Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2009- 5

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Djurgårdens IF FF 2 Mathias Crona Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 2 Helena Grobecker 0709107889 Lila/Vit eller lila/Lila
IF Brommapojkarna 4 Pia Bremling Sturk 0706984606 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 7 Erik Nyman 0709994805 blåvit randig/blå/blå
IFK Stocksund Vit Kristoffer Lundegren 0738014244 Vit/Blå/Vit
IFK Vaxholm 3 Mattias Konnebäck Blå/Blå/Blå
IFK Viksjö 2 Johanna Åsman 0730737046 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
IK Frej Täby FF 2 Markus Johannesson 0737193346 Gul/Svart/Gul
Norrtulls SK 1 Hanna Bergman +46708925900 Gul/Svart/Gul
Sollentuna FK 3 Ellinor Torpare 0709203920 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 8 Helena Ouchterlony 0709561456 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 4 Jenny Skog 0739719226 Blå-vit/Blå/Blå
Täby FK 32 Maria Lindgren Blå-Svart/Svart/Blå
Vasalunds IF F09 1 Mikael Göhle 0707992256 0707992256 Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 10:15 IFK Viksjö 2 - IK Frej Täby FF 2 Viksjövallen 3
2020-04-18 10:15 Sollentuna FK 3 - Vasalunds IF F09 1 Helenelunds IP 125
2020-04-18 15:30 IF Brommapojkarna 4 - Djurgårdens IF FF 2 Stora Mossens IP 3
2020-04-19 09:30 Norrtulls SK 1 - IFK Vaxholm 3 Bellevue BP 1
2020-04-19 10:00 Sollentuna FK 8 - IFK Stocksund Vit Edsbergs Sportfält 22
2020-04-19 11:30 Spånga IS FK 4 - IFK Lidingö FK 7 Nälsta BP 12
2020-04-19 12:45 Täby FK 32 - Enebybergs IF 2 Kryssarvallen 11
2020-04-24 19:15 Enebybergs IF 2 - Spånga IS FK 4 Enebybergs IP 3
2020-04-25 09:00 IK Frej Täby FF 2 - Täby FK 32 Vikingavallen/Täby IP 21
2020-04-25 11:00 IFK Vaxholm 3 - Sollentuna FK 8 Vaxö IP 125
2020-04-25 15:30 IFK Lidingö FK 7 - IF Brommapojkarna 4 Bodal 1
2020-04-26 11:30 Djurgårdens IF FF 2 - Norrtulls SK 1 Östermalms IP 2
2020-04-26 14:00 IFK Stocksund Vit - Sollentuna FK 3 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-04-26 17:30 Vasalunds IF F09 1 - IFK Viksjö 2 Huvudstafältet 11
Maj
2020-05-02 10:15 IFK Viksjö 2 - IFK Stocksund Vit Viksjövallen 3
2020-05-02 11:30 Sollentuna FK 3 - IFK Vaxholm 3 Helenelunds IP 125
2020-05-02 13:00 IF Brommapojkarna 4 - Enebybergs IF 2 Stora Mossens IP 3
2020-05-03 10:00 Sollentuna FK 8 - Djurgårdens IF FF 2 Edsbergs Sportfält 22
2020-05-03 11:30 Spånga IS FK 4 - Täby FK 32 Nälsta BP 12
2020-05-03 12:00 Norrtulls SK 1 - IFK Lidingö FK 7 Bellevue BP 1
2020-05-03 16:15 Vasalunds IF F09 1 - IK Frej Täby FF 2 Huvudstafältet 11
2020-05-08 19:15 Enebybergs IF 2 - Norrtulls SK 1 Enebybergs IP 3
2020-05-09 10:15 IK Frej Täby FF 2 - Spånga IS FK 4 Vikingavallen/Täby IP 21
2020-05-09 11:00 IFK Vaxholm 3 - IFK Viksjö 2 Vaxö IP 125
2020-05-09 14:15 IFK Lidingö FK 7 - Sollentuna FK 8 Bodal 1
2020-05-10 12:45 Täby FK 32 - IF Brommapojkarna 4 Kryssarvallen 11
2020-05-10 12:45 Djurgårdens IF FF 2 - Sollentuna FK 3 Östermalms IP 2
2020-05-10 15:15 IFK Stocksund Vit - Vasalunds IF F09 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-05-16 10:15 IFK Viksjö 2 - Djurgårdens IF FF 2 Viksjövallen 3
2020-05-16 12:45 Sollentuna FK 3 - IFK Lidingö FK 7 Helenelunds IP 125
2020-05-16 14:15 IF Brommapojkarna 4 - Spånga IS FK 4 Stora Mossens IP 3
2020-05-16 16:15 Sollentuna FK 8 - Enebybergs IF 2 Kärrdals BP 11
2020-05-17 12:00 Norrtulls SK 1 - Täby FK 32 Bellevue BP 1
2020-05-17 14:00 IFK Stocksund Vit - IK Frej Täby FF 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-05-17 16:15 Vasalunds IF F09 1 - IFK Vaxholm 3 Huvudstafältet 11
2020-05-29 19:15 Enebybergs IF 2 - Sollentuna FK 3 Enebybergs IP 3
2020-05-30 09:00 IK Frej Täby FF 2 - IF Brommapojkarna 4 Vikingavallen/Täby IP 21
2020-05-30 11:00 IFK Vaxholm 3 - IFK Stocksund Vit Vaxö IP 125
2020-05-30 15:00 Djurgårdens IF FF 2 - Vasalunds IF F09 1 Ekhagens BP 1
2020-05-30 15:30 IFK Lidingö FK 7 - IFK Viksjö 2 Bodal 1
2020-05-31 11:30 Täby FK 32 - Sollentuna FK 8 Kryssarvallen 11
2020-05-31 14:00 Spånga IS FK 4 - Norrtulls SK 1 Nälsta BP 12
Juni
2020-06-06 10:15 IFK Viksjö 2 - Enebybergs IF 2 Viksjövallen 3
2020-06-06 10:15 Sollentuna FK 3 - Täby FK 32 Helenelunds IP 125
2020-06-06 11:00 IFK Vaxholm 3 - IK Frej Täby FF 2 Vaxö IP 125
2020-06-07 09:30 Norrtulls SK 1 - IF Brommapojkarna 4 Bellevue BP 1
2020-06-07 10:00 Sollentuna FK 8 - Spånga IS FK 4 Edsbergs Sportfält 22
2020-06-07 14:00 IFK Stocksund Vit - Djurgårdens IF FF 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-06-07 16:15 Vasalunds IF F09 1 - IFK Lidingö FK 7 Huvudstafältet 11
Augusti
2020-08-21 19:15 Enebybergs IF 2 - Vasalunds IF F09 1 Enebybergs IP 3
2020-08-22 10:15 IK Frej Täby FF 2 - Norrtulls SK 1 Vikingavallen/Täby IP 21
2020-08-22 15:30 IF Brommapojkarna 4 - Sollentuna FK 8 Stora Mossens IP 3
2020-08-22 16:45 IFK Lidingö FK 7 - IFK Stocksund Vit Bodal 1
2020-08-23 12:45 Spånga IS FK 4 - Sollentuna FK 3 Nälsta BP 12
2020-08-23 12:45 Täby FK 32 - IFK Viksjö 2 Kryssarvallen 11
2020-08-23 12:45 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Vaxholm 3 Östermalms IP 2
2020-08-29 10:15 IFK Viksjö 2 - Spånga IS FK 4 Viksjövallen 3
2020-08-29 11:00 IFK Vaxholm 3 - IFK Lidingö FK 7 Vaxö IP 125
2020-08-29 11:30 Sollentuna FK 3 - IF Brommapojkarna 4 Helenelunds IP 125
2020-08-30 10:00 Sollentuna FK 8 - Norrtulls SK 1 Edsbergs Sportfält 22
2020-08-30 12:45 Djurgårdens IF FF 2 - IK Frej Täby FF 2 Östermalms IP 2
2020-08-30 15:15 IFK Stocksund Vit - Enebybergs IF 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-08-30 16:15 Vasalunds IF F09 1 - Täby FK 32 Huvudstafältet 11
September
2020-09-05 09:00 IK Frej Täby FF 2 - Sollentuna FK 8 Vikingavallen/Täby IP 21
2020-09-05 14:15 IF Brommapojkarna 4 - IFK Viksjö 2 Stora Mossens IP 3
2020-09-05 14:15 IFK Lidingö FK 7 - Djurgårdens IF FF 2 Bodal 1
2020-09-06 09:30 Norrtulls SK 1 - Sollentuna FK 3 Bellevue BP 1
2020-09-06 11:30 Spånga IS FK 4 - Vasalunds IF F09 1 Nälsta BP 12
2020-09-06 12:45 Täby FK 32 - IFK Stocksund Vit Kryssarvallen 11
2020-09-06 16:30 Enebybergs IF 2 - IFK Vaxholm 3 Enebybergs IP 3
2020-09-12 10:15 IFK Viksjö 2 - Norrtulls SK 1 Viksjövallen 3
2020-09-12 10:15 Sollentuna FK 3 - Sollentuna FK 8 Helenelunds IP 125
2020-09-12 11:00 IFK Vaxholm 3 - Täby FK 32 Vaxö IP 125
2020-09-12 15:30 IFK Lidingö FK 7 - IK Frej Täby FF 2 Bodal 1
2020-09-12 16:30 Djurgårdens IF FF 2 - Enebybergs IF 2 Östermalms IP 2
2020-09-13 15:15 IFK Stocksund Vit - Spånga IS FK 4 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-09-13 17:30 Vasalunds IF F09 1 - IF Brommapojkarna 4 Huvudstafältet 11
2020-09-18 19:15 Enebybergs IF 2 - IFK Lidingö FK 7 Enebybergs IP 3
2020-09-19 09:00 IK Frej Täby FF 2 - Sollentuna FK 3 Vikingavallen/Täby IP 21
2020-09-19 16:45 IF Brommapojkarna 4 - IFK Stocksund Vit Stora Mossens IP 3
2020-09-20 10:00 Sollentuna FK 8 - IFK Viksjö 2 Edsbergs Sportfält 22
2020-09-20 11:30 Spånga IS FK 4 - IFK Vaxholm 3 Nälsta BP 12
2020-09-20 12:00 Norrtulls SK 1 - Vasalunds IF F09 1 Bellevue BP 1
2020-09-20 12:45 Täby FK 32 - Djurgårdens IF FF 2 Kryssarvallen 11
2020-09-25 18:00 Enebybergs IF 2 - IK Frej Täby FF 2 Enebybergs IP 3
2020-09-26 10:15 IFK Viksjö 2 - Sollentuna FK 3 Viksjövallen 3
2020-09-26 11:00 IFK Vaxholm 3 - IF Brommapojkarna 4 Vaxö IP 125
2020-09-26 16:45 IFK Lidingö FK 7 - Täby FK 32 Bodal 1
2020-09-27 11:30 Djurgårdens IF FF 2 - Spånga IS FK 4 Östermalms IP 2
2020-09-27 14:00 IFK Stocksund Vit - Norrtulls SK 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-09-27 17:30 Vasalunds IF F09 1 - Sollentuna FK 8 Huvudstafältet 11

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info