Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-13

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 4 Yenny Gerschman 0704032810 Svart/Vit/Svart/Gul
Bollstanäs SK svart Pierre Khederchah 0736261836 GUL/GRÖN/GRÖN
Djurgårdens IF FF 13 Magnus Kottenauer 0709618230 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
IF Brommapojkarna 11 Carl Wibeck 0708244068 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 14 Anders Benjamin 0704619814 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 13 Lisa Kökeritz 0705808635 blåvit randig/blå/blå
Kista SC KFUM vit Konstantinos Fraggidis 0704856594 Mörkblå/Svart/Mörkblå
Norrtulls SK Vit 1 Esbjörn Wahlberg 0702313502 Gul/Svart/Gul
Sollentuna FK 23 Björn Andersson 0725362456 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 7 Marcus Olofsson 0709203061 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 3 Joacim Andskär 0736494142 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Orange Karin Ohlsén 0709450867 Grön/Vit/Grön
Täby FK 32 Per Antoni Blå-Svart/Svart/Blå
Ursvik IK Blå 3 Jim Holmlund 0725464622 Gult/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 10:15 Sollentuna FK 7 - Norrtulls SK Vit 1 Norrvikens IP 126
2020-04-18 10:15 Täby FK 32 - Bollstanäs SK svart Kryssarvallen 11
2020-04-18 12:30 AIK FF 4 - IF Brommapojkarna 11 Huvudstafältet 12
2020-04-19 10:00 Sollentuna FK 23 - IF Brommapojkarna 14 Edsbergs Sportfält 21
2020-04-19 12:45 IFK Lidingö FK 13 - Spånga IS FK 3 Bodal 1
2020-04-19 15:00 Ursvik IK Blå 3 - Sundbybergs IK Orange Ursviks IP 12
2020-04-19 17:45 Djurgårdens IF FF 13 - Kista SC KFUM vit Hjorthagens IP 2
2020-04-25 09:00 Norrtulls SK Vit 1 - IFK Lidingö FK 13 Bellevue BP 1
2020-04-25 11:30 IF Brommapojkarna 11 - Täby FK 32 Vällingby BP 11
2020-04-25 11:30 Bollstanäs SK svart - Sollentuna FK 7 Bollstanäs IP 22
2020-04-25 12:45 Sundbybergs IK Orange - AIK FF 4 Sundbybergs IP 22
2020-04-25 15:00 Kista SC KFUM vit - Sollentuna FK 23 Kvarnbacka BP 11
2020-04-26 14:00 Spånga IS FK 3 - Djurgårdens IF FF 13 Nälsta BP 11
2020-04-26 17:45 IF Brommapojkarna 14 - Ursvik IK Blå 3 Stora Mossens IP 2
Maj
2020-05-02 09:00 Täby FK 32 - AIK FF 4 Kryssarvallen 11
2020-05-02 10:15 Sollentuna FK 7 - IF Brommapojkarna 11 Norrvikens IP 126
2020-05-03 11:15 Sollentuna FK 23 - Spånga IS FK 3 Edsbergs Sportfält 21
2020-05-03 11:30 IFK Lidingö FK 13 - Bollstanäs SK svart Bodal 1
2020-05-03 13:45 Djurgårdens IF FF 13 - Norrtulls SK Vit 1 Hjorthagens IP 2
2020-05-03 16:15 Ursvik IK Blå 3 - Kista SC KFUM vit Ursviks IP 12
2020-05-03 17:45 IF Brommapojkarna 14 - Sundbybergs IK Orange Stora Mossens IP 2
2020-05-09 11:30 IF Brommapojkarna 11 - IFK Lidingö FK 13 Vällingby BP 11
2020-05-09 11:30 Bollstanäs SK svart - Djurgårdens IF FF 13 Bollstanäs IP 22
2020-05-09 12:45 Sundbybergs IK Orange - Täby FK 32 Sundbybergs IP 22
2020-05-09 15:00 AIK FF 4 - Sollentuna FK 7 Huvudstafältet 12
2020-05-09 15:00 Kista SC KFUM vit - IF Brommapojkarna 14 Kvarnbacka BP 11
2020-05-10 14:00 Spånga IS FK 3 - Ursvik IK Blå 3 Nälsta BP 11
2020-05-10 17:00 Norrtulls SK Vit 1 - Sollentuna FK 23 Bellevue BP 1
2020-05-16 10:15 IFK Lidingö FK 13 - AIK FF 4 Bodal 1
2020-05-16 10:15 Sollentuna FK 7 - Täby FK 32 Norrvikens IP 126
2020-05-16 13:45 Kista SC KFUM vit - Sundbybergs IK Orange Kvarnbacka BP 11
2020-05-16 15:00 Sollentuna FK 23 - Bollstanäs SK svart Kärrdals BP 12
2020-05-17 12:30 Djurgårdens IF FF 13 - IF Brommapojkarna 11 Hjorthagens IP 2
2020-05-17 16:15 Ursvik IK Blå 3 - Norrtulls SK Vit 1 Ursviks IP 12
2020-05-17 16:30 IF Brommapojkarna 14 - Spånga IS FK 3 Stora Mossens IP 2
2020-05-30 11:30 IF Brommapojkarna 11 - Sollentuna FK 23 Vällingby BP 11
2020-05-30 12:30 AIK FF 4 - Djurgårdens IF FF 13 Huvudstafältet 12
2020-05-30 14:00 Bollstanäs SK svart - Ursvik IK Blå 3 Bollstanäs IP 22
2020-05-31 09:00 Täby FK 32 - IFK Lidingö FK 13 Kryssarvallen 12
2020-05-31 09:30 Sundbybergs IK Orange - Sollentuna FK 7 Sundbybergs IP 22
2020-05-31 15:15 Spånga IS FK 3 - Kista SC KFUM vit Nälsta BP 11
2020-05-31 17:00 Norrtulls SK Vit 1 - IF Brommapojkarna 14 Bellevue BP 1
Juni
2020-06-06 15:00 Kista SC KFUM vit - Norrtulls SK Vit 1 Kvarnbacka BP 11
2020-06-07 09:00 IF Brommapojkarna 14 - Bollstanäs SK svart Stora Mossens IP 2
2020-06-07 12:30 Sollentuna FK 23 - AIK FF 4 Edsbergs Sportfält 21
2020-06-07 12:45 IFK Lidingö FK 13 - Sollentuna FK 7 Bodal 1
2020-06-07 14:00 Spånga IS FK 3 - Sundbybergs IK Orange Nälsta BP 11
2020-06-07 17:30 Ursvik IK Blå 3 - IF Brommapojkarna 11 Ursviks IP 12
2020-06-07 17:45 Djurgårdens IF FF 13 - Täby FK 32 Hjorthagens IP 2
Augusti
2020-08-22 09:00 Sundbybergs IK Orange - IFK Lidingö FK 13 Sundbybergs IP 22
2020-08-22 10:15 Sollentuna FK 7 - Djurgårdens IF FF 13 Norrvikens IP 126
2020-08-22 10:15 Täby FK 32 - Sollentuna FK 23 Kryssarvallen 11
2020-08-22 12:45 IF Brommapojkarna 11 - IF Brommapojkarna 14 Vällingby BP 11
2020-08-22 13:45 AIK FF 4 - Ursvik IK Blå 3 Huvudstafältet 12
2020-08-22 14:00 Bollstanäs SK svart - Kista SC KFUM vit Bollstanäs IP 22
2020-08-23 17:00 Norrtulls SK Vit 1 - Spånga IS FK 3 Bellevue BP 1
2020-08-29 14:30 Kista SC KFUM vit - IF Brommapojkarna 11 Kvarnbacka BP 11
2020-08-30 09:00 IF Brommapojkarna 14 - AIK FF 4 Stora Mossens IP 2
2020-08-30 12:30 Sollentuna FK 23 - Sollentuna FK 7 Edsbergs Sportfält 21
2020-08-30 14:00 Spånga IS FK 3 - Bollstanäs SK svart Nälsta BP 11
2020-08-30 15:45 Norrtulls SK Vit 1 - Sundbybergs IK Orange Bellevue BP 1
2020-08-30 17:30 Ursvik IK Blå 3 - Täby FK 32 Ursviks IP 12
2020-08-30 17:45 Djurgårdens IF FF 13 - IFK Lidingö FK 13 Hjorthagens IP 2
September
2020-09-05 09:00 Sundbybergs IK Orange - Djurgårdens IF FF 13 Sundbybergs IP 22
2020-09-05 10:15 IFK Lidingö FK 13 - Sollentuna FK 23 Bodal 1
2020-09-05 10:15 Täby FK 32 - IF Brommapojkarna 14 Kryssarvallen 11
2020-09-05 11:30 Sollentuna FK 7 - Ursvik IK Blå 3 Norrvikens IP 126
2020-09-05 12:30 AIK FF 4 - Kista SC KFUM vit Huvudstafältet 12
2020-09-05 12:45 IF Brommapojkarna 11 - Spånga IS FK 3 Vällingby BP 11
2020-09-05 14:00 Bollstanäs SK svart - Norrtulls SK Vit 1 Bollstanäs IP 22
2020-09-12 12:45 Bollstanäs SK svart - Sundbybergs IK Orange Bollstanäs IP 22
2020-09-12 13:45 Kista SC KFUM vit - Täby FK 32 Kvarnbacka BP 11
2020-09-12 15:00 Sollentuna FK 23 - Djurgårdens IF FF 13 Kärrdals BP 11
2020-09-13 13:15 Norrtulls SK Vit 1 - IF Brommapojkarna 11 Bellevue BP 1
2020-09-13 14:00 Spånga IS FK 3 - AIK FF 4 Nälsta BP 11
2020-09-13 17:30 Ursvik IK Blå 3 - IFK Lidingö FK 13 Ursviks IP 12
2020-09-13 17:45 IF Brommapojkarna 14 - Sollentuna FK 7 Stora Mossens IP 2
2020-09-19 09:00 Sundbybergs IK Orange - Sollentuna FK 23 Sundbybergs IP 22
2020-09-19 10:15 IFK Lidingö FK 13 - IF Brommapojkarna 14 Bodal 1
2020-09-19 10:15 Täby FK 32 - Spånga IS FK 3 Kryssarvallen 11
2020-09-19 11:30 Sollentuna FK 7 - Kista SC KFUM vit Norrvikens IP 126
2020-09-19 12:30 AIK FF 4 - Norrtulls SK Vit 1 Huvudstafältet 12
2020-09-19 12:45 IF Brommapojkarna 11 - Bollstanäs SK svart Vällingby BP 11
2020-09-20 17:45 Djurgårdens IF FF 13 - Ursvik IK Blå 3 Hjorthagens IP 2
2020-09-26 11:30 Bollstanäs SK svart - AIK FF 4 Bollstanäs IP 22
2020-09-26 12:45 IF Brommapojkarna 11 - Sundbybergs IK Orange Vällingby BP 11
2020-09-26 15:00 Kista SC KFUM vit - IFK Lidingö FK 13 Kvarnbacka BP 11
2020-09-27 14:00 Spånga IS FK 3 - Sollentuna FK 7 Nälsta BP 11
2020-09-27 17:00 Norrtulls SK Vit 1 - Täby FK 32 Bellevue BP 1
2020-09-27 17:30 Ursvik IK Blå 3 - Sollentuna FK 23 Ursviks IP 12
2020-09-27 17:45 IF Brommapojkarna 14 - Djurgårdens IF FF 13 Stora Mossens IP 2

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info