Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2009- 7

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 4 Helen Danielsson +46733529429 Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 8 Anders Hägerstrand 0733461001 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Hammarby IF FF 22 grön Stefan Lindberg +46705836856 Vit/Grön/Vit
IF Brommapojkarna 4 Erik Carlsson Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 19 Tony Remes 0721877433 blåvit randig/blå/blå
Karlbergs BK Gul 2 Tom Zhao 0707956396 Röd/Vit/Röd
Kista SC KFUM blå Elizabeta Skepi 0737728684 Mörkblå/Svart/Mörkblå
Sollentuna FK 14 Torben Thörnberg 0739849225 Svart/vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 IFK Lidingö FK 19 - Karlbergs BK Gul 2 Högsätra BP 12
2020-04-18 14:00 Sollentuna FK 14 - Djurgårdens IF FF 8 Helenelunds IP 125
2020-04-19 17:30 AIK FF 4 - IF Brommapojkarna 4 Huvudstafältet 12
2020-04-19 17:45 Hammarby IF FF 22 grön - Kista SC KFUM blå Kärrtorps IP 31
2020-04-25 09:15 Djurgårdens IF FF 8 - IFK Lidingö FK 19 Hjorthagens IP 2
2020-04-25 12:30 Kista SC KFUM blå - Sollentuna FK 14 Kvarnbacka BP 11
2020-04-25 16:15 Karlbergs BK Gul 2 - AIK FF 4 Kristinebergs IP 2
2020-04-26 12:30 IF Brommapojkarna 4 - Hammarby IF FF 22 grön Ängby IP 2
Maj
2020-05-02 15:15 Sollentuna FK 14 - Hammarby IF FF 22 grön Helenelunds IP 125
2020-05-03 10:15 IFK Lidingö FK 19 - Kista SC KFUM blå Högsätra BP 12
2020-05-03 10:15 Karlbergs BK Gul 2 - IF Brommapojkarna 4 Kristinebergs IP 2
2020-05-03 16:15 AIK FF 4 - Djurgårdens IF FF 8 Huvudstafältet 12
2020-05-09 12:30 Kista SC KFUM blå - AIK FF 4 Kvarnbacka BP 11
2020-05-09 13:00 Djurgårdens IF FF 8 - Karlbergs BK Gul 2 Hjorthagens IP 2
2020-05-09 14:00 IF Brommapojkarna 4 - Sollentuna FK 14 Ängby IP 2
2020-05-10 14:00 Hammarby IF FF 22 grön - IFK Lidingö FK 19 Kärrtorps IP 31
2020-05-16 09:00 IFK Lidingö FK 19 - Sollentuna FK 14 Högsätra BP 12
2020-05-16 14:15 Djurgårdens IF FF 8 - IF Brommapojkarna 4 Hjorthagens IP 2
2020-05-16 16:15 Karlbergs BK Gul 2 - Kista SC KFUM blå Kristinebergs IP 2
2020-05-17 17:30 AIK FF 4 - Hammarby IF FF 22 grön Huvudstafältet 12
2020-05-30 13:00 Kista SC KFUM blå - Djurgårdens IF FF 8 Kvarnbacka BP 11
2020-05-30 14:00 IF Brommapojkarna 4 - IFK Lidingö FK 19 Ängby IP 2
2020-05-30 15:15 Sollentuna FK 14 - AIK FF 4 Helenelunds IP 125
2020-05-31 17:45 Hammarby IF FF 22 grön - Karlbergs BK Gul 2 Kärrtorps IP 31
Juni
2020-06-06 11:15 Kista SC KFUM blå - IF Brommapojkarna 4 Kvarnbacka BP 11
2020-06-06 14:15 Djurgårdens IF FF 8 - Hammarby IF FF 22 grön Hjorthagens IP 2
2020-06-07 10:15 Karlbergs BK Gul 2 - Sollentuna FK 14 Kristinebergs IP 2
2020-06-07 17:30 AIK FF 4 - IFK Lidingö FK 19 Huvudstafältet 12
Augusti
2020-08-15 09:00 IFK Lidingö FK 19 - AIK FF 4 Högsätra BP 12
2020-08-15 11:30 Sollentuna FK 14 - Karlbergs BK Gul 2 Helenelunds IP 125
2020-08-16 15:00 IF Brommapojkarna 4 - Kista SC KFUM blå Ängby IP 2
2020-08-16 15:15 Hammarby IF FF 22 grön - Djurgårdens IF FF 8 Kärrtorps IP 31
2020-08-22 11:45 Djurgårdens IF FF 8 - Kista SC KFUM blå Hjorthagens IP 2
2020-08-22 16:15 Karlbergs BK Gul 2 - Hammarby IF FF 22 grön Kristinebergs IP 2
2020-08-23 10:15 IFK Lidingö FK 19 - IF Brommapojkarna 4 Högsätra BP 12
2020-08-23 17:30 AIK FF 4 - Sollentuna FK 14 Huvudstafältet 12
2020-08-29 12:00 Kista SC KFUM blå - Karlbergs BK Gul 2 Kvarnbacka BP 11
2020-08-29 14:00 Sollentuna FK 14 - IFK Lidingö FK 19 Helenelunds IP 125
2020-08-30 13:45 IF Brommapojkarna 4 - Djurgårdens IF FF 8 Ängby IP 2
2020-08-30 15:15 Hammarby IF FF 22 grön - AIK FF 4 Kärrtorps IP 31
September
2020-09-05 15:15 Sollentuna FK 14 - IF Brommapojkarna 4 Helenelunds IP 125
2020-09-06 10:15 IFK Lidingö FK 19 - Hammarby IF FF 22 grön Högsätra BP 12
2020-09-06 10:15 Karlbergs BK Gul 2 - Djurgårdens IF FF 8 Kristinebergs IP 2
2020-09-06 17:30 AIK FF 4 - Kista SC KFUM blå Huvudstafältet 12
2020-09-12 11:15 Kista SC KFUM blå - IFK Lidingö FK 19 Kvarnbacka BP 11
2020-09-12 11:45 Djurgårdens IF FF 8 - AIK FF 4 Hjorthagens IP 2
2020-09-13 13:45 IF Brommapojkarna 4 - Karlbergs BK Gul 2 Ängby IP 2
2020-09-13 19:00 Hammarby IF FF 22 grön - Sollentuna FK 14 Kärrtorps IP 31
2020-09-19 15:15 Sollentuna FK 14 - Kista SC KFUM blå Helenelunds IP 125
2020-09-20 10:15 IFK Lidingö FK 19 - Djurgårdens IF FF 8 Högsätra BP 12
2020-09-20 15:15 Hammarby IF FF 22 grön - IF Brommapojkarna 4 Kärrtorps IP 31
2020-09-20 16:15 AIK FF 4 - Karlbergs BK Gul 2 Huvudstafältet 12
2020-09-26 11:45 Djurgårdens IF FF 8 - Sollentuna FK 14 Hjorthagens IP 2
2020-09-26 12:30 Kista SC KFUM blå - Hammarby IF FF 22 grön Kvarnbacka BP 11
2020-09-26 14:00 IF Brommapojkarna 4 - AIK FF 4 Ängby IP 2
2020-09-27 10:15 Karlbergs BK Gul 2 - IFK Lidingö FK 19 Kristinebergs IP 2

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info