Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-11

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 10 blå Artur Malicki GUL/GRÖN/GRÖN
Bällsta FF Grön Thomas Gonsalves Grön/Vit/Vit
Danderyds SK FF röd Claes Håkansson Giertz Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 4 Martin Sopko 0703001319 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 3 Petter Cederberg Lila/Vit eller lila/Lila
IFK Vaxholm Vit 2 Patrik And 0854131399 0735006615 Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 5 Jakob Andersson vit/blå/vit
IK Frej Täby FF 4 Jens Zetterström 0700032116 Gul/Svart/Gul
Sollentuna FK 19 Johan Markström 0706201262 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 22 Hanna Nytén 0736511788 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 33 Per Antoni Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 41 Johan Olov Wadsten Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK 3 Jan Ingvarsson 0708736356 Röd/Vit/Vit/Vit
Åkersberga BK Svart Annica Helena Maier Grön/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 Åkersberga BK Svart - IFK Österåker FK 5 Margretelunds IP 21
2020-04-18 09:45 IFK Vaxholm Vit 2 - Bällsta FF Grön Vaxö IP 126
2020-04-18 10:15 IK Frej Täby FF 4 - Sollentuna FK 22 Vikingavallen/Täby IP 22
2020-04-18 15:15 Bollstanäs SK 10 blå - Täby FK 41 Bollstanäs IP 22
2020-04-19 12:30 Sollentuna FK 19 - Täby FK 33 Edsbergs Sportfält 21
2020-04-19 12:45 Enebybergs IF 3 - Djurgårdens IF FF 4 Enebybergs IP 3
2020-04-19 15:00 Vallentuna BK 3 - Danderyds SK FF röd Hagaplan 2
2020-04-25 10:15 Täby FK 41 - Enebybergs IF 3 Kryssarvallen 12
2020-04-25 13:15 Bällsta FF Grön - IK Frej Täby FF 4 Bällstabergs BP 12
2020-04-25 13:45 Sollentuna FK 22 - Sollentuna FK 19 Kärrdals BP 11
2020-04-25 14:00 Danderyds SK FF röd - IFK Vaxholm Vit 2 Danderydsvallen 3
2020-04-25 14:00 Täby FK 33 - Bollstanäs SK 10 blå Kryssarvallen 11
2020-04-26 09:00 IFK Österåker FK 5 - Vallentuna BK 3 Åkersberga IP 22
2020-04-26 13:45 Djurgårdens IF FF 4 - Åkersberga BK Svart Hjorthagens IP 2
Maj
2020-05-02 09:00 Åkersberga BK Svart - Täby FK 41 Margretelunds IP 21
2020-05-02 09:45 IFK Vaxholm Vit 2 - Vallentuna BK 3 Vaxö IP 126
2020-05-02 10:15 IK Frej Täby FF 4 - Danderyds SK FF röd Vikingavallen/Täby IP 22
2020-05-03 10:00 Sollentuna FK 19 - Bällsta FF Grön Edsbergs Sportfält 21
2020-05-03 10:15 Enebybergs IF 3 - Täby FK 33 Enebybergs IP 3
2020-05-03 10:30 Bollstanäs SK 10 blå - Sollentuna FK 22 Bollstanäs IP 22
2020-05-03 16:30 Djurgårdens IF FF 4 - IFK Österåker FK 5 Hjorthagens IP 2
2020-05-09 09:00 IFK Österåker FK 5 - IFK Vaxholm Vit 2 Åkersberga IP 22
2020-05-09 12:45 Täby FK 41 - Djurgårdens IF FF 4 Kryssarvallen 12
2020-05-09 13:15 Bällsta FF Grön - Bollstanäs SK 10 blå Bällstabergs BP 12
2020-05-09 13:45 Sollentuna FK 22 - Enebybergs IF 3 Kärrdals BP 11
2020-05-09 14:00 Danderyds SK FF röd - Sollentuna FK 19 Danderydsvallen 3
2020-05-10 09:00 Täby FK 33 - Åkersberga BK Svart Kryssarvallen 12
2020-05-10 16:15 Vallentuna BK 3 - IK Frej Täby FF 4 Hagaplan 2
2020-05-16 09:00 Åkersberga BK Svart - Sollentuna FK 22 Margretelunds IP 21
2020-05-16 11:30 IK Frej Täby FF 4 - IFK Vaxholm Vit 2 Vikingavallen/Täby IP 22
2020-05-16 12:45 Täby FK 41 - IFK Österåker FK 5 Kryssarvallen 12
2020-05-16 14:00 Bollstanäs SK 10 blå - Danderyds SK FF röd Bollstanäs IP 22
2020-05-16 15:00 Sollentuna FK 19 - Vallentuna BK 3 Kärrdals BP 11
2020-05-17 11:30 Enebybergs IF 3 - Bällsta FF Grön Enebybergs IP 3
2020-05-17 16:30 Djurgårdens IF FF 4 - Täby FK 33 Hjorthagens IP 2
2020-05-30 09:45 IFK Vaxholm Vit 2 - Sollentuna FK 19 Vaxö IP 126
2020-05-30 14:00 Danderyds SK FF röd - Enebybergs IF 3 Danderydsvallen 3
2020-05-30 14:30 Bällsta FF Grön - Åkersberga BK Svart Bällstabergs BP 12
2020-05-31 09:00 Täby FK 33 - Täby FK 41 Kryssarvallen 11
2020-05-31 09:00 IFK Österåker FK 5 - IK Frej Täby FF 4 Åkersberga IP 22
2020-05-31 12:30 Sollentuna FK 22 - Djurgårdens IF FF 4 Edsbergs Sportfält 21
2020-05-31 16:30 Vallentuna BK 3 - Bollstanäs SK 10 blå Hagaplan 2
Juni
2020-06-06 11:30 Täby FK 41 - Sollentuna FK 22 Kryssarvallen 12
2020-06-06 14:00 Bollstanäs SK 10 blå - IFK Vaxholm Vit 2 Bollstanäs IP 22
2020-06-07 09:00 Åkersberga BK Svart - Danderyds SK FF röd Margretelunds IP 21
2020-06-07 09:00 Täby FK 33 - IFK Österåker FK 5 Kryssarvallen 11
2020-06-07 10:00 Sollentuna FK 19 - IK Frej Täby FF 4 Edsbergs Sportfält 21
2020-06-07 10:15 Enebybergs IF 3 - Vallentuna BK 3 Enebybergs IP 3
2020-06-07 13:45 Djurgårdens IF FF 4 - Bällsta FF Grön Hjorthagens IP 2
Augusti
2020-08-22 08:30 IFK Vaxholm Vit 2 - Enebybergs IF 3 Vaxö IP 126
2020-08-22 10:15 IK Frej Täby FF 4 - Bollstanäs SK 10 blå Vikingavallen/Täby IP 22
2020-08-22 13:15 Bällsta FF Grön - Täby FK 41 Bällstabergs BP 12
2020-08-23 09:00 IFK Österåker FK 5 - Sollentuna FK 19 Åkersberga IP 22
2020-08-23 10:00 Sollentuna FK 22 - Täby FK 33 Edsbergs Sportfält 21
2020-08-23 15:00 Vallentuna BK 3 - Åkersberga BK Svart Hagaplan 2
2020-08-23 16:45 Danderyds SK FF röd - Djurgårdens IF FF 4 Danderydsvallen 3
2020-08-29 11:30 Bollstanäs SK 10 blå - Sollentuna FK 19 Bollstanäs IP 22
2020-08-29 12:45 Täby FK 41 - Danderyds SK FF röd Kryssarvallen 12
2020-08-30 09:00 Åkersberga BK Svart - IFK Vaxholm Vit 2 Margretelunds IP 21
2020-08-30 09:00 Täby FK 33 - Bällsta FF Grön Kryssarvallen 12
2020-08-30 11:15 Sollentuna FK 22 - IFK Österåker FK 5 Edsbergs Sportfält 21
2020-08-30 11:30 Enebybergs IF 3 - IK Frej Täby FF 4 Enebybergs IP 3
2020-08-30 16:30 Djurgårdens IF FF 4 - Vallentuna BK 3 Hjorthagens IP 2
September
2020-09-05 09:45 IFK Vaxholm Vit 2 - Djurgårdens IF FF 4 Vaxö IP 126
2020-09-05 10:15 IK Frej Täby FF 4 - Åkersberga BK Svart Vikingavallen/Täby IP 22
2020-09-05 14:00 Danderyds SK FF röd - Täby FK 33 Danderydsvallen 3
2020-09-05 14:30 Bällsta FF Grön - Sollentuna FK 22 Bällstabergs BP 12
2020-09-06 09:00 IFK Österåker FK 5 - Bollstanäs SK 10 blå Åkersberga IP 22
2020-09-06 12:30 Sollentuna FK 19 - Enebybergs IF 3 Edsbergs Sportfält 21
2020-09-06 13:45 Vallentuna BK 3 - Täby FK 41 Hagaplan 2
2020-09-12 09:00 Täby FK 33 - Vallentuna BK 3 Kryssarvallen 12
2020-09-12 12:45 Täby FK 41 - IFK Vaxholm Vit 2 Kryssarvallen 12
2020-09-12 13:45 Sollentuna FK 22 - Danderyds SK FF röd Kärrdals BP 11
2020-09-12 14:30 Bällsta FF Grön - IFK Österåker FK 5 Bällstabergs BP 12
2020-09-13 09:00 Åkersberga BK Svart - Sollentuna FK 19 Margretelunds IP 21
2020-09-13 11:30 Enebybergs IF 3 - Bollstanäs SK 10 blå Enebybergs IP 3
2020-09-13 17:45 Djurgårdens IF FF 4 - IK Frej Täby FF 4 Hjorthagens IP 2
2020-09-19 09:00 IK Frej Täby FF 4 - Täby FK 41 Vikingavallen/Täby IP 22
2020-09-19 09:45 IFK Vaxholm Vit 2 - Täby FK 33 Vaxö IP 126
2020-09-19 14:00 Danderyds SK FF röd - Bällsta FF Grön Danderydsvallen 3
2020-09-19 15:15 Bollstanäs SK 10 blå - Åkersberga BK Svart Bollstanäs IP 22
2020-09-20 11:30 IFK Österåker FK 5 - Enebybergs IF 3 Åkersberga IP 22
2020-09-20 12:30 Sollentuna FK 19 - Djurgårdens IF FF 4 Edsbergs Sportfält 21
2020-09-20 15:00 Vallentuna BK 3 - Sollentuna FK 22 Hagaplan 2
2020-09-26 11:30 Täby FK 41 - Sollentuna FK 19 Kryssarvallen 12
2020-09-26 12:30 Sollentuna FK 22 - IFK Vaxholm Vit 2 Kärrdals BP 12
2020-09-26 13:15 Bällsta FF Grön - Vallentuna BK 3 Bällstabergs BP 12
2020-09-26 14:00 Danderyds SK FF röd - IFK Österåker FK 5 Danderydsvallen 3
2020-09-27 09:00 Åkersberga BK Svart - Enebybergs IF 3 Margretelunds IP 21
2020-09-27 09:00 Täby FK 33 - IK Frej Täby FF 4 Kryssarvallen 11
2020-09-27 16:30 Djurgårdens IF FF 4 - Bollstanäs SK 10 blå Hjorthagens IP 2

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info