Hoppa till sidans innehåll

Info

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010-32

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 5 Magnus Lennart Nord 0707620535 Svart/Svart/Svart/Vit
IF Brommapojkarna 24 Cyril Belenge 0857972822 0737647543 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 11 vit Daniel Boström 0704226671 blåvit randig/blå/blå
IFK Viksjö 2 Peter Gustafsson Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Karlbergs BK Gul 1 Mattias Johansson 0706999411 Röd/Vit/Röd
Kista SC KFUM röd Mohammed Bashe Hassan Mörkblå/Svart/Mörkblå
Norrtulls SK Blå 2B Anna Helena Legnell 0709732606 Gul/Svart/Gul
Sollentuna FK 3 Alexi Mnayarji 0707933515 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 8 Hugo Ahlenius 0733467111 Blå-vit/Blå/Blå
Stockholms IF Midia Baban Aziz 087527374 0709863638 Blå, Blå, Blå
Täby FK 12 Jonas Skoglund Blå-Svart/Svart/Blå
Ursvik IK Svart 1 Fredrik Lindgren 0701961777 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF Järva 2 Fredrik Stenberg 0704804295 Röda/Svarta/Röda
Ängby IF Röd 3 Per Hammar 0707236545 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-18 09:00 Ängby IF Röd 3 - Ursvik IK Svart 1 Ängby IP 2
2020-04-18 10:15 IF Brommapojkarna 24 - Täby FK 12 Kälvesta BP 11
2020-04-18 15:00 Kista SC KFUM röd - Bele Barkarby FF 5 Kvarnbacka BP 11
2020-04-18 16:30 IFK Viksjö 2 - Stockholms IF Midia Viksjövallen 3
2020-04-19 09:00 Spånga IS FK 8 - IFK Lidingö FK 11 vit Nälsta BP 11
2020-04-19 10:15 Sollentuna FK 3 - Vasalunds IF Järva 2 Helenelunds IP 126
2020-04-19 17:00 Norrtulls SK Blå 2B - Karlbergs BK Gul 1 Bellevue BP 1
2020-04-24 17:30 Ursvik IK Svart 1 - IF Brommapojkarna 24 Ursviks IP 12
2020-04-24 20:00 Karlbergs BK Gul 1 - Sollentuna FK 3 Kristinebergs IP 2
2020-04-25 09:00 Bele Barkarby FF 5 - Norrtulls SK Blå 2B Strömvallen 2
2020-04-25 16:15 Stockholms IF Midia - Kista SC KFUM röd Kvarnbacka BP 11
2020-04-26 09:00 Täby FK 12 - Spånga IS FK 8 Kryssarvallen 12
2020-04-26 09:00 IFK Lidingö FK 11 vit - IFK Viksjö 2 Bodal 1
2020-04-26 10:00 Vasalunds IF Järva 2 - Ängby IF Röd 3 Huvudstafältet 12
Maj
2020-05-02 15:00 Kista SC KFUM röd - IFK Lidingö FK 11 vit Kvarnbacka BP 11
2020-05-02 16:15 Vasalunds IF Järva 2 - Ursvik IK Svart 1 Huvudstafältet 12
2020-05-02 16:30 IFK Viksjö 2 - Täby FK 12 Viksjövallen 3
2020-05-02 17:45 Norrtulls SK Blå 2B - Stockholms IF Midia Bellevue BP 1
2020-05-03 09:00 Sollentuna FK 3 - Bele Barkarby FF 5 Helenelunds IP 126
2020-05-03 09:00 Spånga IS FK 8 - IF Brommapojkarna 24 Nälsta BP 11
2020-05-03 18:45 Ängby IF Röd 3 - Karlbergs BK Gul 1 Ängby IP 2
2020-05-08 17:30 Ursvik IK Svart 1 - Spånga IS FK 8 Ursviks IP 12
2020-05-08 20:00 Karlbergs BK Gul 1 - Vasalunds IF Järva 2 Kristinebergs IP 2
2020-05-09 09:00 Täby FK 12 - Kista SC KFUM röd Kryssarvallen 12
2020-05-09 09:00 IFK Lidingö FK 11 vit - Norrtulls SK Blå 2B Bodal 1
2020-05-09 09:00 Bele Barkarby FF 5 - Ängby IF Röd 3 Strömvallen 2
2020-05-09 10:15 IF Brommapojkarna 24 - IFK Viksjö 2 Kälvesta BP 11
2020-05-09 16:15 Stockholms IF Midia - Sollentuna FK 3 Kvarnbacka BP 11
2020-05-15 18:00 Ängby IF Röd 3 - Stockholms IF Midia Ängby IP 2
2020-05-15 18:45 Karlbergs BK Gul 1 - Ursvik IK Svart 1 Kristinebergs IP 2
2020-05-16 09:00 Norrtulls SK Blå 2B - Täby FK 12 Bellevue BP 1
2020-05-16 15:00 Kista SC KFUM röd - IF Brommapojkarna 24 Kvarnbacka BP 11
2020-05-16 16:30 IFK Viksjö 2 - Spånga IS FK 8 Viksjövallen 3
2020-05-17 10:15 Sollentuna FK 3 - IFK Lidingö FK 11 vit Helenelunds IP 126
2020-05-17 16:15 Vasalunds IF Järva 2 - Bele Barkarby FF 5 Huvudstafältet 12
2020-05-29 17:30 Ursvik IK Svart 1 - IFK Viksjö 2 Ursviks IP 12
2020-05-30 09:00 IFK Lidingö FK 11 vit - Ängby IF Röd 3 Bodal 1
2020-05-30 09:00 Bele Barkarby FF 5 - Karlbergs BK Gul 1 Strömvallen 2
2020-05-30 10:15 IF Brommapojkarna 24 - Norrtulls SK Blå 2B Kälvesta BP 11
2020-05-30 10:15 Täby FK 12 - Sollentuna FK 3 Kryssarvallen 12
2020-05-30 14:15 Stockholms IF Midia - Vasalunds IF Järva 2 Kvarnbacka BP 12
2020-05-31 09:00 Spånga IS FK 8 - Kista SC KFUM röd Nälsta BP 11
Juni
2020-06-05 18:45 Karlbergs BK Gul 1 - Stockholms IF Midia Kristinebergs IP 2
2020-06-06 09:00 Ängby IF Röd 3 - Täby FK 12 Ängby IP 2
2020-06-06 09:00 Norrtulls SK Blå 2B - Spånga IS FK 8 Bellevue BP 1
2020-06-06 16:15 Kista SC KFUM röd - IFK Viksjö 2 Kvarnbacka BP 11
2020-06-06 16:15 Vasalunds IF Järva 2 - IFK Lidingö FK 11 vit Huvudstafältet 12
2020-06-07 10:15 Sollentuna FK 3 - IF Brommapojkarna 24 Helenelunds IP 126
2020-06-07 19:15 Bele Barkarby FF 5 - Ursvik IK Svart 1 Strömvallen 2
Augusti
2020-08-21 17:30 Ursvik IK Svart 1 - Kista SC KFUM röd Ursviks IP 12
2020-08-22 09:00 IFK Viksjö 2 - Norrtulls SK Blå 2B Viksjövallen 3
2020-08-22 09:00 Täby FK 12 - Vasalunds IF Järva 2 Kryssarvallen 12
2020-08-22 10:15 IF Brommapojkarna 24 - Ängby IF Röd 3 Kälvesta BP 11
2020-08-22 15:00 Stockholms IF Midia - Bele Barkarby FF 5 Kvarnbacka BP 11
2020-08-23 09:00 IFK Lidingö FK 11 vit - Karlbergs BK Gul 1 Bodal 1
2020-08-23 17:45 Spånga IS FK 8 - Sollentuna FK 3 Nälsta BP 11
2020-08-28 18:00 Ängby IF Röd 3 - Spånga IS FK 8 Ängby IP 2
2020-08-29 09:00 Bele Barkarby FF 5 - IFK Lidingö FK 11 vit Strömvallen 2
2020-08-29 14:30 Stockholms IF Midia - Ursvik IK Svart 1 Kvarnbacka BP 12
2020-08-29 16:30 Sollentuna FK 3 - IFK Viksjö 2 Helenelunds IP 126
2020-08-30 10:00 Vasalunds IF Järva 2 - IF Brommapojkarna 24 Huvudstafältet 12
2020-08-30 19:00 Karlbergs BK Gul 1 - Täby FK 12 Kristinebergs IP 2
2020-08-30 19:30 Norrtulls SK Blå 2B - Kista SC KFUM röd Bellevue BP 1
September
2020-09-05 09:00 IFK Viksjö 2 - Ängby IF Röd 3 Viksjövallen 3
2020-09-05 09:00 Täby FK 12 - Bele Barkarby FF 5 Kryssarvallen 12
2020-09-05 09:00 IFK Lidingö FK 11 vit - Stockholms IF Midia Bodal 1
2020-09-05 11:30 IF Brommapojkarna 24 - Karlbergs BK Gul 1 Kälvesta BP 11
2020-09-05 15:00 Kista SC KFUM röd - Sollentuna FK 3 Kvarnbacka BP 11
2020-09-06 09:00 Spånga IS FK 8 - Vasalunds IF Järva 2 Nälsta BP 11
2020-09-06 11:00 Ursvik IK Svart 1 - Norrtulls SK Blå 2B Örvallen 2
2020-09-11 18:45 Karlbergs BK Gul 1 - Spånga IS FK 8 Kristinebergs IP 2
2020-09-12 09:00 Ängby IF Röd 3 - Kista SC KFUM röd Ängby IP 2
2020-09-12 09:00 Bele Barkarby FF 5 - IF Brommapojkarna 24 Strömvallen 2
2020-09-12 12:45 IFK Lidingö FK 11 vit - Ursvik IK Svart 1 Bodal 1
2020-09-12 15:00 Stockholms IF Midia - Täby FK 12 Kvarnbacka BP 11
2020-09-12 16:30 Sollentuna FK 3 - Norrtulls SK Blå 2B Helenelunds IP 126
2020-09-13 10:00 Vasalunds IF Järva 2 - IFK Viksjö 2 Huvudstafältet 12
2020-09-18 17:30 Ursvik IK Svart 1 - Sollentuna FK 3 Ursviks IP 11
2020-09-19 09:00 Norrtulls SK Blå 2B - Ängby IF Röd 3 Bellevue BP 1
2020-09-19 09:00 Täby FK 12 - IFK Lidingö FK 11 vit Kryssarvallen 12
2020-09-19 10:15 IF Brommapojkarna 24 - Stockholms IF Midia Kälvesta BP 11
2020-09-19 15:00 Kista SC KFUM röd - Vasalunds IF Järva 2 Kvarnbacka BP 11
2020-09-19 16:30 IFK Viksjö 2 - Karlbergs BK Gul 1 Viksjövallen 3
2020-09-20 09:00 Spånga IS FK 8 - Bele Barkarby FF 5 Nälsta BP 11
2020-09-25 18:45 Karlbergs BK Gul 1 - Kista SC KFUM röd Kristinebergs IP 2
2020-09-26 09:00 Ängby IF Röd 3 - Sollentuna FK 3 Ängby IP 2
2020-09-26 09:00 IFK Lidingö FK 11 vit - IF Brommapojkarna 24 Bodal 1
2020-09-26 09:00 Bele Barkarby FF 5 - IFK Viksjö 2 Strömvallen 2
2020-09-26 15:00 Stockholms IF Midia - Spånga IS FK 8 Kvarnbacka BP 12
2020-09-27 09:00 Täby FK 12 - Ursvik IK Svart 1 Kryssarvallen 12
2020-09-27 10:00 Vasalunds IF Järva 2 - Norrtulls SK Blå 2B Huvudstafältet 12

Postadress:
Långsele AIF - Fotboll
Idrottsvägen 3
88230 Långsele

Kontakt:
Tel: 062021563
Fax: 062021563
E-post: This is a mailto link

Se all info