Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2008-26

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 1 blå Christoffer Ladestam GUL/GRÖN/GRÖN
Bällsta FF Grön Olov Patrik Högbom Grön/Vit/Vit
Danderyds SK FF 2 Danny Barouta 0736451232 Blå/vit/röd/vit/vit
FC Djursholm 3 Thomas Erik Gerhard Hjukström 0766102366 Röd/Röd/Röd
IFK Lidingö FK 7 Jens Gullfeldt 0708622885 blåvit randig/blå/blå
IFK Stocksund 5 Henrik Pettersson Vit/Blå/Vit
Sollentuna FK 14 Jonas Stridh 0708493093 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 20 Michael Lindholm 0706484570 Svart/vit/Svart/Svart
Stocksunds IF P08Gul Ulf Lundin Gul/Svart/Gul
Täby FK 42 Pernilla Silfversparre Larsson 0705357813 Blå-Svart/Svart/Blå
Täby United FC Mix Jonas Castenvik Svart/Svart/Svart
Vallentuna BK 1 Markus Pettersson Röd/Vit/Vit/Vit
Åkersberga BK Grön Sofia Nöjd 0702414561 Grön/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 11:15 Sollentuna FK 20 - FC Djursholm 3 Kärrdals BP 11
2020-04-18 15:00 Bällsta FF Grön - Åkersberga BK Grön Bällstabergs BP 11
2020-04-19 11:15 Vallentuna BK 1 - Stocksunds IF P08Gul Vallentuna IP 31
2020-04-19 13:00 Danderyds SK FF 2 - IFK Lidingö FK 7 Danderydsvallen 3
2020-04-19 16:15 Sollentuna FK 14 - Täby United FC Mix Edsbergs Sportfält 4
2020-04-19 17:45 IFK Stocksund 5 - Bollstanäs SK 1 blå Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-04-25 09:00 Åkersberga BK Grön - Danderyds SK FF 2 Margretelunds IP 22
2020-04-25 11:30 IFK Lidingö FK 7 - Sollentuna FK 14 Hersby BP 1
2020-04-25 12:15 Stocksunds IF P08Gul - Täby FK 42 Stockhagens IP 2
2020-04-25 12:45 Bollstanäs SK 1 blå - Bällsta FF Grön Bollstanäs IP 21
2020-04-26 11:15 Täby United FC Mix - Vallentuna BK 1 Erikslund 11
2020-04-26 12:45 FC Djursholm 3 - IFK Stocksund 5 Djursholms IP 31
Maj
2020-05-02 11:15 Sollentuna FK 20 - Täby FK 42 Kärrdals BP 11
2020-05-02 15:00 Bällsta FF Grön - FC Djursholm 3 Bällstabergs BP 11
2020-05-03 10:00 Täby United FC Mix - Stocksunds IF P08Gul Erikslund 11
2020-05-03 11:15 Vallentuna BK 1 - IFK Lidingö FK 7 Vallentuna IP 31
2020-05-03 14:15 Danderyds SK FF 2 - Bollstanäs SK 1 blå Danderydsvallen 3
2020-05-03 16:15 Sollentuna FK 14 - Åkersberga BK Grön Edsbergs Sportfält 4
2020-05-09 09:00 Åkersberga BK Grön - Vallentuna BK 1 Margretelunds IP 22
2020-05-09 11:30 Täby FK 42 - IFK Stocksund 5 Skarpäng 12
2020-05-09 12:15 Stocksunds IF P08Gul - Sollentuna FK 20 Stockhagens IP 2
2020-05-09 12:45 Bollstanäs SK 1 blå - Sollentuna FK 14 Bollstanäs IP 21
2020-05-09 15:15 IFK Lidingö FK 7 - Täby United FC Mix Hersby BP 1
2020-05-10 12:45 FC Djursholm 3 - Danderyds SK FF 2 Djursholms IP 31
2020-05-15 17:30 Sollentuna FK 14 - FC Djursholm 3 Edsbergs Sportfält 4
2020-05-16 15:00 Bällsta FF Grön - Täby FK 42 Bällstabergs BP 11
2020-05-16 15:15 IFK Lidingö FK 7 - Stocksunds IF P08Gul Hersby BP 1
2020-05-17 11:15 Vallentuna BK 1 - Bollstanäs SK 1 blå Vallentuna IP 31
2020-05-17 12:30 Täby United FC Mix - Åkersberga BK Grön Erikslund 11
2020-05-17 15:15 IFK Stocksund 5 - Sollentuna FK 20 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-05-30 09:00 Åkersberga BK Grön - IFK Lidingö FK 7 Margretelunds IP 22
2020-05-30 11:15 Sollentuna FK 20 - Bällsta FF Grön Kärrdals BP 11
2020-05-30 12:15 Stocksunds IF P08Gul - IFK Stocksund 5 Stockhagens IP 2
2020-05-30 12:45 Täby FK 42 - Danderyds SK FF 2 Skarpäng 12
2020-05-30 14:00 Bollstanäs SK 1 blå - Täby United FC Mix Bollstanäs IP 21
2020-05-31 12:45 FC Djursholm 3 - Vallentuna BK 1 Djursholms IP 31
Juni
2020-06-06 09:00 Åkersberga BK Grön - Stocksunds IF P08Gul Margretelunds IP 22
2020-06-06 10:00 Sollentuna FK 14 - Täby FK 42 Edsbergs Sportfält 4
2020-06-06 15:00 Bällsta FF Grön - IFK Stocksund 5 Bällstabergs BP 11
2020-06-06 16:30 IFK Lidingö FK 7 - Bollstanäs SK 1 blå Hersby BP 1
2020-06-07 10:00 Täby United FC Mix - FC Djursholm 3 Erikslund 11
2020-06-07 14:15 Danderyds SK FF 2 - Sollentuna FK 20 Danderydsvallen 3
Augusti
2020-08-22 11:15 Sollentuna FK 20 - Sollentuna FK 14 Kärrdals BP 11
2020-08-22 11:30 Täby FK 42 - Vallentuna BK 1 Skarpäng 12
2020-08-22 12:15 Stocksunds IF P08Gul - Bällsta FF Grön Stockhagens IP 2
2020-08-22 12:45 Bollstanäs SK 1 blå - Åkersberga BK Grön Bollstanäs IP 21
2020-08-23 12:45 FC Djursholm 3 - IFK Lidingö FK 7 Djursholms IP 31
2020-08-23 15:15 IFK Stocksund 5 - Danderyds SK FF 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-08-29 09:00 Åkersberga BK Grön - FC Djursholm 3 Margretelunds IP 22
2020-08-29 14:00 Bollstanäs SK 1 blå - Stocksunds IF P08Gul Bollstanäs IP 21
2020-08-30 10:00 Täby United FC Mix - Täby FK 42 Erikslund 11
2020-08-30 12:30 Vallentuna BK 1 - Sollentuna FK 20 Vallentuna IP 31
2020-08-30 15:30 Danderyds SK FF 2 - Bällsta FF Grön Danderydsvallen 3
2020-08-30 16:15 Sollentuna FK 14 - IFK Stocksund 5 Edsbergs Sportfält 4
September
2020-09-05 11:15 Sollentuna FK 20 - Täby United FC Mix Kärrdals BP 11
2020-09-05 12:15 Stocksunds IF P08Gul - Danderyds SK FF 2 Stockhagens IP 2
2020-09-05 12:45 Täby FK 42 - IFK Lidingö FK 7 Skarpäng 12
2020-09-05 15:00 Bällsta FF Grön - Sollentuna FK 14 Bällstabergs BP 11
2020-09-06 12:45 FC Djursholm 3 - Bollstanäs SK 1 blå Djursholms IP 31
2020-09-06 15:15 IFK Stocksund 5 - Vallentuna BK 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-09-11 18:45 Sollentuna FK 14 - Danderyds SK FF 2 Edsbergs Sportfält 4
2020-09-12 09:00 Åkersberga BK Grön - Täby FK 42 Margretelunds IP 22
2020-09-12 15:15 IFK Lidingö FK 7 - Sollentuna FK 20 Hersby BP 1
2020-09-13 10:00 Täby United FC Mix - IFK Stocksund 5 Erikslund 11
2020-09-13 12:30 Vallentuna BK 1 - Bällsta FF Grön Vallentuna IP 31
2020-09-13 14:00 FC Djursholm 3 - Stocksunds IF P08Gul Djursholms IP 31
2020-09-19 11:15 Sollentuna FK 20 - Åkersberga BK Grön Kärrdals BP 11
2020-09-19 12:15 Stocksunds IF P08Gul - Sollentuna FK 14 Stockhagens IP 2
2020-09-19 12:45 Täby FK 42 - Bollstanäs SK 1 blå Skarpäng 12
2020-09-19 15:00 Bällsta FF Grön - Täby United FC Mix Bällstabergs BP 11
2020-09-20 14:15 Danderyds SK FF 2 - Vallentuna BK 1 Danderydsvallen 3
2020-09-20 17:45 IFK Stocksund 5 - IFK Lidingö FK 7 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-09-25 17:30 Bollstanäs SK 1 blå - Sollentuna FK 20 Bollstanäs IP 21
2020-09-26 09:00 Åkersberga BK Grön - IFK Stocksund 5 Margretelunds IP 22
2020-09-26 14:00 IFK Lidingö FK 7 - Bällsta FF Grön Hersby BP 1
2020-09-27 10:00 Vallentuna BK 1 - Sollentuna FK 14 Vallentuna IP 31
2020-09-27 11:15 Täby United FC Mix - Danderyds SK FF 2 Erikslund 11
2020-09-27 12:45 FC Djursholm 3 - Täby FK 42 Djursholms IP 31

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info