Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2008-27

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 8 Tiina Tikka 0705450404 Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 7 David Della-Flora Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Hässelby SK FF 7 Angelika Thor 0739293225 Röd/Svart/Röda
IFK Lidingö FK 5 vit Per Lewander 0702207628 blåvit randig/blå/blå
Kista SC KFUM vit Tony Issa 0704185096 Mörkblå/Svart/Mörkblå
Norrtulls SK svart 2 Martin Henrik Petrén 0708866566 Gul/Svart/Gul
Råsunda IS Blå Markus Idegran 0736889106 Blå/Vit/Blå
Sollentuna FK 16 Gunilla Demirian 0766073725 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 9 Pontus Holm 0708505256 Svart/vit/Svart/Svart
Sundbybergs IK Grön Olga Isaakidou 0704933391 Grön/Vit/Grön
Täby FK 52 Anders Moberg Blå-Svart/Svart/Blå
Täby United FC 4 Jan Gerdes 0705515267 Svart/Svart/Svart
Ursvik IK Svart 3 John Holm 0704565488 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF Huvudsta Zinar Bicimli 0703080970 Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 11:30 Sundbybergs IK Grön - Vasalunds IF Huvudsta Sundbybergs IP 21
2020-04-18 12:30 Kista SC KFUM vit - Sollentuna FK 9 Kvarnbacka BP 11
2020-04-18 14:00 IFK Lidingö FK 5 vit - Sollentuna FK 16 Hersby BP 1
2020-04-18 16:30 Norrtulls SK svart 2 - Täby FK 52 Bellevue BP 1
2020-04-19 10:00 Råsunda IS Blå - AIK FF 8 Råstasjön 12
2020-04-19 10:15 Djurgårdens IF FF 7 - Ursvik IK Svart 3 Östermalms IP 2
2020-04-19 12:30 Täby United FC 4 - Hässelby SK FF 7 Erikslund 11
2020-04-25 11:30 Täby FK 52 - Täby United FC 4 Skarpäng 12
2020-04-25 15:00 Hässelby SK FF 7 - Djurgårdens IF FF 7 Hässelby IP 21
2020-04-25 16:00 Vasalunds IF Huvudsta - Råsunda IS Blå Råstasjön 12
2020-04-25 16:15 Sollentuna FK 16 - Kista SC KFUM vit Edsbergs Sportfält 4
2020-04-25 16:30 Sollentuna FK 9 - Sundbybergs IK Grön Helenelunds IP 2
2020-04-26 11:30 AIK FF 8 - Norrtulls SK svart 2 Råstasjön 11
2020-04-26 13:45 Ursvik IK Svart 3 - IFK Lidingö FK 5 vit Ursviks IP 11
Maj
2020-05-02 09:00 Sundbybergs IK Grön - Sollentuna FK 16 Sundbybergs IP 21
2020-05-02 11:30 Råsunda IS Blå - Sollentuna FK 9 Råstasjön 12
2020-05-02 12:30 Kista SC KFUM vit - IFK Lidingö FK 5 vit Kvarnbacka BP 11
2020-05-02 12:30 Hässelby SK FF 7 - Ursvik IK Svart 3 Hässelby IP 21
2020-05-02 16:30 Djurgårdens IF FF 7 - Täby FK 52 Östermalms IP 2
2020-05-03 09:30 Norrtulls SK svart 2 - Vasalunds IF Huvudsta Bellevue BP 1
2020-05-03 11:15 Täby United FC 4 - AIK FF 8 Erikslund 11
2020-05-09 11:30 IFK Lidingö FK 5 vit - Sundbybergs IK Grön Hersby BP 1
2020-05-09 12:45 Täby FK 52 - Hässelby SK FF 7 Skarpäng 12
2020-05-09 14:30 Vasalunds IF Huvudsta - Täby United FC 4 Råstasjön 12
2020-05-09 16:30 Sollentuna FK 9 - Norrtulls SK svart 2 Helenelunds IP 2
2020-05-10 11:30 AIK FF 8 - Djurgårdens IF FF 7 Råstasjön 11
2020-05-10 15:00 Ursvik IK Svart 3 - Kista SC KFUM vit Ursviks IP 11
2020-05-10 17:30 Sollentuna FK 16 - Råsunda IS Blå Edsbergs Sportfält 4
2020-05-16 10:15 Sundbybergs IK Grön - Kista SC KFUM vit Sundbybergs IP 21
2020-05-16 10:15 Täby FK 52 - Ursvik IK Svart 3 Skarpäng 12
2020-05-16 12:30 Hässelby SK FF 7 - AIK FF 8 Hässelby IP 21
2020-05-16 14:30 Råsunda IS Blå - IFK Lidingö FK 5 vit Råstasjön 12
2020-05-17 09:30 Norrtulls SK svart 2 - Sollentuna FK 16 Bellevue BP 1
2020-05-17 11:15 Täby United FC 4 - Sollentuna FK 9 Erikslund 11
2020-05-17 11:30 Djurgårdens IF FF 7 - Vasalunds IF Huvudsta Östermalms IP 2
2020-05-29 18:45 IFK Lidingö FK 5 vit - Norrtulls SK svart 2 Hersby BP 1
2020-05-30 10:00 Sollentuna FK 16 - Täby United FC 4 Edsbergs Sportfält 4
2020-05-30 10:15 Kista SC KFUM vit - Råsunda IS Blå Kvarnbacka BP 11
2020-05-30 14:30 Vasalunds IF Huvudsta - Hässelby SK FF 7 Råstasjön 12
2020-05-30 15:00 Sollentuna FK 9 - Djurgårdens IF FF 7 Helenelunds IP 2
2020-05-31 11:30 AIK FF 8 - Täby FK 52 Råstasjön 11
2020-05-31 13:45 Ursvik IK Svart 3 - Sundbybergs IK Grön Ursviks IP 11
Juni
2020-06-06 11:30 Täby FK 52 - Vasalunds IF Huvudsta Skarpäng 12
2020-06-06 12:30 Hässelby SK FF 7 - Sollentuna FK 9 Hässelby IP 21
2020-06-07 10:00 Råsunda IS Blå - Sundbybergs IK Grön Råstasjön 12
2020-06-07 11:15 Täby United FC 4 - IFK Lidingö FK 5 vit Erikslund 11
2020-06-07 11:30 Djurgårdens IF FF 7 - Sollentuna FK 16 Östermalms IP 2
2020-06-07 11:30 AIK FF 8 - Ursvik IK Svart 3 Råstasjön 11
2020-06-07 19:30 Norrtulls SK svart 2 - Kista SC KFUM vit Bellevue BP 1
Augusti
2020-08-22 10:15 Sundbybergs IK Grön - Norrtulls SK svart 2 Sundbybergs IP 21
2020-08-22 12:30 Kista SC KFUM vit - Täby United FC 4 Kvarnbacka BP 11
2020-08-22 13:00 Vasalunds IF Huvudsta - AIK FF 8 Råstasjön 12
2020-08-22 15:15 IFK Lidingö FK 5 vit - Djurgårdens IF FF 7 Hersby BP 1
2020-08-22 15:15 Sollentuna FK 9 - Täby FK 52 Helenelunds IP 2
2020-08-23 15:00 Ursvik IK Svart 3 - Råsunda IS Blå Ursviks IP 11
2020-08-23 16:15 Sollentuna FK 16 - Hässelby SK FF 7 Edsbergs Sportfält 4
2020-08-29 11:30 Täby FK 52 - Sollentuna FK 16 Skarpäng 12
2020-08-29 14:00 Djurgårdens IF FF 7 - Kista SC KFUM vit Östermalms IP 2
2020-08-29 14:30 Vasalunds IF Huvudsta - Ursvik IK Svart 3 Råstasjön 12
2020-08-29 15:00 Hässelby SK FF 7 - IFK Lidingö FK 5 vit Hässelby IP 21
2020-08-30 09:30 Norrtulls SK svart 2 - Råsunda IS Blå Bellevue BP 1
2020-08-30 11:15 Täby United FC 4 - Sundbybergs IK Grön Erikslund 11
2020-08-30 11:30 AIK FF 8 - Sollentuna FK 9 Råstasjön 11
September
2020-09-05 10:15 Sundbybergs IK Grön - Djurgårdens IF FF 7 Sundbybergs IP 21
2020-09-05 12:30 Kista SC KFUM vit - Hässelby SK FF 7 Kvarnbacka BP 11
2020-09-05 13:00 Råsunda IS Blå - Täby United FC 4 Råstasjön 12
2020-09-05 15:15 Sollentuna FK 9 - Vasalunds IF Huvudsta Helenelunds IP 2
2020-09-05 16:30 IFK Lidingö FK 5 vit - Täby FK 52 Hersby BP 1
2020-09-06 13:45 Ursvik IK Svart 3 - Norrtulls SK svart 2 Ursviks IP 11
2020-09-06 16:15 Sollentuna FK 16 - AIK FF 8 Edsbergs Sportfält 4
2020-09-12 11:30 Täby FK 52 - Kista SC KFUM vit Skarpäng 12
2020-09-12 12:30 Hässelby SK FF 7 - Sundbybergs IK Grön Hässelby IP 21
2020-09-12 15:00 Sollentuna FK 9 - Ursvik IK Svart 3 Helenelunds IP 2
2020-09-13 10:00 Vasalunds IF Huvudsta - Sollentuna FK 16 Råstasjön 12
2020-09-13 11:15 Täby United FC 4 - Norrtulls SK svart 2 Erikslund 11
2020-09-13 11:30 AIK FF 8 - IFK Lidingö FK 5 vit Råstasjön 11
2020-09-13 16:30 Djurgårdens IF FF 7 - Råsunda IS Blå Östermalms IP 12
2020-09-19 09:00 Sundbybergs IK Grön - Täby FK 52 Sundbybergs IP 21
2020-09-19 10:00 Sollentuna FK 16 - Sollentuna FK 9 Edsbergs Sportfält 4
2020-09-19 11:30 Råsunda IS Blå - Hässelby SK FF 7 Råstasjön 12
2020-09-19 12:30 Kista SC KFUM vit - AIK FF 8 Kvarnbacka BP 11
2020-09-19 14:00 IFK Lidingö FK 5 vit - Vasalunds IF Huvudsta Hersby BP 1
2020-09-20 09:30 Norrtulls SK svart 2 - Djurgårdens IF FF 7 Bellevue BP 1
2020-09-20 12:30 Ursvik IK Svart 3 - Täby United FC 4 Ursviks IP 11
2020-09-25 20:00 Sollentuna FK 16 - Ursvik IK Svart 3 Edsbergs Sportfält 4
2020-09-26 13:45 Sollentuna FK 9 - IFK Lidingö FK 5 vit Helenelunds IP 2
2020-09-26 14:30 Vasalunds IF Huvudsta - Kista SC KFUM vit Råstasjön 12
2020-09-26 15:15 Djurgårdens IF FF 7 - Täby United FC 4 Östermalms IP 2
2020-09-26 16:15 Hässelby SK FF 7 - Norrtulls SK svart 2 Hässelby IP 21
2020-09-27 11:30 AIK FF 8 - Sundbybergs IK Grön Råstasjön 11
2020-09-27 11:30 Täby FK 52 - Råsunda IS Blå Näsbydal 1

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info