Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2010-11

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Apollon Solna FK Svart Niklas Heggestad 0705457082 svart-röd/svart/svart
Ekerö IK Gul Sara Sundvall Blå/Blå/Blå
FK Bromma Grön Stefan Särne Grön/Svart/Gröna
Hässelby SK FF 2 Jenny Zaar 0709454779 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 4 Daniel Nyberg 0733571948 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 1 Stefan Lindberg Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kallhälls FF 1 Carina Edin Bergkvist Blå/Blå/Blå
Skå IK & Bygdegård Gul Tomas Andersson vit/vit/vit
Sollentuna FK 1 Sven Henrik Loell 0709795581 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 6 Johan Westerberg 0707712528 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Sundbybergs IK(Föreningen) Grön/Vit/Grön
Täby FK 32 Helena Persson Schill 0705242444 Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK DF 2 Magnus Fägerhall Röd/Svarta/Röda
Ängby IF Vit 2 Emil Grönlund Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:30 Kallhälls FF 1 - Ekerö IK Gul Bolindervallen 22
2020-04-18 11:30 Täby FK 32 - Sollentuna FK 1 Kryssarvallen 11
2020-04-19 11:15 Ängby IF Vit 2 - IF Brommapojkarna 4 Ängby IP 2
2020-04-19 11:30 Hässelby SK FF 2 - Sundbybergs IK Hässelby IP 22
2020-04-19 12:30 FK Bromma Grön - IFK Viksjö 1 Ängby Södra BP 12
2020-04-19 13:45 Skå IK & Bygdegård Gul - Vallentuna BK DF 2 Svanängens IP 22
2020-04-19 14:00 Spånga IS FK 6 - Apollon Solna FK Svart Nälsta BP 11
2020-04-24 17:45 Sundbybergs IK - Spånga IS FK 6 Sundbybergs IP 22
2020-04-25 11:30 Sollentuna FK 1 - Skå IK & Bygdegård Gul Helenelunds IP 126
2020-04-25 14:00 IFK Viksjö 1 - Ängby IF Vit 2 Viksjövallen 3
2020-04-26 09:00 Ekerö IK Gul - Hässelby SK FF 2 Träkvistavallen 225
2020-04-26 11:15 Apollon Solna FK Svart - FK Bromma Grön Huvudstafältet 12
2020-04-26 12:45 IF Brommapojkarna 4 - Täby FK 32 Stora Mossens IP 3
2020-04-26 13:45 Vallentuna BK DF 2 - Kallhälls FF 1 Hagaplan 2
Maj
2020-05-02 09:30 Kallhälls FF 1 - Sollentuna FK 1 Bolindervallen 22
2020-05-02 12:45 Täby FK 32 - Ängby IF Vit 2 Kryssarvallen 11
2020-05-02 15:00 Apollon Solna FK Svart - IFK Viksjö 1 Huvudstafältet 12
2020-05-03 12:15 Hässelby SK FF 2 - Vallentuna BK DF 2 Hässelby IP 22
2020-05-03 12:45 Spånga IS FK 6 - Ekerö IK Gul Nälsta BP 11
2020-05-03 15:00 Skå IK & Bygdegård Gul - IF Brommapojkarna 4 Svanängens IP 22
2020-05-03 16:30 FK Bromma Grön - Sundbybergs IK Ängby Södra BP 12
2020-05-08 17:45 Sundbybergs IK - Apollon Solna FK Svart Sundbybergs IP 22
2020-05-09 12:45 Sollentuna FK 1 - Hässelby SK FF 2 Helenelunds IP 126
2020-05-09 14:00 IFK Viksjö 1 - Täby FK 32 Viksjövallen 3
2020-05-10 09:00 Ekerö IK Gul - FK Bromma Grön Träkvistavallen 225
2020-05-10 10:00 Ängby IF Vit 2 - Skå IK & Bygdegård Gul Ängby IP 2
2020-05-10 12:45 IF Brommapojkarna 4 - Kallhälls FF 1 Stora Mossens IP 3
2020-05-10 15:00 Vallentuna BK DF 2 - Spånga IS FK 6 Hagaplan 2
2020-05-16 09:30 Kallhälls FF 1 - Ängby IF Vit 2 Bolindervallen 22
2020-05-16 10:15 Sundbybergs IK - IFK Viksjö 1 Sundbybergs IP 22
2020-05-16 15:00 Apollon Solna FK Svart - Ekerö IK Gul Huvudstafältet 12
2020-05-17 10:15 Spånga IS FK 6 - Sollentuna FK 1 Nälsta BP 11
2020-05-17 11:00 Hässelby SK FF 2 - IF Brommapojkarna 4 Hässelby IP 22
2020-05-17 14:30 FK Bromma Grön - Vallentuna BK DF 2 Ängby Södra BP 12
2020-05-17 15:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Täby FK 32 Svanängens IP 22
2020-05-30 10:15 Täby FK 32 - Kallhälls FF 1 Kryssarvallen 11
2020-05-30 11:30 Ängby IF Vit 2 - Hässelby SK FF 2 Ängby IP 2
2020-05-30 12:45 Sollentuna FK 1 - FK Bromma Grön Helenelunds IP 126
2020-05-30 12:45 Ekerö IK Gul - Sundbybergs IK Träkvistavallen 225
2020-05-30 14:00 IFK Viksjö 1 - Skå IK & Bygdegård Gul Viksjövallen 3
2020-05-31 12:45 IF Brommapojkarna 4 - Spånga IS FK 6 Stora Mossens IP 3
2020-05-31 15:15 Vallentuna BK DF 2 - Apollon Solna FK Svart Hagaplan 2
Juni
2020-06-05 19:00 Sundbybergs IK - Vallentuna BK DF 2 Sundbybergs IP 22
2020-06-06 09:30 Kallhälls FF 1 - Skå IK & Bygdegård Gul Bolindervallen 22
2020-06-06 15:00 Apollon Solna FK Svart - Sollentuna FK 1 Huvudstafältet 12
2020-06-07 10:15 Spånga IS FK 6 - Ängby IF Vit 2 Nälsta BP 11
2020-06-07 10:15 Ekerö IK Gul - IFK Viksjö 1 Träkvistavallen 225
2020-06-07 11:00 Hässelby SK FF 2 - Täby FK 32 Hässelby IP 22
2020-06-07 13:30 FK Bromma Grön - IF Brommapojkarna 4 Ängby Södra BP 12
Augusti
2020-08-22 11:30 Täby FK 32 - Spånga IS FK 6 Kryssarvallen 11
2020-08-22 11:30 Ängby IF Vit 2 - FK Bromma Grön Ängby IP 2
2020-08-22 11:30 Sollentuna FK 1 - Sundbybergs IK Helenelunds IP 126
2020-08-22 14:00 IFK Viksjö 1 - Kallhälls FF 1 Viksjövallen 3
2020-08-23 13:45 Vallentuna BK DF 2 - Ekerö IK Gul Hagaplan 2
2020-08-23 14:00 IF Brommapojkarna 4 - Apollon Solna FK Svart Stora Mossens IP 3
2020-08-23 15:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Hässelby SK FF 2 Svanängens IP 22
2020-08-28 17:45 Sundbybergs IK - IF Brommapojkarna 4 Sundbybergs IP 22
2020-08-29 12:45 Ekerö IK Gul - Sollentuna FK 1 Träkvistavallen 225
2020-08-30 11:30 Spånga IS FK 6 - Skå IK & Bygdegård Gul Nälsta BP 11
2020-08-30 12:15 Hässelby SK FF 2 - Kallhälls FF 1 Hässelby IP 22
2020-08-30 12:30 Vallentuna BK DF 2 - IFK Viksjö 1 Hagaplan 2
2020-08-30 12:30 Apollon Solna FK Svart - Ängby IF Vit 2 Huvudstafältet 12
2020-08-30 14:45 FK Bromma Grön - Täby FK 32 Ängby Södra BP 12
September
2020-09-05 09:30 Kallhälls FF 1 - Spånga IS FK 6 Bolindervallen 22
2020-09-05 11:30 Täby FK 32 - Apollon Solna FK Svart Kryssarvallen 11
2020-09-05 12:45 Sollentuna FK 1 - Vallentuna BK DF 2 Helenelunds IP 126
2020-09-05 14:00 IFK Viksjö 1 - Hässelby SK FF 2 Viksjövallen 3
2020-09-06 10:00 Ängby IF Vit 2 - Sundbybergs IK Ängby IP 2
2020-09-06 15:00 Skå IK & Bygdegård Gul - FK Bromma Grön Svanängens IP 22
2020-09-06 15:15 IF Brommapojkarna 4 - Ekerö IK Gul Stora Mossens IP 3
2020-09-11 17:45 Sundbybergs IK - Täby FK 32 Sundbybergs IP 22
2020-09-12 11:30 Sollentuna FK 1 - IFK Viksjö 1 Helenelunds IP 126
2020-09-13 10:15 Ekerö IK Gul - Ängby IF Vit 2 Träkvistavallen 225
2020-09-13 11:30 Spånga IS FK 6 - Hässelby SK FF 2 Nälsta BP 11
2020-09-13 12:30 Apollon Solna FK Svart - Skå IK & Bygdegård Gul Huvudstafältet 12
2020-09-13 13:45 FK Bromma Grön - Kallhälls FF 1 Ängby Södra BP 12
2020-09-13 13:45 Vallentuna BK DF 2 - IF Brommapojkarna 4 Hagaplan 2
2020-09-19 09:30 Kallhälls FF 1 - Apollon Solna FK Svart Bolindervallen 22
2020-09-19 11:30 Täby FK 32 - Ekerö IK Gul Kryssarvallen 11
2020-09-19 11:30 Ängby IF Vit 2 - Vallentuna BK DF 2 Ängby IP 2
2020-09-19 14:00 IFK Viksjö 1 - Spånga IS FK 6 Viksjövallen 3
2020-09-20 11:00 Hässelby SK FF 2 - FK Bromma Grön Hässelby IP 22
2020-09-20 13:45 Skå IK & Bygdegård Gul - Sundbybergs IK Svanängens IP 22
2020-09-20 14:00 IF Brommapojkarna 4 - Sollentuna FK 1 Stora Mossens IP 3
2020-09-25 17:30 FK Bromma Grön - Spånga IS FK 6 Ängby Södra BP 12
2020-09-25 17:45 Sundbybergs IK - Kallhälls FF 1 Sundbybergs IP 22
2020-09-26 11:30 Sollentuna FK 1 - Ängby IF Vit 2 Helenelunds IP 126
2020-09-27 10:15 Ekerö IK Gul - Skå IK & Bygdegård Gul Träkvistavallen 225
2020-09-27 11:15 Apollon Solna FK Svart - Hässelby SK FF 2 Huvudstafältet 12
2020-09-27 12:30 Vallentuna BK DF 2 - Täby FK 32 Hagaplan 2
2020-09-27 12:45 IF Brommapojkarna 4 - IFK Viksjö 1 Stora Mossens IP 3

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info