplats
2020-04-04 10:00 163102181 FC Kallfors P08 - Trosa-Vagnhärad SK P08 Ljungbackens IP KG 7 m 7
2020-04-04 10:00 163102182 FC Kallfors P09 - IFK Mariefred P09 Ljungbackens IP KG 7 m 7
2020-04-04 11:00 163102017 BK Sport P05 - Triangelns IK P05 Ekängens IP KG
2020-04-04 11:00 163102129 Hällbybrunns IF P12 - Västerås IK P12 Torshargs IP KG
2020-04-04 11:00 163102130 Hällbybrunns IF P12 - Triangelns IK P12 Torshargs IP KG
2020-04-04 12:00 163102077 FC Kallfors P06 - Ej fastställt Ljungbackens IP KG
2020-04-04 12:00 163102131 Hällbybrunns IF P12 - Triangelns IK P12 Torshargs IP KG
2020-04-04 13:00 163102110 IK Viljan Strängnäs P09 - Eskilstuna City FK P09 Vasavallen KG
2020-04-04 16:00 163102093 Nykvarns SK - Södertälje FF Södertälje FF Nykvarns IP 1
2020-04-04 16:15 163102133 IFK Mariefred P02/03 - Gnesta FF Juniorer Hammarens IP KG
2020-04-05 10:00 163102082 Enhörna IF DJ - Älvsjö AIK FF DJ Inst. Friluftsgården, Enhörna KG
2020-04-05 10:00 163102173 Järna SK P06/07 - IFK Nyköping P07 Ljungbackens IP A
2020-04-05 11:00 163102018 BK Sport P05 - Gideonsbergs IF P05 Ekängens IP KG
2020-04-05 12:00 163102040 Eskilstuna United DFF F05 - Örebro SK Söder F05 Årby IP KG
2020-04-05 12:00 163102078 FC Kallfors P06 - Ej fastställt Inst. Ljungbackens IP KG
2020-04-05 13:00 163102083 Enhörna IF DJ - Segeltorps IF DJ Friluftsgården, Enhörna KG
2020-04-05 15:00 163102113 Kvicksunds SK P05 - Kungsör BK P05/06 Kvicksunds IP
2020-04-05 17:00 163102036 BK Sport F05 - Enhörna IF F05/06 Årby IP KG
2020-04-11 11:00 163102019 BK Sport P05 - Västerås SK FK P05 Ekängens IP KG
2020-04-11 12:00 163102084 FC Kallfors P06 - Hammarby IF FF P06 Ljungbackens IP KG
2020-04-12 11:00 163102049 Eskilstuna United DFF F06 - Eskilstuna United DFF F05 Årby IP KG
2020-04-13 10:30 163102052 BK Sport P 09 Gul - Hällbybrunns IF P09 vit/svart Ekängens IP KG
2020-04-13 11:00 163102041 Eskilstuna United DFF F05 - Alsike IF F05 Torshargs Idrottsplats
2020-04-13 11:30 163102053 BK Sport P 09 Gul - Hällbybrunns IF P09 vit/svart Ekängens IP KG
2020-04-13 15:15 163102169 Nyköpings BIS P07 - IK Tun P07 Rosvalla IP KG A
2020-04-18 11:00 163102020 BK Sport P05 - Skiljebo SK P05 Ekängens IP KG
2020-04-19 16:00 163102197 Nykvarns SK HJ - IFK Mariefred P02/03 ICA Vallen
2020-04-25 11:00 163102021 BK Sport P05 - Eskilstuna Södra FF P05 Ekängens IP KG

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info