Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2008-28

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assyriska FF Babylon 1 Farid Malki Jacoub 087959670 0707253489 Vit/vit/vit
Bele Barkarby FF 1 Sofia Adolfi 0733141920 Svart/Svart/Svart/Vit
Bollstanäs SK 2 gul Marcus Johansson 0723302951 GUL/GRÖN/GRÖN
Bro IK Anna-Lena Kristina Karlsson Vita/blå
FC Järfälla Blå Göran Andersson 0705143064 Vit/Svart/Svarta
Hässelby SK FF 5 Patrik Jerrestam 0708363340 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 7 Per Henrik Fälldin Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 2 Thomas Nyström 0761750049 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kallhälls FF Blå Tomas Andersson Blå/Blå/Blå
Sollentuna FK 8 Pontus Holm 0708505256 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 8 Madeleine Blomqvist 0709820232 Blå-vit/Blå/Blå
Åkersberga FC Svart 2 Stefan Hållén Blå/Svart randig/Svart/Vit
Ängby IF Blå Maria Sterner 0731071848 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 10:00 Bro IK - Kallhälls FF Blå Bro IP 21
2020-04-18 13:45 IF Brommapojkarna 7 - Bele Barkarby FF 1 Maltesholmsskolans BP 1
2020-04-18 13:45 Sollentuna FK 8 - Assyriska FF Babylon 1 Helenelunds IP 2
2020-04-18 14:00 Bollstanäs SK 2 gul - Ängby IF Blå Bollstanäs IP 21
2020-04-19 09:00 IFK Viksjö 2 - Åkersberga FC Svart 2 Viksjövallen 21
2020-04-19 10:15 Spånga IS FK 8 - FC Järfälla Blå Nälsta BP 12
2020-04-25 11:30 Kallhälls FF Blå - Bollstanäs SK 2 gul Bolindervallen 21
2020-04-25 12:15 Assyriska FF Babylon 1 - IF Brommapojkarna 7 Spånga IP 5 Hall
2020-04-25 14:00 Bele Barkarby FF 1 - IFK Viksjö 2 Strömvallen 2
2020-04-25 15:15 Ängby IF Blå - Sollentuna FK 8 Ängby IP 2
2020-04-25 16:15 Hässelby SK FF 5 - Bro IK Hässelby IP 21
2020-04-26 10:00 Åkersberga FC Svart 2 - Spånga IS FK 8 Röllingby 11
Maj
2020-05-01 10:00 Bollstanäs SK 2 gul - Hässelby SK FF 5 Bollstanäs IP 21
2020-05-02 10:00 Bro IK - FC Järfälla Blå Bro IP 21
2020-05-02 13:45 IF Brommapojkarna 7 - Ängby IF Blå Maltesholmsskolans BP 1
2020-05-02 15:00 Sollentuna FK 8 - Kallhälls FF Blå Helenelunds IP 2
2020-05-02 15:15 Bele Barkarby FF 1 - Åkersberga FC Svart 2 Strömvallen 2
2020-05-03 10:15 IFK Viksjö 2 - Assyriska FF Babylon 1 Viksjövallen 21
2020-05-08 19:15 Ängby IF Blå - IFK Viksjö 2 Ängby IP 2
2020-05-09 11:30 Kallhälls FF Blå - IF Brommapojkarna 7 Bolindervallen 21
2020-05-09 12:15 Assyriska FF Babylon 1 - Bele Barkarby FF 1 Spånga IP 5 Hall
2020-05-09 15:00 Hässelby SK FF 5 - Sollentuna FK 8 Hässelby IP 21
2020-05-10 09:00 FC Järfälla Blå - Bollstanäs SK 2 gul Järfällavallen 21
2020-05-10 12:45 Spånga IS FK 8 - Bro IK Nälsta BP 12
2020-05-16 12:15 Assyriska FF Babylon 1 - Åkersberga FC Svart 2 Spånga IP 5 Hall
2020-05-16 13:45 IF Brommapojkarna 7 - Hässelby SK FF 5 Maltesholmsskolans BP 1
2020-05-16 14:00 Bollstanäs SK 2 gul - Spånga IS FK 8 Bollstanäs IP 21
2020-05-16 15:00 Sollentuna FK 8 - FC Järfälla Blå Helenelunds IP 2
2020-05-16 15:15 Bele Barkarby FF 1 - Ängby IF Blå Strömvallen 2
2020-05-17 10:15 IFK Viksjö 2 - Kallhälls FF Blå Viksjövallen 21
2020-05-30 10:00 Åkersberga FC Svart 2 - Bro IK Röllingby 11
2020-05-30 11:30 Kallhälls FF Blå - Bele Barkarby FF 1 Bolindervallen 21
2020-05-30 16:15 Hässelby SK FF 5 - IFK Viksjö 2 Hässelby IP 21
2020-05-31 09:00 FC Järfälla Blå - IF Brommapojkarna 7 Järfällavallen 21
2020-05-31 10:15 Spånga IS FK 8 - Sollentuna FK 8 Nälsta BP 12
2020-05-31 15:00 Ängby IF Blå - Assyriska FF Babylon 1 Ängby IP 2
Juni
2020-06-05 19:15 Ängby IF Blå - Åkersberga FC Svart 2 Ängby IP 2
2020-06-06 12:30 Assyriska FF Babylon 1 - Kallhälls FF Blå Knutby BP 12
2020-06-06 13:45 IF Brommapojkarna 7 - Spånga IS FK 8 Maltesholmsskolans BP 1
2020-06-06 14:00 Bollstanäs SK 2 gul - Bro IK Bollstanäs IP 21
2020-06-06 14:00 Bele Barkarby FF 1 - Hässelby SK FF 5 Strömvallen 2
2020-06-07 10:15 IFK Viksjö 2 - FC Järfälla Blå Viksjövallen 21
Augusti
2020-08-22 10:00 Bro IK - Sollentuna FK 8 Bro IP 21
2020-08-22 10:00 Åkersberga FC Svart 2 - Bollstanäs SK 2 gul Röllingby 11
2020-08-22 11:30 Kallhälls FF Blå - Ängby IF Blå Bolindervallen 21
2020-08-22 13:45 Hässelby SK FF 5 - Assyriska FF Babylon 1 Hässelby IP 21
2020-08-23 09:00 FC Järfälla Blå - Bele Barkarby FF 1 Järfällavallen 21
2020-08-23 10:15 Spånga IS FK 8 - IFK Viksjö 2 Nälsta BP 12
2020-08-28 19:15 Ängby IF Blå - Hässelby SK FF 5 Ängby IP 2
2020-08-29 12:15 Assyriska FF Babylon 1 - FC Järfälla Blå Spånga IP 5 Hall
2020-08-29 12:45 Kallhälls FF Blå - Åkersberga FC Svart 2 Bolindervallen 21
2020-08-29 12:45 Bele Barkarby FF 1 - Spånga IS FK 8 Strömvallen 2
2020-08-29 13:45 IF Brommapojkarna 7 - Bro IK Maltesholmsskolans BP 1
2020-08-29 15:00 Sollentuna FK 8 - Bollstanäs SK 2 gul Helenelunds IP 2
September
2020-09-05 10:00 Bro IK - IFK Viksjö 2 Bro IP 21
2020-09-05 10:00 Åkersberga FC Svart 2 - Sollentuna FK 8 Röllingby 11
2020-09-05 14:00 Bollstanäs SK 2 gul - IF Brommapojkarna 7 Bollstanäs IP 21
2020-09-05 16:15 Hässelby SK FF 5 - Kallhälls FF Blå Hässelby IP 21
2020-09-06 09:00 FC Järfälla Blå - Ängby IF Blå Järfällavallen 21
2020-09-06 10:15 Spånga IS FK 8 - Assyriska FF Babylon 1 Nälsta BP 12
2020-09-12 11:30 Kallhälls FF Blå - FC Järfälla Blå Bolindervallen 21
2020-09-12 12:45 Bele Barkarby FF 1 - Bro IK Strömvallen 2
2020-09-12 13:45 IF Brommapojkarna 7 - Sollentuna FK 8 Maltesholmsskolans BP 1
2020-09-12 15:00 Hässelby SK FF 5 - Åkersberga FC Svart 2 Hässelby IP 21
2020-09-12 15:15 Ängby IF Blå - Spånga IS FK 8 Ängby IP 2
2020-09-13 09:00 IFK Viksjö 2 - Bollstanäs SK 2 gul Viksjövallen 21
2020-09-19 10:00 Bro IK - Assyriska FF Babylon 1 Bro IP 21
2020-09-19 10:00 Åkersberga FC Svart 2 - IF Brommapojkarna 7 Röllingby 11
2020-09-19 14:00 Sollentuna FK 8 - IFK Viksjö 2 Helenelunds IP 2
2020-09-19 15:15 Bollstanäs SK 2 gul - Bele Barkarby FF 1 Bollstanäs IP 21
2020-09-20 09:00 FC Järfälla Blå - Hässelby SK FF 5 Järfällavallen 21
2020-09-20 10:15 Spånga IS FK 8 - Kallhälls FF Blå Nälsta BP 12
2020-09-26 12:15 Assyriska FF Babylon 1 - Bollstanäs SK 2 gul Spånga IP 5 Hall
2020-09-26 12:45 Bele Barkarby FF 1 - Sollentuna FK 8 Strömvallen 2
2020-09-26 13:45 Hässelby SK FF 5 - Spånga IS FK 8 Hässelby IP 21
2020-09-26 16:30 Ängby IF Blå - Bro IK Ängby IP 2
2020-09-27 09:00 FC Järfälla Blå - Åkersberga FC Svart 2 Järfällavallen 21
2020-09-27 10:15 IFK Viksjö 2 - IF Brommapojkarna 7 Viksjövallen 21

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info