Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-12

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 10 svart Artur Malicki GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF blå Claes Håkansson Giertz Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 11 Jonas Lyman Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 1 Petter Cederberg Lila/Vit eller lila/Lila
FC Djursholm Vit Karl Sandberg 0704545526 Röd/Röd/Röd
IFK Lidingö FK 9 blå Magnus Högström 0729656878 blåvit randig/blå/blå
IFK Stocksund 3 Gustav Carl Heyman Vit/Blå/Vit
IFK Vaxholm Blå 2 Jerald Minas 0709279442 Blå/Blå/Blå
Rotebro IS FF 1 Erika Rondal Röd/blå/Röd/Röd
Sollentuna FK 18 Johan Markström 0706201262 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 9 Carin Strömberg 0730843562 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 11 Jonas Skoglund Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 31 Per Antoni Blå-Svart/Svart/Blå
Viggbyholms IK FF Röd Mitz Patel 0700441122 Röd/röd/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 Viggbyholms IK FF Röd - FC Djursholm Vit Hägernäs IP 21
2020-04-18 11:30 Sollentuna FK 9 - Täby FK 11 Norrvikens IP 126
2020-04-18 14:00 Bollstanäs SK 10 svart - Täby FK 31 Bollstanäs IP 22
2020-04-18 15:30 IFK Lidingö FK 9 blå - Djurgårdens IF FF 11 Killinge BP 1
2020-04-19 11:30 Enebybergs IF 1 - IFK Vaxholm Blå 2 Enebybergs IP 3
2020-04-19 12:45 IFK Stocksund 3 - Sollentuna FK 18 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-04-19 16:45 Danderyds SK FF blå - Rotebro IS FF 1 Danderydsvallen 3
2020-04-25 09:00 Täby FK 31 - Sollentuna FK 9 Kryssarvallen 11
2020-04-25 11:00 IFK Vaxholm Blå 2 - Viggbyholms IK FF Röd Vaxö IP 126
2020-04-25 11:30 Täby FK 11 - Enebybergs IF 1 Kryssarvallen 12
2020-04-25 15:00 Sollentuna FK 18 - Danderyds SK FF blå Kärrdals BP 11
2020-04-26 10:15 FC Djursholm Vit - IFK Lidingö FK 9 blå Djursholms IP 31
2020-04-26 11:45 Rotebro IS FF 1 - Bollstanäs SK 10 svart Skinnaråsens IP 22
2020-04-26 17:45 Djurgårdens IF FF 11 - IFK Stocksund 3 Hjorthagens IP 2
Maj
2020-05-01 11:15 Bollstanäs SK 10 svart - Sollentuna FK 18 Bollstanäs IP 22
2020-05-02 11:30 Sollentuna FK 9 - Rotebro IS FF 1 Norrvikens IP 126
2020-05-02 11:30 Täby FK 11 - IFK Vaxholm Blå 2 Kryssarvallen 12
2020-05-02 14:15 IFK Lidingö FK 9 blå - Viggbyholms IK FF Röd Killinge BP 1
2020-05-02 15:15 Danderyds SK FF blå - Djurgårdens IF FF 11 Danderydsvallen 3
2020-05-03 11:30 Enebybergs IF 1 - Täby FK 31 Enebybergs IP 3
2020-05-03 11:30 IFK Stocksund 3 - FC Djursholm Vit Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-05-09 09:00 Viggbyholms IK FF Röd - IFK Stocksund 3 Hägernäs IP 21
2020-05-09 09:45 IFK Vaxholm Blå 2 - IFK Lidingö FK 9 blå Vaxö IP 126
2020-05-09 15:00 Sollentuna FK 18 - Sollentuna FK 9 Kärrdals BP 11
2020-05-10 09:00 FC Djursholm Vit - Danderyds SK FF blå Djursholms IP 31
2020-05-10 09:00 Täby FK 31 - Täby FK 11 Kryssarvallen 11
2020-05-10 11:45 Rotebro IS FF 1 - Enebybergs IF 1 Skinnaråsens IP 22
2020-05-10 19:00 Djurgårdens IF FF 11 - Bollstanäs SK 10 svart Hjorthagens IP 2
2020-05-16 09:00 Täby FK 31 - IFK Vaxholm Blå 2 Kryssarvallen 11
2020-05-16 11:30 Sollentuna FK 9 - Djurgårdens IF FF 11 Norrvikens IP 126
2020-05-16 12:45 Bollstanäs SK 10 svart - FC Djursholm Vit Bollstanäs IP 22
2020-05-17 09:00 IFK Stocksund 3 - IFK Lidingö FK 9 blå Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-05-17 10:15 Täby FK 11 - Rotebro IS FF 1 Kryssarvallen 12
2020-05-17 12:45 Enebybergs IF 1 - Sollentuna FK 18 Enebybergs IP 3
2020-05-17 16:45 Danderyds SK FF blå - Viggbyholms IK FF Röd Danderydsvallen 3
2020-05-30 08:30 IFK Vaxholm Blå 2 - IFK Stocksund 3 Vaxö IP 126
2020-05-30 09:00 Viggbyholms IK FF Röd - Bollstanäs SK 10 svart Hägernäs IP 21
2020-05-30 15:30 IFK Lidingö FK 9 blå - Danderyds SK FF blå Killinge BP 1
2020-05-31 10:00 Sollentuna FK 18 - Täby FK 11 Edsbergs Sportfält 21
2020-05-31 10:15 FC Djursholm Vit - Sollentuna FK 9 Djursholms IP 31
2020-05-31 13:00 Rotebro IS FF 1 - Täby FK 31 Skinnaråsens IP 22
2020-05-31 17:45 Djurgårdens IF FF 11 - Enebybergs IF 1 Hjorthagens IP 2
Juni
2020-06-06 09:00 Sollentuna FK 9 - Viggbyholms IK FF Röd Norrvikens IP 126
2020-06-06 10:15 Täby FK 31 - Sollentuna FK 18 Kryssarvallen 11
2020-06-06 12:45 Bollstanäs SK 10 svart - IFK Lidingö FK 9 blå Bollstanäs IP 22
2020-06-06 12:45 Täby FK 11 - Djurgårdens IF FF 11 Kryssarvallen 12
2020-06-06 14:00 Danderyds SK FF blå - IFK Stocksund 3 Danderydsvallen 3
2020-06-07 11:30 Enebybergs IF 1 - FC Djursholm Vit Enebybergs IP 3
2020-06-07 16:45 Rotebro IS FF 1 - IFK Vaxholm Blå 2 Skinnaråsens IP 22
Augusti
2020-08-22 10:15 Viggbyholms IK FF Röd - Enebybergs IF 1 Hägernäs IP 21
2020-08-22 11:00 IFK Vaxholm Blå 2 - Danderyds SK FF blå Vaxö IP 126
2020-08-22 15:30 IFK Lidingö FK 9 blå - Sollentuna FK 9 Killinge BP 1
2020-08-23 09:00 IFK Stocksund 3 - Bollstanäs SK 10 svart Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-08-23 10:15 FC Djursholm Vit - Täby FK 11 Djursholms IP 31
2020-08-23 11:15 Sollentuna FK 18 - Rotebro IS FF 1 Edsbergs Sportfält 21
2020-08-23 16:30 Djurgårdens IF FF 11 - Täby FK 31 Hjorthagens IP 2
2020-08-29 10:15 Sollentuna FK 9 - IFK Stocksund 3 Norrvikens IP 126
2020-08-29 11:30 Täby FK 11 - Viggbyholms IK FF Röd Kryssarvallen 12
2020-08-29 12:45 Bollstanäs SK 10 svart - Danderyds SK FF blå Bollstanäs IP 22
2020-08-30 09:00 Täby FK 31 - FC Djursholm Vit Kryssarvallen 11
2020-08-30 10:00 Sollentuna FK 18 - IFK Vaxholm Blå 2 Edsbergs Sportfält 21
2020-08-30 10:15 Enebybergs IF 1 - IFK Lidingö FK 9 blå Enebybergs IP 3
2020-08-30 16:45 Rotebro IS FF 1 - Djurgårdens IF FF 11 Skinnaråsens IP 22
September
2020-09-05 08:30 IFK Vaxholm Blå 2 - Bollstanäs SK 10 svart Vaxö IP 126
2020-09-05 10:15 Viggbyholms IK FF Röd - Täby FK 31 Hägernäs IP 21
2020-09-05 15:15 Danderyds SK FF blå - Sollentuna FK 9 Danderydsvallen 3
2020-09-05 15:30 IFK Lidingö FK 9 blå - Täby FK 11 Killinge BP 1
2020-09-06 10:15 IFK Stocksund 3 - Enebybergs IF 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-09-06 11:30 FC Djursholm Vit - Rotebro IS FF 1 Djursholms IP 31
2020-09-06 17:45 Djurgårdens IF FF 11 - Sollentuna FK 18 Hjorthagens IP 2
2020-09-12 09:00 Täby FK 31 - IFK Lidingö FK 9 blå Kryssarvallen 11
2020-09-12 10:15 Sollentuna FK 9 - Bollstanäs SK 10 svart Norrvikens IP 126
2020-09-12 13:45 Sollentuna FK 18 - FC Djursholm Vit Kärrdals BP 12
2020-09-13 10:15 Enebybergs IF 1 - Danderyds SK FF blå Enebybergs IP 3
2020-09-13 10:15 Täby FK 11 - IFK Stocksund 3 Kryssarvallen 12
2020-09-13 11:45 Rotebro IS FF 1 - Viggbyholms IK FF Röd Skinnaråsens IP 22
2020-09-13 19:00 Djurgårdens IF FF 11 - IFK Vaxholm Blå 2 Hjorthagens IP 2
2020-09-19 08:30 IFK Vaxholm Blå 2 - Sollentuna FK 9 Vaxö IP 126
2020-09-19 10:15 Viggbyholms IK FF Röd - Sollentuna FK 18 Hägernäs IP 21
2020-09-19 14:00 Bollstanäs SK 10 svart - Enebybergs IF 1 Bollstanäs IP 22
2020-09-19 15:15 Danderyds SK FF blå - Täby FK 11 Danderydsvallen 3
2020-09-19 15:30 IFK Lidingö FK 9 blå - Rotebro IS FF 1 Killinge BP 1
2020-09-20 12:45 IFK Stocksund 3 - Täby FK 31 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2020-09-20 12:45 FC Djursholm Vit - Djurgårdens IF FF 11 Djursholms IP 31
2020-09-26 10:15 Täby FK 11 - Bollstanäs SK 10 svart Kryssarvallen 12
2020-09-26 13:45 Sollentuna FK 18 - IFK Lidingö FK 9 blå Kärrdals BP 11
2020-09-26 14:00 Täby FK 31 - Danderyds SK FF blå Kryssarvallen 11
2020-09-27 10:15 Enebybergs IF 1 - Sollentuna FK 9 Enebybergs IP 3
2020-09-27 10:15 FC Djursholm Vit - IFK Vaxholm Blå 2 Djursholms IP 31
2020-09-27 11:45 Rotebro IS FF 1 - IFK Stocksund 3 Skinnaråsens IP 22
2020-09-27 12:30 Djurgårdens IF FF 11 - Viggbyholms IK FF Röd Hjorthagens IP 2

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info