Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2008-14

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 1 gul Christoffer Ladestam GUL/GRÖN/GRÖN
Enebybergs IF 2 Hanna Jessing Lila/Vit eller lila/Lila
IFK Lidingö FK 9 blå Eva Örnhammar 0739641506 blåvit randig/blå/blå
IFK Stocksund 4 Henrik Pettersson Vit/Blå/Vit
IFK Vaxholm 3 Mattias Bedding 0705385205 Blå/Blå/Blå
Karlbergs BK 4 Daniel Darta Soeria-Atmadja 0709688352 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK svart 3 Karl-Gustav Bergqvist 0733200560 Gul/Svart/Gul
Sollentuna FK 22 Michael Lindholm 0706484570 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 6 Viktor Barthelson 0733665728 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 9 Daniel Persson 0706331592 Blå-vit/Blå/Blå
Täby FK 41 Pernilla Silfversparre Larsson 0705357813 Blå-Svart/Svart/Blå
Ursvik IK Svart 1 John Holm 0704565488 Gult/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-17 17:30 Karlbergs BK 4 - Ursvik IK Svart 1 Stadshagens IP 21
2020-04-18 11:30 Spånga IS FK 9 - Enebybergs IF 2 Nälsta BP 11
2020-04-18 14:00 Norrtulls SK svart 3 - Sollentuna FK 22 Bellevue BP 1
2020-04-18 14:00 IFK Vaxholm 3 - Sollentuna FK 6 Vaxö IP 11
2020-04-18 15:15 Bollstanäs SK 1 gul - IFK Stocksund 4 Bollstanäs IP 21
2020-04-25 12:45 IFK Lidingö FK 9 blå - Karlbergs BK 4 Hersby BP 1
2020-04-26 11:00 Ursvik IK Svart 1 - Spånga IS FK 9 Ursviks IP 11
2020-04-26 15:15 IFK Stocksund 4 - Norrtulls SK svart 3 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-04-26 17:30 Sollentuna FK 6 - Bollstanäs SK 1 gul Edsbergs Sportfält 4
2020-04-26 17:45 Enebybergs IF 2 - Täby FK 41 Enebybergs IP 3
Maj
2020-05-01 18:15 Karlbergs BK 4 - Sollentuna FK 22 Stadshagens IP 21
2020-05-02 10:15 Täby FK 41 - Spånga IS FK 9 Skarpäng 12
2020-05-02 16:30 Norrtulls SK svart 3 - Sollentuna FK 6 Bellevue BP 1
2020-05-03 09:45 IFK Vaxholm 3 - Enebybergs IF 2 Vaxö IP 11
2020-05-03 16:00 IFK Lidingö FK 9 blå - Ursvik IK Svart 1 Hersby BP 1
2020-05-09 10:00 Sollentuna FK 22 - IFK Lidingö FK 9 blå Kärrdals BP 11
2020-05-09 12:45 Spånga IS FK 9 - IFK Vaxholm 3 Nälsta BP 11
2020-05-10 13:45 Ursvik IK Svart 1 - Täby FK 41 Ursviks IP 11
2020-05-10 16:30 Enebybergs IF 2 - Bollstanäs SK 1 gul Enebybergs IP 3
2020-05-10 16:30 IFK Stocksund 4 - Karlbergs BK 4 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-05-15 17:30 Karlbergs BK 4 - Sollentuna FK 6 Stadshagens IP 21
2020-05-16 10:00 Sollentuna FK 22 - Ursvik IK Svart 1 Kärrdals BP 11
2020-05-16 12:45 IFK Vaxholm 3 - Täby FK 41 Vaxö IP 11
2020-05-16 15:15 Norrtulls SK svart 3 - Enebybergs IF 2 Bellevue BP 1
2020-05-17 11:45 Bollstanäs SK 1 gul - Spånga IS FK 9 Bollstanäs IP 21
2020-05-17 14:45 IFK Lidingö FK 9 blå - IFK Stocksund 4 Hersby BP 1
2020-05-30 10:15 Täby FK 41 - Bollstanäs SK 1 gul Skarpäng 12
2020-05-30 15:15 Spånga IS FK 9 - Norrtulls SK svart 3 Nälsta BP 11
2020-05-31 11:00 Ursvik IK Svart 1 - IFK Vaxholm 3 Ursviks IP 11
2020-05-31 11:15 Sollentuna FK 6 - IFK Lidingö FK 9 blå Edsbergs Sportfält 4
2020-05-31 17:45 IFK Stocksund 4 - Sollentuna FK 22 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Juni
2020-06-05 18:45 Karlbergs BK 4 - Enebybergs IF 2 Stadshagens IP 21
2020-06-06 10:00 Sollentuna FK 22 - Sollentuna FK 6 Kärrdals BP 11
2020-06-06 11:30 Bollstanäs SK 1 gul - IFK Vaxholm 3 Bollstanäs IP 21
2020-06-06 14:00 Norrtulls SK svart 3 - Täby FK 41 Bellevue BP 1
2020-06-07 17:45 IFK Stocksund 4 - Ursvik IK Svart 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Augusti
2020-08-22 12:45 Spånga IS FK 9 - Karlbergs BK 4 Nälsta BP 11
2020-08-23 09:45 IFK Vaxholm 3 - Norrtulls SK svart 3 Vaxö IP 11
2020-08-23 12:30 Sollentuna FK 6 - IFK Stocksund 4 Edsbergs Sportfält 4
2020-08-23 12:30 Ursvik IK Svart 1 - Bollstanäs SK 1 gul Ursviks IP 11
2020-08-23 17:45 Enebybergs IF 2 - IFK Lidingö FK 9 blå Enebybergs IP 3
2020-08-28 17:30 Karlbergs BK 4 - Täby FK 41 Stadshagens IP 21
2020-08-29 10:00 Sollentuna FK 22 - Enebybergs IF 2 Kärrdals BP 11
2020-08-29 16:30 Norrtulls SK svart 3 - Bollstanäs SK 1 gul Bellevue BP 1
2020-08-30 11:15 Sollentuna FK 6 - Ursvik IK Svart 1 Edsbergs Sportfält 4
2020-08-30 14:45 IFK Lidingö FK 9 blå - Spånga IS FK 9 Hersby BP 1
September
2020-09-05 11:30 Täby FK 41 - IFK Lidingö FK 9 blå Skarpäng 12
2020-09-05 11:30 Spånga IS FK 9 - Sollentuna FK 22 Nälsta BP 11
2020-09-05 14:00 IFK Vaxholm 3 - Karlbergs BK 4 Vaxö IP 11
2020-09-06 11:00 Ursvik IK Svart 1 - Norrtulls SK svart 3 Ursviks IP 11
2020-09-06 17:45 Enebybergs IF 2 - IFK Stocksund 4 Enebybergs IP 3
2020-09-11 17:30 Karlbergs BK 4 - Bollstanäs SK 1 gul Stadshagens IP 21
2020-09-12 10:00 Sollentuna FK 22 - Täby FK 41 Kärrdals BP 11
2020-09-13 14:45 IFK Lidingö FK 9 blå - IFK Vaxholm 3 Hersby BP 1
2020-09-13 16:15 Sollentuna FK 6 - Enebybergs IF 2 Edsbergs Sportfält 4
2020-09-13 16:30 IFK Stocksund 4 - Spånga IS FK 9 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-09-18 18:45 Bollstanäs SK 1 gul - IFK Lidingö FK 9 blå Bollstanäs IP 21
2020-09-19 10:15 Täby FK 41 - IFK Stocksund 4 Skarpäng 12
2020-09-19 12:45 Norrtulls SK svart 3 - Karlbergs BK 4 Bellevue BP 1
2020-09-19 12:45 Spånga IS FK 9 - Sollentuna FK 6 Nälsta BP 11
2020-09-20 09:45 IFK Vaxholm 3 - Sollentuna FK 22 Vaxö IP 11
2020-09-26 10:00 Sollentuna FK 22 - Bollstanäs SK 1 gul Kärrdals BP 11
2020-09-27 15:15 IFK Stocksund 4 - IFK Vaxholm 3 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-09-27 16:00 IFK Lidingö FK 9 blå - Norrtulls SK svart 3 Hersby BP 1
2020-09-27 16:30 Enebybergs IF 2 - Ursvik IK Svart 1 Enebybergs IP 3
2020-09-27 17:30 Sollentuna FK 6 - Täby FK 41 Edsbergs Sportfält 4

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info