Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-14

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 4 Magnus Lennart Nord 0707620535 Svart/Svart/Svart/Vit
Bollstanäs SK grön Pierre Khederchah 0736261836 GUL/GRÖN/GRÖN
FC Järfälla 3 Enrique Castellanos 0737401027 Vit/Svart/Svarta
Hässelby SK FF Blå Fredrik Hermelin 0708561838 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 25 Torgny Israelsson 0732740984 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 5 Henrik Nylander 0704387902 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kungsängens IF 2 Nikola Ivkovic vit/blå/vit
Sollentuna FK 21 Hanna Nytén 0736511788 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 2 Hugo Ahlenius 0733467111 Blå-vit/Blå/Blå
Spånga IS FK 7 Jenny Gustafsson Kullmer 0707263551 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Svart Sara Svennungsson Söderberg 0736576366 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Vit 2 Emelie Wedin 0707922252 Gult/Svart/Svart
Vällingby AIK 1 Lee Dave Stewart Röd/Grön/Röd
Ängby IF Vit 2 Zandra Wasserman Brien Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 Kungsängens IF 2 - FC Järfälla 3 Kungsängens IP 32
2020-04-18 09:00 Sundbybergs IK Svart - Spånga IS FK 7 Sundbybergs IP 21
2020-04-18 10:15 Ängby IF Vit 2 - Bollstanäs SK grön Ängby IP 2
2020-04-18 11:30 Vällingby AIK 1 - IFK Viksjö 5 Hässelängens BP 1
2020-04-18 12:15 IF Brommapojkarna 25 - Sollentuna FK 21 Vällingby BP 12
2020-04-18 15:30 Hässelby SK FF Blå - Ursvik IK Vit 2 Hässelby IP 22
2020-04-19 15:15 Spånga IS FK 2 - Bele Barkarby FF 4 Nälsta BP 11
2020-04-25 12:45 Bollstanäs SK grön - Sundbybergs IK Svart Bollstanäs IP 22
2020-04-25 15:00 Sollentuna FK 21 - Ängby IF Vit 2 Kärrdals BP 12
2020-04-25 16:30 IFK Viksjö 5 - IF Brommapojkarna 25 Viksjövallen 3
2020-04-26 10:15 FC Järfälla 3 - Vällingby AIK 1 Järfällavallen 21
2020-04-26 15:15 Spånga IS FK 7 - Spånga IS FK 2 Nälsta BP 11
2020-04-26 16:15 Ursvik IK Vit 2 - Kungsängens IF 2 Ursviks IP 12
2020-04-26 18:00 Bele Barkarby FF 4 - Hässelby SK FF Blå Strömvallen 2
Maj
2020-05-02 10:15 Kungsängens IF 2 - Bele Barkarby FF 4 Kungsängens IP 32
2020-05-02 11:30 Vällingby AIK 1 - Ursvik IK Vit 2 Hässelängens BP 1
2020-05-02 15:30 Hässelby SK FF Blå - Spånga IS FK 7 Hässelby IP 22
2020-05-03 10:00 Sundbybergs IK Svart - Sollentuna FK 21 Sundbybergs IP 21
2020-05-03 10:00 Ängby IF Vit 2 - IF Brommapojkarna 25 Ängby IP 2
2020-05-03 11:30 FC Järfälla 3 - IFK Viksjö 5 Järfällavallen 21
2020-05-03 14:00 Spånga IS FK 2 - Bollstanäs SK grön Nälsta BP 11
2020-05-08 18:45 Bollstanäs SK grön - Hässelby SK FF Blå Bollstanäs IP 22
2020-05-09 12:15 IF Brommapojkarna 25 - Sundbybergs IK Svart Vällingby BP 12
2020-05-09 15:00 Sollentuna FK 21 - Spånga IS FK 2 Kärrdals BP 12
2020-05-09 15:15 IFK Viksjö 5 - Ängby IF Vit 2 Viksjövallen 3
2020-05-10 16:15 Ursvik IK Vit 2 - FC Järfälla 3 Ursviks IP 12
2020-05-10 16:30 Spånga IS FK 7 - Kungsängens IF 2 Nälsta BP 11
2020-05-10 18:00 Bele Barkarby FF 4 - Vällingby AIK 1 Strömvallen 2
2020-05-15 17:45 Sundbybergs IK Svart - Ängby IF Vit 2 Sundbybergs IP 21
2020-05-16 10:15 Kungsängens IF 2 - Bollstanäs SK grön Kungsängens IP 32
2020-05-16 11:30 Vällingby AIK 1 - Spånga IS FK 7 Hässelängens BP 1
2020-05-17 12:15 Hässelby SK FF Blå - Sollentuna FK 21 Hässelby IP 22
2020-05-17 12:45 FC Järfälla 3 - Bele Barkarby FF 4 Järfällavallen 21
2020-05-17 14:00 Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 25 Nälsta BP 11
2020-05-17 17:30 Ursvik IK Vit 2 - IFK Viksjö 5 Ursviks IP 12
2020-05-30 09:00 Ängby IF Vit 2 - Spånga IS FK 2 Ängby IP 2
2020-05-30 11:30 Bollstanäs SK grön - Vällingby AIK 1 Bollstanäs IP 22
2020-05-30 12:15 IF Brommapojkarna 25 - Hässelby SK FF Blå Vällingby BP 12
2020-05-30 15:15 IFK Viksjö 5 - Sundbybergs IK Svart Viksjövallen 3
2020-05-31 11:15 Sollentuna FK 21 - Kungsängens IF 2 Edsbergs Sportfält 21
2020-05-31 14:00 Spånga IS FK 7 - FC Järfälla 3 Nälsta BP 11
2020-05-31 18:00 Bele Barkarby FF 4 - Ursvik IK Vit 2 Strömvallen 2
Juni
2020-06-06 09:00 Bele Barkarby FF 4 - IFK Viksjö 5 Strömvallen 2
2020-06-06 10:15 Kungsängens IF 2 - IF Brommapojkarna 25 Kungsängens IP 32
2020-06-06 11:30 Vällingby AIK 1 - Sollentuna FK 21 Hässelängens BP 1
2020-06-07 11:30 Spånga IS FK 2 - Sundbybergs IK Svart Nälsta BP 11
2020-06-07 11:30 FC Järfälla 3 - Bollstanäs SK grön Järfällavallen 21
2020-06-07 12:15 Hässelby SK FF Blå - Ängby IF Vit 2 Hässelby IP 22
2020-06-07 16:15 Ursvik IK Vit 2 - Spånga IS FK 7 Ursviks IP 12
Augusti
2020-08-21 17:45 Sundbybergs IK Svart - Hässelby SK FF Blå Sundbybergs IP 21
2020-08-22 09:00 Ängby IF Vit 2 - Kungsängens IF 2 Ängby IP 2
2020-08-22 12:15 IF Brommapojkarna 25 - Vällingby AIK 1 Vällingby BP 12
2020-08-22 12:45 Bollstanäs SK grön - Ursvik IK Vit 2 Bollstanäs IP 22
2020-08-22 15:15 IFK Viksjö 5 - Spånga IS FK 2 Viksjövallen 3
2020-08-23 12:30 Sollentuna FK 21 - FC Järfälla 3 Edsbergs Sportfält 21
2020-08-23 14:00 Spånga IS FK 7 - Bele Barkarby FF 4 Nälsta BP 11
2020-08-29 09:00 Kungsängens IF 2 - Sundbybergs IK Svart Kungsängens IP 32
2020-08-29 11:30 Vällingby AIK 1 - Ängby IF Vit 2 Hässelängens BP 1
2020-08-29 15:30 Hässelby SK FF Blå - Spånga IS FK 2 Hässelby IP 22
2020-08-30 12:45 FC Järfälla 3 - IF Brommapojkarna 25 Järfällavallen 21
2020-08-30 15:15 Spånga IS FK 7 - IFK Viksjö 5 Nälsta BP 11
2020-08-30 16:15 Ursvik IK Vit 2 - Sollentuna FK 21 Ursviks IP 12
2020-08-30 18:00 Bele Barkarby FF 4 - Bollstanäs SK grön Strömvallen 2
September
2020-09-04 17:45 Sundbybergs IK Svart - Vällingby AIK 1 Sundbybergs IP 21
2020-09-05 12:15 IF Brommapojkarna 25 - Ursvik IK Vit 2 Vällingby BP 12
2020-09-05 12:45 Bollstanäs SK grön - Spånga IS FK 7 Bollstanäs IP 22
2020-09-05 15:15 IFK Viksjö 5 - Hässelby SK FF Blå Viksjövallen 3
2020-09-06 08:45 Ängby IF Vit 2 - FC Järfälla 3 Ängby IP 2
2020-09-06 11:15 Sollentuna FK 21 - Bele Barkarby FF 4 Edsbergs Sportfält 21
2020-09-06 16:30 Spånga IS FK 2 - Kungsängens IF 2 Nälsta BP 11
2020-09-12 10:15 Kungsängens IF 2 - Hässelby SK FF Blå Kungsängens IP 32
2020-09-12 11:30 Vällingby AIK 1 - Spånga IS FK 2 Hässelängens BP 1
2020-09-12 11:30 Bollstanäs SK grön - IFK Viksjö 5 Bollstanäs IP 22
2020-09-13 11:30 FC Järfälla 3 - Sundbybergs IK Svart Järfällavallen 21
2020-09-13 15:15 Spånga IS FK 7 - Sollentuna FK 21 Nälsta BP 11
2020-09-13 16:15 Ursvik IK Vit 2 - Ängby IF Vit 2 Ursviks IP 12
2020-09-13 18:00 Bele Barkarby FF 4 - IF Brommapojkarna 25 Strömvallen 2
2020-09-18 17:45 Sundbybergs IK Svart - Ursvik IK Vit 2 Sundbybergs IP 21
2020-09-19 09:00 Spånga IS FK 2 - FC Järfälla 3 Nälsta BP 11
2020-09-19 12:15 IF Brommapojkarna 25 - Spånga IS FK 7 Vällingby BP 12
2020-09-19 12:45 Ängby IF Vit 2 - Bele Barkarby FF 4 Ängby IP 2
2020-09-19 15:15 IFK Viksjö 5 - Kungsängens IF 2 Viksjövallen 3
2020-09-20 11:15 Sollentuna FK 21 - Bollstanäs SK grön Edsbergs Sportfält 21
2020-09-20 12:15 Hässelby SK FF Blå - Vällingby AIK 1 Hässelby IP 22
2020-09-26 11:30 Vällingby AIK 1 - Kungsängens IF 2 Hässelängens BP 1
2020-09-26 13:45 Sollentuna FK 21 - IFK Viksjö 5 Kärrdals BP 12
2020-09-26 15:15 Bollstanäs SK grön - IF Brommapojkarna 25 Bollstanäs IP 22
2020-09-27 11:30 FC Järfälla 3 - Hässelby SK FF Blå Järfällavallen 21
2020-09-27 15:15 Spånga IS FK 7 - Ängby IF Vit 2 Nälsta BP 11
2020-09-27 16:15 Ursvik IK Vit 2 - Spånga IS FK 2 Ursviks IP 12
2020-09-27 18:00 Bele Barkarby FF 4 - Sundbybergs IK Svart Strömvallen 2

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info